wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności"Loteria na 4 koła" - wygraj superauto

'Loteria na 4 koła' - wygraj superauto24 kwietnia wystartowała "Loteria na 4 koła". Co tydzień można wygrać nagrodę pieniężną o wartości: 50, 100, 500, a nawet 1000 złotych! Raz w miesiącu organizator wyłoni zwycięzcę 2000 zł. W finale przyznana zostanie nagroda główna - samochód Citroen C3.


Kamila

Zmarł Zbigniew Wodecki (wideo z koncertu w Ostrołęce)

Zmarł Zbigniew Wodecki (wideo z koncertu w Ostrołęce)Nie żyje Zbigniew Wodecki. Znany i lubiany muzyk, który wielokrotnie odwiedzał nasze miasto, zmarł dzisiaj w jednym z warszawskich szpitali. Miał 67 lat. Po raz ostatni Zbigniew Wodecki wystąpił w Ostrołęce cztery lata temu, w kwietniu 2013 roku, w sali widowiskowej OCK.


JBB


Znamy zwycięzców zawodów "Okoń Narwi" (zdjęcia)

Znamy zwycięzców zawodów 'Okoń Narwii' (zdjęcia) - szkicWzdłuż linii brzegowej Narwi po raz kolejny stanęli w szranki najlepsi wędkarze. Miłośnicy wędkowania spotkali się podczas drugiej edycji zawodów spinningowych "Okoń Narwi" organizowanych przez ostrołęckie koło PZW Narew. Do zawodów przystąpiły 53 osoby.Piją i jeżdżą

Policja zatrzymała sześciu pijanych kierowców w weekend -szkicW ciągu minionego weekendu policjanci z ostrołęckiej komendy policji zatrzymali aż sześciu nietrzeźwych kierowców. Połowa z nich uczestniczyła w poważnych zdarzeniach drogowych. Mundurowi apelują o odpowiedzialność i rozsądek.


CKZiU

Pijany 50-latek kierował motorowerem

Wzorowa postawa obywatelskaBlisko 2,8 promila alkoholu w organizmie miał kierowca skutera. 50-latka zatrzymali funkcjonariusze policji na terenie gminy Rzekuń. O zdarzeniu poinformował przypadkowy świadek, który udaremnił nietrzeźwemu dalszą jazdę i wezwał na miejsce policję.Baranowo: rodzice strajkują, nie puścili dzieci do szkoły

Baranowo: rodzice strajkują, nie puścili dzieci do szkoły - szkicNie cichną głosy sprzeciwu wobec reformy edukacji jaką wprowadza obecny rząd. Rodzice w wielu polskich miastach od kilku miesięcy prowadzą strajk. Przystąpili do niego także rodzice uczniów z Zespołu Szkół Gminnych w Baranowie i 10 maja br. nie posłali dzieci do szkoły.PUP będzie aktywizował bezrobotnych po 30 roku życia

PUP będzie aktywizował bezrobotnych po 30 roku życiaPowiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje, iż prowadzi nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim".
Skrzynka skarg: wesołe miasteczko miało być bezpłatne

Skrzynka skarg: wesołe miasteczko miało być bezpłatneSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Proszę przedstawicieli ratusza o ustosunkowanie się do informacji o ostrołęckiej majówce, która odbyła się w sobotę. Według zapowiedzi do godz. 17.00 wesołe miasteczko miało być bezpłatne.
Malowanie pasów na ostrołęckich ulicach

Malowanie pasów na ostrołęckich ulicach - dziśDziś w nocy rozpoczną się prace ekipy malującej oznakowanie poziome. Roboty będą prowadzone przede wszystkim na głównych szlakach komunikacyjnych (począwszy od dróg krajowych), następnie przeniosą się na ulice o mniejszym znaczeniu.


Door Tech

Mieszkańcy bawili się na majówce w Obierwi (zdjęcia)

Mieszkańcy bawili się na majówce w Obierwi (zdjęcia) - szkicW miejscowości Obierwia (gm. Lelis) mieszkańcy i zaproszeni goście bawili się wspólnie podczas "Kurpiowskiej Majówki". Impreza rekreacyjno-sportowa zgromadziła dzieci, młodzież oraz dorosłych z terenu gminy, którzy z ochotą korzystali z przygotowanych atrakcji.JWJB

Majówka na Fortach Bema (zdjęcia)

Majówka na Fortach Bema (zdjęcia)Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce również w tym roku dołączyło do "Dni Otwartych Funduszy Europejskich". Placówka zaproponowała mieszkańcom wiele bezpłatnych atrakcji na świeżym powietrzu. Z szerokiej oferty każdy mógł wybrać coś dla siebie.
Panie uczyły się udzielania pierwszej pomocy (zdjęcia)

Panie uczyły się udzielania pierwszej pomocy -szkicZa uczestniczkami kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" kolejne zajęcia. Tym razem panie uczyły się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie przeprowadzili Bartłomiej Domian i Michał Napiórkowski z Fundacji "Strefa Przetrwania".


JBB

Medalowa seria WOPR-OS w Żyrardowie (zdjęcia)

Medalowa seria WOPR-OS w Żyrardowie (zdjęcia)Reprezentacja WOPR-OS prowadzona przez trenera Dariusza Małkowskiego bardzo udanie zaprezentowała się w Mistrzostwach Mazowsza w Żyrardowie. Ratownicy wodni przywieźli z zawodów aż 23 medale, w tym dziesięć złotych, osiem srebrnych i pięć brązowych.

 •  
 • 12:51, 22.05.2017 r.

JBB

Złoto i srebro dla Wielgolińskiego i Podsiadlik (wideo)

Złoto i srebro dla Wielgolińskiego i Podsiadlik (wideo)Kolejne bardzo dobry występ na swoim koncie zapisali reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tym razem podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej dwukrotnie stawali na podium.

 •  
 • 12:49, 22.05.2017 r.Polska pokonała Iran w debiucie de Giorgiego

Polska pokonała Iran w debiucie de GiorgiegoSiatkarze reprezentacji Polski w pierwszym spotkaniu pod wodzą Ferdinando de Giorgiego w katowickim Spodku pokonali Iran 3:0. Towarzyski mecz był jednocześnie pożegnaniem z kadrą wybitnego polskiego zawodnika Krzysztofa Ignaczaka, który występował na pozycji libero.

 •  
 • 12:48, 22.05.2017 r.

Dziwna Para

Dobre wyniki Kornelii Sucheckiej i Martyny Budziłek

Dobre wyniki Kornelii Sucheckiej i Martyny Budziłek Reprezentantka UKS Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka zapisała na swoim koncie bardzo dobry występ w III Memoriale Zygmunta Szelesta rozegranym na stadionie AWF w Warszawie. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego zajęła dziewiątą lokatę w skoku w dal.

 •  
 • 12:45, 22.05.2017 r.

"Przedszkolak bezpieczny na drodze" w PM nr 10 (zdjęcia)

'Przedszkolak bezpieczny na drodze' w PM nr 10 (zdjęcia) -szkicW grupie dzieci 6-letnich "Nutki" Przedszkola Miejskiego nr 10 zorganizowano zajęcia z cyklu "Przedszkolak bezpieczny na drodze". Celem projektu było między innymi przygotowanie dzieci do świadomego, a także odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym.


Wideorelacja z castingu do Miss Mazowsza 2017 (wideo)

Wideorelacja z castingu do Miss Mazowsza 2017 (wideo) -szkicNa casting do konkursu Miss Mazowsza 2017 stawiło się kilkadziesiąt ślicznych dziewcząt. Na uczestniczki czekało wiele zadań. Ostatecznie wybrano piętnaście kandydatek, wśród których znalazły się dwie dziewczyny z Ostrowi Mazowieckiej oraz jedna z Małkini Górnej.


Trzy odcinki drogi w Serafinie gotowe (zdjęcia)

Trzy odcinki drogi w Serafinie gotowe (zdjęcia)Zakończyły się, rozpoczęte w marcu ubiegłego roku, prace związane z przebudową dróg w miejscowości Serafin (gmina Łyse). W ramach inwestycji wykonana została nawierzchnia bitumiczna o łącznej długość blisko 6 km. Koszt całego zadania wyniósł blisko 2 mln 600 tys. zł.


Pożar lasu, zalana piwnica i drzewo na jezdni

Pożar lasu, zalana piwnica i drzewo na jezdniPodczas minionej doby odnotowano trzy interwencje strażackie. O godz. 14.25 w miejscowości Dylewo (gmina Kadzidło) zgłoszono pożar lasu. W wyniku pożaru spaleniu uległo około pół hektara młodnika. Niestety, to już trzeci w ciągu trzech dni pożar lasu na terenie gminy Kadzidło.


W czwartek sesja rady miasta (porządek obrad)

Sesja rady miasta (porządek obrad) - szkicPrzewodniczący rady miasta zwołał kolejną sesję, podczas której radni podejmą szereg uchwał dotyczących m.in. budżetu oraz inwestycji miejskich zaplanowanych do realizacji. Rajcy zdecydują też o nadaniu imienia przedszkolu czy wsparciu finansowym dla jednej z gmin.


Przedszkolaki z Olszewa-Borek w "Mam talent" (zdjęcia)

Przedszkolaki z Olszewa-Borek w 'Mam talent' (zdjęcia)W Przedszkolu Samorządowym w Olszewie-Borkach zorganizowano pierwszą edycję konkursu pod hasłem "Mam talent". Najmłodsi artyści mogli na scenie, przed publicznością, zaprezentować swoje rozliczne talenty. Ich występy oceniła powołana komisja, która przyznała nagrody.


Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.


Kolejny duży pożar lasu

Kolejny duży pożar lasuDo kolejnego dużego pożaru lasu doszło w sobotę na terenie gminy Kadzidło. W pobliżu wsi Jazgarka spłonęło około 0,75 hektara młodnika czyli młodych drzew budujących dopiero las. Z żywiołem walczyło siedem zastępów strażaków z Ostrołęki i powiatu.Szachowe batalie dla Hryszkiewicza (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie dla Hryszkiewicza (zdjęcia, wideo)Michał Hryszkiewicz z Wyszkowa okazał się najlepszy w I Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Szachach. W rywalizacji przeprowadzonej w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie odniósł komplet sześciu zwycięstw i pokonał kolejnych dwóch ostrołęczan.

 •  
 • 10:10, 21.05.2017 r.

Ważne zwycięstwo Korony nad Soną (zdjęcia, wideo)

Ważne zwycięstwo Korony nad Soną (zdjęcia, wideo)Piłkarze Korony w spotkaniu 25 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Sonę Nowe Miasto 2:0. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego wywalczyli kolejny niezwykle ważny komplet punktów w perspektywie walki o awans do IV ligi.

 •  
 • 10:10, 21.05.2017 r.

Nadnarwianka Pułtusk rozstrzelała KS CK Troszyn

Nadnarwianka Pułtusk rozstrzelała KS CK TroszynNie udała się wyprawa piłkarzom KS CK Troszyn na spotkanie 25 kolejki rozgrywek ligi okręgowej do Pułtuska. Gospodarze wysoko zawiesili poprzeczkę podopiecznym trenera Łukasza Bałazego i odnieśli pewne zwycięstwo 6:2, zapisując na swoim koncie komplet punktów.

 •  
 • 10:09, 21.05.2017 r.

FC Łęg Przedmiejski liderem OLPN (zdjęcia, wideo)

FC Łęg Przedmiejski liderem OLPN (zdjęcia, wideo)FC Łęg Przedmiejski został nowym liderem rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. W meczu na szczycie 5 kolejki pokonali Autokasację Ławy 7:3 i zapisali na swoim koncie komplet punktów. To już czwarte zwycięstwo zespołu z Łęgu Przedmiejskiego w obecnym sezonie.

 •  
 • 10:09, 21.05.2017 r.

[ starsze wiadomości ]


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy