niedziela, 20 sierpnia 2017 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Aktualności

Adam Wołosz z koncertem profilaktycznym w Kadzidle

Kadzidlańskie "Kino za Rogiem" odwiedzi ostrołęcki muzyk i kompozytor Adam Wołosz. Artysta bywa w różnych miejscach, prezentując publiczności koncert profilaktyczny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i każdy chętny jest mile widziany.

Adam Wołosz to znany lokalny muzyk, gitarzysta i wokalista. Związany jest zawodowo z zespołem Droga na Ostrołękę, jednak bardzo chętnie angażuje się w inne inicjatywy muzyczne, grając gościnnie w różnych zespołach, a także występując jako solista, promując swój autorski materiał.

ReklamaW latach 80-tych Adam był gitarzystą ostrołęckiego zespołu punkrockowego Opar, z którym zaprezentował się w 1984 roku na festiwalu w Jarocinie. W 2013 roku wydał płytę pt. "Surowizna", do której stworzył zarówno teksty, jak i muzykę.

Podczas koncertów profilaktycznych opowiada on muzycznie o swoich przykrych doświadczeniach związanymi z różnego rodzaju używkami i nałogami. Świadomy niebezpieczeństw, jakie niosą ze sobą alkohol czy narkotyki, chce w taki sposób ostrzegać innych przed pułapką uzależnień.

Koncert Adama Wołosza odbędzie się w poniedziałek 14 sierpnia o godz. 17.00 w "Kinie za Rogiem" w Kadzidle. Wstęp wolny.

Odsłon: 2338 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 09:17, 10.08.2017r. Drukuj
Powrót


KD @ 15:04, 10.08.2017

IP: *.*.119.178

Polecam. Naprawdę warto :)

skutek @ 10:31, 11.08.2017

IP: *.*.63.144

Utalentowany człowiek. Też polecam.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu