środa, 29 marca 2017 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Aktualności


JWJB

Gminne Targi Edukacyjne w Łysych (zdjęcia)

Gminne Targi Edukacyjne w Łysych (zdjęcia) -szkicW hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Łysych zorganizowano II Gminne Targi Edukacyjne. Młodzież z terenu gminy miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną kilkunastu szkół. Uczniowie skorzystali też z konsultacji i wsparcia doradców zawodowych.

Uczeń III LO zdobywcą indeksu Politechniki Gdańskiej

Uczeń III LO zdobywcą indeksu Politechniki GdańskiejAleksander Płocharski, uczeń klasy matematyczno-informatycznej III LO, został zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Fizycznego "Wygraj Indeks", organizowanego przez Politechnikę Gdańską. Praca Olka otrzymała maksymalną ilość punktów (50/50).


CKZiU

Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Krzysztof Siekierski, lat 63, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 24 marca w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce.Aktualne ceny paliw

Aktualne ceny paliwNie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.Francuski bokser Tim Guenard w zakładzie karnym

Francuski bokser Tim Guenard w zakładzie karnym -szkicZakład Karny w Przytułach Starych odwiedził Tim Guenard, francuski bokser, pisarz, autor książki pt. "Silniejszy od nienawiści". Gość opowiedział więźniom o trudnym dzieciństwie, niechlubnej przeszłość, a także powolnej ścieżce do Boga.Więcej pieniędzy dla strażaków ochotników

Więcej pieniędzy dla strażaków ochotników - szkicMinisterstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zwiększa pieniądze dla Ochotniczych Straży Pożarnych. W tym roku przekazało dla jednostek OSP 124 mln zł, czyli o 15 mln zł więcej niż w roku ubiegłym. W ten sposób chce zadbać o wyposażenie i sprzęt do akcji ratowniczych.Policjanci sprawdzą, czy kierowcy zapinają pasy

Policjanci sprawdzą, czy kierowcy zapinają pasyOd godzin porannych ostrołęccy policjanci drogówki prowadzą wzmożone działania pod nazwą "Pasy". Celem akcji jest egzekwowanie od kierowców i pasażerów korzystanie z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy oraz stosowanie urządzeń do przewozu dzieci.


JBB

Korona po punkty wyruszy do Wieczfni Kościelnej

Korona po punkty wyruszy do Wieczfni KościelnejPiłkarze ostrołęckiej Korony w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka na wyjeździe powalczą z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna. Walczący o utrzymanie rywal może być wymagającym przeciwnikiem dla żółto-niebieskich.

  •  
  • 11:58, 24.03.2017 r.


Szczypiorniści Trójki kontra Bestios Białystok

Szczypiorniści Trójki kontra Bestios BiałystokSzczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają kolejne spotkanie o mistrzostwo II ligi. Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w meczu przed własną publicznością w hali ZS nr 5 zmierzą się z Bestiosem Białystok i są faworytem konfrontacji 22 kolejki.

  •  
  • 11:57, 24.03.2017 r.KS CK Troszyn powróci na własny stadion

KS CK Troszyn powróci na własny stadionPiłkarze KS CK Troszyn bardzo udanie rozpoczęli rywalizację w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego pokonali GKS Strzegowo 5:1. Mecz został rozegrany w Baranowie, ale to już przedostatni taki mecz.

  •  
  • 11:56, 24.03.2017 r.

BRW

Rusza runda wiosenna w piłkarskiej A i B klasie

Rusza runda wiosenna w piłkarskiej A i B klasieW najbliższy weekend do rywalizacji na boiskach piłkarskich w regionie przystąpią zespoły z niższych klas rozgrywkowych. Z pewnością emocji nie zabraknie w starciach z udziałem zawodników Kurpika Kadzidło, Rzekunianki Rzekuń, czy też Świtu Baranowo.

  •  
  • 11:55, 24.03.2017 r.

Villa Piano
JBB

Budowa tymczasowego mostu na Narwi z opóźnieniem

Budowa tymczasowego mostu na Narwi z opóźnieniem -szkicBudowa mostu zastępczego na rzece Narew w Ostrołęce miała rozpocząć się w kwietniu br. Okazuje się, że termin został zmieniony. Prace mają ruszyć dopiero w drugiej połowie czerwca, ze względu na szkolenie jednostki wojskowej, która ma złożyć konstrukcję przeprawy.
Kolejny poszukiwany trafił do zakładu karnego

Kolejny poszukiwany trafił do zakładu karnego - szkic39-letni ostrołęczanin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Nawet w chwili namierzenia go przez policjantów mężczyzna nie chciał się poddać bez walki. Na widok mundurowych rzucił się do ucieczki. Na nic mu się to zdało, bo po krótkim pościgu został zatrzymany."Trajektoria" Marii Rochowicz na Wieczorze w Arce (zdjęcia)

'Trajektoria' Marii Rochowicz na Wieczorze w Arce (zdjęcia)Najnowszy tomik ostrołęckiej poetki i pisarki Marii Rochowicz właśnie ujrzał światło dzienne. Zbiór wierszy zatytułowany "Trajektoria" został zaprezentowany szerszej publiczności podczas czwartkowego Wieczoru w Arce, który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce.
Nowo otwarty "Kebab w piwnicy"

Nowo otwarty 'Kebab w piwnicy' - piątek 1 dobaNowo otwarty "Kebab w piwnicy", mieszczący się przy ul. Piłsudskiego 11a w Ostrołęce zaprasza na nowe danie - kapsalon - kebab zapiekany z serem. Oferta lokalu została poszerzona o zapiekanki, hot-dogi. W sprzedaży także kebab drobiowy i wołowy.Biblioteki w gminie Kadzidło chwilowo nieczynne

Biblioteki w gminie Kadzidło chwilowo nieczynneGminna Biblioteka Publiczna w Kadzidle oraz jej trzy filie w Wachu, Dylewie i Chudku będą nieczynne. Niedogodności dla czytelników oraz osób odwiedzających te obiekty, będą tylko kilkudniowe. Powodem zamkniecia bibliotek będzie wyjazd pracowników do Brukseli.


Wiosenna parada bajkowych postaci w Olszewie-Borkach (zdjęcia)

Wiosenna parada bajkowych postaci w Olszewie-Borkach (zdjęcia)Społeczność Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach wzięła udział w kolorowej "Paradzie postaci bajkowych". Impreza zorganizowana przez samorząd uczniowski i bibliotekę szkloną przyciągnęła dużą grupę rozmaitych przebierańców i postaci z bajek, baśni i filmów dla dzieci.


Aktorka Lidia Sadowa w Łysych (zdjęcia)

Aktorka Lidia Sadowa w Łysych (zdjęcia)Lidia Sadowa, utalentowana aktorka teatralna, a także filmowa, odwiedziła Zespół Szkół Powiatowych w Łysych w Międzynarodowym Dniu Szczęścia. Opowiedziała licznej publiczności o swojej nauce szkolnej, początkach kariery i pracy zawodowej.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy