poniedziałek, 27 czerwca 2016 r., imieniny Władysława, Maryli, Władysławy

Aktualności

Cliver w klubie Capitol (zdjęcia, wideo)

Cliver w klubie Capitol (zdjęcia, wideo)Zespół Cliver był gwiazdą sobotniej imprezy w sypniewskim klubie Capitol. W jednej z największych dyskotek w regionie przez całą noc rozbrzmiewały najlepsze hity disco polo, m.in. "Pokaż jak się kręcisz", "Moje ciało oszalało" czy "Chodź kochanie".Pożar altanki w Wojciechowicach (zdjęcia, wideo)

Pożar altanki w Wojciechowicach (zdjęcia, wideo)Dwa zastępy strażaków walczyły z pożarem małego domku letniskowego na jednej z działek na os. Wojciechowice w Ostrołęce. Ogień zauważono około 30 minut po północy. Pomimo szybkiej interwencji strażaków altanki nie udało się uratować.


Lambo

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.V Mistrzostwa Kurpi Open. Chcesz dołączyć?

V Mistrzostwa Kurpi Open. Chcesz dołączyć?Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w piątej edycji Mistrzostw Kurpi, które zostaną rozegrane na kortach ziemnych w Wykrocie. Impreza przeprowadzona zostanie w Kurpiowskiej Krainie i dedykowana jest XX-leciu powstania Związku Kurpiów.

  •  
  • 10:26, 26.06.2016 r.

Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpański - Angielski

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.39 zł

4.71 zł

4.14 zł

1.48 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy