wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Powiatowy Konkurs Piosenki Uczniowskiej "Nutka"

W Zespole Szkół nr 1 w Goworowie już po raz piąty młodzi wokaliści zmierzą się z muzycznym repertuarem w ramach Powiatowego Konkursu Piosenki Uczniowskiej "Nutka". Będzie to już piąta edycja imprezy. Występy artystów będzie oceniała profesjonalna komisja.

Cele konkursu to: prezentacja dorobku artystycznego solistów, popularyzacja śpiewania oraz popularyzacja piosenek dziecięcych i młodzieżowych, wymiana pomysłów i doświadczeń z zakresu upowszechniania kultury muzycznej, promowanie twórczości muzycznej dzieci i młodzieży z powiatu ostrołęckiego.

Reklama- Jak co roku w konkursie mogą wziąć udział szkoły podstawowe i gimnazja z całego powiatu. Występy solistów oceniać będzie profesjonalne jury, instruktorzy i nauczyciele muzyki: Henryk Gadomski, Elżbieta Bogdanowicz, Władysława Niedźwiecka oraz Agnieszka Jakubiak. Jak przystało na jubileusz, nie zabraknie też atrakcji, a w tym roku będą to wyjątkowe gwiazdy - zaznaczają organizatorzy.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Joanny Gryczki - nr telefonu: 507-644-701 i Barbary Grabowskiej - nr telefonu: 691-033-357.

Konkurs odbędzie się we wtorek 23 maja w Zespole Szkół nr 1 w Goworowie. Początek o godzinie 9.00.

Odsłon: 1075 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11:34, 11.05.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy