sobota, 25 marca 2017 r., imieniny Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Aktualności

Szukamy labradora i doga niemieckiego (aktualizacja)

Szukamy labradora i doga niemieckiegoWczoraj wieczorem (16 marca) około godziny 22.00 w okolicy ulicy Sikorskiego w Krukach zaginęły dwie suczki: labrador oraz dog niemiecki. Dog niemiecki ma charakterystyczną białą łatę z przodu przypominającą literkę "T", labrador po niedawnej kontuzji ma widoczną bliznę na przedniej łapce.Pożary trawy i tapczanu

Pożary trawy i tapczanu Podczas minionej doby strażacy interweniowali trzykrotnie.
1. W Rzekuniu przy ul. Ostrowskiej o godz. 14.37 interweniowano do pożaru trawy na nieużytkach. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp OSP Rzekuń.Olszewo-Borki: urzędnicy gminy pracują w szkole

Olszewo-Borki: urzędnicy gminy pracują w szkole -szkicCzęść pracowników Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach przeprowadziła się do budynku gimnazjum. Przenosiny są spowodowane remontem obiektu, który ma potrwać rok. Roboty obejmą kompleksową modernizację i przebudowę urzędu. Koszt inwestycji to 1 mln 700 tys. złotych.Portugalska przygoda uczniów Gimnazjum nr 1 (zdjęcia)

Uczniowie Gimnazjum nr 1 z międzynarodowym sukcesem (zdjęcia) -szkicUczniowie Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce wraz z nauczycielami wybrali się do słonecznej Portugalii. Było to kolejne międzynarodowe spotkanie warsztatowe w ramach projektu Erasmus+. W wydarzeniu uczestniczyła również młodzież z innych krajów.Motocykliści utopią marzannę i przegonią zimę

Motocykliści utopią Marzannę i przegonią zimę - szkicTradycją Ostrołęckiej Grupy Motocyklowej jest coroczne wypędzanie zimy poprzez topienie marzanny w odmętach Narwi. Kukła symbolizująca zimę kolejny raz przejedzie wraz z motocyklistami ulicami miasta w barwnym korowodzie, aby spłonąć na brzegu rzeki.Spotkanie z Timem Guenardem w klasztorze

Spotkanie z Timem Guenardem w klasztorze - 19.03. - szkicW kościele pod wezwaniem św. Antoniego w Ostrołęce odbędzie się spotkanie z Timem Guenardem, autorem książki pt. "Silniejszy od nienawiści". Autor to osoba, która wiele w swoim życiu przeszła, zaakceptowała mroczną przeszłość i postanowiła walczyć o teraźniejszość i przyszłość."Kurier Mazowiecki" o drodze krzyżowej na pisankach (wideo)

'Kurier Mazowiecki' o drodze krzyżowej na pisankach (wideo)Muzeum Kultury Kurpiowskiej zaprezentowało niezwykłą kolekcję pianek obrazujących dwanaście stacji drogi krzyżowej. Męka Pańska została przedstawiona na gęsich wydmuszkach, które stworzył nieżyjący już Kazimierz Bondaryk. O wystawie informował "Kurier Mazowiecki".Dzieci z Kadzidła na spektaklu "Baśnie Pana Perrault" (zdjęcia)

Dzieci z Kadzidła na spektaklu 'Baśnie Pana Perrault' (zdjęcia)Uczniowie klas pierwszych i drugich ze szkoły podstawowej w Kadzidle odwiedziły Ostrołęckie Centrum Kultury, aby na dużej scenie obejrzeć spektakl teatralny zatytułowany "Baśnie Pana Perrault". Przedstawienie było oparte na trzech baśniach tego francuskiego autora.


CKZiU

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Weekend promocji w sklepach 'Prim Market' i 'Wiejska Wędzarnia'"Wiejska Wędzarnia" i "Prim Market" w Ostrołęce zachęcają do skorzystania z promocji. W ofercie produkty w supercenach: golonka tylna wieprzowa w cenie 8,49 zł/kg, udo z indyka po 8,99 zł/kg, winogrona zielone w cenie 5,99 zł oraz sok pomarańczowy, jabłkowy Hortex po 2,95 zł.


Villa Piano


Autor "Komputerowego ćpuna" w Ostrołęce (zdjęcia)

Autora 'Komputerowego ćpuna' w ostrołęckiej bibliotece (zdjęcia) -szkicMiejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprosiła w swoje progi Krzysztofa Piersę, autora książki "Komputerowy ćpun". Dziennikarz przez dwadzieścia lat, a dokładnie od piątego roku życia grał nałogowo w gry. W spotkaniu wzięli udział uczniowie ostrołęckich szkół średnich i gimnazjów.


BRW

"Na kuriera" - nowa metoda działania oszustów

'Na kuriera' - nowa metoda działania oszustówOszuści działający metodą "na wnuczka" wprowadzają nowe metody działania, jedna z nich to metoda "na kuriera". Choć działanie oszustów się zmienia, to cel pozostał ten sam - pieniądze. Uczulmy na powyższe sytuacje naszych bliskich i znajomych.

JBB

Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy (zdjęcia, wideo)

Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy po raz jedenasty -szkicPo raz jedenasty w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zorganizowano Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy. Inicjatywa skierowana była głównie do uczniów placówek ponadgimnazjalnych, którzy mogli zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół wyższych z całej Polski.


JWJB

O małżeństwie w klubie "Przy Studziennej" (zdjęcia)

O małżeństwie w klubie 'Przy Studziennej' (zdjęcia)Joanna i Norbert Dawidczykowie zaprezentowali mieszkańcom miasta swoją publikację pt. "Bigos małżeński. Jak się dogadać. Mini-poradnik dla małżonków". Spotkanie literackie zorganizowano w klubie "Przy Studziennej" (biblioteka przy ul. Gomulickiego 13).


JBB

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25 kwietnia 2017 r. o godz. 10.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala XI), odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.
To już w sobotę - Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

To już w sobotę - Gala Kurpiowska Kuźnia MistrzówUczniowski Klub Sportowy Fight Academy Ostrołęka oraz Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zapraszają na kolejną odsłonę Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Podczas gali w hali sportowej przy ulicy Szkolnej dojdzie do zmagań w kilku formułach sztuk walki.

  •  
  • 12:46, 16.03.2017 r.Jantarki na remis z KS Raszyn (zdjęcia, wideo)

Jantarki na remis z KS Raszyn (zdjęcia, wideo)Kolejne spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym do rozgrywek II ligi na swoim koncie zapisały zawodniczki Jantaru Ostrołęka. Tym razem podopieczne trenera Pawła Zyśka przed własną publicznością zremisowały z KS Raszyn 2:2.

  •  
  • 12:45, 16.03.2017 r.


Cztery medale na koncie pływaczek UKS Piątka

Cztery medale na koncie pływaczek UKS PiątkaKolejny bardzo dobry występ na swoim koncie zanotowały zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka. Tym razem podopieczne trenerów Adama Kurpiewskiego i Andrzeja Pyskły rywalizowały na 50-metrowym obiekcie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  •  
  • 12:45, 16.03.2017 r.

Energa w grze o awans, niespodzianka Legii

Energa w grze o awans, niespodzianka LegiiSiatkarze Energi Ostrołęka wywalczyli awans do drugiej rundy play-off rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika potrafili wyjść z nie lada tarapatów i pokonać po istnym horrorze zespół z Międzyrzeca Podlaskiego. Kto jeszcze zagra dalej?

  •  
  • 12:44, 16.03.2017 r.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy