środa, 23 sierpnia 2017 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Aktualności

Aktywne wakacje w Kultowni (zdjęcia)

Fot. Kultownia OCKW Kultowni Ostrołęckiego Centrum Kultury na os. Wojciechowice, od tygodni trwają wakacyjne zajęcia dla dzieci. Uczestnicy nie nudzą się podczas letnich dni, ale aktywnie i wesoło spędzają czas, poznając nowe zabawy, gry i nowych przyjaciół.

Zgodnie z hasłem przewodnim zajęć - "Mydło i powidło", na spotkaniach było wszystkiego po trochu.

ReklamaTrochę nauki, zabawy, kulinarnych wyzwań i eksperymentowania. Nie zabrakło także ruchu na świeżym powietrzu i w hali, co dzieci realizowały w ramach zajęć "Cooltura w ruchu".

Jak mówią organizatorzy, aktywna forma wypoczynku, to najlepszy wypoczynek, okraszony świetną zabawą, mnóstwem emocji, co sprzyjało odkrywaniu coraz to nowych pokładów energii oraz umiejętności i talentów najmłodszych. Dzieci brały udział w rozmaitych turniejach sportowych, zabawach rekreacyjnych, strzelały szyszkami z procy, grały w baseball i wiele innych. Humory i energia ich nie opuszczały.

Zobacz zdjęcia na stornie FB Kultowni OCK.

Odsłon: 598 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 09:05, 11.08.2017r. Drukuj
Powrót


T @ 16:36, 11.08.2017

IP: *.*.247.218

Osoba która nie puszcza swojej Córki z ojcem na wakacje za granice , nie daje porozmawiać dziecku przez tel z ojcem , nie daje spotkać sie dziecku z ojcem (chociaz widzenia sa ustalone) , wmawia córce ze praca dla ojca jest najważniejsza , wmawia dziecku ze ojciec jest zły a matka dobra , ciagle utrudnia w relacjach ojca z Córką oraz cieszy ją fakt ze niszczy więź między dzieckiem a ojcem zasluguje na to aby nazywać ją matką ?

katarzyna @ 20:28, 11.08.2017

IP: *.*.*.*.*.398e.5f4.be33

Do T - naprawde to nie tedy droga, czyli roztrzasac takie sprawy na forum. Najlepiej szukac zgody. Pomysl o tej milosci, ktora Was laczyla i ktorej owocem jest urocza corka. Ta milosc w Was nie wygasla w mysl zasady, kto sie czubi, ten sie lubi. Zycie jest niekiedy b. Krotkie. Nie warto tracic kosztownych dni na niesnaski. Cieszcie sie corka wspolnie. Wszystkiego najlepszego Wam obojgu.🚻

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Reklama

Maryla Rodowicz

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu