wtorek, 30 sierpnia 2016 r., imieniny Szczęsnego, Róży, Gaudencji

Aktualności

Sonar pomaga odnaleźć ciało 32-letniego ostrołęczanina (wideo)

Sonar pomaga odnaleźć ciało 32-letniego ostrołęczaninaPolicjanci i strażacy wznowili poszukiwania 32-letniego mężczyzny, który w sobotę zniknął pod taflą wody w rzece Narew na terenie Ostrołęki. Sobotnie działania prowadzone przez nurków z Makowa Mazowieckiego oraz policyjne i strażackie łodzie nie przyniosły rezultatów.Tęcza JBB ograła Bzurę Chodaków (zdjęcia, wideo)

Tęcza JBB ograła Bzurę Chodaków (zdjęcia, wideo)Piłkarze Tęczy JBB Łyse odnieśli pierwsze zwycięstwo na boiskach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali Bzurę Chodaków 3:2. Świetne spotkanie rozegrał strzelec dwóch bramek Marek Kaliszewski.

  •  
  • 10:53, 28.08.2016 r.


Puchar Polski na Mazowszu w okręgu. Poznaj pary

Puchar Polski na Mazowszu w okręgu. Poznaj paryDziesięć ciekawych konfrontacji zostanie rozegranych w ramach drugiej rundy Pucharu Polski na Mazowszu w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Duże emocje zapowiadają się w Goworowie, gdzie miejscowy Orz podejmie KS CK Troszyn. Poznaj wszystkie pary rywalizacji.

  •  
  • 10:53, 28.08.2016 r.


Konkurs. Weź udział i zgarnij nagrody (wideo)

Konkurs. Weź udział i zgarnij nagrody (wideo)Wspólnie z siłownią Forma5 Club zapraszamy do ostatniego wakacyjnego konkursu w naszym serwisie sportowym. Do wygrania są tym razem trzy karnety, które z pewnością pomogą odzyskać naszym Czytelnikom wysoką formę. Jak zdobyć nagrodę?

  •  
  • 10:52, 28.08.2016 r.

ReklamaOgłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Neo

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.34 zł

4.67 zł

4.09 zł

1.73 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy