Strona główna - Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta Skrzynka skarg

piątek, 30 stycznia 2015 r.
Imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka na Facebooku

Portal randkowy eDarling

MKK w Ostrołęce zaprasza na spotkanie ze sztuką

MKK w Ostrołęce zaprasza na wystawęMuzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na wernisaż wystawy pn. "Malarstwo polskie XIX i XX wieku. Monachium-Wilno-Kraków". Prace, które zostaną zaprezentowane pochodzą ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Suwałkach.Premiera książki Stanisława Zielińskiego (zdjęcia)

Premiera książki Stanisława Zielińskiego (zdjęcia)W Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce odbyła się promocja książki Stanisława Zielińskiego pt. "Bitwy i potyczki 1863-1864 (województwo płockie)". Dzieło ukazało się w serii wydawniczej "Militaria Masoviensia". Prezentację połączono z wykładem.

Nowy utwór zespołu Vinyl (nagranie)

Nowy utwór zespołu Vinyl (nagranie)Po ostatnim teledysku zespołu Vinyl do utworu pt. "Wstań, rusz do walki", któremu zarzucano antypolski oddźwięk, o grupie w Ostrołęce zrobiło się cicho. Tymczasem Vinyl przerywa milczenie. Na swoim kanale YouTube w połowie stycznia opublikował nowy utwór pt. "Spacer".Ostrołęczanin na wystawie budowli z klocków Lego (zdjęcia)

Ostrołęczanin na wystawie budowli z klocków Lego (zdjęcia)Czytelnik Marcin postanowił podzielić się z nami swoimi wrażeniami z pobytu na największej w Polsce wystawie budowli z klocków Lego. Eksponaty prezentują postaci, miejsca, wydarzenia znane z bajek czy filmów oraz sceny historyczne i najsłynniejsze budowle architektoniczne.Łęg Przedmiejski: święto babci i dziadka (zdjęcia)

Łęg Przedmiejski: święto babci i dziadka (zdjęcia)W Zespole Szkół w Łęgu Przedmiejskim obchodzono święto babć i dziadków. W niedzielne popołudnie pięciolatki przedstawiły seniorom wierszyki i tańce. Ich starsi o rok koledzy wystąpili w strojach kurpiowskich. Dali z siebie wszystko, aby jak najlepiej odwzorować ludowe tańce.Baranowskie zimowisko (zdjęcia)

Baranowskie 'zimowisko' (zdjęcia) - nie publ.W Baranowie zorganizowano dwudniowe zimowisko dla 50 dzieci z terenu gminy. Uczniowie uczestniczyli m.in. w warsztatach artystycznych oraz zajęciach sportowych. Zwiedzili również Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Atrakcje dostarczyły dzieciom dużo niezapomnianych wrażeń.Sąsiad przywłaszczył sobie laptopa

Sąsiad przywłaszczył sobie laptopa 32-letni ostrołęczanin stracił laptopa. Poszkodowany oświadczył, że torbę z laptopem zostawił w wejściu do klatki, wrócił się do mieszkania znajdującego się na parterze. W tym czasie laptop zniknął. Łączną wartość strat oszacował na kwotę 3700 złotych.


Ogłoszenia

Forum

Reklama

Polecamy