czwartek, 29 czerwca 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Aktualności

Ulica Adama Chętnika w Łysych gotowa (zdjęcia)

Zakończyły się prace związane z przebudową ulicy Adama Chętnika w Łysych. Zadanie objęło wykonanie nawierzchni ulicy oraz chodnika wzdłuż jezdni. Ciąg pieszy to koszt ok. 150 tys. zł, zaś ulicę wykonano nieodpłatnie, w ramach ugody sądowej.Zlot Północno-Wschodniej Chorągwi Harcerzy ZHR (zdjęcia)

W Kadzidle odbył się zlot Północno-Wschodniej Chorągwi Harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej pod nazwą "Zagajnica". Wzięło w nim udział blisko 200 osób z północnego Mazowsza oraz Podlasia., w tym także z Kadzidła i Ostrołęki.


CKZiU
Rolnicy ścigali się o... żonę (zdjęcia, wideo)

Na torze kartingowym w Grzymałach Szczepankowskich przy drodze Ostrołęka-Łomża w czwartkowe popołudnie pod czujnym okiem kamer Telewizji Polskiej bawili się uczestnicy czwartej edycji telewizyjnego show "Rolnik szuka żony".Wielkie otwarcie Lunaparku Viktoria w Kurpiowskiej Krainie

Już w najbliższą sobotę 24 czerwca dla wszystkich gości Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie zostanie otwarty Lunapark Viktoria. Będzie to jedyne takie miejsce w regionie. Atrakcja będzie czynna przez całe wakacje, przez siedem dni w tygodniu w godz. 10.00 do 22.00.Jest okazja otrzymania portretu

Filip Ćwik - fotograf agencji Napo Images, laureat wielu prestiżowych konkursów fotograficznych realizuje w Ostrołęce swój projekt "ID". Jest okazja otrzymania czarno-białego portretu zrobionego przez profesjonalistę. Wystarczy zgłosić chęć udziału w projekcie.


JWJB

Grażyna Mierzejewska żegna się z funkcją dyrektora "dziesiątki"

Grażyna Krystyna Mierzejewska, wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce, już w tym roku pożegna się z dyrektorskim fotelem. Jak poinformowała, ma zamiar przejść na emeryturę. Wiadomość potwierdziła podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.E.Leclerc kolejny raz rusza zwierzakom na pomoc

W E.Leclerc już po raz czwarty odbędzie się zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska "Canis" w Kruszewie. Akcja potrwa w dniach 22-25 czerwca 2017 r. Zbiórce towarzyszy specjalna akcja adopcyjna oraz bezpłatne porady psychologa zwierzęcego.


Door Tech

Sylwester Marczak rzecznikiem stołecznej policji

Podkomisarz Sylwester Marczak został naczelnikiem wydziału komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji, a także rzecznikiem prasowym. Dotychczas pełnił obowiązki naczelnika wydziału prewencji w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce.Przysmaki kuchni kurpiowskiej w Dzień Dobry TVN (wideo)

Agnieszka Wojtasik i Elżbieta Stepnowska - dwie panie z Kurpiowszczyzny odwiedziły studio Dzień Dobry TVN i zaprezentowały widzom regionalne przysmaki kuchni kurpiowskiej. Dla odmiany panie odkryły przepisy na słodkie dania wykorzystywane w XIV-XVII wieku.


Kamila

"Kurier Mazowiecki" o dekomunizacji ulic w Ostrołęce (wideo)

Z ostrołęckich ulic znikną nazwy związane z komunistyczną przeszłością. Samorządowcy chcą w ten sposób odkłamywać historię i upamiętniać tylko zasłużone osoby. Władze uspokajają - nie będzie trzeba wymieniać dokumentów. O sprawie informował "Kurier Mazowiecki".JBB

Ale ryba!

Wędkarz Włodzimierz Królak z Myszyńca w środę rano nad zalewem w Wykrocie (gm. Myszyniec) złowił karpia królewskiego. Okaz miał 11,5 kilograma i 84,5 centymetra długości. Gratulujemy panu Włodzimierzowi i życzymy samych udanych połowów.


NH

I Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry

Przed nami I Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy rywalizować będą o atrakcyjne nagrody. Do rywalizacji mogą przystąpić w sumie 32 osoby, dlatego o udziale w imprezie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Kto okaże się najlepszym kręglarzem?

  •  
  • 12:13, 22.06.2017 r.Korona zagra w IV lidze mazowieckiej. Poznaj rywali

Piłkarze Korony Ostrołęka wywalczyli w bardzo dobrym stylu awans do IV ligi. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w najbliższym sezonie zaprezentują się w grupie północnej i powalczą o miejsce w czołówce dające prawo gry w nowej IV lidze. Z kim zagrają?

  •  
  • 12:12, 22.06.2017 r.Nowaczyk wciąż prezesem Netu, zmiany w zarządzie

Stanisław Nowaczyk został wybrany na kolejną kadencję prezesem ASPS Net, wystawiającą drużynę do rozgrywek II ligi, która w ostatnim sezonie występowała pod nazwą Energa Ostrołęka. W składzie zarządu doszło do zmian, które mają dać nowy bodziec do działania.

  •  
  • 12:11, 22.06.2017 r.Wygraj bilety na siatkarskie Mistrzostwa Europy!

Chcesz kibicować reprezentacji Polski w siatkówce w walce o medale Mistrzostw Europy? Do zgarnięcia są dwa bilety na finał i mecz o trzecie miejsce, dwa bilety na półfinały, a także przenośne boisko do siatkówki. Chcesz dołączyć do zabawy i zgarnąć nagrody?

  •  
  • 12:10, 22.06.2017 r.Zawody Strongman w Zakładzie Poprawczym w Laskowcu (zdjęcia)

Już po raz trzeci w Zakładzie Poprawczym w Laskowcu odbyły się zawody Strong Man. Kierownictwo i wychowawcy placówki dali szansę swoim podopiecznym na wykazanie się w sportowej rywalizacji, sprawdzenie swoich możliwości oraz odnalezienia nowej pasji.
Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Beata Pepłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12 lipca 2017 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.JBB

Śmiertelny wypadek w Czarnowie (zdjęcia)

Na drodze krajowej nr 60 w Czarnowie (gm. Goworowo) doszło dziś rano do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch aut, śmierć poniósł na miejscu 79-letni mieszkaniec naszego powiatu. W tej chwili droga jest całkowicie zablokowana.Wianki 2017 na plaży miejskiej

Ostrołęcki klub motorowodny otwiera sezon letni. Z tej okazji na plaży miejskiej nad Narwią na mieszkańców czekało będzie dużo atrakcji. W programie przewidziano m.in. puszczanie wianków, konkursy, pokazy łodzi, stoiska twórców ludowych a także występy muzyczne.


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić