środa, 22 lutego 2017 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Aktualności

Wracamy do tematu: ceny biletów MZK bez zmian?

Wracamy do tematu: ceny biletów MZK bez zmian? - szkicSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Ostatnio było głośno o obniżce cen biletów przez MZK w Ostrołęce. Na wyświetlaczach przystankowych cały czas pojawia się informacja, że od 1 lutego bilety będą tańsze i że spółka zaprasza do korzystania z komunikacji miejskiej.Skrzynka skarg: zły stan ulicy Jedności

Skrzynka skarg: zły stan ulicy JednościSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chcę zwrócić uwagę władz miasta na stan ul. Jedności w Ostrołęce. Od wielu lat ulica ta jest drogą gruntową pomimo rosnącej liczby mieszkańców. Do złego stanu ulicy przyczyniają się też samochody.


Villa Piano
Kolarze KK24h stawiają na Maratony Kresowe MTB

Kolarze KK24h stawiają na Maratony Kresowe MTBReprezentanci Klubu Kolarski 24h w sezonie 2017 skupią się na rywalizacji indywidualnej i drużynowej w wyścigach wschodzie Polski. Zespół zarządzany przez Marka Karczewskiego weźmie udział w cyklu wyścigów górskich Maratony Kresowe MTB w Polsce, na Litwie i Białorusi.

  •  
  • 13:37, 11.02.2017 r.


Ferie na sportowo z MZOSTiIT. Poznaj plan

Ferie na sportowo z MZOSTiIT. Poznaj planTurnieje piłki nożnej, siatkówki i tenisa stołowego, zajęcia bokserskie i tenisa ziemnego oraz zabawy na lodowisku, czy też kulig czekają na dzieci i młodzież w ramach oferty MZOSTiIT. Uczestniczy mogą z pewnością miło i aktywnie spędzić czas ferii zimowych.

  •  
  • 13:36, 11.02.2017 r.


Ferie z Ostrołęckim Klubem Karate Kyokushin

Ferie z Ostrołęckim Klubem Karate KyokushinOstrołęcki Klub Karate Kyokushin w okresie ferii zimowych zaprasza na bezpłatne treningi do swojego dojo przy ulicy Kilińskiego. Propozycja jest skierowana do dzieci z Ostrołęki i okolic, które chciałyby aktywnie spędzić czas i spróbować swoich sił w karate kyokushin.

  •  
  • 13:36, 11.02.2017 r.


Trudna końcówka sezonu siatkarzy Energi

Trudna końcówka sezonu siatkarzy EnergiSiatkarze Energi Ostrołęka w sobotni wieczór walczyć będą o punkty w Białymstoku mierząc się z miejscowym zespołem BAS. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika chcą walczyć o najwyższą lokatę w tabeli II ligi, ale kłopoty zdrowotne zdecydowanie skomplikowały sytuację.

  •  
  • 13:36, 11.02.2017 r.

JWJB

Wypełnij ankietę i pomóż studentce

Wypełnij ankietę i pomóż ostrołęczancePochodząca z Ostrołęki Paula Dąbek jest studentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Obecnie pisze pracę dyplomową, która dotyczy Mauzoleum bitwy pod Ostrołęką z 1831 roku. W związku z tym seminarzystka przygotowała ankietę, która ma jej w tym pomóc.Zebrali pieniądze na szczepionki dla afrykańskich dzieci

Zebrali pieniądze na szczepionki dla afrykańskich dzieci -szkicJuż po raz czwarty młodzież z Publicznego Gimnazjum w Kadzidle wzięła udział w akcji "Wszystkie Kolory Świata". Uczniowie zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na zakup szczepionek dla dzieci z najuboższych państw Afryki.


CKZiU

Noc horrorów w kinie Jantar

Noc horrorów w kinie Jantar - 17.02. - szkicOstrołęckie kino nie zapomina o miłośnikach mocnych wrażeń. Dla wszystkich, którzy lubią się bać, w lutym wyświetlany będzie maraton horrorów. Widzowie obejrzą seanse od których włos jeży się na głowie, a po powrocie do domu trudno zasnąć samotnie w ciemnym pokoju.
"Karnawału czas" - ferie w muzeum

'Karnawału czas' - ferie w muzeum - od 13 lutegoMuzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza dzieci na ferie zimowe pt. "Karnawału czas". Uczestnicy wezmą udział w zajęciach muzycznych, tanecznych, plastycznych i historycznych, poznają instrumenty i brzmienia z różnych stron świata oraz zgłębią tajniki związane z karnawałem.
Poranki filmowe w kinie Jantar

Poranki filmowe w kinie JantarKino Jantar przygotowało dla najmłodszych ofertę filmową, która będzie prezentowana w okresie ferii zimowych na dużym ekranie Ostrołęckiego Centrum Kultury. W cyklu "Poranków filmowych" najmłodsi będą mogli obejrzeć filmy familijne i animowane.JBB

Ferie zimowe w gminie Kadzidło

Ferie zimowe w gminie Kadzidło - szkicCentrum Kultury Kurpiowskiej i Gminna Biblioteka Publiczna w Kadzidle zapraszają dzieci z terenu gminy do uczestnictwa w zajęciach zorganizowanych w ramach ferii zimowych. Przed dziećmi wiele ciekawych spotkań, warsztatów oraz konkursów. Wszystkie zajęcia będą prowadzone bezpłatnie.
Strażackie podsumowanie doby

Strażackie podsumowanie dobyJedną interwencję odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W piątek w Lipnikach o godz. 10.45 interweniowano do pożaru sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego. Zadysponowano zastęp OSP Lipniki.


BRW


JBB

Walentynki w Galerii Bursztynowej

Walentynki w Galerii BursztynowejGaleria Bursztynowa w Ostrołęce zaprasza wszystkie pary na wspólne obchody święta zakochanych. W Walentynki (wtorek 14 lutego) w godz. 12.00-18.00 odwiedzający największy w regionie obiekt handlowy będą mogli skorzystać z wielu ciekawych atrakcji.PWSIP

Polska innowacja na rynku motoryzacyjnym

Polska innowacja na rynku motoryzacyjnymDarmowe przejazdy i dodatkowy zarobek dla kierowców - to zapowiedź innowacji na rynku motoryzacyjnym, której autorami jest dwójka Polskich przedsiębiorców. Mowa o nowej aplikacji Poyade.com, która sprawiła, że przejazdy jeszcze nigdy nie były tak tanie.HQS

Nie wystarczyło na wykończenie domu - co robić?

Nie wystarczyło na wykończenie domu - co robić?Piękny dom to sen wielu z nas. Nierzadko jednak dopiero podczas spełniania tego marzenia, przekonujemy się o tym, jak trudna jest droga do jego realizacji. W trakcie budowy oraz wykończenia domu okazuje się bowiem, że na osiągnięcie celu składa się wiele elementów.
Dziś Pełnia Śnieżnego Księżyca, zaćmienie i kometa

Dziś Pełnia Śnieżnego Księżyca, zaćmienie i kometa - szkicDla miłośników podziwiania nieba, gwiazd, księżyca i wszelkich ciał niebieskich, piątkowy wieczór okaże się nie lada gratką. Zbiegną się bowiem w czasie trzy ciekawe zjawiska - tzw. Pełnia Śnieżnego Księżyca, zaćmienie srebrnego globu oraz kometa mijająca Ziemię.


Pasy bezpieczeństwa ratują życie

Pasy bezpieczeństwa ratują życie - szkicPasy bezpieczeństwa to nie nowość. Stosowane są w autach od prawie 60 lat. Mimo to, wielu kierowców i pasażerów zapomina, że zapinanie pasów to obowiązek. W przypadku ewentualnego zderzenia chronią nas przed urazami oraz ratują życie.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy