Strona główna - Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta Skrzynka skarg

piątek, 24 października 2014 r.
Imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka na Facebooku

Portal randkowy eDarling

Radny Maciej Kleczkowski

Mirosław Augustyniak

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Ostrołęczanie tracą pieniądze i czas, zarządca uspokaja

Ostrołęczanie tracą pieniądze i czas, zarządca uspokajaOstrołęczanie wrzucają monety do nowych parkomatów, ale nie otrzymują biletów z potwierdzeniem. Do tego tworzące się kolejki przy urządzeniach i obawa o otrzymanie mandatu. Jednym słowem ogromne zamieszanie. Wszystko to przez nowe urządzenia, które nie zdają egzaminu.Głupi żart. Bomby w sądzie okręgowym nie było

Głupi żart. Bomby w sądzie okręgowym nie byłoWiadomość o podłożonej bombie w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce nie potwierdziła się. Informator, który powiadomił telefonicznie o tym fakcie jednego z pracowników, zrobił głupi dowcip, który będzie go słono kosztował. Grozi mu kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.
KS CK Troszyn ograł Ostrovię (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn ograł Ostrovię (zdjęcia, wideo)Piłkarze KS CK Troszyn zagrają w finale Pucharu Polski na Mazowszu w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. W półfinałowym starciu pokonali Ostrovię Ostrów Mazowiecka 2:1. Drużynę gospodarzy poprowadzili trenerzy Przemysław Stepnowski i Marek Dragosz.

  •  
  • 12:02, 23.10.2014 r.


Dudziec: Zabrakło doświadczenia i ogrania (wideo)

Dudziec: Zabrakło doświadczenia i ogrania (wideo)Trener Andrzej Dudziec w środowym meczu Pucharu Polski dał szanse zaprezentowania swoich umiejętności zawodnikom z drugiego planu. Biało-czerwoni byli blisko odniesienia sukcesu i wywalczenia awansu do V rundy. Czego zabrakło naszej drużynie i kto rozczarował naszego szkoleniowca?

  •  
  • 12:00, 23.10.2014 r.


Pekpol poza Pucharem Polski (zdjęcia, wideo)

Pekpol poza Pucharem Polski (zdjęcia, wideo)Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu ulegli w spotkaniu IV rundy Pucharu Polski Ślepskowi Suwałki 2:3. Trener Andrzej Dudziec desygnował do gry zawodników, którzy mało grali w pierwszych pięciu ligowych starciach. Do zwycięstwa w meczu zabrakło naprawdę niewiele.

  •  
  • 11:58, 23.10.2014 r.


40-latka chciała popełnić samobójstwo w samochodzie

40-latka chciała popełnić samobójstwo w samochodzieZdesperowana 40-latka chciała popełnić samobójstwo we własnym samochodzie. Kobieta nałykała się tabletek. Zamknęła się w aucie, które zaparkowała w rejonie targowiska miejskiego w Różanie. Na szczęście pomoc przyszła we właściwym momencie. 40-latka trafiła do szpitala.


Ogłoszenia

Forum

Reklama

Polecamy