czwartek, 23 lutego 2017 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

Włamywacze znów grasują

Włamywacze do mieszkań znów grasują Do serii włamań doszło w ciągu minionego weekendu. Rabusie obrabowali mieszkanie w bloku przy ul. Sucharskiego w Ostrołęce oraz dwa nowo wybudowane domy. Jeden na terenie miasta, drugi natomiast na terenie gminy Rzekuń. Sprawcy wynieśli wiele wartościowych przedmiotów.


PWSIP

Ostrołęka przyjazna kieszeniom mieszkańców?

Ostrołęka wysoko w rankingu podatkowym -szkicPismo samorządowe "Wspólnota" opublikowało ranking dotyczący polityki podatkowej samorządów. Ostrołęka wśród miast na prawach powiatu znalazła się na trzecim miejscu pod względem najniższych obciążeń podatkowych. Niższe należności płacą tylko mieszkańcy Chełma i Białej Podlaskiej.Kolejny poszukiwany trafił do zakładu karnego

Kolejny poszukiwany trafił do zakładu karnegoFunkcjonariusze z ostrołęckiej policji zatrzymali kolejnego mieszkańca miasta. 48-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło dziś około godziny 02.00 w nocy na osiedlu Centrum. Mężczyzna był nietrzeźwy."Kurpiki" 2016 rozdane (zdjęcia, wideo)

'Kurpiki' 2016 rozdane (zdjęcia, wideo) -szkicGala wręczenia "Kurpików" to już tradycja. W tym roku tę wyjątkową uroczystość zorganizowano już po raz szesnasty. Kurpiowskie Oscary powędrowały na ręce zasłużonych dla regionu mieszkańców - działaczy, twórców, samorządowców, osób promujących Kurpiowszczyznę.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy