środa, 23 sierpnia 2017 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Aktualności

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


JBB

Szukamy nowego domu dla młodego psa

Czytelniczka Justyna prosi o pomoc w znalezieniu nowego domu dla porzuconego psa. Jak pisze, czworonóg ze swoim rodzeństwem zostali wyrzuceni od koniec maja na zakręcie wiejskiej drogi. Do dzisiaj jeden z psów, który ma około 10 miesięcy, nie znalazł nowego domu.

Maraton horrorów w kinie Jantar

Kino Jantar tradycyjnie zaprasza miłośników mocnych wrażeń i kinomanów na maraton grozy. To atrakcja dla wszystkich osób, które lubią sprawić sobie nocny, filmowy maraton. Zaprezentowane filmy zapewne wywołają u widzów dreszcz emocji i ciarki na plecach.Konto bankowe zamiast wizyt listonosza?

Otrzymywanie emerytury na konto bankowe jest wygodne, zwłaszcza w sezonie wakacyjnych wyjazdów. Przelew jest także bezpieczniejszy - brak większej gotówki w domu ochroni nas przed kradzieżą oraz niektórymi oszustwami. Do korzystania z tego typu udogodnień zachęca ZUS.Pielgrzymi z Ostrołęki na Jasnej Górze (wideo)

Pielgrzymi z diecezji łomżyńskiej, w tym również mieszkańcy naszego miasta i okolicznych miejscowości dotarli wczoraj do Częstochowy. Po trzynastu dniach trudnej wędrówki zostali powitani u stóp Jasnej Góry. W niespełna dwa tygodnie pokonali ponad 400 km. Dziś mogą już wrócić do domów.Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

Władze Ostrołęki zapraszają na miejskie obchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.00 mszą świętą w intencji bohaterów, którzy walczyli o wolność ojczyzny oraz żołnierzy, którzy dziś stoją na straży jej niepodległości.Krystowczyk najlepszy w kartingu (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji dostarczyła rywalizacja w I Grand Prix w Kartingu na torze Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. W finałowym wyścigu najlepsi okazali się reprezentanci Łomży - Michał Krystowczyk, który wyprzedził pewnie drugiego na mecie Adama Rysia.

  •  
  • 11:35, 14.08.2017 r.


Duszak i strongmani na festynie w Łysych (zdjęcia, wideo)

Uczestnicy wakacyjnego festynu w Łysych nie mogli narzekać na nudę. Głównymi atrakcjami tegorocznej imprezy były pokazy strongmanów i mistrza freestyle football - Adriana Duszaka. Wieczorem mieszkańcy gminy bawili się przy muzyce tanecznej zespołu Power.Rodzinnie i wesoło w Wykrocie (zdjęcia)

"Niedziela w Wykrocie" to tytuł festynu, na którym spotkali się mieszkańcy. Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Impreza była doskonałą okazją do integracji i aktywizacji społeczności lokalnej.


JBB

Dożynki w Przytułach Starych (zdjęcia, wideo)

Na festynie dożynkowym bawili się mieszkańcy Przytuł Starych, a także okolicznych miejscowości i zaproszeni goście. Uczestnicy mogli oglądać prezentacje artystyczne czy wziąć udział w konkursach. Nie zbrakło też wspólnej zabawy przy muzyce disco polo.Pożar śmieci i wypadek

Dwie interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W Rzekuniu przy ul. Kościuszki o godz. 9.52 gaszono pożar śmieci w plastikowym kontenerze przy cmentarzu. Zadysponowano zastęp OSP Rzekuń.Samsel: Najważniejsze dla nas są trzy punkty

Piłkarze Korony Ostrołęka zapisali na swoim koncie pierwszy komplet punktów w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenerów Marcina Truszkowskiego i Pawła Samsela nie mogli wywalczyć ich jednak na boisku, bo na mecz nie dojechała drużyna z Ożarowa Mazowieckiego.

  •  
  • 09:16, 14.08.2017 r.


Niepewny los dwóch zespołów IV ligi mazowieckiej

Pierwsza odsłona spotkań w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej przyniosła sporo niespodzianek i rozczarowań. Największą było nieprzystąpienie do meczu aż dwóch zespołów, które od kilku sezonów z powodzeniem walczyły na czwartoligowych boiskach.

  •  
  • 09:15, 14.08.2017 r.


KS CK Troszyn pierwszym liderem ligi okręgowej

Aż 35 bramek padło w szesnastu spotkaniach inaugurujących nowy sezon ligi okręgowej. Pierwszym liderem rozgrywek zostali piłkarze KS CK Troszyn, którzy pokonali Ostrovię Ostrów Mazowiecka 5:0. Ciekawie było również na pozostałych boiskach w naszym regionie.

  •  
  • 09:15, 14.08.2017 r.


Wielkie ściganie na szosie w Rzekuniu. Dołączacie?

Już w najbliższy wtorek w Rzekuniu zapowiada się wielkie ściganie na 10 km z Rzekunia do Drwęczy i Zapiecznych. Z każdym dniem na liście startowej pojawiają się kolejni kolarze, którzy rywalizować będą w kategoriach - rower szosowy lub MTB. Dołączacie?

  •  
  • 09:14, 14.08.2017 r.


Zrób zakupy. Jutro święto

We wtorek 15 sierpnia nie zrobimy zakupów w sklepach i centrach handlowych. Obiekty będą zamknięte z racji tego, że w Polsce przypada tego dnia Święto Wojska Polskiego. W kościele katolickim przypada tego dnia święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, tzw. Matki Boskiej Zielnej.Dożynki nad Orzem w Goworowie

Już niebawem w Goworowie odbędzie się coroczne święto plonów wraz z imprezą, podczas której mieszkańcy pożegnają lato. Tradycyjnie wydarzenie rozpocznie msza św. w tamtejszym kościele parafialnym, później na uczestników czekać będą atrakcje sportowe i muzyczne.Dołącz do śpiewającej grupy z muzeum

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne wielopokoleniowe spotkanie śpiewające z cyklu "Śpiewaj razem z nami", które rozpocznie się w czwartek 24 sierpnia o godzinie 16.00. Wydarzenie poprowadzi tradycyjnie Robert Lipka.Radosny Świetlicobus w trasie (rozkład jazdy)

Radosny Świetlicobus jest świetnym miejscem spotkań i zabaw dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta podczas wakacji. Pedagodzy i wolontariusze za każdym razem przygotowują dla dzieci gry edukacyjne, zabawy ruchowe, a także kolorowanki i rebusy.Dożynki województwa mazowieckiego (program)

Zbliża się kolejna edycja Dożynek Województwa Mazowieckiego. Tym razem święto plonów Mazowsza odbędzie się w miejscowości Sierakowo w powiecie przasnyskim. Przed uczestnikami nie tylko ceremoniał dożynkowy, ale też wiele innych atrakcji i koncertów.


Reklama

Bowling
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Reklama

Maryla Rodowicz

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić