sobota, 23 lipca 2016 r., imieniny Bogny, Sławosza, Żelisława

Aktualności

Pierwsze półkolonie w ostrołęckiej farze za nami (zdjęcia)

Półkolonie w ostrołęckiej farze rozpoczęte (zdjęcia) szkicZakończyły się pierwsze półkolonie z parafią pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce. Uczestniczyło w nich 90 dzieci oraz 10 opiekunów. Spotkania były okazją nie tylko do edukacyjnych i ciekawych zabaw, ale również do wspólnej modlitwy.Sparingowe derby dla Troszyna (zdjęcia, wideo)

Sparingowe derby dla Troszyna (zdjęcia, wideo)Derbowe spotkanie sparingowe Korony Ostrołęka z KS CK Troszyn na stadionie przy ulicy Witosa zakończyło się sporą niespodzianką. Kolejne zwycięstwo w kontrolnym meczu zapisali na swoim koncie podopieczni trenera Łukasza Bałazego, wygrywając tym razem 2:1.

  •  
  • 10:02, 22.07.2016 r.


Wakacyjne Szkoły Tenisa w Kadzidle i Łysych

Wakacyjne Szkoły Tenisa w Kadzidle i ŁysychOstrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zapraszają dzieci i młodzież do udziału w kolejnych bezpłatnych zajęciach z cyklu "Wakacyjna Szkoła Tenisa". Treningi będą miały miejsce na orlikach w Łysych oraz Kadzidle. Chcesz wziąć udział w zajęciach?

  •  
  • 10:01, 22.07.2016 r.


Gurzęda zamienia Świt na Radomiaka

Gurzęda zamienia Świt na RadomiakaWychowanek ostrołęckiej Narwi Piotr Gurzęda w najbliższym sezonie będzie reprezentował barwy Radomiaka Radom. Drugoligowy klub pozyskał 29-letniego obrońcę na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej piłkarz występował w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

  •  
  • 10:01, 22.07.2016 r.

Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Neo

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.37 zł

4.70 zł

4.09 zł

1.48 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy