środa, 22 lutego 2017 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Aktualności

Wniosek na przebudowę starego mostu złożony

Wniosek na przebudowę starego mostu złożony - szkicW piątek 10 lutego wiceprezydent Grzegorz Płocha złożył w Ministerstwie Infrastruktury wniosek o dofinansowanie przebudowy starego mostu na Narwi. Ostrołęcki samorząd zgromadził wszystkie niezbędne pozwolenia i dokumentację projektową, co umożliwiło ubieganie się o rządowe wsparcie.

Zebrali ponad tonę karmy dla zwierząt ze schroniska (zdjęcia)

Zbiorka karmy (zdjęcia) - szkicMiłośnicy zwierząt mogli w ubiegły weekend pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom, które są podopiecznymi schroniska "Canis" w Kruszewie. W Galerii Bursztynowej ustawiony był kosz, do którego wolontariusze zbierali karmę oraz akcesoria dla psów i kotów.Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Leszek Mróz, lat 57, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 13 lutego w kościele w Lelisie o godz. 13.30.Nakielski: Duża euforia i wielkie emocje (wideo)

Nakielski: Duża euforia i wielkie emocje (wideo)Hubert Nakielski to niezwykle utalentowany zawodnik, który w 2016 roku dał popis swoich możliwości. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie prezentował się w kolejnych rundach Grand Prix Polski, bijąc rekordy życiowe i zdobywając kolejne medale.

  •  
  • 12:26, 13.02.2017 r.


Kubik: Walka była nie tylko na ringu (wideo)

Kubik: Walka była nie tylko na ringu (wideo)Dawid Kubik to niezwykle utalentowany zawodnik Academia Gorila Ostrołęka. Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka do prawdziwe objawienie w sportach walki w 2016 roku. Na koncie zawodnika pojawiło się kilka znaczących sukcesów. Który był najważniejszy?

  •  
  • 12:25, 13.02.2017 r.


Szczypiorniści Trójki zbili ChKS Łódź (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści Trójki zbili ChKS Łódź (zdjęcia, wideo)Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki odnieśli cenne zwycięstwo w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej II ligi przed własną publicznością. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego pokonali ChKS Łódź 29:21 i zapisali na swoim koncie ważny komplet punktów.

  •  
  • 12:24, 13.02.2017 r.


Tenisowe batalie w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Tenisowe batalie w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)Podwójnym triumfem Grzegorza Kowalczyka zakończył się rozgrywany już po raz trzeci turniej tenisa stołowego w Rzekuniu. Gospodarz zawodów odniósł zwycięstwo zarówno w kategorii open, jak i w gronie mieszkańców gminy. Emocjonujących batalii nie brakowało.

  •  
  • 12:23, 13.02.2017 r.

JBB


Walentynkowe promocje w sklepie "Puma" (zdjęcia)

Walentynkowe promocje w sklepie 'Puma' (zdjęcia) Już we wtorek 14 lutego walentynki - coroczne święto zakochanych. Z tej okazji sklep "Puma" w Handlowcu już od poniedziałku wprowadza walentynkowe promocje na cały asortyment z oferty sklepu, również na produkty z nowej kolekcji wiosna 2017.Skończ liceum z "Żakiem"

Skończ liceum z 'Żakiem'Chcesz ukończyć liceum w dwa lub trzy lata? To możliwe. Jest "Żak" - idealna szkoła dla tych, którzy potrzebują uzupełnić wykształcenie. Absolwenci gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub ośmioletniej szkoły podstawowej mają niepowtarzalną szansę na zdobycie średniego wykształcenia.Villa Piano

"Dumka na dwa serca" w wykonaniu uczniów PSM (zdjęcia, wideo)

'Dumka na dwa serca' w wykonaniu uczniów PSM (zdjęcia, wideo) -szkicPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce zaprosiła mieszkańców miasta na kolejny koncert. Tym razem występ uczniów nawiązywał do zbliżających się walentynek. Przed publicznością zaprezentowali się soliści, zespoły kameralne oraz chóry.
Walentynkowy koncert w "Oczku" (zdjęcia, wideo)

Walentynki w 'Oczku' (zdjęcia, wideo) -szkicAktorzy Ostrołęckiej Sceny Autorskiej oraz inni artyści po raz kolejny zaprezentowali się przed mieszańcami naszego miasta. Na scenie w klubie "Oczko" wystąpili z wyjątkowym koncertem walentynkowym. Uczestnicy wydarzenia usłyszeli nastrojowe utwory o miłości.


PWSIP

"Darcie Pierza" w Lelisie po raz dwunasty

'Darcie Pierza' w Lelisie po raz dwunasty - szkicGrupy folklorystyczne, ludowe i obrzędowe, które działają w środowisku wiejskim mogą już zgłaszać chęć udziału w imprezie regionalnej pn. "Darcie Pierza", która co roku organizowana jest w Lelisie. Przegląd na stałe wpisał się w kalendarz gminnych wydarzeń.


BRW

Walentynki w Galerii Bursztynowej

Walentynki w Galerii BursztynowejGaleria Bursztynowa w Ostrołęce zaprasza wszystkie pary na wspólne obchody święta zakochanych. W Walentynki (wtorek 14 lutego) w godz. 12.00-18.00 odwiedzający największy w regionie obiekt handlowy będą mogli skorzystać z wielu ciekawych atrakcji.
"Urwis" zaprasza dzieciaki. Cały dzień zabawy tylko 10 zł!

'Urwis' zaprasza dzieciaki! Cały dzień zabawy tylko 10 zł!Z okazji trwających ferii zimowych sala zabaw "Urwis" zaprasza wszystkie dzieci do skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej. Przez dwa tygodnie ferii za cały dzień zabawy w "Urwisie" zapłacimy tylko 10 zł. Atrakcje dostosowane są dla maluchów i dla starszych dzieci.CKZiU

Nie dla kuligów i zabawy na zamarzniętych zbiornikach wodnych

Nie dla kuligów i zabawy na zamarzniętych zbiornikach wodnychNiewinnie wyglądająca zabawa może zakończyć się prawdziwą tragedią. Zanim zorganizujemy dziecku kulig lub też pozwolimy na wybranie się na zamarznięty zbiornik wodny zastanówmy się kilka razy. Policja apeluje do rodziców o zachowanie rozwagi podczas zimowego odpoczynku.JBB

Misiowa akcja w internacie ZSZ nr 2 (zdjęcia)

Misiowa akcja w internacie ZSZ nr 2 (zdjęcia) - szkicMłodzież i wychowawcy z internatu Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce przyłączyli się do akcji straży pożarnej "Twój miś może zostać ratownikiem". W sumie zebrano 146 maskotek nowych i używanych, które zostały przekazane do KM PSP w Ostrołęce.HQS

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.JWJB

Gorący jak koza, czyli ogrzewanie w stylu retro

Gorący jak koza, czyli ogrzewanie w stylu retroKiedyś używano ich głównie z konieczności, dziś coraz częściej - z wyboru. Są stosunkowo tanie, łatwe do zainstalowania, a zrelaksować się można przy nich jak przy kominku. Kiedy można i warto zainstalować w domu kozę i czym się kierować przy zakupie?


Tragedia w lesie. Mężczyznę przygniotło drzewo

Tragedia w lesie. Mężczyznę przygniotło drzewoTragicznie zakończyło się ścinanie drzewa w lesie na terenie gminy Łyse. W piątek w pobliżu wsi Serafin podczas prac leśnych doszło do nieszczęśliwego wypadku. Wskutek przygniecenia drzewem na miejscu zginął około 55-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy