czwartek, 23 lutego 2017 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

Dziś Pełnia Śnieżnego Księżyca, zaćmienie i kometa

Dziś Pełnia Śnieżnego Księżyca, zaćmienie i kometa - szkicDla miłośników podziwiania nieba, gwiazd, księżyca i wszelkich ciał niebieskich, piątkowy wieczór okaże się nie lada gratką. Zbiegną się bowiem w czasie trzy ciekawe zjawiska - tzw. Pełnia Śnieżnego Księżyca, zaćmienie srebrnego globu oraz kometa mijająca Ziemię.Pasy bezpieczeństwa ratują życie

Pasy bezpieczeństwa ratują życie - szkicPasy bezpieczeństwa to nie nowość. Stosowane są w autach od prawie 60 lat. Mimo to, wielu kierowców i pasażerów zapomina, że zapinanie pasów to obowiązek. W przypadku ewentualnego zderzenia chronią nas przed urazami oraz ratują życie.Szukamy psa (aktualizacja)

Szukamy psaW okolicach osiedla Sienkiewicza w Ostrołęce w piątek 10 lutego zaginął foksterier. Zwierzak wabi się Dino. Pies jest przyjazny i miły dla ludzi. Czytelnik prosi o pilny kontakt w przypadku zauważenia czworonoga. Numer telefonu do właściciela - 692-118-283.Nowe szefostwo prokuratury rejonowej

Nowe szefostwo prokuratury rejonowejNa najwyższych stanowiskach Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce nastąpiły roszady. 1 lutego pełniącym obowiązki prokuratora rejonowego została Dorota Korzep-Czekalska, która zastąpiła Edytę Luchcińską. Pełniącym obowiązki zastępcy prokuratora rejonowego został Marek Garwarski.Kolejni oszukani w internecie

Kolejni oszukani w intenecieDwie osoby oszukane podczas zakupów w sklepach internetowych zgłosiły się wczoraj do ostrołęckiej komendy. Około 60-letni ostrołęczanin kupił smartfona za 217 złotych. Z kolei 46-latka z Ostrołęki zamówiła kurtkę za kwotę 389 złotych.


JBB

Dwaj poszukiwani za kratkami

Dwaj poszukiwani za kratkami Ostrołęccy dzielnicowi po raz kolejny zatrzymali osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. W czwartek 9 lutego aresztowali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Obaj zostali doprowadzeni do właściwego zakładu karnego.Rewelacyjna oferta "Duet" w Play

Rewelacyjna oferta Duet w PlayOperator sieci Play zachęca wszystkich klientów, by stworzyć duet z dowolnie wybraną, bliską osobą w Play i znacznie obniżyć swoje rachunki. W polecanej ofercie abonament dla dwóch osób za 75 złotych miesięcznie w ramach którego klienci otrzymują:


JBB

Od dziś w obiegu 500-złotowy banknot (wideo)

Od piątku w obiegu banknot 500-złotowy - szkicNarodowy Bank Polski zaprezentował najnowszy banknot o nominale 500 zł, który do obiegu został wprowadzony w piątek 10 lutego. Na papierowej walucie znalazł się wizerunek króla Jana III Sobieskiego. W ten sposób zachowana została ciągłość tematyczna władców polskich na pieniądzach.Aktualne ceny paliw

Aktualne ceny paliwNie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.Łomża będzie miała obwodnicę

Łomża będzie miała obwodnicę -szkicFormalności stało się zadość. W przeciwieństwie do Ostrołęki, Łomża doczeka się budowy obwodnicy. Przetarg na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S61 w woj. podlaskim został ogłoszony 6 lutego. Z jednym z nich połączona będzie przyszła obwodnica naszego sąsiada.


HQS

Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Janina Kosewska, lat 58, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 11 lutego w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 11.30.
Choinka noworoczna w Woli Błędowskiej

Choinka noworoczna w Woli BłędowskiejW Szkole Podstawowej w Woli Błędowskiej tradycyjnie zorganizowano choinkę noworoczną. Uczniowie wraz z rodzicami bawili się przy muzyce zespołu Orły FM. Ważną częścią imprezy były popisy taneczne, wokalne i aktorskie wychowanków.


CKZiU

Zgubiono telefon

Zgubiono telefon Nasz czytelnik prosi o pomoc w odnalezieniu zgubionego telefonu. Wczoraj po godzinie 18.00 na osiedlu Centrum, w pobliżu ulicy Grota Roweckiego zgubiono telefon Alcatel Pop 4 czarny w silikonowej obudowie. Uczciwy znalazca proszony jest o kontakt z właścicielem zguby.


JWJB

Gala Sportowiec Roku 2016 w Regionie (zdjęcia, wideo)

Gala Sportowiec Roku w 2016 w Regionie (zdjęcia, wideo)Blisko trzydzieści wyróżnień trafiło do najlepszych sportowców, trenerów i działaczy podczas Gali Sportowiec Roku 2016 w Regionie. W gronie znakomitych gości rozstrzygnięty plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, a także wręczono nagrody specjalne.

  •  
  • 10:10, 10.02.2017 r.

Diamentowa
PWSIP

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Weekend promocji w sklepach 'Prim Market' i 'Wiejska Wędzarnia'"Wiejska Wędzarnia" i "Prim Market" w Ostrołęce zachęcają do skorzystania z promocji. W ofercie produkty w supercenach: kark wołowy w cenie 18,49 zł/kg, golonka z indyka po 5,55 zł/kg, makaron Podravka (pióra, spaghetti, świderki) 500 g za 2,99 zł i banany w cenie 3,79 zł/kg.
Sukces ucznia Gimnazjum w Olszewie-Borkach

Sukces ucznia Gimnazjum w Olszewie-Borkach Paweł Domurad z klasy III Gimnazjum w Olszewie-Borkach został finalistą konkursu matematycznego mazowieckiego kuratora oświaty (etap wojewódzki). Uczeń odniósł duży sukces, ponieważ jako jedyny z naszego regionu w tym roku szkolnym zdobył ten tytuł.
Ferie zimowe z CKBiS w Lelisie (program zajęć)

Ferie zimowe w CKBiS w Lelisie (program zajęć) - szkicCentrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie przedstawiło harmonogram zajęć zaplanowanych na czas ferii zimowych w 2017 roku. Dzieci z terenu gminy Lelis będą mogły spędzić wolny od szkoły i nauki czas na wspólnym wypoczynku, rozrywkach i zabawie.
Ferie z poradnią i biblioteką w Olszewie-Borkach

Ferie z poradnią i biblioteką w Olszewie-Borkach - szkicGminna Biblioteka Publiczna w Olszewie-Borkach i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwinie zapraszają dzieci w wieku od 6 do 10 lat na "Ferie z Biblioteką i Poradnią". Na uczestników będą czekać: gry, zabawy ruchowe, zajęcia z muzyką i książką czy warsztaty artystyczno-plastyczne.


Villa Piano


BRW

Moda na kosmetyki naturalne

Moda na kosmetyki naturalneW dzisiejszych czasach ekologia jest swego rodzaju filozofią i każdy z nas chce być coraz bliżej natury, dlatego też kosmetyki naturalne cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Kosmetyki bez chemii są również z roku na rok coraz doskonalsze.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy