środa, 4 marca 2015 r., imieniny Kazimierza, Łucji, Witosława

Aktualności

Gimnazjum nr 2 obchodziło święto patronki (zdjęcia)

Gimnazjum nr 2 obchodziło święto patronki (zdjęcia) - brak zdjęćW Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce uczniowie obchodzili święto szkoły. W trakcie uroczystości wręczono nagrody laureatom konkursu, który zorganizowała placówka. Nie zabrakło podniosłych wierszy i piosenek w wykonaniu młodzieży.Kabaret Neo-Nówka w Ostrołęce (zdjęcia)

Kabaret Neo - Nówka w Ostrołęce (zdjęcia)Jeden z najbardziej znanych kabaretów zawitał w niedzielę do Ostrołęki. Artyści z grupy Neo-Nówka przedstawili najnowszy program pn. "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych". Występ bez wątpienia pozostawił w widzach gigantyczny ładunek pozytywnej energii.Narew pokonała Iskrę Krasne (zdjęcia, wideo)

Narew pokonała Iskrę Krasne (zdjęcia, wideo)Piłkarze ostrołęckiej Narwi w ostatnim sparingu w okresie przygotowawczym pokonali Iskrę Krasne 4:1. Trener Marian Szarama mógł tym razem skorzystać z zaledwie trzynastu zawodników. Nie przeszkodziło to w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

  •  
  • 12:00, 02.03.2015 r.


Pobiegli "Tropem Wilczym" (zdjęcia, wideo)

Pobiegli 'Tropem Wilczym' (zdjęcia, wideo)Dokładnie dwieście osób wystartowało w pierwszej edycji biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym". Na imprezę, w której do pokonania były 1963 metry zaprosił Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

  •  
  • 11:57, 02.03.2015 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.42 zł

4.63 zł

4.49 zł

1.75 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy