poniedziałek, 16 stycznia 2017 r., imieniny Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Renault

Aktualności

Pierwsza w 2017 roku ostrołęcka giełda samochodowa

Pierwsza w 2017 roku ostrołęcka giełda samochodowaSprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.Siatkarze Energi z kompletem punktów w stolicy

Siatkarze Energi z kompletem punktów w stolicySiatkarze Energi Ostrołęka zapisali na swoim koncie ważny komplet punktów w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika tym razem w wyjazdowym starciu okazali się lepsi od zespołu Czołg AZS UW Warszawa odnosząc pewne zwycięstwo 3:1.

  •  
  • 11:04, 15.01.2017 r.


VII Kurpiowski Bieg Narciarski. Chcesz wziąć udział?

VII Kurpiowski Bieg Narciarski. Chcesz wziąć udział?LZS Pupkowizna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji z Łysych zapraszają do udziału w VII Kurpiowskim Biegu Narciarskim. Rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach 10 km w przypadku mężczyzn i 5 km dla kobiet oraz w kategorii juniorów.

  •  
  • 11:02, 15.01.2017 r.

JWJB

OST z planem imprez na pierwszą część sezonu

OST z planem imprez na pierwszą część sezonuCztery imprezy w pierwszej części sezonu zaplanowało Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Do rywalizacji reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpią w dwóch turniejach singlowych oraz mistrzostwach miasta. Nie zabraknie również oferty dla dzieci.

  •  
  • 10:58, 15.01.2017 r.

Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.51 zł

2.03 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy