niedziela, 20 sierpnia 2017 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Aktualności

W DPS podsumowano projekt "Jesteśmy z wami"

Fot. DPS w OstrołęceW Domu Pomocy Społecznej im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce podsumowano projekt socjalny pod hasłem "Jesteśmy z wami". W spotkaniu udział wzięło siedmiu uczestników projektu, koordynator, dyrekcja DPS oraz prelegenci.

Koordynatorem projektu była Magdalena Zapust, która podczas spotkania podziękowała osobom wspierającym realizację tego zadania.

Reklama
- Szczególne słowa skierowała do uczestników projektu, dziękując i podkreślając zaangażowanie w promowanie działań, aktywność i chęć wprowadzenia zmian w swoim życiu. Dyrektor Grażyna Piersa pogratulowała przygotowania projektu i zrealizowania go adekwatnie do potrzeb, celów i oczekiwań uczestników - czytamy na stronie DPS.

Zajęcia pozwoliły osobom uczestniczącym, na odnalezienie w sobie siły, która pozwoli im zmierzyć się z nowymi wyzwaniami oraz motywowaniem samego siebie do podjęcia określonego działania. Podsumowanie projektu zakończyło się wspólnym obiadem, a na ręce osób zaangażowanych w zadanie powędrowały podziękowania i upominki.

Podsumowanie projektu odbyło się 24 lipca br.

Odsłon: 847 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:05, 11.08.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu