piątek, 23 czerwca 2017 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Aktualności

Utrudnienia w ruchu w Drężewie

Utrudnienia w ruchu w DrężewieW Drężewie (gm. Olszewo-Borki) wprowadzono czasową organizację ruchu, polegającą na jednostronnym zamknięciu pasa drogowego. Utrudnienia są spowodowane remontem nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 544, a dokładnie odcinka od ulicy gen. Ludwika Kickiego do ul. Podrężewskiej.



Plener rzeźbiarski w Lelisie

Plener rzeźbiarski - od 19.06. - szkicCentrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zaprasza do udziału w plenerze rzeźbiarskim. Na wydarzenia zaproszeni są wszyscy zainteresowani, pasjonaci i miłośnicy rzeźbiarstwa oraz folkloru kurpiowskiego. W programie m.in. pokazy, nauka rzeźbiarstwa oraz wspólna biesiada.



Zaprojektuj zaproszenie na dożynki w Lelisie

Zaprojektuj zaproszenie na dożynki w Lelisie -do 30.06.Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Lelis mogą przystąpić do konkursu na projekt zaproszenia - "Dożynki na Kurpiach 2017". Najładniejsze zaproszenie stanie się wizytówką tegorocznej imprezy folklorystycznej na Kurpiach.



Wieczór w Arce: Karol Samsel i jego elegie

Wieczór w Arce: Karol Samsel i jego elegie - 22.06 -szkicGośćmi kolejnego w tym roku Wieczoru w Arce, organizowanym w ostrołęckiej MBP, będą Karol Samsel, poeta i krytyk literacki oraz Krzysztof Mich, dziennikarz, a także fotograf. Panowie zaprezentują książkę-album "Puste noce. 31 odbić Ostrołęki".



Powiatowy festyn rekreacyjny w Olszewie-Borkach

Powiatowy festyn rekreacyjny w Olszewie-Borkach -18.06.Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach oraz samorząd uczniowski organizuje festyn pod hasłem "Zobaczyć Kurpie i …". Impreza odbędzie się na terenie placówki. W programie zaplanowano atrakcje sportowe i rekreacyjne.


JBB

Noc Świętojańska w Serafinie

Noc Świętojańska w Serafinie - 17.06Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łysych zapraszają na Noc Świętojańską. Tradycyjnie będzie puszczanie wianków, nie zbraknie też zabawy przy muzyce tanecznej, a także występów artystycznych.



Ostrołęckie kino z prestiżową nagrodą

Ostrołęckie kino z prestiżową nagrodą -szkicKino Jantar w Ostrołęce otrzymało prestiżową nagrodę podczas uroczystej gali 43 Forum Wokół Kina, zorganizowanej w sopockim multikinie. Impreza jest najważniejszym wydarzeniem branży rozpowszechniania filmów w Polsce.



"Tani bar" nieczynny w piątek

'Tani bar' nieczynny w piątekMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce informuje mieszkańców miasta, że w piątek 16 czerwca "Tani bar" przy ulicy Kilińskiego będzie nieczynny. Z kolei podopieczni ośrodka, korzystający z posiłków w barze, otrzymają suchy prowiant w środę 14 czerwca.



Koncert doroczny w szkole muzycznej (zdjęcia, wideo)

Koncert doroczny w zkole muzycznej (zdjęcia, wideo) - szkicW Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce, wzorem ubiegłych lat, odbył się doroczny koncert podsumowujący całoroczną pracę uczniów i pedagogów. Przed publicznością zaprezentowali się soliści, zespoły i chóry.



Podziękowanie za oddanie legitymacji

Podziękowanie za oddanie legitymacji- Chciałbym za pomocą portalu Moja Ostrołęka serdecznie podziękować osobie, która znalazła i odniosła zagubioną przeze mnie legitymację Honorowego Dawcy Krwi. Nie mogłem zrobić tego osobiście, ponieważ nie było mnie w domu - pisze czytelnik Przemek.



Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Andrzej Maliszewski, lat 81, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 12 czerwca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.







Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje

Człowiek odchodzi, pamięć pozostajeZ głębokim żalem i smutkiem żegnamy wspaniałego człowieka - lekarza Antoniego Zagrobę - wieloletniego Kierownika Przychodni Zakładowej przy Elektrowni w Ostrołęce. Straciliśmy osobę wielkiego serca, która swoje życie poświęciła innym.



NH

Grad medali WOPR-OS we Wrocławiu (zdjęcia)

Grad medali WOPR-OS we Wrocławiu (zdjęcia)Niezwykle efektownie zaprezentowali się ratownicy WOPR-OS w Letnich Mistrzostwach Polski we Wrocławiu. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli aż 25 medali, z czego dziesięć z najcenniejszego kruszcu. Popis umiejętności dał Hubert Nakielski.

  •  
  • 12:05, 14.06.2017 r.


CKZiU

Już osiem zwycięstw Jantarek na stadionach II ligi

Już osiem zwycięstw Jantarek na stadionach II ligiPiłkarki Jantaru pną się w tabeli rozgrywek II ligi w grupie mazowieckiej. Podopieczne trenera Pawła Zyśka po raz kolejny zapisały na swoim koncie komplet punktów. Tym razem ostrołęczanki pokonały w meczu przed własną publicznością Forty Piątnica 3:1. Poznaj tabelę!

  •  
  • 12:03, 14.06.2017 r.



Piłkarskie batalie w OLPN na finiszu (zdjęcia, wideo)

Piłkarskie batalie w OLPN na finiszu (zdjęcia, wideo)Piłkarze FH Lider przegrali spotkanie 10 kolejki rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej z Autokasacją Ławy 0:3, ale zachowali pozycję lidera rozgrywek. Będący na drugim miejscu piłkarze KGB mają jednak dwa mecze rozegrane mniej i największe szanse na ligowy triumf.

  •  
  • 12:01, 14.06.2017 r.


Door Tech

UKS Siódemka z sukcesami w mityngu w Łomży

UKS Siódemka z sukcesami w mityngu w ŁomżyBardzo udanie zaprezentowali się lekkoatleci UKS Siódemka Ostrołęka w Międzynarodowym Mityngu Lekkoatletyczny zorganizowanym przez Klub Lekkoatletyczny Prefbet Śniadowo Łomża z udziałem reprezentantów jedenastu państw.

  •  
  • 12:00, 14.06.2017 r.

JBB

Boże Ciało w Ostrołęce (plan procesji)

Uroczystości Bożego Ciała w Ostrołęce (plan procesji) - szkicW najbliższy czwartek 15 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, potocznie określana jako Boże Ciało. Jest to jedno z najważniejszych świąt w kościele katolickim a wierni wychodzą wówczas na ulice w uroczystych procesjach.





JWJB

Dzieci z Kultowni poznawały historię swojego osiedla (zdjęcia)

Dzieci z Kultowni poznawały historię swojego osiedla (zdjęcia)Dzieci odwiedzające Kultownię Ostrołęckiego Centrum Kultury na osiedlu Wojciechowice, mogły wziąć udział w ciekawej lekcji historii w terenie. Osiedle stanowi bowiem istotny punkt na historycznej mapie miasta. Dzieci poznały m.in. historię pomnika ku czci 5 Pułku Ułanów Zasławskich.


Kamila

Koncert zespołu Effect w "Kurpiowskiej Krainie" (wideo)

Koncert zespołu Effect w Kurpiowskiej Krainie"Kurpiowska Kraina" w Wykrocie zaprasza na koncert zespołu Effect. Impreza z muzyką disco polo na żywo odbędzie się w czwartek 15 czerwca. Zespół Effect cieszy się powodzeniem. Znane piosenki mają po kilkanaście milionów wyświetleń na kanale YouTube.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pizza Rica Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.46 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić