poniedziałek, 30 marca 2015 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Aktualności

Jarmark Wielkanocny w Galerii Bursztynowej (zdjęcia)

Jarmark Wielkanocny w Galerii Bursztynowej (zdjęcia)Przez dwa dni w Galerii Bursztynowej trwa wielkanocny jarmark. To świetna okazja do zakupu regionalnych specjałów. Na stoiskach można kupić m.in. sery, kiełbasy i wędliny, pieczywo, pasztety i wiele innych specjałów. Jarmark potrwa do niedzieli.Derbowe starcie dla Korony (zdjęcia, wideo)

Derbowe starcie dla Korony (zdjęcia, wideo)Piłkarze ostrołęckiej Korony w spotkaniu 18. kolejki ligi okręgowej pokonali Tęczę JBB Łyse 3:1. Podopieczni trenerów Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego przegrywali do przerwy 0:1. Zupełnie odmieniony zespół wyszedł na drugą część spotkania.

  •  
  • 14:21, 28.03.2015 r.


Nowy skład Rady Osiedla Dzieci Polskich (zdjęcia)

Nowy skład Rady Osiedla Dzieci Polskich (zdjęcia)Mieszkańcy osiedla Dzieci Polskich jako pierwsi w mieście wybrali nowy skład rady osiedla. Spośród 20 kandydatów wyłoniono 13 osób, które przez cztery lata będę organizować lokalne festyny i imprezy oraz zabiegać u władz miejskich o kolejne inwestycje.Pływacy Piątki i Squatiny z sukcesami

Pływacy Piątki i Squatiny z sukcesamiKolejne udane starty na swoim koncie zapisali pływacy z klubów UKS Piątka Ostrołęka i Squatina Ostrołęka. Podopieczni trenera Andrzeja Pyskły wzięli udział w zawodach o puchar burmistrza Giżycka. Z imprezy powrócili z trzema brązowymi medalami.

  •  
  • 10:10, 28.03.2015 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.61 zł

4.75 zł

4.54 zł

1.85 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy