niedziela, 20 sierpnia 2017 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Aktualności

Jak zagospodarować przestrzeń na działce?

Dobrze zagospodarowana i odpowiednio utrzymana działka rekreacyjna może stać się wspaniałym miejscem wypoczynku. Warto zaplanować przestrzeń na ogród, funkcjonalną i estetyczną zabudowę, kącik zabaw dla dzieci oraz wygodne miejsce na relaks.

Doskonałym sposobem na odprężenie się jest obcowanie z naturą, dlatego warto zadbać o odpowiednią ilość zieleni na naszej posesji. Świetnym rozwiązaniem będzie urządzenie zarówno ogrodu kwiatowego, jak i warzywnego. Miło spędzimy czas przy pielęgnacji ulubionych roślin, by później cieszyć oczy efektami naszej pracy. Świeże warzywa będą smacznym i zdrowym dodatkiem do każdego posiłku. Praktycznym elementem ogrodu jest szklarnia, w której można uprawiać bardziej wymagające rośliny, takie jak pomidory. Chcąc cieszyć się przyjemnym chłodem w upalny dzień, zasadźmy na naszej działce drzewo liściaste o ażurowej koronie, które efektywnie zacieni przestrzeń wypoczynku. Jeśli mamy taką możliwość, warto pomyśleć o oczku wodnym, które będzie pięknym elementem dekoracyjnym w ogrodzie.

Reklama Działka to idealne miejsce na spędzenie tam naszego urlopu. Bardzo dobrym pomysłem jest więc zainwestowanie w domek letniskowy, w którym będziemy mogli relaksować się w gronie najbliższych. Jeśli zależy nam na zminimalizowaniu kosztów a jednocześnie na najwyższej jakości zabudowy, świetnym rozwiązaniem są domki letniskowe drewniane. Jeśli chcemy spędzać w naszym domku czas nie tylko latem, zainwestujmy w jego ocieplenie. Posiadając większy budżet możemy zainwestować w domek wyposażony w taras, który stanowi idealną przestrzeń na wieczorny relaks. Aby zachować spójność zabudowy, warto powtórzyć drewniany motyw, umieszczając na naszej posesji wykonany z drewna domek na narzędzia, wiatę lub drewutnię. W taki sposób zagospodarujemy przestrzeń estetycznie i gustownie.

Jeśli w naszej rodzinie są dzieci, warto zadbać o atrakcyjne i funkcjonalne miejsce zabaw. Należy jednak pamiętać, że surowiec, z którego będzie wykonany domek przeznaczony dla naszych pociech, musi być wytrzymały i przede wszystkim gwarantować bezpieczeństwo. Dodatkową atrakcją może być plac zabaw, który z pewnością sprawi naszym dzieciom wiele radości.

Z łatwością urozmaicimy obszar na naszej posesji, umieszczając na niej altankę ogrodową. Będzie ona nie tylko eleganckim elementem przestrzennym, ale może służyć także jako miejsce spotkań z najbliższymi. To w niej znajdziemy schronienie, kiedy na przykład w czasie spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie zaskoczy nas ulewa.

Praktycznym elementem działkowej zabudowy jest garaż. Prostym rozwiązaniem będzie wybór garażu drewnianego, którego montaż jest niezwykle łatwy i szybki, a ponadto nie wymaga praktycznie żadnego doświadczenia budowlanego.

Jeśli zależy nam na zachowaniu spójności estetycznej na naszej posesji, warto zdecydować się na jeden z ogólnie dostępnych na rynku wariantów: minimalistyczny lub bogaty w zdobienia. Sprawi to, że nasza działka będzie niezwykle atrakcyjna wizualnie.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1892 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 20.04.2017, 23:39r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu