środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Kwietniowe, śpiewające spotkanie w muzeum

Śpiewające spotkanie w muzeum - 20.04. - szkicMuzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne wielopokoleniowe spotkanie śpiewające z cyklu "Śpiewaj razem z nami". Kwietniowe wydarzenie skierowane jest do wszystkich chętnych, którzy lubią śpiewać. Wstęp jest bezpłatny.Weź udział w przeglądzie "Zakazane piosenki"

Weź udział w przeglądzie 'Zakazane piosenki' - 7.05Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Wsi (Olszewo-Borki) zaprasza na IV Powiatowy Przegląd Pieśni pt. "Zakazane piosenki". Utwory powinny pochodzić z okresu okupowanej Warszawy oraz nawiązywać do powstania warszawskiego.Motoświęconka w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Motoświęconka w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)Po raz piąty motocykliści z Ostrołęki i okolic wspólnie wzięli udział w święceniu pokarmów. Na parkingu przy najstarszej ostrołęckiej parafii pokarmy przywiezione w koszykach i motocyklowych kaskach błogosławił ks. Mariusz Stolarski . W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.Zderzenie w centrum miasta (zdjęcia)

Zderzenie w centrum miasta (Zdjęcia)Młody kierowca doprowadził do zderzenia dwóch samochodów na skrzyżowaniu ul. 11 listopada i Bogusławskiego w Ostrołęce. Do zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Poważnie uszkodzone zostały oba auta.


JBB

Świąteczne życzenia od Pary Prezydenckiej

Świąteczne życzenia od Pary PrezydenckiejSzanowni Państwo! Drodzy Rodacy! Przyjaciele!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim Państwu najlepsze życzenia. Wielkanoc obchodzimy w tym roku razem: katolicy, prawosławni i ewangelicy.Życzenia od premier Beaty Szydło (wideo)

Życzenia od premier Beaty Szydło (wideo)Wielkanoc, czas Zmartwychwstania Chrystusa to moment odrodzenia wiary, nadziei i miłości. Zwycięstwa dobra nad złem.
Wierzę, że te święta będą dla polskich rodzin dobrym, szczęśliwym czasem.Pożar samochodu w Żabinie

Pożar samochodu w ŻabinieJedną interwencję odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i regionu. W Żabinie (gm. Goworowo) o godz. 9.59 na zgłoszono pożar samochodu dostawczego. Do zdarzenia doszło na prywatnej posesji. Ogień ugaszono jednym prądem wody.Korona wypunktowała Wkrę Żuromin (zdjęcia, wideo)

Korona wypunktowała Wkrę Żuromin (zdjęcia, wideo)Piłkarze ostrołęckiej Korony wywalczyli niezwykle ważny komplet punktów w spotkaniu 20 kolejki rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego tym razem w meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa pokonali Wkrę Żuromin 3:0.

  •  
  • 10:18, 15.04.2017 r.

JBB

KS CK Troszyn uległ Tęczy Ojrzeń (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn uległ z Tęczy Ojrzeń (zdjęcia, wideo)Piłkarze KS CK Troszyn nie zapisali na swoim koncie kolejnych punktów w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego w starciu 20 kolejki na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie ulegli Tęczy Ojrzeń 1:2.

  •  
  • 10:18, 15.04.2017 r.


CKZiU

KK24h wjechał na podium w Giżycku (zdjęcia)

KK24h wjechał na podium w Giżycku (zdjęcia)Trzy miejsca na podium rywalizacji wywalczyli reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h na pierwszym etapie "Mazury MTB" w Giżycku. Z wysokich lokat w swoich kategoriach wiekowych cieszyli się: Hubert Lemański, Marek Karczewski i Szymon Wojtczak.

  •  
  • 10:17, 15.04.2017 r.Jordan Czapski na czele rankingu OST

Jordan Czapski na czele rankingu OSTJordan Czapski plasuje się na czele rankingu Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego po pierwszej części sezonu. Najlepszy obecnie zawodnik w rankingu nie wziął udziału ze względów zdrowotnych w jednym z turniejów, ale powrócił na szczyt po mistrzostwach miasta.

  •  
  • 10:17, 15.04.2017 r.Szukamy właściciela błąkającej się suczki

Szukamy właściciela błąkającej się suczkiJeden z naszych czytelników prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela suczki, która w piątek przed południem błąkała się w okolicy sklepu sieci Biedronka przy ostrołęckiej obwodnicy (ul. Bohaterów Warszawy). Czworonóg trafił do domu naszego czytelnika, gdzie znalazł tymczasowe schronienie.


Dziwna Para
JBB

Nowa metoda oszustwa - na pracownika ZUS

Nowa metoda oszustwa - 'na pracownika ZUS'Do znanych sposobów na wyłudzenia i oszustwa doszedł nowy - na pracownika ZUS. Zagrożenie jest realne i poważne, ponieważ fałszywa osoba podszywająca się pod pracownika zakładu może wyłudzić fikcyjne opłaty, dane osobowe lub zwyczajnie okraść nasz dom.


JWJB

Punkt Zwrotny - projekt dla osób w trudnej sytuacji zyciowej

Punkt Zwrotny - projekt dla osób w trudnej sytuacji życiowejPunkt Zwrotny to projekt skierowany do młodzieży, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej, opuściła ośrodek wychowawczy lub zakład karny, jest zagrożona m.in. wykluczeniem społecznym, dotknięta bezdomnością, brakiem kwalifikacji zawodowych itp.
Gminny konkurs ekologiczny w Lipnikach

Gminny konkurs ekologiczny w Lipnikach - 25.04Zespół Szkół w Lipnikach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie o tematyce ekologicznej. Projekt skierowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz klas I-III gimnazjum z ternu gminy Łyse. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Trwają policyjne działania "Wielkanoc"

Trwają policyjne działania 'Wielkanoc'Ostrołęccy mundurowi oraz policjanci z posterunków policji włączyli się w ogólnopolskie działania "Wielkanoc". Funkcjonariuszy, zarówno tych umundurowanych jak i po cywilnemu, spotkamy na drogach, w centrach handlowych, targowiskach i osiedlach.
Nie daj okazji włamywaczom. Zabezpiecz dom przed wyjazdem

Nie daj okazji włamywaczom. Zabezpiecz dom przed wyjazdemŚwięta to czas rodzinnych spotkań, a co się z tym wiąże - wyjazdów. Przestępcy często wykorzystują nasz pośpiech i nieobecność. Dlatego też wyjeżdżając na święta, zabezpieczmy odpowiednio dom czy mieszkanie. Zamknijmy dokładnie okna i drzwi. Jeśli posiadamy alarm, nie zapomnijmy go włączyć.
Akcent i Burak Yeter w Ibiza Zalesie (wideo)

Akcent i Burak Yeter w Ibiza Zalesie (wideo)Zenon Martyniuk i Burak Yeter z Turcji będą gwiazdami świątecznych koncertów w klubie Ibiza w Zalesiu k. Kadzidła. W niedzielę wystąpi legendarny Zenon Martyniuk, lider discopolowego zespołu zespołu Akcent, a dzień później zagra Burak Yeter z Turcji, twórca m.in. hitu "Tuesday".


Życzenia od radnego gminy Rzekuń Bartosza Podolaka

Życzenia od radnego gminy Rzekuń Bartosza PodolakaWielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odrodzenia się w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne przynosiły radość oraz wzajemną życzliwość, by stały się źródłem wzmocnienia ducha.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy