Strona główna - Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta Skrzynka skarg

czwartek, 23 października 2014 r.
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka na Facebooku

Portal randkowy eDarling

Radny Maciej Kleczkowski

Próba samobójcza w bloku przy ul. Goworowskiej

Chciał umrzeć. Na szczęście pomoc przyszła na czasW poniedziałek około godz. 10.00 starszy, ponad 70-letni mężczyzna, chciał popełnić samobójstwo. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ostrołęczanin połknął dużą ilość tabletek. Do tragedii jednak nie doszło. Pomoc przyszła w odpowiednim momencie.


Mirosław Augustyniak

Skrzynka skarg: nie przysłano karetki do chorego

Skrzynka skarg: nie przysłano karetki do choregoSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
W jakim stanie musi być chory, aby dyspozytorka zechciała wysłać do niego karetkę. Zadzwoniłam po pogotowie do chorego, który ma nowotwór złośliwy, migotanie przedsionków i od tygodnia problem z wypróżnianiem.Miś Bu, Zuzia i Krzyś nauczą dzieci segregacji odpadów

Miś Bu, Zuzia i Krzyś nauczą dzieci segregacji odpadówNa stronie internetowej urzędu miasta dostępna jest gra edukacyjna dla najmłodszych. Aplikacja ma za zadanie w prosty, a zarazem przystępny dla najmłodszych mieszkańców miasta sposób wykształcić prawidłowe nawyki segregacji odpadów komunalnych na odpowiednie frakcje.Chór Filharmonii Narodowej wystąpi w Kadzidle

Chór Filharmonii Narodowej wystąpi w Kadzidle Już niebawem wszystkich melomanów czeka nie lada gratka. W ramach 9. edycji cyklu muzycznych wieczorów w zabytkach architektury "Mazowsze w Koronie" wystąpi Chór Filharmonii Narodowej pod batutą Henryka Wojnarowskiego. Grupa wystąpi w pełnym 90-osobowym składzie.
Zmiana trenera! Szarama zastąpił Narolewskiego

Zmiana trenera! Szarama zastąpił NarolewskiegoNa trzy kolejki przed końcem rozgrywek rundy jesiennej IV ligi mazowieckiej w Narwi doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Z funkcji szkoleniowca po rozmowie z prezesem Robertem Bartkowskim zrezygnował dotychczasowy trener niebiesko-czerwonych Dariusz Narolewski.

  •  
  • 11:58, 21.10.2014 r.


Pekpol buduje silną drużynę (wideo)

Pekpol buduje silną drużynę (wideo)Siatkarze Pekpolu Ostrołęka odnieśli trzecie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca w miniony weekend pokonali Espadon Szczecin i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Czy drużynę stać na walkę o czołówkę ligi?

  •  
  • 11:57, 21.10.2014 r.


Trójka wspina się na szczyt tabeli (wideo)

Trójka wspina się na szczyt tabeli (wideo)Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki plasują się na czwartej pozycji po sześciu rozegranych kolejkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w ostatnim spotkaniu pokonali wysoko SPR Siedlce i w ligowej tabeli mają obecnie na swoim koncie dziewięć punktów.

  •  
  • 11:53, 21.10.2014 r.


Komisarz Kurpik spotkał się z przedszkolakami (zdjęcia)

Komisarz Kurpik spotkał się z przedszkolakami (zdjęcia) Maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Ostrołęce dowiedziały się jak właściwie postępować w przypadku zagrożenia. Poznały zasady poruszania się po drogach oraz miały okazję dowiedzieć się, jak wygląda praca w policji. Wszystko dzięki spotkaniu z mundurowymi.


Ogłoszenia

Forum

Reklama

Polecamy