Mirosław Augustyniak, kandydat na posła

wtorek, 6 października 2015 r., imieniny Artura, Brunona, Fryderyki

Aktualności

Korek, koreczek, koruś. Stoimy (zdjęcia, wideo)

Korek, koreczek, koruś. Stoimy (zdjęcia, wideo)Stoimy. I postoimy jeszcze długo. Pierwszy dzień po zamknięciu mostu do czerwoności rozpalił kierowców, którzy musieli przejechać na drugą stronę Narwi. Podczas popołudniowego szczytu korek od ul. Mostowej w kierunku Wojciechowic miał ponad 4 km długości!Ewavan bez premier Kopacz w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Ewavan bez premier Kopacz w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)Troje kandydatów Platformy Obywatelskiej z okręgu siedlecko-ostrołęckiego zorganizowało przedwyborcze spotkanie w naszym mieście. Specjalny Ewavan zaparkował na parkingu przy ul. Prądzyńskiego. Niestety, wśród polityków zabrakło premier Ewy Kopacz.Kurczak z powiatu ostrołęckiego telewizyjną gwiazdą (wideo)

Kurczak z powiatu ostrołęckiego telewizyjną gwiazdą (wideo)Materiał o kurczaku z trzema łapami ze wsi Brzozowy Kąt (gm. Czarnia) wyemitował "Kurier Mazowiecki". Na początku nikt nie dawał kogutowi większych szans na przeżycie, ale on nie dość, że rośnie jak na drożdżach, to stał się prawdziwą gwiazdą w całej wsi.

Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Marek Brzostek, lat 46, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 5 października w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.Policjanci rozładują korki

Policjanci będą kierować ruchem W związku z czasowym zamknięciem nowego mostu w celu usprawnienia przejazdu wszystkim kierującym policjanci wydziału ruchu drogowego na rondzie im. ks. Siemowita III w Ostrołęce będą prowadzić w godzinach 7.00-9.00 i 15.00-17.00 ręczną regulację ruchem.


Praca

Miss Polski na ślubnym kobiercu

Miss Polski na ślubnym kobiercuEwa Mielnicka od dłuższego czasu jest szczęśliwie zakochana, a narzeczony wspiera ją we wszystkim, co robi. Zdobycie korony miss nie wpłynęło negatywnie na jej życie osobiste, a nawet go wzmocniło. Najpiękniejsza Polka planuje już ślub.Mistrz parkowania przy E.Leclerc

Mistrz parkowania przy E.LeclercZdjęcie kolejnego mistrza parkowania nadesłał do naszej redakcji czytelnik Janusz. Na fotografii widzimy białego mercedesa, który został zaparkowany na drodze wewnętrznej parkingu przy E.Leclerc. Auto utrudniało przejazd innym pojazdom.


JBB

Wandal zniszczył tablice rejestracyjne

Wandal zniszczył tablice rejestracyjneW nocy z soboty na niedzielę na osiedlu Centrum ktoś w kilku samochodach powyrywał tablice rejestracyjne. Miało to miejsce na jednym z parkingów przy ulicy Sucharskiego w Ostrołęce - zaalarmowała naszą redakcję czytelniczka Ewelina.100 tys. zł na budżet obywatelski w Ostrołęce

Budżet obywatelski w Ostrołęce Ruszyły konsultacje w sprawie zadań do realizacji w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego w Ostrołęce. Do 16 października każdy mieszkaniec miasta może zgłosić propozycję zadań do budżetu na 2016 r. Na ten cel samorząd przeznaczył w pilotażowym projekcie 100 tys. zł.Uroczystość harcerska w Zawodziu (zdjęcia)

Uroczystość harcerska w Zawodziu (zdjęcia)Na leśnej polanie w Zawodziu (gm. Myszyniec) harcerze z trzech drużyn działających przy Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu złożyli uroczyste przyrzeczenie. Podczas spotkania nie zabrakło wspólnego biesiadowania przy ognisku oraz śpiewania przy dźwiękach gitary.
Piłkarska jedenastka w regionie. Kto powołany?

Piłkarska jedenastka w regionie. Kto powołany?Po 10 kolejkach ligi okręgowej z pewnością można wyróżnić zawodników, którzy swoją postawą na boisku zostali zapamiętani przez kibiców, a także szkoleniowców innych zespołów z naszego regionu. Kto na swoich pozycjach w Ostrołęce i powiecie odgrywa kluczowe role?

  •  
  • 12:04, 06.10.2015 r.

toyota

Żebrowski: Nie zakładaliśmy takiego scenariusza

Żebrowski: Nie zakładaliśmy takiego scenariuszaSzczypiorniści ostrołęckiej Trójki doznali drugiej porażki w obecnym sezonie. W miniony weekend ulegli Czarnym Regimin 29:37 i plasują się obecnie na ósmej pozycji w tabeli II ligi. Nasi piłkarze przyzwyczaili na do heroicznej walki, której w niedzielnym meczu zabrakło.

  •  
  • 12:03, 06.10.2015 r.Cichocki: Widać było, że walczymy o każdą piłkę

Cichocki: Widać było, że walczymy o każdą piłkęSiatkarze Energi Omis Ostrołęka w pierwszym spotkaniu w nowym sezonie ulegli Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca pozostawili po sobie dobre wrażenie, na wyróżnienie szkoleniowca zasłużyli Piotr Cichocki i Rafał Faryna.

  •  
  • 12:02, 06.10.2015 r.Trudne chwile Jantarek w drugiej lidze

Trudne chwile Jantarek w drugiej lidzePiłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi kobiet - grupie mazowieckiej. Tym razem podopieczne trenera Rafała Koska w sobotnim starciu 7 kolejki musiały uznać wyższość lidera rozgrywek Pelikana Łowicz, ulegając 1:5.

  •  
  • 12:01, 06.10.2015 r.Zgubiono srebrną bransoletkę

Zgubiono srebrną bransoletkęCzytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu bransoletki z przyczepionym serduszkiem. Zguba ma sentymentalną wartość dla Karoliny. Na bransoletce był grawer z inicjałami i datą. Jeżeli ktoś ją znalazł proszony jest o kontakt telefoniczny 570-614-388.Park Wodny Łomża

Wystawa z okazji 40-lecia Muzeum Kultury Kurpiowskiej

Wystawa z okazji 40-lecia Muzeum Kultury KurpiowskiejWernisaż jubileuszowej wystawy czasowej pt. "Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze" organizuje Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Ekspozycja zostanie zaprezentowana z okazji obchodów 40-lecia placówki.
Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs" zainaugurowany

Dyskusyjny Klub Filmowy 'Rejs' zainaugurowanyDyskusyjny Klub Filmowy "Rejs" rozpoczął działalność w nowym sezonie. Jak co roku podczas uroczystej inauguracji nie zabrakło tortu, lampki szampana oraz rozmów o filmach. Gośćmi spotkania byli reżyser Marcin Bortkiewicz i aktorka Małgorzata Zajączkowska.
"Nie ma tragedii" (zdjęcia, wideo)

'Nie ma tragedii' (zdjęcia, wideo)Nie ma tragedii. Do pracy jechałem około 15 minut dłużej niż zwykle - mówi pan Wiesław, którego spotkaliśmy na stacji paliw Statoil przy starym moście. Ruch odbywa się bardzo powoli, ale większych utrudnień nie ma. Kierowcy - co jest rzadkością - są dla siebie wyjątkowo uprzejmi.
Zwarcie instalacji w Stora Enso, jedna osoba ranna (zdjęcia)

Pożar w Stora Enso (zdjęcia)W Stora Enso Poland w Ostrołęce przeprowadzono ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze z elementami ratownictwa medycznego. Ich założeniem było zwarcie instalacji elektrycznej w magazynie papieru, w wyniku czego powstał pożar, a jeden z pracowników został ranny.
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Laskowcu (zdjęcia)

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Laskowcu (zdjęcia) - nieskończoneDzieci z Dwujęzycznego Punktu Przedszkolnego w Laskowcu świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w bardzo ciekawy sposób. Wraz z Pracownią Kreatywności "Cacko" z Ostrołęki maluchy tworzyły prace z gliny o tematyce jesiennej oraz dowolnej.Akcja profilaktyczna w Kadzidle (zdjęcia)

Akcja profilaktyczna w Kadzidle (zdjęcia)W Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle odbyło się spotkanie edukacyjne dla uczniów klas IV szkół podstawowych reprezentujących gminy z subregionu ostrołęckiego. Wydarzenie odbyło się w ramach kampanii społecznej "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny".
Przez nowy most tylko spacer (zdjęcia, wideo)

Przez nowy most tylko spacer (zdjęcia, wideo)Prawdopodobnie do 20 października potrwa remont nowego mostu. Ruch pieszych i rowerzystów będzie możliwy, choć - jak zaznaczają pracownicy wykonawcy - nie ma gwarancji, że przez cały czas.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


19-letni kierowca opla zakończył jazdę na drzewie

19-letni kierowca opla zakończył jazdę na drzewieKierowca opla vectry trafił do szpitala na skutek wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę 4 października około godz. 20.00 pod Myszyńcem. Według ustaleń policji, młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.


Wojciech Sumliński o polskiej mafii (zdjęcia)

Wojciech Sumliński o polskiej mafii (zdjęcia)W Ostrołęce gościł Wojciech Sumliński, psycholog, dziennikarz śledczy, autor wielu książek o współczesnej Polsce. Podczas wieczoru autorskiego zaprezentował najnowszą publikację pt. "Czego nie powie Masa o polskiej mafii".Kolejny kandydat PO rezygnuje ze startu w wyborach

Kolejny kandydat PO rezygnuje ze startu w wyborachPo posłach Andrzeju Kani i Jacku Kozaczyńskim z kandydowania w wyborach do Sejmu z listy Platformy Obywatelskiej zrezygnował Mieczysław Szymalski, były burmistrz Ostrowi Mazowieckiej. Obecnie lista PO liczy 22 osoby (maksymalnie można zgłosić 24 kandydatów).


[ starsze wiadomości ]


Reklama

Cafe Fusy
Dastan
AlmaMater

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Konkret
Ynet.pl
Angielski dla dorosłych
Kiedy kota nie ma

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.48 zł

4.79 zł

4.18 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy