niedziela, 20 sierpnia 2017 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Aktualności

Puchar Polski w okręgu. Znamy pary II rundy

Bardzo ciekawie zapowiadają się starcia II rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Z pewnością konfrontacje zespołów z najniższych klas rozgrywkowych z rywalami z ligi okręgowej dostarczą kibicom dużo emocji. Która z konfrontacji będzie najciekawsza?

  •  
  • 11:52, 18.08.2017 r.


Zgubiono klucz do auta

Nasz czytelnik Adrian zgubił wczoraj na terenie parkingu przy Galerii Bursztynowej kluczyk ze smyczą od samochodu bmw. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat zguby proszony jest o pilny kontakt z właścicielem za pomocą numeru telefonu 880-172-630. Przewidziana nagroda.Kolizja i konar nad jezdnią

Podczas minionej doby strażaków wzywano dwukrotnie.
1. W miejscowości Ponikiew Mała (gm. Goworowo) o godz. 17.23 usuwano skutki kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP Goworowo i OSP Kunin.Biznes w Play bez limitów

Sieć Play przygotowała ofertę promocyjną skierowaną do firm i przedsiębiorców. Wybierz Formułę Perfect Box za 50 zł miesięcznie dla dwóch kart sim oraz nielimitowany internet do biura. W ramach polecanego abonamentu wszyscy klienci otrzymują:Strażacy usuwali gniazda szerszeni (zdjęcia)

Strażacy z OSP Brodowe Łąki w czwartek 17 sierpnia o godz. 18.54 zostali wezwani do usunięcia gniazd szerszeni w Brodowych Łąkach. Gniazda owadów umiejscowione były w szczycie murowanego budynku mieszkalnego. Owady są niebezpieczne zwłaszcza dla osób uczulonych na ich jad.Zespół Uratowani na ostrołęckiej scenie

W ramach spotkań z cyklu "Ostrołęka pełna Boga", które odbywają się w naszym mieście już od poniedziałku 14 sierpnia, zaprezentuje się zespół Uratowani. Nazwa nawiązuje do osobistych przeżyć członków grupy uratowanych od nałogów, depresji, rozbitego, poranionego życia.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: łopatka bez kości w cenie 10,79 zł/kg, pomidory malinowe po 2,59 zł/kg, piwo Specjal butelka 500 ml za 1,99 zł oraz Hoop Cola 2l wybrane rodzaje tylko 2,49 zł.


JBB

Planeta Zabawek

Czwarta wyprawa rowerowa po Kurpiowszczyźnie

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego zaprasza na czwartą wycieczkę rowerową po Kurpiowszczyźnie. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich miłośników jednośladów, lubiących plenerowe wyprawy. Udział jest bezpłatny.

Pocisk moździerzowy przy Galerii Bursztynowej

Na placu przy Galerii Bursztynowej, gdzie trwają prace związane z rozbudową obiektu, wykopano wczoraj przedmiot przypominający pocisk moździerzowy. Do zdarzenia doszło podczas robót ziemnych. Robotnicy przerwali pracę, a teren został zabezpieczony przez policję.
JBB

Wytwarzali substancję psychotropową. Usłyszeli zarzuty

Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty wytwarzania substancji psychotropowej w postaci mefedronu o wadze co najmniej 25 gramów, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Do przestępstwa miało dochodzić w okresie od bliżej nieustalonego dnia do 26 lipca br. w miejscowości O. M.

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 30 sierpnia 2017 r. o godz. 14.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.Dwa seanse w kinie pod gwiazdami z E.Leclerc

E.Leclerc w Ostrołęce organizuje kolejną projekcję filmu w ramach kina pod gwiazdami. W najbliższy piątek widzowie będą mieli okazję zobaczyć komedię "Dlaczego on?" oraz dramat sensacyjny "Człowiek w ogniu". Projekcje są jak zwykle bezpłatne dla wszystkich chętnych.Tragiczny finał poszukiwań 52-letniego ostrołęczanina

Tragicznie zakończyła się akcja poszukiwawcza zaginionego 52-letniego mężczyzny, który we wtorkowy wieczór postanowił wykąpać się w Narwi. Ciało ostrołęczanina wyłowiono dziś przed południem w pobliżu ostrołęckiego portu. Znajduje się tam oznakowanie "Czarny Punkt Wodny".Korona II uległa Aldo Bartnikowi (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony II Ostrołęka w spotkaniu pierwszej rundy Pucharu Polski w okręgu C-OOZPN przegrali przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa z Aldo Bartnikiem Myszyniec po rzutach karnych 6:7. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1.

  •  
  • 12:26, 17.08.2017 r.


Karczewski: Rekordy trasy są już wyśrubowane

Czasówka w Rzekuniu po raz kolejny wzbudziła duże emocje, a kolarze z całej Polski przyjechali pobić rekord na 10 km trasie. Z kolei reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h wywalczyli w wewnętrznych mistrzostwach. Wyniki z pewnością na stałe zapiszą się w historii sportu.

  •  
  • 12:25, 17.08.2017 r.


Łomacz w ścisłej kadrze na Mistrzostwa Europy

Niespodzianki nie było i być nie mogło. Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz znalazł się w ścisłej kadrze Biało-czerwonych na zbliżające się dużymi krokami Mistrzostwa Europy w Polsce. Ferdinando de Giorgi musiał skreśli czterech zawodników. Kto odpadł na finiszu przygotowań?

  •  
  • 12:24, 17.08.2017 r.


Pucharowe spotkania z dużymi emocji w regionie

Dużo emocji i bramek oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć przyniosły spotkania pierwszej rundy pucharowych rozgrywek w naszym okręgu. Po festiwalu strzeleckim w Różanie miejscowy FC 2013 Różan uległ Świtowi Baranowo 4:5. Poznaj wszystkie rozstrzygnięcia.

  •  
  • 12:23, 17.08.2017 r.

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić