środa, 22 lutego 2017 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Aktualności

Policjanci kontrolują autokary i ciężarówki

Policjanci kontrolują autokary i ciężarówkiOd wczesnych godzin porannych policjanci z ostrołęckiej drogówki kontrolują autokary, busy i samochody ciężarowe. Działania "Truck & bus" prowadzone są pod kątem sprawdzenia właściwego przewożenia ładunków i osób oraz stanu technicznego pojazdów.Srebrny debiut Kowalczyka we Wrocławiu (wideo)

Srebrny debiut Kowalczyka we Wrocławiu (wideo)Świetną dyspozycję Piotr Kowalczyk z Lelisa zaprezentował w Debiutach PZKFiTS 2017 we Wrocławiu. Zawodnik prowadzony przez trenera Tomasza Słodkiewicza zdobył srebrny medal w niezwykle silnie obsadzonej kategorii kulturystyka klasyczna +180 cm.

 •  
 • 11:42, 15.02.2017 r.


Tenisowe ferie dla dzieci z OST (zdjęcia, wideo)

Tenisowe ferie dla dzieci z OST (zdjęcia, wideo)Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz miasto Ostrołęka w okresie ferii zimowych zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach. Treningi prowadzone przez doświadczonych instruktorów skierowane są głównie do dzieci. Pierwsza grupa rozpoczęła zajęcia w SP nr 10.

 •  
 • 11:42, 15.02.2017 r.


Złoto Kubika i Krejszeffa w Muay Thai (wideo)

Złoto Kubika i Krejszeffa w Muay Thai (wideo)Kolejne świetne występy na swoim koncie zapisali reprezentanci Academia Gorila Ostrołęka w Muay Thai. Tym razem w VII Warszawskim Turnieju Muay Thai o Puchar Ursusa wzięła udział czwórka podopiecznych trenera Grzegorza Mulinka z sekcji boksu tajskiego.

 •  
 • 11:41, 15.02.2017 r.


Hit II ligi. Energa kontra MOS Wola Warszawa

Hit II ligi. Energa kontra MOS Wola WarszawaSiatkarze Energi Ostrołęka już w środowy wieczór zmierzą się w starciu 21 kolejki rozgrywek II ligi z MOS Wola Warszawa. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika mają szansę na wyprzedzenie lidera do którego tracą obecnie zaledwie dwa punkty. Będzie kolejny sukces?

 •  
 • 11:40, 15.02.2017 r.

BRW

Kaliszewski: Mam już swoje lata, ale... (wideo)

Kaliszewski: Mam już swoje lata, ale... (wideo)Marek Kaliszewski to od kilkunastu lat jeden z najlepszych piłkarzy w regionie. 33-letni zawodnik Tęczy JBB Łyse Marek Kaliszewski wciąż zachwyca swoją dyspozycją i jest jednym z najlepszych zawodników IV ligi mazowieckiej. Cenią go także kibice w regionie.

 •  
 • 11:39, 15.02.2017 r.

HQS

Czajkowski: Moim celem Mistrzostwa Polski (wideo)

Czajkowski: Moim celem Mistrzostwa Polski (wideo)Fabian Czajkowski to kolejny niezwykle utalentowany zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczny trenera Bartosza Witkowskiego to duży talent, który w 2016 roku otarł się o medal Mistrzostw Polski Młodzików. W plebiscycie zajął piątą lokatę.

 •  
 • 11:38, 15.02.2017 r.


Czekamy na wasze śnieżne rzeźby (zdjęcia)

Czekamy na wasze śnieżne rzeźby (zdjęcia)Prawdziwa zima wreszcie nastała, a do tego od kilku dni trwają ferie. Zachęcamy do ulepienia jakiejkolwiek rzeźby: bałwana, igloo lub dowolną inną figurę. Zrób zdjęcie i przyślij do nas. Wszystkie fotki trafią do specjalnej zimowej galerii ze śnieżnymi rzeźbami mieszkańców Ostrołęki i regionu.


CKZiU

Śmierć w Walentynki

Zwłoki młodego mężczyzny przy ul. MadalińskiegoWe wtorek 14 lutego przy ul. Madalińskiego doszło do prawdziwej tragedii. W jednym z mieszkań ujawniono ciało młodego mężczyzny. Okazał się nim być 19-letni ostrołęczanin. Na miejscu przez wiele godzin, pod nadzorem prokuratora, pracowali funkcjonariusze policji.
JBB

Młodzież II SLO w ATM Studio (zdjęcia)

Młodzież II SLO w ATM StudioFerie rozpoczęły się dla młodzieży II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce pod hasłem kultury ukraińskiej. Ponad trzydziestu uczniów uczestniczyło w gali "Ukraińska Piosenka Roku", którą zorganizowano w ATM Studio w Warszawie.


JWJB

Wystawa o Chętniku

Wystawa o Chętniku- szkicJeszcze do niedawna wystawę pt. "Działalność sejmowa Adama Chętnika" można było podziwiać w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Dziś ekspozycja wędruje między szkołami z terenu gminy. Dzięki akcji dzieci mają możliwość zapoznania się z tą ważną dla Kurpiowszczyzny postacią.
Pisarka Monika Sawicka zawita do Ostrołęki

Wieczór w Arce z pisarką Moniką Sawicką - szkicMiejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na kolejny Wieczór w Arce. Tym razem gościem placówki będzie Monika Sawicka, autorka bestsellerowych powieści, takich jak: "Kruchość porcelany", "Serwantka", "Mimo wszystko", "Demi-sec"czy "7 kolorów tęczy". Pisarka spotka się też z dziećmi.
Gimnazjalna poczta walentynkowa w Łysych (zdjęcia)

Gimnazjalna poczta walentynkowa w Łysych (zdjęcia)Ostatnie dni przed feriami były radosnym czasem dla uczniów Publicznego Gimnazjum w Łysych. Z uwagi na fakt, że święto zakochanych wypadło w czasie wolnym od nauki, młodzież postanowiła zorganizować szkolne walentynki nieco wcześniej i zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy.JBB

Ogłoszenie o licytacji lokalu użytkowego

Ogłoszenie o licytacji lokalu użytkowego Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15 marca 2017 r. o godz. 9.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr VIII), odbędzie się licytacja nieruchomości.


Villa Piano

Ogłoszenie o licytacji ułamkowej części nieruchomości

Ogłoszenie o licytacji ułamkowej części nieruchomości Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14 marca 2017 r. o godz. 11.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr XI), odbędzie się licytacja nieruchomości.
Skrzynka skarg: brudne kosze do pakowania zakupów

Skrzynka skarg: brudne kosze w BiedronkachSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałabym zwrócić uwagę na czystość i higienę koszy przeznaczonych do pakowania zakupów w ostrołęckich sklepach, a mianowicie w Biedronkach. Kto jest odpowiedzialny za te kosze?PWSIP

Warszawska 34 - wesela last minute w 2017 roku

Warszawska 34 - wesela last minute w 2017 rokuJeżeli jesteście razem już bardzo długo i dopiero zdecydowaliście, aby przejść do kolejnego etapu w waszym życiu - nie musicie czekać dwa lata na swoje wesele. Wiele par zdecydowało się na zorganizowanie wesela na pół roku przed planowanym przyjęciem!
Zabawa choinkowa w SP nr 2 (zdjęcia, wideo)

Zabawa choinkowa w SP nr 2 (zdjęcia, wideo) -szkicDzieci z osiedli Parkowe, Traugutta i Witosa bawiły się na imprezie choinkowej. Dla młodych mieszkańców przygotowano sporo ciekawych atrakcji. Były tańce, interesujące gry i zabawy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Imprezę poprowadził DJ Radek.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy