wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Przegląd zespołów weselnych z grupą Power Boy

Przegląd zespołów weselnych z grupą Power Boy - szkicStowarzyszenie "Aktywniejsi Razem" zaprasza zespoły muzyczne, grające muzykę weselną, do wzięcia udziału w konkursie "Muzyka łagodzi obyczaje, czyli kurpiowski przegląd zespołów weselnych". Gwiazdą imprezy będzie zespół Power Boy.Zostań "Twarzą Reporter Young"

Zostań 'Twarzą Reporter Young'Trwa casting dla dzieci do udziału w akcji "Stylowe dzieciaki", który kilka dni temu ogłosiła Galerii Bursztynowa. Dzieci, które wezmą udział projekcie centrum handlowego będą miały szansę zostać także "Twarzą Reporter Young" - znanej marki odzieży dziecięcej.
Dziwna Para

Zebranie sprawozdawcze Rady Osiedla Stare Miasto

Zebranie sprawozdawcze Rady Osiedla Stare Miasto - 15.05Rada Osiedla Stare Miasto zaprasza mieszkańców na zebranie sprawozdawcze za rok 2016. Podczas spotkania rada podsumuje swoją działalność w ubiegłym roku, a także zrealizowane inwestycje, zadania i pozostałe sprawy związane z funkcjonowaniem osiedla.Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 29 maja 2017 r. o godz. 8.30 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


CKZiU

Wszystko o uprawie zbóż jarych

Wszystko o uprawie zbóż jarychJeśli porównać zboża jare z ozimymi, dość szybko okazuje się, że te drugie przynoszą znacznie większe plony. Wynika to bezpośrednio z faktu, iż zboża jare są znacznie bardziej wymagające, a jednocześnie ich czas wegetacji jest krótszy, niż w przypadku zbóż ozimych.Kolejny mistrz parkowania

Kolejny mistrz parkowania - szkicZdjęcie kolejnego mistrza parkowania przesłał na redakcyjną skrzynkę jeden z naszych czytelników. Kierowca nissana note na ostrołęckich tablicach rejestracyjnych zaparkował pojazd zajmując dwa miejsca parkingowe przy ostrołęckim szpitalu. Fotografię wykonano 8 maja po godz. 10.00.Zatrudnienie dla nauczycieli w Wielkiej Brytanii

Zatrudnienie dla nauczycieli w Wielkiej Brytanii Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce informuje, że istnieje możliwość zatrudnienia nauczycieli (przyrody, matematyki, fizyki oraz informatyki) w Wielkiej Brytanii. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Aktualne ceny paliw

Aktualne ceny paliwNie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.Korona zmierzy się ze Żbikiem. Wytypuj wynik

Korona zmierzy się ze Żbikiem. Wytypuj wynikPiłkarze ostrołęckiej Korony po blisko miesięcznej przerwie powrócą na stadion przy ulicy Witosa. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego tym razem podejmą Żbika Nasielsk. Po nieudanych dwóch ostatnich meczach czas na zwycięstwo żółto-niebieskich.

  •  
  • 11:53, 12.05.2017 r.

Door Tech
JBB

KS CK Troszyn kontra Makowianka. Wytypuj wynik

KS CK Troszyn kontra Makowianka. Wytypuj wynikSpotkanie KS CK Troszyn z Makowianką Maków Mazowiecki będzie jednym z najbardziej interesujących spotkań 24 kolejki rozgrywek ligi okręgowej. Czy podopiecznych trenera Łukasza Bałazego stać na odniesienie zwycięstwa nad wyżej notowanym rywalem?

  •  
  • 11:52, 12.05.2017 r.KU-AZS UW Warszawa kolejnym rywalem Jantarek

KU-AZS UW Warszawa kolejnym rywalem JantarekKU-AZS UW Warszawa będzie kolejnym rywalem piłkarek Jantaru Ostrołęka. W spotkaniu zaplanowanym w sobotnie południe to rywalki wystąpią w roli faworyta. Podopieczne trenera Pawła Zyśka z pewnością będą chciałby sprawić niespodziankę i wywalczyć chociażby punkt.

  •  
  • 11:51, 12.05.2017 r.Kurpik, Rzekunianka, Świt i Bartnik. Komu punkty?

Kurpik, Rzekunianka, Świt i Bartnik. Komu punkty?Przed nami ciekawa odsłona spotkań w rozgrywkach najniższych klas rozgrywkowych - A i B klasy. Wyjazdowe spotkanie czekają piłkarzy Kurpika Kadzidło, Świtu Baranowo, Rzekunianki Rzekuń i Bartnika Myszyniec. Rywalizacja toczyć się będzie o niezwykle ważne punkty.

  •  
  • 11:50, 12.05.2017 r.

Kamila

Tenisiści otwierają nowy sezon. Poznaj plan gier

Tenisiści otwierają nowy sezon. Poznaj plan gierJuż w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrany zostanie Tenisowy Turniej Otwarcia 2017. Do rywalizacji przystąpi rekordowa liczba zawodników, którzy z pewnością mogą stworzyć na kortach niezapomniane widowisko.

  •  
  • 11:46, 12.05.2017 r.Pożar samochodu osobowego

Pożar samochodu osobowegoPodczas minionej doby w miejscowości Długi Kąt (gm. Lelis) o godz. 18.50 gaszono pożar samochodu osobowego. W działaniach udział brały: jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp OSP Lelis. Odnotowano też jeden alarm fałszywy.


JBB

Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Walentyna Fąk, lat 63, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 12 maja w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 13.30.JWJBNajmłodsi mieszkańcy w ratuszu (zdjęcia)

Najmłodsi mieszkańcy w ratuszu (zdjęcia)Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 z grupy misia Colargola, wraz ze swoimi opiekunami odwiedziły ostrołęcki ratusz. Najmłodsi spotkali się z samorządowcami oraz pracownikami urzędu, zobaczyli też na czym polega praca w urzędzie miasta i jak wygląda sala obrad.


JBB

"Prawie niewidzialni" w Arce (zdjęcia)

'Prawie niewidzialni' w Arce (zdjęcia)Gościem kolejnego w tym roku Wieczoru w Arce był Krzysztof Martwicki, autor książki "Prawie niewidzialni". Publikacja to obejmująca lata 1929-1939 pierwsza część fabularyzowanej opowieści o losach rodzeństwa karłów, aktorów cyrkowych i teatralnych - Anieli i Stefana Pycków ze Strzegowa.


Wystawa plenerowa na placu Bema (zdjęcia)

Wystawa plenerowa na placu Bema (zdjęcia) - szkicMieszkańcy Ostrołęki oraz osoby przebywające w naszym mieście mają niebywałą okazję zwiedzić plenerową wystawę fotografii, którą zlokalizowano na placu gen. J. Bema. Wystawa poświęcona jest polskim działaniom humanitarnym i będzie czynna do końca czerwca.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy