sobota, 3 grudnia 2016 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Aktualności

Śmierć w pracy

Śmierć w pracyNa terenie jednego z zakładów w Ostrołęce znaleziono w sobotni poranek ciało 62-latka. Mężczyzna był pracownikiem ochrony i prawdopodobnie pełnił nocny dyżur. Jak udało nam się ustalić nie padł ofiarą niskiej temperatury, lecz zmarł z przyczyn naturalnych.A tymczasem na starym mieście (wideo)

A tymczasem na starym mieście (wideo)Mieszkańcy starego miasta odczuwają skutki jazdy ciężarówek. Najgorsi są kierowcy ignorujący przepisy dotyczące zakazu wjazdu oraz parkowania na ul. Kilińskiego. Strażnicy miejscy zniknęli, a bez mandatów na jednokierunkowej, wąskiej ulicy w ciągu dnia jest Dziki Zachód.

Stłuczka z wulgaryzmami w tle (zdjęcia)

Stłuczka z wulgaryzmami w tle (zdjęcia)Do zderzenia dwóch samochodów doszło w piątkowe popołudnie na ul. 11 Listopada w Ostrołęce. W pobliżu centrum medycznego młody 19-letni kierowca volkswagena jetta uderzył w tył jadącej przed nim toyoty yaris, którą kierował 38-letni ostrołęczanin.


Isatis


Wyjątkowe miejsce prezentów (zdjęcia)

Wyjątkowe miejsce prezentów (zdjęcia) Mikołajkowo-świąteczny klimat zawitał do salonów Organique i Taranko. Zarówno każda kobieta jak i każdy mężczyzna cenią sobie naturalne piękno. Odwiedź salon Organique - magiczne miejsce prezentów i podaruj najbliższym naprawdę wyjątkowy upominek.

Skrzynka skarg: podatek od wigilijnego opłatka?

Skrzynka skarg: podatek od wigilijnego opłatka?Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Mam pytanie do pracowników Urzędu Skarbowego w Ostrołęce. Czy organista, który rozdaje opłatki, ale w rzeczywistości je sprzedaje ma obowiązek zgłosić tego typu działania?

Ostrołęka w czołówce miast nasyconych dyskontami

Ostrołęka w czołówce miast nasyconych dyskontami - szkicZ roku na rok rośnie znaczenie sieci dyskontów. Największe nasycenie supermarketami występuje w średnich miastach, jak np. Ostrołęka, Słupsk, Jelenia Góra, gdzie na jeden sklep przypada mniej niż 5 tys. mieszkańców. O sprawie informuje GfK Polonia, koncern badający opinię publiczną.


Villa Piano

Skrzynka skarg: palą śmieci w domowych piecach

Skrzynka skarg: palą śmieci w domowych piecachSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałbym poruszyć temat palenia odpadów na osiedlu Traugutta w Ostrołęce. Jestem tam nowym mieszkańcem (mieszkam dwa lata) i z rozpaczą patrzę na kominy swoich sąsiadów.
Dziełak: To nie był mój wymarzony sezon (wideo)

Dziełak: To nie był mój wymarzony sezon (wideo)Adrian Dziełak jest brązowym medalistą Pucharu Polski w kulturystyce, ale sezonu 2016 nie zalicza do udanych. W najważniejszym imprezach mimo ciężkiej pracy nie mógł osiągnąć najwyższej formy. W mistrzostwach świata zajął dziesiątą lokatę i nie wszedł do finału.

  •  
  • 11:47, 03.12.2016 r.Nowe oferty sylwestrowe

Bale sylwestrowe w Ostrołęce i powiecieRuszył już nasz sylwestrowy informator, w którym prezentujemy oferty balów w salach bankietowych, pensjonatach i hotelach z terenu Ostrołęki i powiatu. W naszym spisie uwzględniliśmy tylko te sale, w których będzie organizowana tegoroczna zabawa sylwestrowa.JBB

Poseł Czartoryski o nowelizacji ustawy o zgromadzeniach (nagranie)

Poseł Czartoryski o nowelizacji ustawy o zgromadzeniach (nagranie)Do Komisji Spraw Wewnętrznych i Administracji skierowany został projekt ustawy o zgromadzeniach. Przewiduje on m.in. otrzymanie zgody na cykliczne organizowanie manifestacji na trzy lata w tym samym miejscu. O założeniach projektu mówił w Polskim Radiu "Trójka" poseł Arkadiusz Czartoryski (PiS).

Isatis

Ewakuacja młodzieży ze szkoły w Kadzidle (zdjęcia)

Ewakuacja młodzieży ze szkoły w Kadzidle (zdjęcia)W Publicznym Gimnazjum im. Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka" oraz Zespole Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle zarządzono ewakuację uczniów. Na szczęście było to tylko szkolenie na wypadek pożaru budynku.JBBWalka karate w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (wideo)

Walka karate w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (wideo)Walki karate kyokushin podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów stały się już tradycją. Po raz kolejny szerszej publiczności mieli możliwość zaprezentować się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Tym razem walkę stoczył Mateusz Parzych.

  •  
  • 11:46, 03.12.2016 r.Kamil Sęk z brązem w mistrzostwach MMA

Kamil Sęk z brązem w mistrzostwach MMABardzo udany występ na swoim koncie zapisał reprezentant Fight Academy Kamil Sęk w formule MMA w Mistrzostwach 16 Dywizji Zmechanizowanej w Giżycku. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wywalczył brązowy medal w kategorii -85 kg.

  •  
  • 11:46, 03.12.2016 r.Szachowe zmagania w gminie Goworowo (zdjęcia)

Szachowe zmagania w gminie Goworowo (zdjęcia)Dariusz Gadzała w gronie seniorów oraz Oliwia Zioło i Beniamin Mróz w gronie juniorów okazali się najlepszymi zawodnikami III Powiatowego Turnieju "Szach-Mat" w Goworowie. Do rywalizacji przystąpiło ponad trzydziestu zawodników z trzech powiatów.

  •  
  • 11:46, 03.12.2016 r.


Piękna Kurpianka ozdobi centrum kultury w Lelisie

Piękna Kurpianka ozdobi centrum kultury w LelisieDrewniana rzeźba autorstwa Andrzeja Staśkiewicza będzie ozdobą Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie. Wizerunek mieszkanki Kurpiowszczyzny w ludowym stroju będzie pięknym, ludowym akcentem, który przypomni mieszkańcom o ich kulturze, tradycjach i tożsamości.Reaguj na podejrzane osoby w swoim otoczeniu

Reaguj na podejrzane osoby w swoim otoczeniuPolicja apeluje o czujność wobec podejrzanych osób, które kręcą się w pobliżu domów, na klatkach bloków, wobec nieznajomych samochodów, które parkują na osiedlach czy przy domach sąsiadów. Osoby te mogą być przestępcami, a reagując ustrzeżesz siebie i innych.


Strażackie podsumowanie doby

Strażackie podsumowanie dobyJedną interwencję odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W piątek w Olszewie-Borkach o godz. 16.43 gaszono pożar sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego przy ulicy Średniej. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka i zastęp OSP Olszewo-Borki.


Bezpieczny komputer dla całej rodziny

Bezpieczny komputer dla całej rodzinyDomowy komputer, z którego korzysta kilka osób to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Zalety można docenić jednak dopiero wtedy, gdy będzie on bezpiecznie skonfigurowany. Ważne jest zwrócenie uwagi na zapewnienie odpowiedniej ochrony antywirusowej i kontroli rodzicielskiej.Czynniki wpływające na kursy walut

Czynniki wpływające na kursy walutZarówno czynniki makroekonomiczne jak i mikroekonomiczne mają wpływ na kursy walut, czyli ceny danej waluty, które wyrażone są w innej walucie. Innymi słowy są to relacje wymienne jednej z walut na inną.


Jak zdobyć darmowe próbki produktów?

Jak zdobyć darmowe próbki produktów?Coraz częstszym zjawiskiem w globalnej sieci są pojawiające się strony internetowe z darmowymi produktami. Za ich pośrednictwem konsumenci mogą całkowicie za darmo przetestować określone produkty. Z reguły są to kosmetyki, choć nie tylko.


Content marketing - zacznij od dobrego planu

Content marketing - zacznij od dobrego planuContent marketing to potężne narzędzie marketingowe, ale aby je optymalnie wykorzystać niezbędny będzie dobry plan działań. W tym artykule opisaliśmy kolejne kroki w formie pytań, na które warto znaleźć odpowiedź już na początku, a potem tylko je udoskonalać.


Grudzień w Ostrołęckim Centrum Kultury

Grudzień w Ostrołęckim Centrum Kultury - szkicCiekawe propozycje kulturalne i rozrywkowe przygotowało Ostrołęckie Centrum Kultury w grudniu. Jedną z ważniejszych imprez jest Festiwal Filmów Amatorskich "Filmowe Zwierciadła". Nie zabraknie także świątecznych akcentów. Szczegółowy wykaz imprez poniżej.


Kiermasz mikołajkowy w ostrołęckim szpitalu (zdjęcia)

Kiermasz mikołajkowy w ostrołęckim szpitalu (zdjęcia)Oddział Psychiatryczny Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce przygotował kiermasz mikołajkowy. Prace wykonali pacjenci oddziału w ramach terapii zajęciowej. Można było nabyć stroiki, bombki i wiele innych ciekawych drobiazgów.Ciężarówka w rowie (zdjęcia)

Ciężarówka w rowieKierujący ciężarowym dafem z cysterną stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez rów i zatrzymał się na poboczu. Żeby wyciągnąć pojazd potrzebny był specjalistyczny sprzęt. Do zdarzenia doszło 2 grudnia w Dębach (gmina Łyse) około godz. 1.30 w nocy.


Ostatnia w tym sezonie weekendowa promocja w sklepie PGO

Już jutro otwarcie pierwszego sklepu firmowego PGOSpółka PGO zaprasza do jedynego sklepu w Polsce, w którym można nabyć ponad 20 odmian pomidora. To miejsce dla prawdziwych koneserów smaku. Lokal mieści się przy ul. Piłsudskiego 7. W każdy piątek obowiązuje nowa promocja cenowa na asortyment.


[ starsze wiadomości ]


Reklama

Oferty sylwestrowe

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.45 zł

4.78 zł

4.25 zł

2.15 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy