wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Festiwal piosenki harcerskiej w Goworowie

W Zespole Szkół nr 1 w Goworowie zostanie przeprowadzony I Festiwal Piosenki Harcerskiej "Watra 2017". W konkursie mogą wziąć udział soliści, zespoły zuchowe oraz harcerskie zrzeszone w Hufcu ZHP w Ostrołęce, a także w sąsiednich powiatach.

Festiwal ma na celu m.in. rozwijanie aktywności twórczej i artystycznej dzieci i młodzieży, propagowanie piosenek harcerskich, turystycznych i patriotycznych czy zachęcenie do wykonywania starych utworów w nowych interpretacjach i aranżacjach.

ReklamaW konkursie mogą wziąć udział zarówno soliści jak i zespoły (maksymalnie 5 osób). Każdy wykonawca bądź grupa ma za zadanie przygotować jeden utwór o tematyce harcerskiej, turystycznej bądź patriotycznej. Festiwal zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach: występy zuchów i gromad zuchowych, występy harcerzy do lat 13 soliści i zespoły, występy harcerzy od 14 do 16 lat soliści i zespoły. Jury przy ocenie weźmie pod uwagę: muzykalność, dykcję, aranżację utworu, ogólne wrażenie artystyczne, kontakt z publicznością. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, dyplomy i wyróżnienia.

Podstawą udziału jest przesłanie karty zgłoszeniowej na adres: zs1goworowo@interia.pl do poniedziałku 22 maja. Początek o godz. 9.00. Festiwal odbędzie się w środę 7 czerwca w Zespole Szkół nr 1 w Goworowie. Regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie Urzędu Gminy Goworowo.

Odsłon: 1433 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:32, 13.05.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy