sobota, 1 sierpnia 2015 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Aktualności

Zabawa z zespołem Vertim w Wykrocie (zdjęcia, wideo)

Zabawa z zespołem Vertim w Wykrocie (zdjęcia, wideo)Piątek w "Kurpiowskiej Krainie" w Wykrocie upłynął pod znakiem zabawy przy muzyce tanecznej. Imprezę prowadził zespół Vertim. Miłośnicy muzyki tanecznej bawili się na świeżym powietrzu w specjalnie przygotowanym na potańcówki miejscu pomiędzy wiatami."Noc wariatów" w klubie Capitol (zdjęcia)

'Noc wariatów' w klubie Capitol (zdjęcia)Kilkaset osób wzięło udział w drugiej edycji "Nocy wariatów" w sypniewskim klubie Capitol". W ostatni piątek lipca imprezowicze bawili się przy najlepszych muzycznych hitach tego lata. Dobrą zabawę nakręcali trzej DJ-e: Taito, Kriswell i Insane.Pieszo na spotkanie z Maryją (zdjęcia, wideo)

Pieszo na sptkanie z Maryją (zdjęcia, wideo)Kilkuset pątników ruszyło w 13-dniową pieszą podróż na Jasną Górę. Do pokonania mają około 430 km. Pielgrzymują, aby spotkać się z Maryją i zanieść jej swoje prośby, błagania i podziękowania. Proszą najczęściej o zdaną maturę, dobrego męża/żonę, zgodę w rodzinie i dobrą pracę.

Gorące starcie Kotowski-Kulik. Powróciła sprawa reklamówki

Gorące starcie Kotowski-Kulik. Powróciła sprawa reklamówkiPodczas ostatniej sesji rady miasta doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy prezydentem Januszem Kotowskim, a radnym Łukaszem Kulikiem. Kontrkandydat obecnego prezydenta z listopadowych wyborów samorządowych zapytał włodarza o realizację programu wyborczego.

Bił i kopał własną matkę!

Bił i kopał własną matkę!37-letni ostrołęczanin kilkakrotnie kopał i uderzał pięścią w twarz swoją matkę. Poszkodowana zawiadomiła policję. Mężczyzna zniszczył domowy sprzęt i drzwi wejściowe do budynku. Był agresywny i pijany. W efekcie został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.Skrzynka skarg: rdzawa maź zamiast wody

Skrzynka skarg: rdzawa maź zamiast wodySkrzynka, skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałabym poruszyć temat wody, jaka leci z kranów w Piskach. Podczas przerwy w dostawie energii elektrycznej najpierw nie było wody. Następnie po uruchomieniu pomp z kranu popłynęła rdzawa maź.Wszystkie seanse w małej sali kinowej odwołane

Kino kameralne bez pozwolenia na użytkowanie. Seanse odwołane Zakończyły się już wszystkie prace związane z budową małej sali kinowej. Pierwsi widzowie mieli 7 sierpnia obejrzeć premierowy seans. Niestety, w związku z brakiem niektórych pozwoleń na użytkowanie obiektu, wszystkie zaplanowane projekcje zostały odwołane.Sprawdź ile zarabiają w Ostrołęce i powiecie

Sprawdź ile zarabiają w Ostrołęce i powiecieCzy na podobnym stanowisku w innej firmie w regionie pracownik otrzymuje zbliżone wynagrodzenie? Często tak nie jest, ale teraz można to sprawdzić. Ruszyło Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. Wypełnij prostą ankietę i sprawdź jak inni zarabiają w Twojej branży.Konkurs. Do wygrania zaproszenia do salonu Belleza

Konkurs. Do wygrania zaproszenia do salonu BellezaW serwisie sportowym zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie z salonem kosmetycznym Belleza. Tym razem konkurs zarówno dla pań, jak i panów. Do wygrania są trzy vouchery na wybrany masaż. Co zrobić, aby wygrać nagrodę i skorzystać z zabiegów?

  •  
  • 12:05, 01.08.2015 r.Bezpłatne lekcje tenisa dla dzieci i dorosłych

Bezpłatne lekcje tenisa dla dzieci i dorosłychJuż po raz siódmy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej przygotowało specjalną ofertę bezpłatnych zajęć na okres wakacyjny. Wciąż można rozpocząć przygodę z tenisem!

  •  
  • 12:03, 01.08.2015 r.

toyota

Żeglarze z Ostrołęki na podium w Mikołajkach

Żeglarze z Ostrołęki na podium w MikołajkachŻeglarska załoga z Ostrołęki przyzwyczaiła nas już w ostatnich dwóch sezonach do rywalizacji o miejsca na podium w Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Pomimo złych warunków atmosferycznych reprezentanci naszego miasta zajęli drugie miejsce.

  •  
  • 11:26, 01.08.2015 r.