czwartek, 29 czerwca 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Aktualności

Serafin Debel Night Cup 2017. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i MZOSTiIT zapraszają do rywalizacji w drugim już w obecnym sezonie turnieju deblowym tenisa ziemnego. Tym razem zawody zostaną rozegrane w piątkowy i sobotni wieczór. Wciąż można dołączyć do grona uczestników imprezy.

 •  
 • 12:05, 19.06.2017 r.


Piłkarski turniej w Myszyńcu. Dołącz do rywalizacji

ALDO Bartnik Myszyniec oraz Kurpiowski Bank Spółdzielczy w Myszyńcu serdecznie zapraszają wszystkich miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezes Kurpiowskiego Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Trwają zgłoszenia!

 •  
 • 12:05, 19.06.2017 r.


Korona z dużą przewagą nad rywalami

Piłkarze ostrołęckiej Korony z dużą przewagą nad rywalami triumfują w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego mają dziewięć punktów więcej od Wkry Żuromin i aż piętnaście więcej od Wkry Bieżuń.

 •  
 • 12:04, 19.06.2017 r.


Dużo emocji i bramek na boiskach A klasy

Dużo emocji dostarczyła ostatnia kolejka spotkań w piłkarskiej A klasie. Wszystkie zespoły z powiatu ostrołęckiego zachowały ligowy byt. W decydującym starciu piłkarze Świtu Baranowo pokonali Jutrzenkę Unieck 3:2 i zdobyli ważny komplet punktów.

 •  
 • 12:03, 19.06.2017 r.


Znamy spadkowiczów z IV ligi mazowieckiej

Dużo emocji dostarczyła ostatnia seria spotkań w IV lidze mazowieckiej w grupie północnej. Wszystko to za sprawą drużyn walczących o utrzymanie. W ostatnim meczu ligowy byt zapewnili sobie piłkarze Mławianki Mława po zwycięstwie nad Bugiem Wyszków 4:1.

 •  
 • 12:02, 19.06.2017 r.


PiS szykuje się do wyborów samorządowych

Oto osoby odpowiedzialne za kampanię PiS-u w Ostrołęce i powiecie -szkicRadosław Stachacz w Ostrołęce i Ewa Szymańska w powiecie ostrołęckim zostali koordynatorami PiS w związku z przyszłorocznymi wyborami samorządowymi. Osoby te powołał młody poseł z Mińska Mazowieckiego - Daniel Milewski (koordynator okręgowy).Tablety dla radnych i sołtysów z gminy Rzekuń

Radni i sołtysi gminy Rzekuń dostali tablety - szkicPionierami w powiecie ostrołęckim w zakresie informatyzacji stali się radni i sołtysi gminy Rzekuń. W kwietniu tego roku otrzymali oni bowiem tablety, na których mogą przechowywać informacje dotyczące pracy samorządowej czy materiały na kolejne sesje rady.W Olszewie-Borkach powstanie Dzienny Dom Seniora

W Olszewie-Borkach powstanie dom seniora - szkicGmina Olszewo-Borki wychodzi naprzeciw potrzebom seniorów i w marcu tego roku złożyła ofertę w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania z wieloletniego programu "Senior+" na lata 2015-2020. W ramach działań powstanie tam Dzienny Dom Seniora.


NH

Finałowy koncert "EtnoSakraliów Kurpiowskich" (zdjęcia, wideo)

W kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce (fara) miłośnicy muzyki organowej wysłuchali finałowego koncertu w ramach festiwalu "EtnoSakralia Kurpiowskie". Przed publicznością wystąpił wybitny organista i improwizator profesor Julian Gembalski z Katowic.Pożar stodoły

Podczas minionej doby doszło do jednej interwencji strażackiej. W miejscowości Chojniki (gm. Olszewo-Borki) o godz. 13.09 gaszono pożar stodoły. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP Nowa Wieś, Rżaniec, Zabiele Wielkie.Fryzjerski sukces uczennicy ZSZ nr 2 (zdjęcia)

Fryzjerski sukces uczennicy ZSZ nr 2 (zdjęcia) -szkicDwie uczennice technikum fryzjerskiego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerstwa Artystycznego w Ostrowi Mazowieckiej. Jedna z nich odniosła sukces, zajmując trzecie miejsce.
Gimnazjaliści z Kadzidła nagrodzeni

Gimnazjaliści z Kadzidła zgarnęli nagrodęW Publicznym Gimnazjum w Kadzidle odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Na własne konto", którego pomysłodawcą i głównym wykonawcą jest Fundacja Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej. Uczniowie wygrali nagrodę w wysokości 1,5 tys. zł.


JBB
JBB

Galeria Bursztynowa dla dzieci (wideo)

W tym roku Galeria Bursztynowa w Ostrołęce zrealizowała szereg oryginalnych atrakcji i warsztatów dla dzieci. Centrum handlowe pamięta o dzieciach przygotowując różne wydarzenia i starając się, aby nie była to tylko prosta rozrywka ale i elementy edukacyjne.


Festyn spółdzielczy z wieloma atrakcjami (zdjęcia, wideo)

Festyn spółdzielczy z wieloma atrakcjami (zdjęcia, wideo)Setki ostrołęczan skorzystało z zaproszenia na festyn zorganizowany przez dwie największe spółdzielnie mieszkaniowe w mieście. Na scenie przez całe popołudnie trwały występy, pokazy, prezentacje oraz koncerty. Wieczorem do wspólnej zabawy zachęcały zespoły disco polo.


JWJB

ME U-21: Polska - Szwecja. Wytypuj wynik

W drugim meczu na mistrzostwach Europy do lat 21 piłkarska reprezentacja Polski zagra ze Szwecją. W powszechnej opinii poniedziałkowa potyczka będzie dla podopiecznych Marcina Dorny spotkaniem o wszystko. Nadzieję na dalszą grę daje nam tylko zwycięstwo.

 •  
 • 20:33, 18.06.2017 r.

Kamila

Festyn w Olszewie-Borkach (zdjęcia, wideo)

Na festynie bawią się dzisiaj mieszkańcy Olszewa-Borek. Impreza rekreacyjna zorganizowana została w siedzibie tamtejszego gimnazjum. Organizatorzy zaplanowali atrakcje sportowe, występy uczniów, pokazy, konkurencje rodzinne oraz mecz o puchar dyrektora szkoły.


CKZiU
Festyn spółdzielczy z gwiazdami disco polo

Festyn spółdzielczy z gwiazdami disco poloDwie największe spółdzielnie mieszkaniowe w Ostrołęce zapraszają dziś na festyn z wieloma atrakcjami. Gwiazdami wieczoru będą doskonale znane zespoły muzyki disco polo: Impuls i Skarabeusz. Przez całe popołudnie trwać będą występy i pokazy.


Door Tech

Błąkający się pies na os. Stacja

Błąkający się pies na os. StacjaCzytelniczka Joanna prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela psa, który w sobotni wieczór przybłąkał się na ul. Jana Kochanowskiego w Ostrołęce (os. Stacja). Czworonóg ma obrożę, jest zadbany. Prawdopodobnie uciekł z posesji i zgubił się.


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pizza Rica Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić