czwartek, 25 maja 2017 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

AktualnościZnaleziono klucz do auta (aktualizacja)

Znaleziono klucz do autaW poniedziałek 22 maja na parkingu przy Gimnazjum nr 2 (os. Sienkiewicza) znaleziono klucz od samochodu mitsubishi z dołączonym brelokiem. Uczciwy znalazca poszukuje właściciela zguby. Kontakt pod numerem telefonu 608-180-717.


JWJB

Rada osiedla Śródmieście obradowała (zdjęcia)

Rada osiedla Śródmieście obradowała (zdjęcia, wideo) - szkicRada Osiedla Śródmieście zaprosiła mieszkańców na otwarte zebranie. Na spotkanie przybyli przedstawiciele ostrołęckiego samorządu, rada osiedla, służby mundurowe oraz mieszkańcy. Zgromadzeni omówili swoją działalność, dyskutowali i zgłaszali wnioski.
Dziwna Para

81-latka potrącona przez rowerzystę (zdjęcia)

81-latka potrącona przez rowerzystę (zdjęcia)Do potrącenia pieszej doszło przy ulicy Żebrowskiego w Ostrołęce. 16-latek jadąc rowerem ścieżką, widząc zbliżający się z naprzeciwka jednoślad, chciał ustąpić mu pierwszeństwa i zjechał na chodnik. Niestety, chłopiec zahaczył 81-letnią kobietę, w wyniku czego ostrołęczanka przewróciła się.Hawajski maraton fitness. Wstęp bezpłatny (wideo)

Hawajski maraton fitness. Wstęp bezpłatny (wideo)Hawajski maraton fitness z okazji Dnia Mamy to kolejna propozycja na spędzenie miło czasu w siłowni Forma5 Club. Uczestniczki maratonu mogą wybrać zajęcia Zumby lub rowery. W naszym serwisie sportowym z okazji Dnia Mamy dla naszych Czytelniczek mamy karnety na siłownię.

 •  
 • 11:45, 23.05.2017 r.

Kamila

Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnych

Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnychAż trzy turnieje tenisa ziemnego zostaną przeprowadzone na kortach ziemnych w Ostrołęce w najbliższy weekend. Do rywalizacji już w sobotę przystąpią pary deblowe. Na niedzielę zostały zaplanowany turniej młodzieżowy oraz mini tenisa. Chcesz zgłosić się do zawodów?

 •  
 • 11:44, 23.05.2017 r.


Zacięte batalie o punkty w A klasie (zdjęcia, wideo)

Zacięte batalie o punkty w A klasie (zdjęcia, wideo)PAF Płońsk wciąż jest liderem rozgrywek w piłkarskiej A klasie. W ostatniej serii spotkań lider rozgrywek pokonał przed własną publicznością Konopiankę Konopki 2:1. W walki o pierwszą lokatę nie rezygnują piłkarze Mazowsza Jednorożec i Orła Sypniewo.

 •  
 • 11:43, 23.05.2017 r.

JBB

Korona zwiększyła przewagę nad Wkrą Bieżuń

Korona zwiększyła przewagę nad Wkrą BieżuńPięć kolejek pozostaje do zakończenia rozgrywek ligi okręgowej, a na czele piłkarze Korony Ostrołęka mają obecnie siedmiopunktową przewagą nad Wkrą Bieżuń. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego odnieśli kolejne zwycięstwo przed własną publicznością.

 •  
 • 11:43, 23.05.2017 r.


Aldo Bartnik wciąż depcze po piętach liderowi

Aldo Bartnik wciąż depcze po piętach liderowiPiłkarze Aldo Bartnika Myszyniec nie zwalniają tempa w rozgrywkach B klasy. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego odnieśli kolejne wiosenne zwycięstwo. Tym razem w meczu przed własną publicznością pokonali GKS Andrzejewo 5:1 i zgarnęli komplet punktów.

 •  
 • 11:41, 23.05.2017 r.


Ambitna walka o punkty na stadionach IV ligi

Ambitna walka o punkty na stadionach IV ligiPiłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki wciąż są liderem rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej z przewagą ośmiu punktów nad MKS Ciechanów i dziewięciu nad Mazovią Mińsk Mazowiecki. Wiele wskazuje na to, że Pogoń nie odda już pierwszej lokaty.

 •  
 • 11:40, 23.05.2017 r.

JBB
Mundurowi zapraszają szkoły i przedszkola na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka z ostrołęcką policją - szkicNa placu apelowym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zaplanowano obchody miejskiego Dnia Dziecka. Na najmłodszych będą czekać liczne atrakcje, m.in. pokazy pojazdów i sprzętów wykorzystywanych na co dzień przez wszystkie służby mundurowe. Nie zabraknie też nagród.

JBB

Garaż do wynajęcia

Garaż do wynajęciaOstrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza przetarg ofertowy ograniczony na wybór najemcy boksu garażowego. Przedmiotem przetargu jest wybór najemcy lokalu użytkowego - boksu garażowego nr 1 przy ul. Sygietyńskiego 7a w Ostrołęce o powierzchni 16,30 m kw.
Muzyka Jana Sebastiana Bacha w PSM (zdjęcia)

Konkurs muzyki barokowej w PSM (zdjęcia, wideo) -szkicPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Ostrołęce już po raz czwarty zorganizowała konkurs muzyki barokowej dla pianistów. Do zmagań przystąpili uczniowie 20 szkół z 16 miast Polski, m.in. Warszawy, Suwałk, Łomży, Wrocławia czy Białegostoku.


Door Tech
CKZiU

Uwaga kierowcy! Objazd drogi Ostrołęka-Przasnysz

Uwaga kierowcy! Objazd drogi Ostrołęka-Przasnysz -szkicMazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie poinformował o zamknięciu części drogi wojewódzkiej nr 544 między Ostrołęką a Przasnyszem. Nieprzejezdny będzie odcinek Karwacz-Chodkowo-Kuchny, ze względu na jego remont. W związku z tym wyznaczono objazdy.
Przedszkole Miejskie nr 16 będzie "Krainą Odkrywców"

Przedszkole Miejskie nr 16 będzie 'Krainą Odkrywców' - szkicKolejne przedszkole miejskie zyska swoja niepowtarzalną nazwę. Tym razem z wnioskiem o nadanie imienia "Kraina Odkrywców" wystąpiła rada przedszkola oraz grono pedagogiczne PM nr 16 w Ostrołęce. Wyboru dokonano spośród propozycji dzieci, nauczycieli i rodziców.


Społeczność "jedynki" zaprasza na festyn

Społecznośc 'jedynki' zaprasza na festyn - 25.05.Dzieci, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce oraz rada osiedla Śródmieście zapraszają na letni festyn rodzinny, który odbędzie się na placu szkolnym. Podczas wydarzenia zaplanowano m.in. występy artystyczne, pokazy sportowe, poczęstunek i wiele innych.


Tomasz Strzeżek opowie o powstaniu listopadowym

Tomasz Strzeżek opowie o powstaniu listopadowym - 26.05.Muzeum Kultury Kurpiowskiej zaprasza na kolejne spotkanie z zaproszonym gościem. Tym razem placówkę odwiedzi Tomasz Strzeżek - historyk i profesor UWM w Olsztynie, który przedstawi wykład pt. "Wyprawa na gwardie - stracona szansa powstania listopadowego?".


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy