środa, 23 sierpnia 2017 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Aktualności

Afrykański upał i losowanie (zdjęcia, wideo)

Z afrykańskimi upałami zmagają się pielgrzymi z naszej diecezji. W piątek temperatura na trasie sięgała nawet 39 stopni. Pomimo trudnej pogody wszyscy dotarli do miejsca noclegu w trzech sąsiadujących ze sobą miejscowościach: Rudnikach, Zarogu i Dąbrowie.

- Dzisiejszy dzień jest szczególnie trudnym doświadczeniem dla pielgrzymów. Temperatura, która dochodziła do 39 stopni, noclegi, których pod Częstochową jak na lekarstwo (dzisiaj trzeba będzie "uruchomić" wszystkie namioty z bagaży) i brak wody. Mamy nadzieję, i jak dotąd nigdy się nie zawiedliśmy, na życzliwość gospodarzy. W piątek na trasie mięliśmy także wyjątkowego gościa, a był nim ojciec Cezary Wieczorek SMA, misjonarz z Republiki Środkowej Afryki. Wygłosił on dla nas homilię podczas mszy świętej - piszą pielgrzymi na Facebooku.

ReklamaW piątek odbyło się także losowanie kolejności w jakiej poszczególne grupy pielgrzymki wejdą na Jasną Górę. W tym roku jako pierwsza z naszej diecezji zaprezentowana zostanie grupa Srebrna (z Ostrowi Mazowieckiej). Ostrołęczanie wędrujący w grupie czerwono-zielonej na Jasną Górę wejdą jako czwarta w kolejności.

Zobacz zdjęcia:
Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę (dzień 11)Odsłon: 4307 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10:24, 12.08.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Reklama

Maryla Rodowicz

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu