środa, 22 lutego 2017 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Aktualności

Pierwsza "Giełda Kolekcjonerów" w Galerii Bursztynowej

Pierwsza 'Giełda Kolekcjonerów' w Galerii BursztynowejGaleria Bursztynowa w Ostrołęce informuje, że pierwsza "Giełda Kolekcjonerów" staje się faktem. Już 18 marca 2017 r. pasaż Galerii Bursztynowej zamieni się w skarbiec pełen walorów kolekcjonerskich. Do udziału zaproszeni są zarówno odwiedzający jak i wystawcy.


JBB

Dziś kolejna akcja drogówki

Dziś kolejna akcja drogówkiPolicjanci ostrołęckiej drogówki nie próżnują. Dziś rozpoczęli kolejne działania, a mianowicie "Trzeźwość w przewozie osób". Funkcjonariusze sprawdzają stan trzeźwości kierujących autobusami, busami, taksówkami i pojazdami nauki jazdy.Pieniądze na sport od starosty. Kto otrzymał?

Pieniądze na sport od starosty. Kto otrzymał?Dotacja w wysokości 30.000 zł to największe wsparcie na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej, które przekazał zarząd powiatu w Ostrołęce. Wspomniana kwota trafi do Powiatowego Grodzko-Ziemskiego Szkolnego Związku Sportowego.

  •  
  • 12:12, 20.02.2017 r.

HQS

Piłkarze Trójki ulegli Szczypiorniakowi

Piłkarze Trójki ulegli SzczypiorniakowiSzczypiorniści ostrołęckiej Trójki w wyjazdowym spotkaniu II ligi musieli uznać wyższość Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka 20:34. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rywalizowali w okrojonym składzie, co odbiło się na przebiegu sobotniego meczu.

  •  
  • 12:11, 20.02.2017 r.


Siatkarze Energi ograli Centrum Augustów

Siatkarze Energi ograli Centrum AugustówSiatkarze Energi Ostrołęka w ostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego rozgrywek II ligi odnieśli zwycięstwo nad Centrum Augustów 3:2. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika chcieli dobrym wynikiem zakończyć sezon i teraz muszą skupić się na meczach fazy play-off.

  •  
  • 12:11, 20.02.2017 r.


Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jadwiga Ignatowicz-Olechowska, lat 69, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 20 lutego w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.


JBB

Czołówka z radiowozem policji (zdjęcia)

Czołówka z radiowozem policji (zdjęcia)Kompletnie pijany kierowca mazdy zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka radiowozem policji. Około 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który spowodował wypadek, miał zakaz prowadzenia pojazdów. Jak widać, wcześniejsze doświadczenia niczego go nie nauczyły.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Spektakl "Improwizacja gotowaNa" (zdjęcia, wideo)

Spektak 'Improwizacja gotowaNa' (zdjęcia, wideo) - szkicW ostrołęckim klubie "Oczko" odbył się powarsztatowy pokaz w wykonaniu młodzieży - uczestników warsztatów teatralnych prowadzonych przez Janusza Onufrowicza - aktora, autora tekstów piosenek oraz tekstów kabaretowych, scenarzystę i dramatopisarza.

Przygoda z animacją filmową dzieci z Kultowni (zdjęcia, wideo)

Przygoda z animacją filmową dzieci z Kultowni (zdjęcia, wideo) -szkicDzieci z Kultowni miały niebywałą okazję do zgłębienia tajników animacji filmowej. Pod okiem wspaniałego instruktora, reżysera Kamila Niesłonego, powstały bardzo ciekawe animacje oraz film dokumentalny z warsztatów. Młodzi autorzy filmów otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Wernisaż Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego (zdjęcia)

Wernisaż Ostrołęckiego Towarzytwa Fotograficznego (zdjęcia) - szkicOstrołęckie Towarzystwo Fotograficzne wernisażem fotografii podsumowało kolejny rok swojej działalności. Na ekspozycję złożyły się prace części członków OTF, którzy zgłosili swoje zdjęcia do prezentacji. Fotografie prezentowane na wystawie są autorskim wyborem każdego z członków.JWJB

Kolejny błąkający się pies

Kolejny błąkający się piesOd jakiegoś czasu w okolicy ul. Warszawskiej błąka się pies. Zwierzak ma brązową sierść z odrobiną czarnej maści na grzbiecie. Jest wychudzony, widać mu wszystkie zebra. Pies ma obrożę na szyi i możliwe, że zerwał się komuś z łańcucha.


PWSIP
Scoring kredytowy bez tajemnic

Scoring kredytowy bez tajemnicOsoby ubiegające się o kredyt w banku często słyszą o scoringu kredytowym. Co to takiego? Jaki ma wpływ na zdolność kredytową? Czy można go świadomie kreować? Scoring kredytowy jest oceną punktową wykorzystywaną podczas podejmowania decyzji o przyznaniu kredytu.
Ściął słup telefoniczny

Ściął słup telefonicznyNa telefonicznym przydrożnym słupie zakończył jazdę 40-kilkuletni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Złamany słup spadł na auto, a następnie zsunął się na jezdnię. Mężczyzna spowodował kolizję około 4.00 nad ranem we wsi Długi Kąt (gm. Lelis).


Villa Piano

Pożar i dwie kolizje

Pożar i dwie kolizjeTrzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i regionu.
1. W Ostrołęce o godz. 9.27 interweniowano do pożaru sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego przy ul. Psarskiego. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka.
Mistrz parkowania zagrodził wejście do własnej siedziby

Mistrz parkowania zagrodził wejście do własnej siedzibyKolejny mistrz parkowania w centrum miasta. W środę 15 lutego przed wejściem do oddziału banku PKO BP przy ul. Gorbatowa zaparkował firmowy samochód suzuki swift. Auto pozostawiono na chodniku tuż przed drzwiami, utrudniając wejście klientom.CKZiU

Pochodzą z Ostrołęki. Z dzieckiem zwiedzają świat

Pochodzą z Ostrołęki. Z dzieckiem zwiedzają świat - szkicMałżeństwo pochodzące z Ostrołęki znalazło ciekawy sposób na życie. Wraz ze swoją 3-letnią córką Zuzą jeżdżą po świecie i zwiedzają malownicze zakątki naszego globu. O swojej pasji, miłości do podróżowania i odkrywania innych kultur opowiedzieli w wywiadzie dla portalu gazeta.pl.


BRW

Bariery na starym moście nie skutkują (wideo)

Ogromne ciężarówki wciąż jeżdżą przez stary most (wideo) -szkicKierowcy tirów wciąż łamią zakaz przejazdu przez stary most. Doskonale radzą sobie z ustawionymi barierami zwężającymi drogę. Znaki ignorują prowadzący ogromne ciężarówki ze wschodu, krajów nadbałtyckich, jak i z Polski. O kolejnej takiej sytuacji poinformował naszą redakcję czytelnik Łukasz.Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy