wtorek, 3 marca 2015 r., imieniny Maryny, Kunegundy, Pakosława

Aktualności

Galeria Bursztynowa wspiera sport!

Galeria Bursztynowa wspiera sport!Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozgrywają spotkania w rozgrywkach II ligi w nowych strojach i butach. Nowym sponsorem strategicznym klubu została "Galeria Bursztynowa". Dzięki dotacji klub UMKS Trójka Ostrołęka mógł pokusić się o zakup dwóch kompletów strojów.Wielki finał wyprzedaży w salonie Toyoty w Ostrołęce

Wielki finał wyprzedaży w salonie Toyoty w OstrołęceSzukasz niezawodnego auta idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb? Chcesz zamienić swój stary samochód na nowy? Przed Wami długo wyczekiwany, zaskakujący, prawdziwy Happy End. Zapraszamy na szczęśliwe zakończenie wyjątkowego sezonu wyprzedaży w Toyocie.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.

Marzec w kinie "Jantar" (wideo)

Marzec w kinie 'Jantar' (wideo)W marcowym repertuarze ostrołęckiego kina brakuje kinowego hitu "50 twarzy Greya". "Jantar" zaprasza jednak na polską komedię muzyczną pt. "Disco Polo" o młodych muzykach z prowincji, którzy w błyskawiczny sposób zdobywają popularność jako zespół grający muzykę taneczną.Dużo drukujesz? Sprawdź, jak możesz na tym zaoszczędzić

Dużo drukujesz? Sprawdź, jak możesz na tym zaoszczędzićCzęść kosztów stałych przedsiębiorstwa pochłaniają materiały eksploatacyjne służące do drukowania i przetwarzania dokumentacji. Właściciele firm powinni rozważyć kilka kwestii, które są kluczowe z punktu widzenia wyboru najwłaściwszych metod użytkowania sprzętu.Kierowcy - noga z gazu

Kierowcy - noga z gazuOstrołęcka policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Jak twierdzi Tomasz Żerański, ze względu na opady deszczu wydłuża się droga hamowania. Dlatego też uczula, aby w takich warunkach zwolnić i zachować większy dystans między pojazdami.
Zmiany w kierownictwie zakładu karnego

Zmiany w kierownictwie zakładu karnegoWraz z początkiem marca w kierownictwie Zakładu Karnego w Przytułach Starych nastąpiły zmiany. Na zasłużoną emeryturę odszedł dotychczasowy zastępca dyrektora - ppłk Ireneusz Kulikowski. Jego miejsce zajął mjr Włodzimierz Nowak - kierownik działu penitencjarnego.
Wicestarosta upamiętnił wydarzenia sprzed 95 lat

Wicestarosta upamiętnił wydarzenia sprzed 95 latWicestarosta Krzysztof Parzychowski uczestniczył w uroczystościach upamiętniających wydarzenia sprzed 95 lat, kiedy to odbyły się zaślubiny Polski z morzem. Spotkanie rozpoczęło się na Placu Wolności, następnie skierowano się do puckiej fary na mszę koncelebrowaną.
Gimnazjum nr 2 obchodziło święto patronki (zdjęcia)

Gimnazjum nr 2 obchodziło święto patronki (zdjęcia) - brak zdjęćW Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce uczniowie obchodzili święto szkoły. W trakcie uroczystości wręczono nagrody laureatom konkursu, który zorganizowała placówka. Nie zabrakło podniosłych wierszy i piosenek w wykonaniu młodzieży.
Kabaret Neo-Nówka w Ostrołęce (zdjęcia)

Kabaret Neo - Nówka w Ostrołęce (zdjęcia)Jeden z najbardziej znanych kabaretów zawitał w niedzielę do Ostrołęki. Artyści z grupy Neo-Nówka przedstawili najnowszy program pn. "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych". Występ bez wątpienia pozostawił w widzach gigantyczny ładunek pozytywnej energii.
Narew pokonała Iskrę Krasne (zdjęcia, wideo)

Narew pokonała Iskrę Krasne (zdjęcia, wideo)Piłkarze ostrołęckiej Narwi w ostatnim sparingu w okresie przygotowawczym pokonali Iskrę Krasne 4:1. Trener Marian Szarama mógł tym razem skorzystać z zaledwie trzynastu zawodników. Nie przeszkodziło to w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

 •  
 • 12:00, 02.03.2015 r.Pobiegli "Tropem Wilczym" (zdjęcia, wideo)

Pobiegli 'Tropem Wilczym' (zdjęcia, wideo)Dokładnie dwieście osób wystartowało w pierwszej edycji biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym". Na imprezę, w której do pokonania były 1963 metry zaprosił Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

 •  
 • 11:57, 02.03.2015 r.Niespodzianka w rozgrywkach I ligi. Nowa tabela!

Niespodzianka w rozgrywkach I ligi. Nowa tabela!Siatkarze Campera Wyszków przegrali w zaległym spotkaniu 22. kolejki rozgrywek I ligi z AGH AZS Kraków 2:3 i dopisali do swojego dorobku jeden punkt. Pekpol Ostrołęka w tabeli wciąż zajmuje ósmą lokatę z nieznaczną przewagą nad kolejnymi zespołami.

 •  
 • 11:50, 02.03.2015 r.Trzech nietrzeźwych kierowców

Trzech nietrzeźwych kierowców Wciąż nie brakuje kierowców, którzy po alkoholu bez obaw wsiadają za kierownicę. W ciągu minionego weekendu ostrołęccy policjanci zatrzymali trzech takich kierowców. Jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem. Kierujący odpowiedzą teraz za swoje postępowanie przed sądem.
Spotkanie z regionalistą

Spotkanie z regionalistą Trzy uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce - Eliza Dmochowska, Karolina Kierzek i Dominika Zyra - zorganizowały w internacie szkolnym spotkanie z Tadeuszem Grecem. Regionalista z ogromnym entuzjazmem opowiadał o pięknie Kurpiowszczyzny i jej historii.
Zobacz jakie imprezy i kogo wsparł finansowo ratusz w styczniu

Zobacz jakie imprezy i kogo wsparł finansowo ratusz w styczniuUrząd miasta wspiera finansowo różnego rodzaju imprezy i instytucje. W styczniu br. najwięcej, bo aż 30 tys. zł, przeznaczono na projekt pn. "Ferie w Parku Wodnym". Blisko 4 tys. zł wypłacono w ramach stypendiów zawodnikom ostrołęckich klubów sportowych.
"Szybki PIT" w Kadzidle i Goworowie

'Szybki PIT' w KadzidleWójtowie gmin Kadzidło i Goworowo wspólnie z naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Ostrołęce wzorem lat ubiegłych zapraszają do wzięcia udziału w akcji "Szybki PIT". Będzie można nie tylko złożyć zeznania podatkowe za 2014 rok, ale również skorzystać z pomocy w wypełnieniu deklaracji.
Wypadek w Myszyńcu. Ranne trzy osoby

Wypadek w Myszyńcu. Ranne trzy osobyTrzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w niedzielę przed godz. 8.00 w Myszyńcu. Według informacji ostrołęckich strażaków, samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Do szpitala trafiły trzy osoby. Nie wiadomo jaki jest ich stan.
110. rocznica urodzin podpułkownika Stanisława Grodzickiego

110. rocznica urodzin podpułkownika Stanisława GrodzickiegoDokładnie 110 lat temu w Ostrołęce urodził się pilot ppłk Stanisław Grodzicki. To najprawdopodobniej jedyny ostrołęczanin, który spotkał się z królową brytyjską. Do spotkania doszło 24 kwietnia 1941 r. Grodzicki dowodził wówczas 307 Dywizjonem Myśliwskim Nocnym.
Dzień otwarty w SP nr 6

Dzień otwarty w SP nr 6Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce zapraszają na dzień otwarty placówki. Podczas spotkania rodzice będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą proponowaną przyszłym uczniom.
Zaginął Perkis

Zaginął PerkisCzytelnik Wojciech prosi o pomoc w poszukiwaniach psa rasy alaskan malamute. Czworonóg zaginął w piątek 27 lutego br. w okolicach wsi Nakły (gm. Olszewo-Borki). Pies jest bardzo przyjazny dla ludzi, ma trzy lata, wabi się Perkis, na szyi ma czerwoną obrożę.


Wyjazdowe zwycięstwo Trójki w Siedlcach

Wyjazdowe zwycięstwo Trójki w SiedlcachSzczypiorniści ostrołęckiej Trójki w wyjazdowym spotkaniu 19. kolejki rozgrywek II ligi pokonali SPR Siedlce 29:22. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rozegrali dobry mecz i udowodnili swoją wyższość nad niżej notowanym w tabeli rywalem.

 •  
 • 11:44, 01.03.2015 r.

Jose Diaz Azocar skuteczniejszy od Pietruczuka

Jose Diaz Azocar skuteczniejszy od PietruczukaRafako Hussars Poland przegrali wyjazdowy mecz z drużyną Caciques Venezuela w World Series of Boxing 2:3. Swoją drugą walkę w obecnym sezonie, a czwartą w karierze w tych elitarnych rozgrywkach stoczył Marek Pietruczuk, ale zszedł z ringu pokonany.

 •  
 • 11:44, 01.03.2015 r.

Korona rozbita przez Mławiankę (zdjęcia, wideo)

Korona rozbita przez Mławiankę (zdjęcia, wideo)Piłkarze ostrołęckiej Korony z pewnością nie tak wyobrażali sobie kolejny sprawdzian w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Podopieczni trenerów Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego ulegli Mławiance Mława aż 0:5.

 •  
 • 11:43, 01.03.2015 r.

[ starsze wiadomości ]


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.42 zł

4.63 zł

4.49 zł

1.75 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy