wtorek, 28 marca 2017 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Aktualności

Policyjne działania "Truck&Bus"

Od wczesnych godzin porannych ostrołęccy policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem "Truck&Bus". Jej celem jest podniesienie bezpieczeństwa w transporcie drogowym podczas przewozu osób i rzeczy. Mundurowi wezmą pod lupę kierowców autobusów i busów.

- Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa wśród osób podróżujących, zminimalizowanie ilości wypadków drogowych oraz wyeliminowanie nieprawidłowości w wykonywaniu międzynarodowego i krajowego transportu drogowego - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

ReklamaPolicjanci będą sprawdzać dokumentację uprawniającą do wykonywania przewozu osób, sposób przewożenia osób i ładunku, stan trzeźwości kierowców oraz przestrzeganie norm czasu pracy.

- Funkcjonariusze zwrócą również uwagę na stan techniczny pojazdów ze szczególnym uwzględnieniem układu hamulcowego i kierowniczego, stanu ogumienia czy właściwego oświetlenia i oznakowania pojazdu - mówi rzecznik Żerański.

Akcja potrwa do godziny 22.00.

Odsłon: 1761 komentarze: 4 Wrzuć na Facebooka 12:58, 20.03.2017r. Drukuj
loading...
Powrót


? @ 18:44, 20.03.2017

IP: *

Od wczesnych godzin porannych, to znaczy od której? Czy to będzie po godz 3 rano gdzie pierwsze autobusy jadą do stolicy, czy może dopiero jak się panowie policjanci wyspia.

Ja @ 21:06, 20.03.2017

IP: *.*.48.137

Jak tak dbają o bezpieczeństwo proszę je haczyk do bazy PKS zobaczymy ile zostanie dopuszczonych do ruchu. Ale nie państwowych się nie rusza. Bezpieczeństwo czy wy wie ie co to słowo oznacza. Nie wy aby mandaty pisać bo na odprawie takie polecenie było.

donald @ 08:01, 21.03.2017

IP: *.*.44.105

to już za komuny lepiej traktowali obywateli!

Arystokrata szos @ 08:26, 21.03.2017

IP: *.*.74.65

Pie.....lenie o szopenie, opony, hamulce itp... może jeszcze sprawdzs czy płyn do spryskiwaczy jest zalany? A może by tak na wyjeździe z miasta sprawdzali ile aut wyjeżdża albo wjeżdża ,, na temacie,, nowe samochody a w większości tachografy się ,,zacinają,, dziwnym zbieguem okoliczności.....

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy