środa, 26 lipca 2017 r., imieniny Anny, Mirosławy, Grażyny

Aktualności

Trwają wakacyjne spotkania w CK-BiS (zdjęcia)

Centrum kultury w Lelisie zaprosiło najmłodszych mieszkańców na zajęcia, które wypełnią im wakacyjne dni. Dzieci mają do dyspozycji mnóstwo atrakcji plenerowych, spotkań z ciekawymi osobami, przedstawień, zabaw i wspólnych przygód kulinarnych."Kurpiowska Kraina" tętni życiem i wydarzeniami (wideo)

Letni sezon trwa w najlepsze, a wraz z nim ogromne zainteresowanie kompleksem "Kurpiowska Kraina", który z tygodnia na tydzień przyciąga coraz większe liczby turystów. Jeszcze w lipcu odbędzie się koncert zespołu "Bayera" oraz piknik rodzinny.Festyn rodzinny w Lipnikach

Społeczność wsi Lipniki (gmina łyse) będzie bawiła się na festynie rodzinnym. Organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji, m.in. konkursy dla dzieci z nagrodami, dmuchańce, występy artystyczne, degustację potraw regionalnych. Wieczorem imprezę poprowadzi zespół Lavers.Profesor Andrzej Mencwel w Kadzidle

Andrzej Mencwel, polski historyk literatury oraz krytyk literatury i kultury polskiej, odwiedził Kadzidło i odbył podróż przez Kurpie. Profesor przyjechał na zaproszenie poety Marcina Tomczaka, autora głośnych książek "Wróżda" i "Weno wej!".


JBB
Skrzynka skarg: problemy mieszkańców osiedla OTBS

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Jestem mieszkańcem osiedla OTBS od kilku lat. Średnio raz na kwartał muszę wzywać pomoc energetyczną, gdyż wystarczy zwykle przepalenie żarówki w mieszkaniu i zostaje wyrzucony główny bezpiecznik w piwnicy.18-latek bez prawa jazdy spowodował wypadek

18-latek jadąc drogą gruntową w miejscowości Surowe (gm. Czarnia) w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na skutek zdarzenia kierowca i młodsza pasażerka zostali zabrani do szpitala. Nastolatek nie miał w ogóle prawa jazdy.Białobrzeg Bliższy: cztery szczeniaki porzucone na przystanku

Na przystanku autobusowym w Białobrzegu Bliższym znaleziono szczeniaki: trzy suczki i jednego pieska. Pracownicy Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach proszą o pomoc w ustaleniu właściciela czworonogów bądź osoby, która wyraziłaby chęć zaopiekowania się nimi.
Jantarki rozpoczną przygotowania przed II ligą

Za niespełna tydzień przygotowania do nowego sezonu rozgrywek II ligi w grupie łódzko-mazowieckiej rozpoczną zawodniczki Jantaru Ostrołęka. Podopieczne trenera Pawła Zyśka w okresie przygotowawczym planują rozegranie trzech lub czterech sparingów.

  •  
  • 12:12, 19.07.2017 r.Ważne transfery niebiesko-czerwonych dopięte

Pięciu nowych zawodników pozyskali działacze MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Rafała Koska dołączyli piłkarze, którzy w minionym sezonie reprezentowali barwy Rzekunianki Rzekuń. Poznaj nowych niebiesko-czerwonych.

  •  
  • 12:11, 19.07.2017 r.


CKZiU

ULKS Ołdaki startuje z przygotowaniami do sezonu

Piłkarze ULKS Ołdaki rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, w którym powalczą w rozgrywkach B klasy. Drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Laskowski i asystenta Pawła Zyśka z pewnością może sprawić w rywalizacji nie jedną niespodziankę.

  •  
  • 12:10, 19.07.2017 r.

JBB

Wakacyjna Liga Tenisa w Łysych. Dołącz do zmagań

Po raz pierwszy tenisiści ziemni z Łysych i okolic przystąpią do rywalizacji w Wakacyjnej Lidze Tenisa Ziemnego Orlik 2017. Miejscem rozgrywania meczów będą korty tenisowe w Łysych i Dawii. Rywalizacja zostanie przeprowadzona w ciągu dwóch miesięcy.

  •  
  • 12:09, 19.07.2017 r.

Pięć interwencji strażackich

Podczas minionej doby strażaków z terenu naszego miasta i powiatu wzywano pięciokrotnie.
1. W Myszyńcu o godz. 16.23 usuwano drzewo leżące na ul. Most Kopański. Zadysponowano jeden zastęp OSP Myszyniec.


Ostrołęccy policjanci będą świętować

Obchody Święta Policji w Ostrołęce będą miały inny charakter niż w roku ubiegłym. Tym razem główną uroczystość zaplanowano na skwerze im. Lecha Kaczyńskiego. Tam nastąpi wręczenie odznaczeń państwowych, resortowych oraz nominacji na wyższe stopnie policyjne.


Mieszkańcy Czarni i Brzozowej bawili się na pikniku (zdjęcia)

Kolejny piknik w gminie Kadzidło upłynął na dobrej zabawie, konkursach, grach i spotkaniach integracyjnych. Tym razem bawili się mieszkańcy Czarni, Brzozowej i okolicznych miejscowości. Atrakcje dla uczestników zapewniły m.in. panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Czarne Brzozy".


Są pieniądze z funduszu sołeckiego dla gminy Olszewo-Borki

Urząd gminy w Olszewie-Borkach opublikował wykaz funduszy sołeckich na 2018 rok wyodrębnionych w budżecie gminy. Poszczególne sołectwa mogą składać wnioski o realizację zadań w nieprzekraczalnym terminie do 30 września br. wraz z załącznikami.


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.79 zł

4.07 zł

1.63 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić