piątek, 23 czerwca 2017 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Aktualności

Jantarki ograły Forty Piątnica (zdjęcia, wideo)

Jantarki ograły Forty Piątnica (zdjęcia, wideo)Dobre spotkanie na swoim koncie i zwycięstwo zapisały piłkarki Jantaru Ostrołęka w spotkaniu 21 kolejki rozgrywek II ligi w grupie mazowieckiej. Podopieczne trenera Pawła Zyśka pokonały Forty Piątnica 3:1 i zapisały na swoim koncie cenny komplet punktów do tabeli.

  •  
  • 10:05, 11.06.2017 r.

JBB

KS CK Troszyn rozstrzelał Sonę (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn rozstrzelał Sonę (zdjęcia, wideo)Piłkarze KS CK Troszyn w kolejnym spotkaniu rozegranym na stadionie przy ulicy Słowackiego w Troszynie odnieśli zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego w meczu 29 kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Sonę Nowe Miasto aż 7:1.

  •  
  • 10:04, 11.06.2017 r.

JWJB

FH Lider wciąż przewodzi w OLPN (zdjęcia, wideo)

FH Lider wciąż przewodzi w OLPN (zdjęcia, wideo)Piłkarze FH Lider wciąż są liderem rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. W ostatniej serii spotkań pokonali Jurand Team 6:0, ale tuż za ich plecami są zawodnicy KGB, którzy tym razem rozbili Farmaceutów 5:2 i wciąż mają rozegrane dwa spotkania mniej od rywali.

  •  
  • 10:04, 11.06.2017 r.Kamila
Goworowo na rockowo - koncert Aterry i przegląd kapel

Goworowo na rockowo - koncert Aterry i przegląd kapel -18.06.W Goworowie zainaugurują lato na rockowo. Już w czerwcu zjadą tam bowiem kapele rockowe, które będą chciały zaprezentować swoje muzyczne umiejętności szerszej publiczności. Gwiazdą wydarzenia będzie ostrołęcko-warszawski metalowy zespół Aterra.Festyn rodzinny w stylu country

Festyn rodzinny w stylu country - 17.06Rada Osiedla Wojciechowice zaprasza mieszkańców na festyn rodzinny w stylu country. W programie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, między innymi konkursy z nagrodami, koncerty czy występy artystyczne. Wieczorem imprezę poprowadzi DJ Tomek.


JBB

Ekopodróżnik kajakowy odwiedzi Ostrołękę i zajmie się śmieciami

Ekopodróżnik kajakowy odwiedzi Ostrołękę i zajmie się śmieciami -przed 14.06.Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski już 5 czerwca wyrusza w kolejną wyprawę kajakową, podczas której będzie zachęcał do dbania o czystość polskich jezior, rzek i morza. Na trasie jego rejsu znalazła się także Ostrołęka, która niewątpliwie potrzebuje ekologicznej edukacji.Warsztaty o żywieniu

Warsztaty o żywieniuFundacja "Promyk" wraz z Polskim Stowarzyszeniem Terapeutów Integracji Sensorycznej zaprosili rodziców dzieci z wybiórczością żywieniową na interesujące warsztaty. Zajęcia dotyczyły "Problemu z jedzeniem lub wybiórczą dietą u małych dzieci".Trzeci Koncert Uwielbienia w Ostrołęce

Trzeci Koncert Uwielbienia w Ostrołęce - 15.06.Wierni z Ostrołęki i okolic będą mogli spotkać się podczas Koncertu Uwielbienia pod hasłem "Zjednoczeni dla miłości". Wydarzenie odbędzie się podczas święta Bożego Ciała. W ubiegłych latach do wspólnego uwielbienia Boga poprzez muzykę i taniec przystąpiło kilkaset osób.
Bezpłatna mammografia na terenie powiatu ostrołęckiego

Bezpłatna mammografia na terenie powiatu ostrołęckiego - przed 13.06.W ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi kobiety mają możliwość zbadania swoich piersi i dzięki temu wcześnie wykryć wszelkie niebezpieczne zmiany. Do tej pory badaniu w ramach projektu poddało się zaledwie 40 proc. Polek. Oferta skierowana jest do kobiet w wieku 50-69 lat.


NH

El. MŚ: Lewandowski zgasił Rumunię!

El. MŚ: Lewandowski zgasił Rumunię!W szóstej serii gier walki o przepustkę gry na pierwszy w historii mundial w Europie Wschodniej reprezentacja Polski pokonała Rumunię 3:1 na PGE Narodowym w Warszawie. Wszystkie gole dla polskiej drużyny strzelił Robert Lewandowski.

  •  
  • 22:56, 10.06.2017 r.Festyn z belgijką (zdjęcia, wideo)

Festyn z belgijką (zdjęcia, wideo)Przez cztery godziny bawili się na festynie mieszkańcy osiedla Centrum. Do wspólnej zabawy zaprosiła ostrołęczan społeczność uczniowska Zespołu Szkół nr 5. Podczas corocznego festynu tradycyjnie ustawiono m.in. stoisko z ciastem, a młodzież zatańczyła belgijkę.CKZiU


"Bartek" zmieni się w "Lewiatana"

'Bartek' zmieni się w 'Lewiatana'Opustoszały sklep przy ul. Goworowskiej znany ostrołęczanom jako "Bartek" na przełomie czerwca i lipca zostanie ponownie otwarty. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy lokal będzie kolejnym w regionie sklepem polskiej sieci Lewiatan.


Door Tech

Jubileusz 40-lecia OSP w Bakule (wideo z 1997 roku)

Jubileusz 40-lecia OSP w Bakule z 1997 roku (wideo) - szkicDla miłośników unikatowych filmów mamy nie lada atrakcję. Jeden z internautów zamieścił w sieci cztery materiały wideo z obchodów 40-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Bakule (gmina Baranowo). Interesujące produkcje pochodzą z 1997 roku.
Skrzynka skarg: nikt nie chce naprawić drogi do Dzbenina

Skrzynka skarg: nikt nie chce naprawić drogi do Dzbenina - szkicSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Proszę o interwencję w sprawie drogi prowadzącej z Dzbenina do Ostrołęki. Chodzi nam o nieszczęsną drogę pod mostem kolejowym. Już nie wiem do kogo mam zwrócić się z prośbą o wyrównanie albo zasypanie dziur w nawierzchni.
Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.46 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić