Strona główna - Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta Skrzynka skarg

piątek, 31 października 2014 r.
Imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

Moja Ostrołęka na Facebooku

Portal randkowy eDarling

Radny Maciej Kleczkowski

TTV: policyjne radary Iskra1 są bezużyteczne (wideo)

TTV: policyjne radary Iskra1 są bezużyteczneTematem policyjnych radarów Iskra1 zajęła się telewizja TTV. Według sądu w Siemianowicach Śląskich radarowy miernik prędkości nadaje się wyłącznie na złom, bo działa niezgodnie z polskim prawem. Chodzi o to, że urządzenie nie identyfikuje badanego pojazdu.


Mirosław Augustyniak

Cztery pożary

Cztery pożary Środa 29 października.
1. W Ostrołęce na ul. Słowackiego o godz. 9.42 zgłoszono pożar w piwnicy w pomieszczeniu kotłowni w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Pożar ugaszono jednym prądem wody, a pomieszczenia przewietrzono.Srebrna Angelika Wikieł w Grand Prix Polski

Srebrna Angelika Wikieł w Grand Prix PolskiBardzo udany start zaliczyła zawodniczka UŚKS Ostrołęka Angelika Wikieł w zawodach Grand Prix Polski. Podczas pływackiej batalii w Krakowie z udziałem najlepszych zawodników z krajowego czempionatu ostrołęczanka zajęła drugie miejsce w wyścigu na 200 metrów stylem klasycznym.

  •  
  • 11:44, 30.10.2014 r.


TVP Sport przedstawiło plan transmisji I ligi

TVP Sport przedstawiło plan transmisji I ligiW rozgrywkach I ligi siatkówki obecnie mamy chwilę przerwy. Spotkania 7. kolejki zostaną rozegrane w większości 8 listopada. Stacja TVP Sport przedstawiła właśnie plan transmisji spotkań na najbliższe tygodnie. Kiedy ponownie telewizyjne kamery zawitają do hali im. Arkadiusza Gołasia?

  •  
  • 11:43, 30.10.2014 r.Korona wciąż liderem! Orzyc pokonany

Korona wciąż liderem! Orzyc pokonanyPiłkarze ostrołęckiej Korony odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenerów Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza pokonali na wyjeździe Orzyc Chorzele 4:1. W efekcie Korona umocniła się na pozycji lidera.

  •  
  • 11:42, 30.10.2014 r.


Pożar domu przy ul. Ogrodowej (zdjęcia)

Spłonął dom na ul. Ogrodowej (zdjęcia) Dzisiejszej nocy doszło do pożaru budynku mieszkalnego znajdującego się przy ul. Ogrodowej w Ostrołęce. Dom spalił się doszczętnie. Na szczęście budynek był niezamieszkały. Do ugaszenia pożaru zadysponowano trzy zastępy JRG PSP Ostrołęka.W miejscu dawnej księgarni powstanie nowy budynek

W miejscu dawnej księgarni powstanie nowy budynekBudynek po starej księgarni przy ul. Piłsudskiego będzie zburzony, a w jego miejsce powstanie trzykondygnacyjny obiekt usługowy. Wniosek o rozbiórkę już trafił do ostrołęckiego ratusza. W nowym budynku znajdą się apteka, sklep i biura.Poranek radia WNET z Ostrołęki

Poranek radia WNET z Ostrołęki Na blisko dwie godziny hol ostrołęckiego ratusza zmienił się w studio nadawcze radia WNET. Krzysztof Skowroński, szef rozgłośni, prowadził właśnie z tego miejsca audycję "Poranek WNET". W programie mówiono przede wszystkim o Ostrołęce.


Ogłoszenia

Forum

Reklama

Polecamy