czwartek, 29 czerwca 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Aktualności

Transferowa ofensywa Narwi. Kto na celowniku?

Działacze ostrołęckiej Narwi chcą w letnim okienku transferowym pozyskać kilku nowych zawodników. Na celowniku niebiesko-czerwonych znaleźli się piłkarze Rzekunianki Rzekuń, którzy odgrywali do tej pory kluczowe role w rozgrywkach A klasy. O kim mowa?

  •  
  • 11:29, 28.06.2017 r.


Oświadczenia majątkowe radnych powiatu ostrołęckiego

Sprawdziliśmy oświadczenia majątkowe radnych powiatu ostrołęckiego za 2016 r. Kto spośród nich w ubiegłym roku zarobił najwięcej, kto ma najdroższy dom, a kto największe zobowiązania w postaci kredytów? Najbardziej zamożny jest Czesław Jurga, który ma ponad 500 tys. zł oszczędności.


Kamila

Debiut muzealnego chóru (zdjęcia)

Muzealny chór wielopokoleniowy debiutował na scenie podczas imprezy "Noc Świętojańska", którą zorganizowano przed pałacem w Łochowie na malowniczych błoniach rzeki Liwiec. Artyści przygotowywali się do występu w ramach cyklu spotkań "Śpiewaj razem z nami".


JBB

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego pod lupą policji

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce jutro włączą się w ogólnokrajowe działania pn. "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego". Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Akcja potrwa do późnych godzin nocnych.


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić