środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Pożar drzewa

Pożar drzewaPodczas minionej doby odnotowano tylko jedną interwencję strażacką na naszym terenie. O godz. 20.07 mundurowi gasili pożar pojedynczego drzewa przy ul. Modrzejewskiej w Ostrołęce. Do działań zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.Bezpłatnie o funduszach europejskich w Goworowie

Bezpłatnie o funduszach europejskich w Goworowie -20.04.Mieszkańcy gminy Goworowo będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących funduszy europejskich. W urzędzie gminy będzie otwarty Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, gdzie wszyscy chętni i zainteresowani tematem będą mogli uzyskać pomoc.


JBB

Kwietniowa promocja na przegląd kasy lub drukarki fiskalnej

Kwietniowa promocja na przegląd kasy lub drukarki fiskalnejJak co roku firma Plik24.pl, mieszcząca się przy ul. Gorbatowa 5A w Ostrołęce zaprasza wszystkich swoich klientów do skorzystania z promocji na przegląd kas i drukarek fiskalnych za jedynie 1 zł netto. Promocja jest ważna od 15 kwietnia do 15 maja 2017 r.Zgubiono kluczyki do auta

Zgubiono kluczyki do autaCzytelniczka Agnieszka prosi o pomoc w odnalezieniu zgubionych kluczyków do samochodu marki skoda. Do zgubienia kluczy z kolorowym brelokiem doszło w poniedziałkowy poranek około godz. 8.00 na os. Jaracza w Ostrołęce. Dla uczciwego znalazcy przewidziano nagrodę.Szkolenia dla osób pracujących finansowane z UE

Szkolenia dla osób pracujących finansowane z UE Firma szkoleniowo-doradcza "Preme" zachęca mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego do wzięcia udziału w kursach współfinansowanych przez Unię Europejską. Wszystkie zajęcia realizowane będą w naszym mieście.


JWJB

Skrzynka skarg: Królowie chodnika przy Cuba Libre

Skrzynka skarg: Królowie chodnika przy Cuba LibreSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Dlaczego kierowcy parkują przed klubem Cuba Libre na chodniku wjeżdżając na niego po przejściu dla pieszych? W niedzielę w nocy kierowca bmw, pomimo tłumu stojącego na chodniku zaczął jechać i trąbić na ludzi.W środę rusza przebudowa mostu w Czarnotrzewiu

W środę rusza przebudowa mostu w CzarnotrzewiuZ utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się mieszkańcy gminy Baranowo oraz przejezdni. Niedogodności spowodowane będą przebudową mostu na rzece Omulew w miejscowości Czarnotrzew (w ciągu drogi powiatowej Oberwia-Chudek-Baranowo).


JBB

Leon w rowie (zdjęcia)

Leon w rowie (zdjęcia)Do zdarzenia z udziałem osobowego seata doszło w Wielką Sobotę na drodze Dylewo-Kadzidło. Według informacji, które przekazał nam czytelnik Marek, kierowca seata leona stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, zjechało do rowu i uderzyło w drzewo.Rzekuń: radni zmienili budżet, wójt opuścił obrady (zdjęcia)

Rzekuń: radni zmienili budżet, wójt opuścił obrady (zdjęcia)W gminie Rzekuń historia kołem się toczy. Wójt Stanisław Godzina coraz bardziej przypomina swojego poprzednika Bogusława Tyszkę, który słynął z opuszczania sesji podczas trwających obrad. Obecny włodarz postąpił tak samo w trakcie ostatniego omawiania zmian w finansach gminy.


JBB

Ruch Światło-Życie zaprasza na rekolekcje oazowe (wideo)

Ruch Światło-Życie zaprasza na rekolekcje oazowe (wideo)W nowoczesny i pomysłowy sposób członkowie Ruchu Światło-Życie czyli tzw. oazy zapraszają wszystkich wiernych do udziału w wakacyjnych rekolekcjach. Młodzi katolicy nakręcili film wideo, w którym zachęcają do wspólnych spotkań i modlitwy.Skrzynka skarg: płacą kartami zakupowymi MOPR za alkohol

Skrzynka skarg: płacą kartami zakupowymi MOPR za alkoholSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Mam zarzuty wobec Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce. Wprowadzone zostały karty płatnicze, za które, jak się okazuje, można zakupić także alkohol. Czy dyrekcja ośrodka zaradzi temu problemowi?
Skrzynka skarg: czy w Troszynie nie lubią rowerzystów?

Skrzynka skarg: czy w Troszynie nie lubią rowerzystów? - szkicSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
W Troszynie, przy jednej z dróg wyjazdowych, ustawiono znaki drogowe, które ciężko jednoznacznie zinterpretować. Skupiska różnych znaków, często wykluczających się, mogą wprowadzać uczestników ruchu w błąd.


CKZiU

Remiza w Kuczyńskich z nowym otoczeniem

Remiza w Kuczyńskich zyskała nowe otoczenie -szkicOtoczenie remizy w Kuczyńskich (gmina Kadzidło) zyskało na wyglądzie. Przed budynkiem została ułożona kostka brukowa, pojawiła się również kapliczka Chrystusa Frasobliwego, wykonana przez Stanisława Bacławskiego. Całość dopełni maszt flagowy.
Korona buduje przewagę nad rywalami w okręgówce

Korona buduje przewagę nad rywalami w okręgówcePiłkarze ostrołęckiej Korony po 20 kolejkach ligi okręgowej - grupy Ciechanów-Ostrołęka mają już dziesięć punktów przewagi nad drugą w tabeli Wkrę Bieżuń. Przed podopiecznymi trenera Marcina Truszkowskiego jeszcze kilka spotkań z bardzo wymagającymi rywalami.

  •  
  • 09:58, 17.04.2017 r.Aż siedem zespołów może opuścić IV ligę północną

Aż siedem zespołów może opuścić IV ligę północnąReforma rozgrywek IV ligi przeprowadzana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej sprawia, że po obecnym sezonie większa liczba zespołów opuści grupę północną i południową. Z każdej z nich może spaść aż siedem zespołów. Kto do naszej okręgówki?

  •  
  • 09:58, 17.04.2017 r.Kurpik Kadzidło przed szansą na grę w okręgówce

Kurpik Kadzidło przed szansą na grę w okręgówcePiłkarze Kurpika Kadzidło w obecnym sezonie rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka notują bardzo wartościowe wyniki. Podopieczni trenera Łukasza Pokory obecnie plasują się na trzeciej lokacie z zaledwie dwoma punktami straty do lidera.

  •  
  • 09:58, 17.04.2017 r.


Dziwna Para

Bartnik Myszyniec na dobrej drodze do A klasy

Bartnik Myszyniec na dobrej drodze do A klasyChwilę wytchnienia mają piłkarze w rozgrywkach B klasy w grupie Ostrołęka. W najbliższy weekend powrócą do rywalizacji, a walka o awans staje się coraz ciekawsza. Kto ma największe szanse na to, aby w przyszłym sezonie wybiec na boiskach A klasy?

  •  
  • 09:57, 17.04.2017 r.Konkurs literacki "Wisła - królowa polskich rzek"

Konkurs literacki 'Wisła - królowa polskich rzek'Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce zorganizowała konkurs literacki "Wisła - królowa polskich rzek", w związku z ustanowieniem przez Sejm roku 2017 Rokiem Rzeki Wisły. Zadaniem uczestnika jest samodzielne wymyślenie i napisanie wiersza o Wiśle.
"Zaścianek Mazowsza" zaprasza na szkolenia

'Zaścianek Mazowsza' zaprasza na szkoleniaStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Zaścianek Mazowsza" zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach z zasad prawidłowego rozliczania wsparcia w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".
Prelekcja "Komiks - sztuka czy kicz?" w muzeum

Prelekcja 'Komiks - sztuka czy kicz?' - 20.04Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na prelekcję pt. "Komiks - sztuka czy kicz?", którą wygłosi Stanisław Orłowski. Oferta skierowana jest do klas gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz grup zorganizowanych.


Ruszyła 10 edycja konkursu "Policjant, który mi pomógł"

Ruszyła 10 edycja konkursu 'Policjant, który mi pomógł'Pomógł Ci w trudnej sytuacji policjant? Zgłoś go do 10 edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Akcja ma na celu wyróżnienie mundurowych, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy