czwartek, 3 września 2015 r., imieniny Izabeli, Szymona, Erazmy

Aktualności

Torfowisko wciąż płonie (wideo z lotu ptaka)

Torfowisko wciąż płonie. Obejrzyj wideo z lotu ptaka!To nieoceniona strata dla środowiska. Spłonęło już ponad 17 hektarów torfowisk położonych w Rezerwacie Karaska k. Kadzidła. Z ogniem wciąż walczy kilkadziesiąt wozów strażackich z całego regionu.Mieszkańcy Ostrołęki, Dzbenina i Goworek na mapie zdrad

Mieszkańcy Ostrołęki, Dzbenina i Goworek na mapie zdradDane milionów osób, które korzystały z serwisu dla niewiernych małżonków opublikowali kilka dni temu hakerzy. W Polsce najwięcej osób chcących "skoku w bok" zarejestrowało się w Warszawie. Z danych wynika, że z portalu korzystali również mieszkańcy Ostrołęki i okolic.

Pracuj w Mojej Ostrołęce

Pracuj w Mojej OstrołęceMoja Ostrołęka - największy w regionie dziennik internetowy - zatrudni dyspozycyjną osobę na stanowisko dziennikarza. Praca w naszym serwisie to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym doświadczonym zespole.Pewne zwycięstwo Tęczy nad Soną (zdjęcia, wideo)

Pewne zwycięstwo Tęczy nad Soną (zdjęcia, wideo)Piłkarze Tęczy JBB Łyse odnieśli pewne zwycięstwo w starciu 5. kolejki ligi okręgowej nad Soną Nowe Miasto 3:0. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego rozegrali dobre zawody na boisku przy Topolowej i po raz kolejny zapisali na swoim koncie komplet punktów.

 •  
 • 20:48, 02.09.2015 r.


Pierwsze porozumienie w sprawie płac w Stora Enso

Pierwsze porozumienie w sprawie płac w Stora EnsoZarząd firmy Stora Enso Poland i przedstawiciele pracowników spółki przystąpią w czwartek do kolejnych rozmów negocjacyjnych w sprawie podwyżek płac z udziałem mediatora zewnętrznego. Dziś doszło do porozumienia w firmie Stora Enso Narew.

Koniec z jedynkami z WF-u

Koniec z jedynkami z WF-uOd 1 września w polskich szkołach mają obowiązywać nowe zasady oceniania uczniów na lekcjach WF-u. Koniec będzie z jedynkami za nieudany skok przez kozła czy kiepski wynik w bieganiu. Zmiany obejmą również zajęcia z: techniki, plastyki i muzyki.

Awanse zawodowe nauczycieli w Kadzidle

Awanse zawodowe nauczycieli w KadzidleW Urzędzie Gminy w Kadzidle odbyły się egzaminy nauczycielskie, które potwierdziły bardzo dobrą pracę pedagogiczną. W tym roku awans zawodowy uzyskały: Agnieszka Staśkiewicz, Krystyna Bakuła, Natalia Chrostek, Justyna Kozłowska.Piękne niebo

Piękne nieboCzytelnik Szymon postanowił podzielić się interesującym zjawiskiem na niebie, które udało mu się uchwycić aparatem we wtorek 1 września o godz. 18.30. Nad miejscowością Myszyniec-Koryta widoczne było słońce zachodzące w chmury. Efekt był zachwycający.
Zderzenie osobówek w Piaseczni

Zderzenie osobówek w PiaseczniDo zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek 1 września w Piaseczni (gm. Kadzidło). Według wstępnych ustaleń policji, kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu hondzie (na tablicach z powiatu ostrołęckiego). Na szczęście nikomu nic się nie stało.
"Niedziela Kadzidlańska". Program

'Niedziela Kadzidlańska', znamy program - 6 wrześniaDożynki parafialno-gminne czyli "Niedziela Kadzidlańska" tradycyjnie rozpoczną się mszą świętą. Następnie ulicami przejdzie uroczysty korowód dożynkowy. Podczas obchodów nie zabraknie również licznych występów artystycznych, zabawy przy dobrej muzyce czy atrakcji dla najmłodszych.
Inwestycja drogowa w gminie Łyse

Inwestycja drogowa w gminie ŁyseDrogowcy rozpoczęli przebudowę drogi nr 645 na terenie gminy Łyse. Zakres robót obejmie wymianę konstrukcji nawierzchni jezdni oraz jej poszerzenie do 7 m na całym odcinku. Wybudowane zostaną również zatoki autobusowe połączone ciągami pieszymi oraz przejścia dla pieszych.
Koncert w parku z udziałem Jakuba Milewskiego

Koncert w parku z udziałem Jakuba Milewskiego - nieskończoneOstrołęczanin Jakub Milewski, kompozytor i dyrygent wraz z Ostrołęcką Orkiestrą Kameralną zabierze mieszkańców miasta w koncertową podróż pn. "Z Edwardem Czernym podróże po świecie". Wydarzenie odbędzie się w ramach pikniku "Spotkajmy się w parku".
Korona na remis ze Żbikiem (zdjęcia, wideo)

Korona na remis ze Żbikiem (zdjęcia, wideo)Piłkarze ostrołęckiej Korony rozczarowali po raz kolejny w meczu przed własną publicznością. Tym razem w starciu 5. kolejki rozgrywek ligi okręgowej podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza zaledwie bezbramkowo zremisowali ze Żbikiem Nasielsk.

 •  
 • 20:46, 02.09.2015 r.KS CK Troszyn ograł Nadnarwiankę (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn ograł Nadnarwiankę (zdjęcia, wideo)Mimo sporych osłabień w składzie i kontuzji w trakcie spotkania piłkarze KS CK Troszyn zdołali wywalczyć komplet punktów w konfrontacji z Nadnarwianką Pułtusk. Bramkę na wagę trzech punktów w drugiej połowie spotkania dla gospodarzy strzelił Patryk Kuliś.

 •  
 • 20:46, 02.09.2015 r.

toyota

Stary basen o połowę tańszy

Stary basen o połowę tańszyMiasto po raz trzeci wystawia na sprzedaż stary basen. Tym razem cena jest wyjątkowo atrakcyjna - 2 mln 199 tys. złotych. To prawie o połowę mniej niż w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to samorząd chciał za obiekt 4 mln 124 tys. złotych.
Spacer po dnie rzeki w Kamiance (wideo)

Spacer po dnie rzeki w Kamiance (wideo)Poziom wody w Narwi jest wciąż wyjątkowo niski. W okolicach Kamianki (gm. Rzekuń) można odnieść wrażenie, że spoglądamy na górski potok, a nie rzekę. Z wody wyłoniły się liczne wysepki oraz kamienie. Nie oznacza to jednak, że można przejść z jednego brzegu na drugi.Znamy pierwszą trójkę listy Kukiza

Znamy pierwszą trójkę listy KukizaPaweł Kukiz przedstawił liderów list swojego ruchu w tegorocznych wyborach parlamentarnych. W okręgu siedlecko-ostrołęckim jedynką będzie Anna Siarkowska, działaczka Młodzieży Wszechpolskiej z Siedlec, związana ze środowiskiem Ruchu Narodowego.
Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w obiektywie (zdjęcia)Piłkarze Rzekunianki w środowe popołudnie rozegrają pierwsze spotkanie przed własną publicznością na boisku przy ulicy Miłej. Zanim jednak podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego wybiegną na plac gry, zaprezentują się naszym czytelnikom w specjalnej prezentacji.

 •  
 • 12:05, 02.09.2015 r.Ostra rywalizacja w rajdzie w Przasnyszu (wideo)

Ostra rywalizacja w rajdzie w Przasnyszu (wideo)Aż 43 zawodników przystąpiło do IV rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM, czyli Rajdowego Kryterium Orlika w Przasnyszu. Podczas dwóch dni zmagań uczestnicy mieli do pokonania trzynaście prób sportowych o łącznej długości trzynastu kilometrów.

 •  
 • 12:04, 02.09.2015 r.

Jan Such przez Ostrołękę do pracy na Ukrainie

Jan Such przez Ostrołękę do pracy na UkrainieByły szkoleniowiec pierwszoligowego Campera Wyszków Jan Such nie poprowadzi w najbliższym czasie żadnego polskiego klubu. Doświadczony trener zdecydował się na wyjazd na Ukrainę i pracę dla Barcom Kazhany Lwów. Skąd taki pomysł na nową pracę?

 •  
 • 12:03, 02.09.2015 r.

Aleksandra Dzwigała ze złotem MPJ AZS (wideo)

Aleksandra Dzwigała ze złotem MPJ AZS (wideo)Ze złotym medalem w skoku w dal z Mistrzostw Polski Juniorów Akademickich Związków Sportowych powróciła z Białej Podlaskiej Aleksandra Dzwigała. Wychowanka OKLA Ostrołęka, a obecnie zawodniczka AZS AWF Warszawa w zawodach wzięła udział w dwóch konkurencjach.

 •  
 • 12:02, 02.09.2015 r.

Trwa spór zbiorowy w Stora Enso Poland

Trwa spór zbiorowy w Stora Enso PolandDrugie spotkanie negocjacyjne związków zawodowych z zarządem Stora Enso Poland zorganizowano w miniony poniedziałek 31 sierpnia w siedzibie firmy. Przed budynkiem zgromadzili się pracownicy, którzy w napięciu czekali na wynik rozmów.


Piknik kulturalny "Spotkajmy się w parku"

Piknik kulturalny 'Spotkajmy się w parku'Piknik kulturalny "Spotkajmy się w parku" organizuje Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w narodowym czytaniu "Lalki" Bolesława Prusa. Nie zabraknie też stoisk gastronomicznych i wielu innych atrakcji.


"Narodowe Czytanie" w Olszewie-Borkach

'Narodowe Czytanie' w Olszewie-BorkachGminna Biblioteka Publiczna w Olszewie-Borkach zaprasza na wspólne czytanie i słuchanie "Lalki" Bolesława Prusa. Spotkanie odbędzie się w ramach akcji "Narodowe Czytanie". To doskonała okazja, by przypomnieć sobie dzieła polskiej literatury i na nowo odkryć ich wyjątkowy charakter.


Sala muzyczna w Goworowie odnowiona (zdjęcia, wideo)

Sala muzyczna w Goworowie odnowiona (zdjęcia, wideo) - nieskończoneW goworowskim Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odebrano odnowioną pracownię muzyczną. Sala dzięki specjalnej gąbce wyciszającej nabrała nie tylko nowego i pięknego wyglądu, ale również zyskała miano profesjonalnej. Otwarcie nie obyło się bez występów artystycznych.


Na taniec z Atrią. Nowy nabór

Na taniec z Atrią. Nowy nabórSzkoła Tańca Atria ogłasza nabór dzieci do grup początkujących tańca towarzyskiego. Zajęcia dla dzieci to doskonały sposób, aby rozpocząć przygodę z tańcem. Pozytywnie wpływają na rozwój fizyczny dziecka, jego sylwetkę, ukształtowanie stóp


[ starsze wiadomości ]


Reklama

Cafe Fusy
AlmaMater

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Konkret
Ynet.pl
Angielski dla dorosłych

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.64 zł

4.99 zł

4.31 zł

1.74 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy