wtorek, 1 grudnia 2015 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Oferty sylwestrowe

Aktualności

Talent najlepszy, Korona z brązem (zdjęcia, wideo)

Talent najlepszy, Korona z brązem (zdjęcia, wideo)Piłkarze AP Talent Białystok zwyciężyli w XXII Międzynarodowym Turnieju im. Aleksandra Harabasza. W finałowym meczu pokonali PAF Płońsk dopiero w rzutach karnych 2:1. Trzecie miejsce zajęli podopieczni Łukasza Malanowskiego z ostrołęckiej Korony.

  •  
  • 12:24, 30.11.2015 r.


Wicelider II ligi za silny dla szczypiornistów Trójki

Wicelider II ligi za silny dla szczypiornistów TrójkiSzczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu 11 kolejki rozgrywek II ligi ulegli na wyjeździe wiceliderowi AZS AWF Biała Podlaska 15:30. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego do meczu przystąpili w mocno okrojonym składzie, bez kilku podstawowych zawodników.

  •  
  • 12:22, 30.11.2015 r.


Siatkarze Energi Omis po raz kolejny bez punktów

Siatkarze Energi Omis po raz kolejny bez punktówSiatkarze Energi Omis Ostrołęka przegrali kolejne spotkanie w obecnym sezonie rozgrywek I ligi. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Dudźca w wyjazdowym meczu ulegli Krispolowi Września 0:3 i spadli na przedostatnią pozycję w tabeli I ligi.

  •  
  • 12:21, 30.11.2015 r.


Robert o Agnieszce: "Jesteśmy w przedsionku miłości" (wideo)

Robert o Agnieszce: 'Jesteśmy w przedsionku miłości' (wideo)Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" przyniósł wiele emocji. Dla Roberta z Milewa Wielkiego (gm. Troszyn) program okazał się szczęśliwy. Poznał Agnieszkę, z którą planuje wspólną przyszłość. - Jesteśmy w przedsionku miłości - przyznał przed kamerami Robert.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Konkret
Ynet.pl

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.33 zł

4.70 zł

4.10 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy