czwartek, 23 lutego 2017 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

Nadzwyczajna sesja rady miasta o zmianach oświatowych (wideo)

Nadzwyczajna sesja rady miasta o zmianach oświatowych i RIT - szkicNadzwyczajne posiedzenie rady miasta zdominował temat zmian w oświacie. Radni zatwierdzili między innymi nowe obwody dla szkół podstawowych i przyjęli kryteria rekrutacji przedszkolnej. Wprowadzono także zmiany zgłoszone przez partnerów w ramach Regionalnych Inwestycji Terytorialnych.
PWSIP

Dachowanie osobówki. Jedna osoba ranna (zdjęcia)

Dachowanie osobówki. Jedna osoba rannaOpady deszczu, niska temperatura, śliska droga. Warunki na drogach i chodnikach są bardzo trudne. Przekonał się o tym kierowca opla astry, który stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował w przydrożnym rowie. W wypadku ucierpiała jedna osoba.


JBB

Wojna w ringu Zienkiewicza w Suwałkach (wideo)

Wojna w ringu Zienkiewicza w Suwałkach (wideo)Kolejną walkę w formule kickboxing zapisał na swoim koncie reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz. Tym razem podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył pojedynek z Rafałem Kamińskim z Panzer Suwałki w ramach Gali Pałuska Kickboxing Night 3.

  •  
  • 12:07, 17.02.2017 r.


Pragacz: Chcemy utrzymać się w IV lidze (wideo)

Pragacz: Chcemy utrzymać się w IV lidze (wideo)Michał Pragacz w ostatnich dwóch sezonach reprezentuje barwy MKS Przasnysz. 27-letni zawodnik jest wychowankiem Makowianki Maków Mazowiecki. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2016 w Regionie uplasował się na drugiej lokacie w głosowaniu Czytelników.

  •  
  • 12:06, 17.02.2017 r.


Walczyli o puchar SM Centrum (zdjęcia, wideo)

Walczyli o puchar SM Centrum (zdjęcia, wideo)Kacper Rydel z Wąsewa okazał się najlepszy w szachowym turnieju o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum dla dzieci i młodzieży. 17-latek pokonał młodszego o osiem lat Wojciecha Tadrzaka z Ostrołęki. Trzeci był 12-letni Mikołaj Rydel z Wąsewa.

  •  
  • 12:04, 17.02.2017 r.


Porażka Korony w starciu z Ruchem (zdjęcia, wideo)

Porażka Korony w starciu z Ruchem (zdjęcia, wideo)Piłkarze Korony Ostrołęka mają za sobą kolejne spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego ulegli Ruchowi Wysokie Mazowieckie 0:1.

  •  
  • 12:03, 17.02.2017 r.

Villa Piano

Spektakl "Internet to nie wszystko" (zdjęcia)

Spektakl 'Internet to nie wszystko' (zdjęcia) -szkicUczniowie Gimnazjum im. papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach wystawili spektakl pt. "Internet to nie wszystko". Wieść o przedstawieniu rozeszła się bardzo szybko i młodzież zaczęła otrzymywać liczne zaproszenia do innych szkół.Ratusz podzielił pieniądze na kulturę i sztukę

Pieniądze na kulturę i sztukę w Otrołece rozdzielone - szkicOstrołęcki ratusz rozdzielił fundusze na realizację zadań z zakresu kultury i sztuki dla organizacji pozarządowych i stowarzyszeń. Łączna kwota dofinansowania opiewa na kwotę ponad 230 tys. zł. Sprawdź kto i na jakie zadania otrzymał z urzędu miasta najwięcej pieniędzy.Kulig z udziałem młodych ostrołęczan (zdjęcia)

Kulig z udzialem młodych ostrołęczan (zdjęcia) -szkicW czwartkowe, słoneczne południe dzieci z naszego miasta mogły skorzystać z zimowej atrakcji, jaką był kulig. Przejazd sankami zorganizował Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Nie zabrakło też innych śnieżnych zabaw.


JBB

Ferie zimowe w Galerii Bursztynowej

Ferie zimowe w Galerii BursztynowejGaleria Bursztynowa zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami do udziału w warsztatach z okazji ferii zimowych. Najmłodsi będą mogli zrobić samodzielnie lalki z tiulu, wyklejanki, kwiaty z bibuły, a także gliniane wazoniki. Dla wszystkich uczniów fotobudka gratis!


Diamentowa
Zimowe warsztaty w Zespole Szkół w Lipnikach (zdjęcia)

Zimowe warsztaty w Zespole Szkół w Lipnikach (zdjęcia)Czas ferii to dla gimnazjalistów z Lipnik nie tylko zabawa i błogie lenistwo, ale też aktywny wypoczynek oraz edukacja. Podczas zajęć zorganizowanych w szkole na czas ferii młodzież uczyła się asertywnych zachowań, budowania własnej wartości oraz poprawnej komunikacji międzyludzkiej.
Wystrzałowe ferie z GOKSiR w Goworowie (zdjęcia)

Wystrzałowe ferie w GOKSiR w Goworowie (zdjęcia) - szkicGminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie przygotował dla dzieci i młodzieży iście wystrzałowe ferie. Grupa wraz z opiekunami pojechała do Klubu Strzelectwa Sportowego "Obrońca" w Troszynie, aby sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.

JWJB
CKZiU

Zakres ubezpieczenia turystycznego

Zakres ubezpieczenia turystycznegoZakres ubezpieczenia turystycznego to jego zasadnicza wartość. To właśnie ten parametr określa, czy polisa jest opłacalna, użyteczna i praktyczna, czy wręcz przeciwnie, jest tylko wrażeniem ochrony. Takie rozważania są niezwykle ważne z dwóch powodów.


HQS
Myszynieccy ochotnicy podsumowali rok

Myszynieccy ochotnicy podsumowali rokStrażacy ochotnicy z Myszyńca podsumowali działalność oraz sprawy finansowe za ubiegły rok. Rozmawiano też o priorytetach na najbliższy rok, a jednym z nich będzie organizacja uroczystości z okazji 115-lecia istnienia jednostki. Impreza została zaplanowana na 4 czerwca.
Zderzenie pojazdów na parkingu

Zderzenie pojazdów na parkinguDo zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę 15 lutego ok. godziny 14.30 na parkingu przy ul. 11 Listopada w Ostrołęce. Kierowca hyundaia przy cofaniu uderzył w zaparkowanego forda. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.


BRW

Sesja rady gminy Goworowo z udziałem starosty

Sesja rady gminy Goworowo - szkicW sali konferencyjnej urzędu gminy Goworowo radni spotkali się na XXXI sesji rady gminy. Zostały podjęte uchwały dotyczące m.in. zmian w budżecie czy pożyczki na rzecz budowy stacji uzdatniania wody. W sesji uczestniczył także Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki.Emisja euroobligacji pod finansowanie budowy ostrołęckiej elektrowni?

Emisja euroobligacji pod finansowanie budowy ostrołęckiej elektrowni- szkicEnerga pracuje nad nową koncepcją biznesową związaną z budową elektrowni Ostrołęka C. Wciąż jednak nie wiadomo, w jaki sposób inwestycja zostanie sfinansowana, spółka nie wyklucza emisji euroobligacji. Należy dodać, że strategie koncernu zmieniają się równie szybko, jak fotele prezesów.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy