środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Sukces młodych tancerzy z Czerwina

Sukces młodych tanecerzy z Czerwina W Myszyńcu zorganizowano imprezę pod nazwą "Kurpie Dance Cup". W tanecznym konkursie wzięli udział młodzi artyści z całej Polski, m.in. z Ostrołęki, Baranowa, Łęgu Przedmiejskiego, Płońska, Łodzi, Makowa Mazowieckiego, Warszawy, Przasnysza, Raciąża czy Białegostoku.Uczcili pamięć rotmistrza Witolda Pileckiego (zdjęcia)

Uczcili pamięć rotmistrza Witolda Pileckiego (zdjęcia)Ostrołęka nie zapomina o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 postanowiła, wzorem lat ubiegłych, przejść w marszu pamięci. Już po raz szósty uczniowie upamiętnili bohatera zamordowanego przez władze komunistyczne w 1948 roku.Wiosenne szczepienie lisów na Mazowszu

Wiosenne szczepienie lisów na Mazowszu - 25.04 Wojewódzki Inspektorat Weterynarii wydał komunikat w sprawie akcji szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w województwie mazowieckim. W tym roku doustne szczepionki nie zostaną zrzucone w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim.Inwestycje, dofinansowania oraz zmiany w budżecie powiatu (zdjęcia)

Inwestycje, dofinansowania oraz zmiany w budżecie powiatu (zdjęcia) - szkicRadni powiatowi spotkali się podczas kolejnej sesji. W toku obrad rada wprowadziła zmiany do budżetu na 2017 rok oraz wieloletniej prognozy finansowej. Rajcy wysłuchali także sprawozdań z pracy zarządu, mieli też czas na zgłaszanie inicjatyw oraz problemów dotyczących naszego powiatu.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy