Strona główna - Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta Skrzynka skarg

poniedziałek, 22 grudnia 2014 r.
Imieniny Honoraty, Zenona, Franciszki

Moja Ostrołęka na Facebooku
Oferty Sylwestrowe

Portal randkowy eDarling

Mieszkańcy podzielili się opłatkiem (zdjęcia, wideo)

Mieszkańcy podzielili się opłatkiem (zdjęcia, wideo)Na pasażu przy scenie koło "Kupca" odbyła się w sobotę miejska wigilia. Samorządowcy, działacze, przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji podzielili się z mieszkańcami opłatkiem. Nie zabrakło świątecznej muzyki, ciepłych potraw wigilijnych oraz żywej szopki.Miejska wigilia z żywą szopką

Miejska wigilia z żywą szopkąPrzez cztery godziny trwać będzie dzisiaj miejska wigilia. Jak co roku na pasażu przed sceną koło "Kupca" zaplanowano miejskie spotkanie wigilijne, które uatrakcyjni szopka z żywymi zwierzętami. Początek o godz. 12.00. Życzenia od prezydenta miasta zaplanowano na godz. 13.00.Kaliszewski zamieni Ostrovię na Tęczę?

Kaliszewski zamieni Ostrovię na Tęczę?Były zawodnik ostrołęckiej Korony i Narwi Marek Kaliszewski nie będzie w rundzie wiosennej występować w Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Po niespełna dwóch sezonach gry w żółto-zielonych barwach 31-letni pomocnik zapowiedział odejście z klubu zimą.

  •  
  • 10:28, 20.12.2014 r.


Jerzy Engel przyjedzie na spotkanie z młodzieżą

Jerzy Engel przyjedzie na spotkanie z młodzieżąPiłkarz, trener i działacz - Jerzy Engel w pierwszej połowie stycznia przyjdzie do Ostrołęki. Głównym punktem wizyty byłego selekcjonera reprezentacji Polski będzie spotkanie z młodzieżą, które zostało zaplanowana wstępnie w hali im. Arkadiusza Gołasia.

  •  
  • 10:28, 20.12.2014 r.


Grzeszczyk przeniósł się z Sandecji do GKS Tychy

Grzeszczyk przeniósł się z Sandecji do GKS TychyWychowanek ostrołęckiej Narwi Łukasz Grzeszczyk zmienił klub w rozgrywkach I ligi. W rundzie wiosennej będzie reprezentować GKS Tychy. 27-letni zawodnik występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, ale przez trenerów jest również mile widziany na skrzydle.

  •  
  • 10:27, 20.12.2014 r.


Święty Mikołaj w SP nr 6 (zdjęcia)

Święty Mikołaj w SP nr 6 (zdjęcia)W piątek świetlicę Szkoły Podstawowej nr 6 odwiedził św. Mikołaj z pełnym workiem prezentów. Maluchy z "szóstki" otrzymały nowe zabawki, gry planszowe i książki, które wzbogacą szkolną świetlicę. nie zabrakło również wspólnych zdjęć ze św. Mikołajem oraz śpiewania kolęd.Wypadek, pożar i przypalony garnek (zdjęcia)

Wypadek, pożar i przypalony garnek (zdjęcia)Trzykrotnie interweniowali w ciągu ostatniej doby ostrołęccy strażacy.
1. W Ławach na ul. Przemysłowej o godz. 15.43 usuwano skutki zderzenia dwóch samochodów. Zadysponowano dwa zastępy JRG PSP Ostrołęka.Kolędujmy póki czas (zdjęcia, wideo)

Kolędujmy póki czas (zdjęcia, wideo)Niepowtarzalny koncert kolęd w wykonaniu wokalistek Studia Piosenki pod kierunkiem Tadeusza Kowalewskiego odbył się w piątkowy wieczór w klubie "Oczko". Z udziały w koncercie pt. "Kolędujmy póki czas" skorzystało kilkudziesięciu mieszkańców.


Ogłoszenia

Forum

Reklama

Polecamy