środa, 25 listopada 2015 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Oferty sylwestrowe

AktualnościZbieraj zakrętki i pomóż choremu chłopcu spełnić marzenie

Zbieraj zakrętki i pomoż choremu chłopcu spełnić marzeniePochodzący z Ostrołęki Dawid urodził się z zespołem wad wrodzonych, tzw. zespołem Goldenhara. Chłopiec jest pod stałą opieką kilku lekarzy specjalistów, jednak rodzice chcą też spróbować innych form leczenia, m.in. delfinoterapii. Żeby mu pomóc wystarczy zbierać plastikowe zakrętki.Gazeta.pl: w Ostrołęce najłatwiej zdać egzamin na prawo jazdy

Gazeta.pl: w Ostrołęce najłatwiej zdać egzamin na prawo jazdyOstatnie zmiany w egzaminowaniu kandydatów na kierowców nie wpłynęły znacząco na bezpieczeństwo na drogach. Poprawiły za to sytuację finansową ośrodków ruchu drogowego. Najłatwiej egzaminy na prawo jazdy zdaje się w takich miastach jak Ostrołęka - informuje gazeta.pl.Restauracja Diamentowa zaprasza na mikołajkowy obiad

Restauracja Diamentowa zaprasza na mikołajkowy obiadRestauracja Diamentowa zaprasza rodziny z dziećmi na mikołajkowy obiad. Z okazji obchodzonych 6 grudnia mikołajek podczas każdego posiłku śnieżynka rozda najmłodszym upominki. Przygotowano także specjalne menu dla dzieci.Galeria Bursztynowa zaprasza do Przysiadalni Kulturalnej

Galeria Bursztynowa zaprasza do Przysiadalni KulturalnejPrzysiadalnia Kulturalna to wspólna inicjatywa Galerii Bursztynowej, Książnicy Polskiej i Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki. To nowe miejsce w ostrołęckim centrum handlowym, gdzie cyklicznie będą odbywały się spotkania kulturalne z ciekawymi osobami.


Kamila


23-latek próbował popełnić samobójstwo

23-latek próbował popełnić samobójstwoMłody mieszkaniec powiatu makowskiego próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna zaparkował samochód w lesie, a następnie połknął znaczną ilość leków. Wysłał też do swojej matki pożegnalnego esemesa. W ostatniej chwili odnaleźli go makowscy policjanci.Ostrołęckie Sympozjum Onkologiczne (program)

Ostrołęckie Sympozjum Onkologiczne (program)W małej sali kinowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbędzie się Ostrołęckie Sympozjum Onkologiczne. Podczas spotkania zostaną omówione m.in. choroby nowotworowe ze szczególnym uwzględnieniem chorób kobiecych, rehabilitacja onkologiczna czy makijaż kamuflująco-upiększający.O bezpieczeństwie na placu zabaw wiedzą wszystko (zdjęcia)

O bezpieczeństwie na placu zabaw wiedzą wszystko (zdjęcia)Ostrołęckie przedszkolaki wiedzą jak bezpiecznie bawić się na placu zabaw. Dowodem na to jest rozstrzygnięty właśnie VIII Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny. Jury oceniło 19 prac młodych artystów z 11 placówek z terenu miasta. Wybór najlepszych nie był łatwy.


toyota

Pluszowy miś w nagrodę

Pluszowy miś w nagrodę Pluszowy miś był bohaterem wczorajszych działań policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego. Dzieciom rozdawano maskotki. Ale nie za darmo. Za wzorową postawę rodziców i bezpieczne przewożenie dzieci w aucie. Zwracano uwagę na trzeźwość, pasy i korzystanie z fotelika.Zostańcie pomocnikami Komisarza Kurpika

Dzieci zostańcie pomocnikami Komisarza KurpikaDziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. To szczególny dzień dla naszego lokalnego misia, przyjaciela wszystkich dzieci - Komisarza Kurpika, który z okazji swojego święta napisał do dzieci list. Przyjaciel dzieci apeluje o pomoc.


JBB

Jutro sesja rady miasta

W czwartek sesja rady miastaPod znakiem wstrzymania 18 inwestycji na terenie Ostrołęki będzie przebiegała najbliższa sesja rady miasta. Radni zajmą się również zmianą statutu Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce oraz rozpatrzą skargę na pracę Elżbiety Waszczuk, dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 7.
Najlepsi piłkarze w mieście z ZSZ nr 4 (zdjęcia, wideo)

Najlepsi piłkarze w mieście z ZSZ nr 4 (zdjęcia, wideo)Niezwykle zacięta i emocjonująca była rywalizacja w Mistrzostwach Ostrołęki w Piłce Nożnej Mężczyzn. Losy miejsc na podium w zawodach rozgrywanych systemem "każdy z każdym" rozstrzygnęły się dopiero w ostatnim meczu. Zwyciężyli piłkarze z ZSZ nr 4.

  •  
  • 12:38, 25.11.2015 r.Konkurs. Weź udział i zgarnij nagrody (wideo)

Konkurs. Weź udział i zgarnij nagrody (wideo)Wspólnie z siłownią Forma5 Club z okazji jej piątych urodzin zapraszamy do konkursu w naszym serwisie sportowym. Do wygrania są tym razem trzy karnety, które z pewnością pomogą odzyskać naszym Czytelnikom dobrą formę. Jak zdobyć upragnioną nagrodę?

  •  
  • 12:35, 25.11.2015 r.Świetny finał WOPR-OS w Grand Prix Polski

Świetny finał WOPR-OS w Grand Prix PolskiObecny sezon dla reprezentantów WOPR-OS Ostrołęka jest jednym z najlepszych w historii klubu. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego kilkukrotnie poprawiali rekordy Polski podczas kolejnych edycji Grand Prix Polski. Podobnie było również w wielkim finale.

  •  
  • 12:34, 25.11.2015 r.Pucharowe wyzwanie przed siatkarzami Energi Omis

Pucharowe wyzwanie przed siatkarzami Energi OmisSiatkarze Energi Omis Ostrołęka w środowe popołudnie rozegrają spotkanie w ramach V rundy Pucharu Polski. Podopiecznych trenera Andrzeja Dudźca czeka wyjazdowa konfrontacja z SMS PZPS II Spała. Czy biało-czerwonych stać na odniesienie zwycięstwa?

  •  
  • 12:33, 25.11.2015 r.Mamy bilety na koncert jazzowy Deborah Brown (wideo)

Mamy bilety na koncert jazzowy Deborah Brown (wideo)Nie lada gratka czeka na miłośników jazzu. Osoby, które odwiedzą naszą redakcję otrzymają bilet wstępu na koncert legendy jazzowego wokalu Deborah Brown. Na scenie artystce będzie towarzyszył saksofonista Sylwester Ostrowski. Nie zabraknie też gości.
Pierwszy trening samoobrony

Pierwszy trening 'Bądź bezpieczna' Kurs samoobrony "Bądź Bezpieczna" ruszył pełną parą. Wczoraj późnym wieczorem w sali sportów walki przynależącej do hali im. A. Gołasia przeprowadzono pierwsze ćwiczenia. Łącznie policjanci i instruktorzy przeprowadzą 30 godzin ćwiczeń.
Dzień z naukami ścisłymi w rzekuńskim gimnazjum (zdjęcia)

Dzień z naukami ścisłymi w rzekuńskim gimnazjum (zdjęcia)Matematyka i zabawa mogą chodzić wspólnymi ścieżkami. Aby udowodnić tę tezę w Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu zorganizowano turnieje wzorowane na grach telewizyjnych. Uczniowie wzięli udział w konkursach wymagających nie tylko wiedzy, ale i szczęścia.
Dni Integracji w ostrołęckiej "dziesiątce" (zdjęcia)

Dni Integracji w ostrołęckiej 'dziesiątce' (zdjęcia)Po raz jedenasty Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce zorganizowała Dni Integracji. Tegoroczna inicjatywa przebiegła pod hasłem "Każdy z nas jest inny, ale wszyscy mamy takie same prawa". Były konkursy, prelekcje i spotkania z ciekawymi osobami ze świata sportu i nie tylko.
Drewniane rzeźby Andrzeja Staśkiewicza

Drewniane rzeźby Andrzeja StaśkiewiczaDo końca listopada w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce można podziwiać wystawę prac Andrzeja Staśkiewicza. Na ekspozycji znalazły się drewniane rzeźby religijnych postaci, zwierząt, muzyków ludowych. Wystawa stanowi trzecią część cyklu "Grupa Radosna Twórczość".
Koncert patriotyczny w Warszawie z udziałem chóru z Rzekunia

Koncert patriotyczny w Warszawie z udziałem chóru z RzekuniaChór Dziewczęcy działający przy Gimnazjum w Rzekuniu uczestniczył w koncercie patriotycznym pn. "Uwięziony ptak nie śpiewa" w Warszawie. Podczas koncertu dziewczęta wykonały "Marsz I Brygady". W imprezie wzięło udział kilkanaście chórów z regionu Mazowsza.
Seniorzy na wycieczce w Łomży i Drozdowie

Seniorzy na wycieczce w Łomży i DrozdowiePodopieczni Dziennego Domu Pobytu Seniora "U św. Antoniego" w Ostrołęce wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Łomży i Drozdowa. W Muzeum Diecezjalnym w Łomży zapoznali się z wystawą poświęconą życiu św. Franciszka z Asyżu pt. "Pokój i dobro".Miasto rezygnuje z kolejnych 18 inwestycji

Miasto rezygnuje z kolejnych 18 inwestycjiMiasto zamierza zrezygnować z kolejnych 18 inwestycji wpisanych do budżetu. Według ratusza chodzi o wstrzymanie zadań, ale tak naprawdę inwestycje te nie znajdą się w budżecie na przyszły rok. Do niemal identycznej sytuacji doszło pod koniec 2014 roku.


Andrzejkowy "Wieczór z klasą"

Andrzejkowy 'Wieczór z klasą'Rada Osiedla Wojciechowice zaprasza mieszkańców Wojciechowic na kolejne spotkanie z cyklu pn. "Wieczory z klasą". Będzie to spotkanie andrzejkowe na którym będą wróżby, lanie wosku i inne atrakcje. Czas umilać będzie zespół X-Band.


Przedszkole nr 9 "Bajkową Krainą"?

Przedszkole nr 9 'Bajkową Krainą'?Przedszkolu Miejskiemu nr 9 w Ostrołęce wkrótce zostanie nadana nazwa - "Bajkowa Kraina". Wyboru dokonano w drodze konkursu ogłoszonego wśród dzieci, pracowników i rodziców. Jednak ostateczną decyzję podejmą radni podczas czwartkowej sesji rady miasta.


Child Alert: trwają poszukiwania 3-letniego Fabiana

Child Alert: trwają poszukiwania 3-letniego FabianaTrwają poszukiwania trzyletniego Fabiana. Chłopiec został uprowadzony spod klatki schodowej przy wejściu do bloku w Radomiu. Wbrew woli matki trzech mężczyzn o nieznanej tożsamości zabrało dziecko do samochodu. Auto odjechało w nieustalonym kierunku.


Deszcz promocji zaleje salony w Galerii Bursztynowej

Deszcz promocji zaleje salony w Galerii BursztynowejJuż od środy 25 listopada do 3 grudnia jesienna fala promocji, rabatów i upominków zaleje salony Taranko, Lavard, Vistula, Wólczanka, Organique oraz restaurację Olimp i salon fryzjersko-kosmetyczny For You w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.


Przegląd Legend Mazowsza w Goworowie za nami (zdjęcia)

Przegląd Legend Mazowsza w Goworowie za nami - czeka na galerięW sali widowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Goworowie odbył się XIII Wojewódzki Przegląd Legend Mazowsza "Chcecie wierzcie, lub nie wierzcie". Na scenie zaprezentowało się 5 grup teatralnych z terenu gminy i powiatu ostrołęckiego.


[ starsze wiadomości ]


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Konkret
Ynet.pl
KMN

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.75 zł

4.12 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy