środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Młodzież "dwójki" wysoko w konkursie budowlanym (zdjęcia)

Młodzież 'dwójki' wysoko w konkursie budowlanym (zdjęcia)W ZSZ nr 5 w Białymstoku odbył się finał IV edycji regionalnego konkursu "Nowoczesne budownictwo wokół nas". Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z województw podlaskiego i mazowieckiego. Wśród nich była młodzież ZSZ nr 2 w Ostrołęce.Dzień Ziemi w Lipiance z konkursem na domek dla pszczół

Dzień Ziemi w Lipiance z konkursem na domek dla pszczół - do 18.04. zgloszeniaGminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie organizuje coroczny powiatowy festyn z okazji Dnia Ziemi. Dodatkową atrakcją wydarzenia jest konkurs na wykonanie domku dla owadów pszczołowatych. Dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody.Remont mostu we wsi Czarnotrzew. Objazdy

Remont mostu we wsi Czarnotrzew. ObjazdyZ utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się mieszkańcy gminy Baranowo oraz przejezdni. Niedogodności spowodowane będą przebudową mostu na rzece Omulew w miejscowości Czarnotrzew (w ciągu drogi powiatowej Oberwia-Chudek-Baranowo).Rodzinne warsztaty budowania latawców

Rodzinne warsztaty budowania latawców - do 19.04.Cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkańców warsztaty tworzenia latawców będą miały swoja kolejną odsłonę. Cykl zajęć skierowany jest do dzieci, rodziców i dziadków. Udział w warsztatach ma zachęcić do wzięcia udziału w konkursie "Szybuj z nami nad Fortami"."Ulicami wspomnień": ostrołęcka fara

'Ulicami wspomnień': ostrołęcka fara - 18.04Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na spotkanie z cyklu "Ulicami wspomnień". W klubie "Przy Studziennej" uczestnicy będą opowiadać o historii najstarszego kościoła ostrołęckiego - pw. Nawiedzenia NMP (fary). Organizatorzy proszą o zabranie zdjęć dawnego miasta.
Dziwna Para

Utrudnienia w ruchu w Wielki Piątek i Wielkanoc

Utrudnienia w ruchu - szkicTradycyjnie w Wielki Piątek ulicami miasta przejdą Procesje Drogi Krzyżowej. Odbędą się one w parafiach p.w. św. Antoniego Padewskiego (klasztor) i św. Franciszka z Asyżu (os. Centrum). W związku z tym kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu, bowiem część ulic będzie zamknięta.


JBB

Kierował tirem mimo zakazu

Kierował tirem mimo zakazuDo trzech lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu ostrołęckiego, który w środę 12 kwietnia został zatrzymany do kontroli drogowej. Mężczyzna poruszał się ciężarowym dafem mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.Jubileuszowy koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo

Jubileuszowy koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo -szkicDo Ostrołęki zawita legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo. W tym roku zespół świętuje 30 lat działalności na rynku muzycznym. Artyści wydali kilkanaście płyt CD, które są bardzo popularne i chętnie słuchane przez młodzież oraz starszych odbiorców.

Szymon Stolarczyk laureatem olimpiady

Stolarczyk laureatem olimpiady lingwistyki matematycznejSzymon Stolarczyk, uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce zdobył tytuł laureata XV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, plasując się na piątym miejscu w Polsce. W ten sposób będzie reprezentował nasz kraj w Dublinie (etap międzynarodowy).


CKZiU

Wielki Piątek: Droga Krzyżowa przejdzie ulicami miasta

Wielki Piątek: Droga Krzyżowa w ostrołęckich parafiach - szkicTradycyjnie w Wielki Piątek mieszkańcy Ostrołęki wezmą udział w drogach krzyżowych odprawionych na ulicach miasta i w kościołach. Nabożeństwa Męki Pańskiej organizowane są w miejskich parafiach, a wierni przejdą ulicami miasta rozważając kolejne stacje.
Jak zyskać na outsourcingu działu marketingu?

Jak zyskać na outsourcingu działu marketingu?"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my" - Henry Ford.


JBB

Woda w agroturystyce

Woda w agroturystyceDo 1989 roku nie używało się w Polsce prawie słowa "agroturystyka", choć funkcjonowały kwatery prywatne - najprężniej w górach i nad morzem. W dużej mierze była to szara strefa. Również na pojezierzach można było wynająć pokój, na przykład u rybaka.
Jest przetarg na budowę dwóch odcinków obwodnicy Łomży

Jest przetarg na budowę kolejnych odcinków obwodnicy ŁomżyPowstanie obwodnicy Łomży powoli staje się faktem. Ostrołęka może już zazdrościć sąsiadowi, ponieważ GDDKiA skierowała do przetargu kolejne dwa odcinki S61 stanowiące obwodnicę Łomży. Dzięki inwestycji ruch tranzytowy ominie miasto od północy i zachodu.
Rodzice pili, a dzieci? Były pod ich opieką

Rodzice pili, a dzieci? Były pod ich opiekąAż dwa przypadki opieki nad dziećmi przez pijanych rodziców odnotowali w środę 12 kwietnia ostrołęccy policjanci. W tym czasie, kiedy rodzice byli pijani, w mieszkaniach nie było trzeźwego opiekuna. W obu przypadkach mundurowi przekazali dzieci pod opiekę członków rodziny.


JWJB

Korona zmierzy się z Wkrą Żuromin. Wytypuj wynik

Korona zmierzy się z Wkrą Żuromin. Wytypuj wynikW piątkowe popołudnie piłkarze Korony w ramach spotkania 20 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą się z Wkrą Żuromin. Dla podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego może być to najtrudniejsze z dotychczasowych wiosennych spotkań.

  •  
  • 12:04, 13.04.2017 r.Żebrowski: Zabrakło nam argumentów w tym meczu

Żebrowski: Zabrakło nam argumentów w tym meczuSzczypiorniści ostrołęckiej Trójki po meczu pełnym walki i sportowych ambicji ulegli Politechnice Anilanie Łódź 22:32. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w spotkaniu 26 kolejki musieli rywalizować bez kilku czołowych zawodników i stracili ważne punkty.

  •  
  • 12:03, 13.04.2017 r.


JBB

Energa powalczy w turnieju półfinałowym w Wilczynie

Energa powalczy w turnieju półfinałowym w WilczynieLUKS Wilki Wilczyn będzie gospodarzem turnieju półfinałowego rozgrywek II ligi, w którym rywalizować będą siatkarze Energi. Polski Związek Piłki Siatkowej nie zdecydował się przyznać organizacji klubowi ASPS Net. Lepszą ofertę do związku złożyli działacze z Wilczyna.

  •  
  • 12:02, 13.04.2017 r.Rusza tenisowa liga OLT 2017. Chcesz dołączyć?

Rusza tenisowa liga OLT 2017. Chcesz dołączyć?Rusza kolejna edycja Ostrołęckiej Ligi Tenisowej organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Do rywalizacji mogą przystąpić wszyscy, którzy chcą sprawdzić się w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z miasta i powiatu ostrołęckiego.

  •  
  • 12:01, 13.04.2017 r.

Pożar sadzy

Pożar sadzyPodczas minionej doby w miejscowości Charciabałda (gm. Myszyniec) o godz. 19.26 gaszono pożar sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego. Do działań zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp OSP Myszyniec.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy