piątek, 26 maja 2017 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Aktualności

W czwartek sesja rady miasta (porządek obrad)

Sesja rady miasta (porządek obrad) - szkicPrzewodniczący rady miasta zwołał kolejną sesję, podczas której radni podejmą szereg uchwał dotyczących m.in. budżetu oraz inwestycji miejskich zaplanowanych do realizacji. Rajcy zdecydują też o nadaniu imienia przedszkolu czy wsparciu finansowym dla jednej z gmin.


JBB

"Loteria na 4 koła" - wygraj superauto

'Loteria na 4 koła' - wygraj superauto24 kwietnia wystartowała "Loteria na 4 koła". Co tydzień można wygrać nagrodę pieniężną o wartości: 50, 100, 500, a nawet 1000 złotych! Raz w miesiącu organizator wyłoni zwycięzcę 2000 zł. W finale przyznana zostanie nagroda główna - samochód Citroen C3.Przedszkolaki z Olszewa-Borek w "Mam talent" (zdjęcia)

Przedszkolaki z Olszewa-Borek w 'Mam talent' (zdjęcia)W Przedszkolu Samorządowym w Olszewie-Borkach zorganizowano pierwszą edycję konkursu pod hasłem "Mam talent". Najmłodsi artyści mogli na scenie, przed publicznością, zaprezentować swoje rozliczne talenty. Ich występy oceniła powołana komisja, która przyznała nagrody.
Door Tech

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.Kolejny duży pożar lasu

Kolejny duży pożar lasuDo kolejnego dużego pożaru lasu doszło w sobotę na terenie gminy Kadzidło. W pobliżu wsi Jazgarka spłonęło około 0,75 hektara młodnika czyli młodych drzew budujących dopiero las. Z żywiołem walczyło siedem zastępów strażaków z Ostrołęki i powiatu.

Szachowe batalie dla Hryszkiewicza (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie dla Hryszkiewicza (zdjęcia, wideo)Michał Hryszkiewicz z Wyszkowa okazał się najlepszy w I Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Szachach. W rywalizacji przeprowadzonej w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie odniósł komplet sześciu zwycięstw i pokonał kolejnych dwóch ostrołęczan.

  •  
  • 10:10, 21.05.2017 r.


Ważne zwycięstwo Korony nad Soną (zdjęcia, wideo)

Ważne zwycięstwo Korony nad Soną (zdjęcia, wideo)Piłkarze Korony w spotkaniu 25 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Sonę Nowe Miasto 2:0. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego wywalczyli kolejny niezwykle ważny komplet punktów w perspektywie walki o awans do IV ligi.

  •  
  • 10:10, 21.05.2017 r.

CKZiU

Nadnarwianka Pułtusk rozstrzelała KS CK Troszyn

Nadnarwianka Pułtusk rozstrzelała KS CK TroszynNie udała się wyprawa piłkarzom KS CK Troszyn na spotkanie 25 kolejki rozgrywek ligi okręgowej do Pułtuska. Gospodarze wysoko zawiesili poprzeczkę podopiecznym trenera Łukasza Bałazego i odnieśli pewne zwycięstwo 6:2, zapisując na swoim koncie komplet punktów.

  •  
  • 10:09, 21.05.2017 r.

Kamila

FC Łęg Przedmiejski liderem OLPN (zdjęcia, wideo)

FC Łęg Przedmiejski liderem OLPN (zdjęcia, wideo)FC Łęg Przedmiejski został nowym liderem rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. W meczu na szczycie 5 kolejki pokonali Autokasację Ławy 7:3 i zapisali na swoim koncie komplet punktów. To już czwarte zwycięstwo zespołu z Łęgu Przedmiejskiego w obecnym sezonie.

  •  
  • 10:09, 21.05.2017 r.Motocyklista tańczący na drodze. Dosłownie (wideo)

Motocyklista tańczący na drodze. Dosłownie (wideo)Młodego pasażera motocykla przypadkowo nagrał czytelnik Marek. Mężczyzna podczas oczekiwania na skrzyżowaniu na zielone światło, zsiadł z jednośladu i wykonał krótki taniec. Prawdopodobnie kompletnie nie spodziewał się, że jego wyczyn zarejestruje samochodowa kamera.


JBB

Rowerowa mistrzyni parkowania

Rowerowa mistrzyni parkowaniaSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów: Na łamach "Mojej Ostrołęki" często gości rubryka "mistrz parkowania", a dotyczy tylko samochodów. Chciałbym pokazać niefrasobliwość, brak przewidywania i myślenia perspektywicznego właścicielki "luksusowego" jednośladu czyli roweru.


JBB

Wywiad z mistrzem FIFA Miłoszem Bogdanowskim (wideo)

Wywiad z mistrzem FIFA Miłoszem Bogdanowskim (wideo) - szkicNa kanale YouTube zamieszczono wywiad z mistrzem Polski FIFA Miłoszem Bogdanowskim. Zawodnik pochodzący z terenu powiatu ostrołęckiego opowiedział o swojej pasji, rozwoju esportu oraz swoich osiągnięciach i planach. Rozmowę z mistrzem przeprowadził Patryk Majewski.Skrzynka skarg: co się dzieje na ostrołęckim basenie?

Skrzynka skarg: co się dzieje na ostrołęckim basenie?Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Pojawiają się pytania dotyczące funkcjonowania ostrołęckiego Aqua Parku. W ostatnich dniach kręgielnia nie działa i jest zamknięta, na drzwiach wejściowych brakuje godzin otwarcia, a wentylacja w saunie nie działa.
Posłuchaj najnowszego utworu zespołu Za 5 dwunasta (wideo)

Posłuchaj najnowszego utworu zespołu Za 5 dwunasta (wideo) -szkicZa 5 dwunasta to grupa przyjaciół, która od dwóch lat gra muzykę rock, zarówno covery, jak i własne utwory. Zespół ma na swoim koncie wiele regionalnych występów. Do tej pory nagrał trzy single: "Kładź się spać", "Chcesz czy nie" i najnowszy utwór - "Tak jak zawsze".JWJB

Komiksowa Noc Muzeów (zdjęcia, wideo)

Komiksowa Noc mMuzeów (zdjęcia)Pomimo trwającej w sobotę dużej masowej imprezy na stadionie przy ul. Witosa nie brakowało chętnych do udziału w Nocy Muzeów, która w ostrołęckiej placówce upłynęła pod znakiem komiksu. Hasłem tegorocznej edycji było "Trach! Bach! Komiksu czas!".Dziwna Para

Piknik z Czwartakami (zdjęcia)

Piknik z Czwartakami (zdjęcia)Na placu za halą im. Arkadiusza Gołasia w sobotę odbył się piknik historyczny przygotowany przez rekonstruktorów grup historycznych okresu napoleońskiego. Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznali się z realiami życia ówczesnych żołnierzy i posili się wojskową strawą.
Zjazd absolwentów Zespołu Szkół nr 3 (zdjęcia)

Zjazd absolwentów Zespołu Szkół nr 3 (zdjęcia)Bardzo interesującym spotkaniem był zjazd absolwentów Zespołu Szkół nr 3, który odbył się w sobotę. Z zaproszenia na spotkanie po latach skorzystało ponad sto osób. W sali gimnastycznej zorganizowano akademię z archiwalnymi zdjęciami z życia placówki.


Ostrołęckie Spotkania Klubów Seniora (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Spotkania Klubów Seniora (zdjęcia, wideo)W sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyło się w sobotę coroczne spotkanie klubów seniora. Przed ostrołęcką publicznością swój dorobek artystyczny w krótkich programach zaprezentowało łącznie sześć klubów seniora z naszego miasta.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy