sobota, 5 września 2015 r., imieniny Doroty, Wawrzyńca, Herkulesa

Aktualności

Tęcza JBB liderem okręgówki, Troszyn wiceliderem

Tęcza JBB liderem okręgówki, Troszyn wicelideremPięć meczów i pięć zwycięstw na swoim koncie mają piłkarze Tęczy JBB Łyse w rozgrywkach ligi okręgowej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego po raz kolejny rozegrali dobre spotkanie i nie dali szans Sonie Nowe Miasto. Trzy punkty zgarnął także klub z Troszyna.

  •  
  • 12:51, 03.09.2015 r.


Rzekunianka, Kurpik i Bartnik bez punktów

Rzekunianka, Kurpik i Bartnik bez punktówTo była fatalna środa dla piłkarskich drużyn z naszego powiatu występujących w rozgrywkach A klasy. Wszystkie trzy zespoły doznały porażek, a najbardziej dotkliwej piłkarze Bartnika Myszyniec, którzy ulegli Gryfowi Kownaty Żędowe aż 3:8. Poznaj komplet wyników.

  •  
  • 12:49, 03.09.2015 r.


Groził pracownicom restauracji i uderzył jednego klienta

Groził pracownicom restauracji i uderzył jednego z klientówPolicjanci zatrzymali mężczyznę, który groził pracownicom jednej z ostrołęckich restauracji, a następnie uderzył w twarz klienta, który stanął w ich obronie. 37-letni ostrołęczanin trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że już wcześniej dopuszczał się podobnych przestępstw.Jutro nadzwyczajna sesja rady miasta

Jutro nadzwyczajna sesja rady miastaNadzwyczajna sesja rady miasta odbędzie się w piątek 4 września. Związana jest z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi, a co się z tym wiąże kosmetycznymi zmianami w obwodach głosowania. Powołane zostaną cztery odrębne obwody głosowania.


Reklama

Cafe Fusy
AlmaMater

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Konkret
Ynet.pl
Angielski dla dorosłych

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.61 zł

4.79 zł

4.30 zł

1.67 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy