wtorek, 28 marca 2017 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Aktualności

"Pussy Power" - nowy singiel od Tokyo Taboo (wideo)

Fot. kard z wideoklipu zespołu Tokyo TabooFot. kard z wideoklipu zespołu Tokyo TabooDebiutancki album zespołu Tokyo Taboo zatytułowany "6th Street Psychosis" ukaże się już 24 marca tego roku. Grupa zaprezentowała właśnie najnowszy, czwarty singiel z nadchodzącego krążka, zatytułowany "Pussy Power". Teledysk do utworu został nakręcony w Londynie.

Najnowszy numer zespołu Tokyo Taboo, w skład którego wchodzi ostrołęczanin Michał Mierzejewski, to singel “Pussy Power" zapowiadający debiutancką płytę zespołu zatytułowaną "6th Street Psychosis". Longplay ukaże się 24 marca, a klip do “Pussy Power” jest już dostępny w sieci.

ReklamaNowy utwór oraz teledysk do niego nakręcony to niezwykle mocny przekaz, który tuż po ukazaniu się w sieci wywołał wiele komentarzy i skrajnych opinii. To wyjątkowo odważny obraz, głośno i dosadnie poruszający sprawy, o których niewiele osób chce mówić na forum publicznym. Bezkompromisowy przekaz, jak informuje zespół, skierowany jest do nowego prezydenta USA i jego postawy wobec kobiet.

- Pierwszy wers tej piosenki zaczyna się słowami - "tylko dziewczyna, tylko suka". Ciągłe traktowanie kobiet jako "tylko to, czy tylko tamto" oraz umniejszanie ich wartości, ukazuje w jak bardzo nierównym i patriarchalnym świecie żyjemy. A jeżeli słowa tego pokroju płyną z ust lidera wolnego świata, to zaiste jest czym się martwić - kwituje wokalistka Dolly.

Płytę można już zamówić przedpremierowo na stronie iTunes. Poniżej teledysk do piosenki "Pussy Power".

Zobacz wideo:

Odsłon: 751 komentarze: 3 Wrzuć na Facebooka 09:22, 19.03.2017r. Drukuj
loading...
Powrót


Kill ' Em All @ 11:28, 19.03.2017

IP: *.*.*.*.*.9693.9e7f.41a9

?

lena @ 19:44, 19.03.2017

IP: *.*.110.157

mocne

Marcin @ 20:37, 19.03.2017

IP: *.*.136.237

Hmmm... tylko czy dobrą metodą sprzeciwu z traktowaniem kobiet przedmiotowo jest pokazywanie w teledysku gołych pup i wyzywających scen? Raczej chcą wzbudzić tylko kontrowersje ale może się nie znam.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy