czwartek, 2 lipca 2015 r., imieniny Jagody, Urbana, Martyniana

Aktualności

Trzy złote medale Mistrzostw Polski Ewy Bartosik

Trzy złote medale Mistrzostw Polski Ewy BartosikBardzo dobry występ w Mistrzostwach Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce zanotowała zawodniczka OKLA Ostrołęka Ewa Bartosik. Najbardziej doświadczona zawodniczka z jednej z najważniejszych imprez w tym roku powróciła z trzema złotymi medalami.

  •  
  • 12:16, 01.07.2015 r.


Barażowe starcia nie dla naszych czwartoligowców

Barażowe starcia nie dla naszych czwartoligowcówWe wtorkowe popołudnie w Szydłowie na stadionie przy ulicy Mazowieckiej piłkarze Korony zremisowali z KS Raszyn 1:1. W pierwszym meczu to drużyna spod Warszawy wygrała bardzo wysoko 5:0. W efekcie zapewniła sobie utrzymanie w IV lidze mazowieckiej.

  •  
  • 12:15, 01.07.2015 r.


Jaki zawód wybrać żeby nie żałować?

Jaki zawód wybrać żeby nie żałować?Wybranie odpowiedniego zawodu to problem dla wielu maturzystów. Określenie własnej drogi zawodowej nie należy do rzeczy łatwych. Potrzeba bowiem uwzględnić nie tylko własne predyspozycje, ale i wymagania rynku pracy, które ciągle się zmieniają.Jarmark produktów regionalnych w Galerii Bursztynowej

Jarmark produktów regionalnych w Galerii BursztynowejGaleria Bursztynowa zaprasza na jarmark produktów regionalnych. W najbliższą niedzielę (5 lipca) na pasażach największego w obiektu handlowego w regionie na miłośników dobrego jedzenia czekać będą sery, wędliny, pieczywo, pierogi, piwo kozicowe, miody, zioła i inne smakołyki.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.81 zł

5.03 zł

4.63 zł

1.78 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy