wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Zabawa podczas "Zimnej Zośki" w Krobi (zdjęcia)

Fot. Urząd Gminy w KadzidleFot. Urząd Gminy w KadzidlePanie z Koła Gospodyń Wiejskich "Stokrotki" w Krobi wraz z sołtys Justyną Mróz zorganizowały w świetlicy wiejskiej spotkanie, na które zaprosiły zaprzyjaźnione koła z Piaseczni, Golanki, Tatar, Czarni i Brzozowej. Zainicjowały w ten sposób imprezę integracyjną pt. "Zimna Zośka".

Gospodynie postarały się, żeby spotkanie było udane, a każdy z gości czuł się wyjątkowo i dobrze się bawił. Panie przygotowały też smaczne potrawy, którymi częstowały zaproszonych gości, a do tańca przygrywała kapela kurpiowska Pawła Łaszczycha.

Reklama- Dla zgromadzonych instruktorka CKK Grażyna Krystianiak przygotowała także kalambury, które przysporzyły zebranym dużo radości. Wśród gości nie zabrakło wójta gminy Dariusza Łukaszewskiego i dyrektora CKK Grzegorza Parzycha, przybyli także starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, Marian Krupiński - dyrektor WUP i Barbara Gałązka - opiekun kół gospodyń wiejskich. Dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Krobi i sołtys Justynie Mróz za przygotowanie miłego spotkania - czytamy na stronie urzędu gminy.

Impreza odbyła się 10 maja br. w świetlicy wiejskiej w Krobi.

Zobacz zdjęcia na stronie Urzędu Gminy w Kadzidle.

Odsłon: 393 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 08:53, 19.05.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy