wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Uczestniczki kursu "Bądź Bezpieczna" na strzelnicy (zdjęcia)

Fot. KMP w OstrołęceFot. KMP w OstrołęceUczestniczki czternastej już edycji kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" przeszły kolejne szkolenie. Tym razem panie wybrały się do Klubu Strzelectwa Sportowego "Obrońca" w Troszynie. Tam pod okiem profesjonalistów mogły sprawdzić swoje umiejętności posługiwania się bronią.

- Zajęcia ze strzelectwa sportowego to od wielu lat jeden z najpopularniejszych elementów kursu. Panie najpierw wzięły udział w szkoleniu teoretycznym, podczas którego poznały zasady bezpieczeństwa na strzelnicy. Następnym etapem było strzelanie. Uczestniczki miały możliwość oddania strzałów zarówno z broni krótkiej, jak i długiej - wyjaśnia mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

ReklamaNa uwagę zasługują bardzo dobre wyniki wszystkich uczestniczek kursu. Jednak najwięcej celnych strzałów oddała Patrycja Parzych z sumą 181 punktów, drugie miejsce zajęła Anna Kacperowicz uzyskując 176 punkty, natomiast miejsce trzecie z sumą 170 punktów przypadło Patrycji Nalewajk.

- W trakcie strzelania miała miejsce również miła niespodzianka, jedna z uczestniczek obchodziła urodziny. Z rąk całej drużyny kursu otrzymała piękne kwiaty oraz życzenia. To dowód na to, że szkolenie, to nie tylko zwiększanie swoich umiejętności, ale także wspaniała atmosfera, która została stworzona przez same kobiety oraz przyjaźnie - zaznacza oficer prasowy.

W sobotę panie będą uczestniczyć w zajęciach z udzielania z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz elementów ratownictwa specjalistycznego, w szczególności z ratownictwa dzieci i niemowląt, które przeprowadzą. Kobiety, które wezmą udział w zajęciach otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia.

Szkolenie wpisuje się w ogólnopolskie działania "Kręci mnie bezpieczeństwo".

Zobacz zdjęcia:
Zajęcia na strzelnicy w ramach kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" (fot. KMP Ostrołęka)

Odsłon: 1699 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 12:46, 19.05.2017r. Drukuj
Powrót


Akbar @ 17:27, 19.05.2017

IP: *.*.25.107

sobie postrzelały na strzelnicy i będą już bezpieczne wassat

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy