piątek, 23 czerwca 2017 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Aktualności

Ostrołęcki oddział NFZ czynny w sobotę

Mazowiecki Oddział Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że w sobotę 24 czerwca wszystkie delegatury będą czynne w godzinach 8.00-16.00. Ma to związek z rosnącym w okresie letnim zainteresowaniem Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).Ponad 4 mln zł na remont ulicy Krańcowej

Elektrownia Ostrołęka SA przekaże miastu ponad cztery miliony złotych na przebudowę ulicy Krańcowej, prowadzącej do osiedla PGO, cmentarza komunalnego oraz planowanej budowy nowej elektrowni. Prezydent Janusz Kotowski podpisał już ze spółką stosowną umowę.Radny chce zakazu sprzedaży alkoholu i papierosów nieletnim

Radny wnioskuje o zakaz sprzedaży alkoholu i papierosów młodzieżyRadny Dariusz Bralski wystąpił do prezydenta miasta w imieniu mieszkańców bloków oraz budynków prywatnych przy ul. Prądzyńskiego w Ostrołęce. Sprawa dotyczy rzekomej sprzedaży wyrobów alkoholowych i tytoniowych osobom nieletnim w jednym z osiedlowych sklepów.Sześć organizacji z subregionu ostrołęckiego ze wsparciem

Komisja oceny wniosków działająca przy Mazowieckim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej zdecydowała o przyznaniu prawie 800 tys. zł przedsiębiorstwom społecznym na północnym Mazowszu. Dofinansowane zostaną firmy m.in. z Czerwina, Wąsewa czy Ostrołęki.


NH


Oszustwa w sieci wciąż popularne

Podczas minionej doby do ostrołęckiej komendy policji wpłynęły dwa zgłoszenia dotyczące oszustw w sieci. Jedna z osób wydała 600 zł na dysk, druga kupiła telefon komórkowy za 300 zł. W obu przypadkach poszkodowani przelali pieniądze, nie otrzymując towaru ani zwrotu gotówki.Kwiat paproci zakwita tylko dziesiejszej nocy

Kto poszukuje szczęścia, miłości i dostatku ten powinien wybrać się dzisiejszej nocy do lasu, w poszukiwaniu kwiatu paproci, który według starej legendy zakwita tylko na chwilę, równo o północy. Kto go odnajdzie, przed tym wielkie bogactwo oraz pomyślność we wszystkich sferach życia.Rzekunianka rozbiła Koronę (zdjęcia, wideo)

W ostatnim spotkaniu obecnego sezonu piłkarskiej A klasy piłkarze Rzekunianki Rzekuń pokonali Koronę Karolinowo aż 6:1. Podopieczni trenera Michała Rychlika w spotkaniu 26 kolejki nie dali szans rywalom i pokazali, że drzemią w nich naprawdę duże możliwości.

  •  
  • 11:57, 21.06.2017 r.

CKZiU

Znicz wygrał APN Cup 2017 (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Znicza Pruszków wygrali rywalizację w turnieju APN Cup 2017 rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa. Na podium zawodów znaleźli się jeszcze młodzi piłkarze Legii Warszawa i Talentu Białystok. Jak zaprezentowali się gospodarze?

  •  
  • 11:56, 21.06.2017 r.


Juniorzy Korony bez awansu (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony z rocznika 2000 prowadzeni przez trenera Michała Robaszkiewicza nie wykorzystali szansy na awans do rozgrywek Ekstraligi. W ostatnim meczu przed własną publicznością żółto-niebiescy musieli uznać wyższość Mazura Gostynin ulegając 1:3.

  •  
  • 11:56, 21.06.2017 r.


Kurpik przegrał z Mazowszem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Kurpika Kadzidło w ostatnim w obecnym sezonie spotkaniu A klasy przegrali z Mazowszem Jednorożec 1:3. Dla gości było to niezwykle cenne zwycięstwo, które zapewniło awans do ligi okręgowej. Kurpik zakończył rywalizację na szóstej lokacie.

  •  
  • 11:55, 21.06.2017 r.Barszcz Sosnowskiego znów atakuje (zdjęcia)

W tym roku strażacy znów mieli do czynienia z barszczem Sosnowskiego. Druhowie z Lelisa usunęli toksyczną i trującą roślinę we wsi Siemnocha (gm. Lelis). Gatunek jest bardzo niebezpieczny, kontakt może powodować rozległe poparzenia skóry, a nawet zgon.JWJB

Spotkanie w sprawie budowy wodociągu w gminie Olszewo-Borki

W związku z realizacją inwestycji pn.: "Budowa sieci wodociągowej rozdzielczej z przyłączami w miejscowościach Nowa Wieś, Białobrzeg Dalszy, Przystań w gminie Olszewo-Borki" urząd gminy zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców wsi objętych realizacja inwestycji.


JBB
Door Tech

Pożar trawy i konar drzewa na jezdni

Podczas minionej doby strażacy z naszego terenu odnotowali dwie interwencje.
1. W miejscowości Borawe (gm. Rzekuń) o godz. 14.33 gaszono pożar trawy. Zadysponowano jeden zastęp OSP Borawe.Finał 62 Ogólnopolskiego Konkuru Recytatorskiego

Po raz kolejny do Ostrołęki zjadą najlepsi recytatorzy z całej Polski - laureatów konkursów eliminacyjnych. Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w czterech koncertach konkursowych. Prezentacje oceni komisja. Na najlepszych czekają wyróżnienia oraz nagrody.


JBB

Akcja krwiodawstwa w Ostrołęce

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża "Legion" zaprasza na akcję krwiodawstwa, którą zaplanowano przed "pałacykiem". Podczas wydarzenie będzie prowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Nie zabraknie też różnych atrakcji.Kamila

Ulice Krupki i Leśna w Łysych już gotowe (zdjęcia)

Na początku czerwca tego roku zakończyła się budowa dwóch ciągów drogowych w miejscowości Łyse - to ulice Stanisława Krupki i Leśna. Obie ulice zyskały nowe nawierzchni, drogi poszerzono, wybudowano chodniki, wykonano zjazdy oraz oznakowanie drogowe.
Noc Sobótkowa w Myszyńcu

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu zaprasza na 22 edycję Nocy Sobótkowej. W sobotę 24 czerwca uczestnicy wezmą udział w tradycyjnych obrzędach sobótkowych oraz innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.


Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20 lipca 2017 r. o godz. 10.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr XI), odbędzie się licytacja nieruchomości.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.46 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić