czwartek, 29 czerwca 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Aktualności

Uroczystość Bożego Ciała w Kadzidle (zdjęcia)

Uroczystość Bożego Ciała w Kadzidle (zdjęcia)Od wielu lat w uroczystość Bożego Ciała w Kadzidle ulicami miejscowości przechodzi barwna procesja. Podobnie jak w wielu parafiach w całej Polsce, wierni czczą tu Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wielu mieszkańców przychodzi w tradycyjnych, kurpiowskich strojach.Dąbrowski: Celem minimum na IO w Tokio (wideo)

Dąbrowski: Celem minimum na IO w Tokio (wideo)Przemysław Dąbrowski z Borawego w obecnym sezonie zapisał na swoim koncie pasmo sukcesów w imprezach rangi Mistrzostw Polski, a także najważniejszych imprezach w naszym regionie. Utalentowany lekkoatleta podkreśla, że chce biegać jeszcze szybciej.

  •  
  • 10:52, 16.06.2017 r.

JWJB

Piłkarski weekend czyli walka o awans i utrzymanie

Piłkarski weekend czyli walka o awans i utrzymaniePrzed nami bardzo ciekawy i emocjonujący weekend na piłkarskich stadionach w całym regionie. W najbliższej serii spotkań mogą wyjaśnić się losy awansów i spadków w regionalnych rozgrywkach. Do rozegrania w kolejne weekendy pozostaną jeszcze mecze barażowe.

  •  
  • 10:51, 16.06.2017 r.


Złoto Kowalskiej i końcowe triumfy UKS Piątka

Złoto Kowalskiej i końcowe triumfy UKS PiątkaReprezentantki UKS Piątka z powodzeniem rywalizowały w ostatnich zawodach z cyku "Od Młodzika do Olimpijczyka", które zostały przeprowadzone na olimpijskim basenie Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W zawodach złoty medal wywalczyła Magda Kowalska.

  •  
  • 10:50, 16.06.2017 r.

JBB

Oktawia Nowacka z wizytą w Kuninie (zdjęcia)

Oktawia Nowacka z wizytą w Kuninie (zdjęcia)"Od zabawy do medali olimpijskich" - pod takim hasłem odbyło się spotkanie mistrzyni pięcioboju nowoczesnego Oktawii Nowackiej ze społecznością Szkoły Podstawowej w Kuninie. Utytułowanej zawodniczce towarzyszyli trenerzy Stanisław Pytel i Andrzej Żółkiewski.

  •  
  • 10:50, 16.06.2017 r.

NH

Policja poszukuje świadków kradzieży, kolizji i zniszczenia mienia

Policja poszukuje świadków kilku zdarzeń Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poszukują świadków kradzieży rowerów, kolizji oraz zniszczenia mienia poprzez pomalowanie budynku. Tym samym apelują o właściwe zabezpieczanie swojego mienia, np. zostawiając jednoślad w miejscu objętym zasięgiem kamer.Jednoślady to nie zabawki. Apel o rozwagę

Jednoślady to nie zabawki. Apel policji o rozwagęOkres wiosny i lata to czas, gdy po drogach porusza się mnóstwo jednośladów. Motocykle, skutery, motorowery, to doskonałe środki transportu, gdy jest słonecznie i ciepło, pod warunkiem jednak, gdy korzysta się z nich z rozsądkiem i świadomością zagrożeń jakie ze sobą niosą.Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Stanisław Knap, lat 59, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 16 czerwca w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 11.00.Rozmowy o bezpieczeństwie w gminie Lelis (zdjęcia)

Rozmowy o bezpieczeństwie w gminie LelisW miniony poniedziałek w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie odbyła się debata społeczna poświęcona szeroko rozumianemu bezpieczeństwu. Z zaproszenia na debatę, które dotyczyło wszystkich mieszkańców, skorzystało około 70 osób."Kurier Mazowiecki" o ekokajakarzu i brudnej Narwi (wideo)

'Kurier Mazowiecki' o ekokajakarzu i brudnej Narwi (wideo)Do Ostrołęki przypłynął podróżnik i ekolog Dominik Dobrowolski. Wyruszył on w dwutygodniową trasę z Mazur do Warszawy, aby promować dbanie o czystość wód. Był to dobry pretekst do rozmowy o zanieczyszczonej Narwi. O wydarzeniu informował "Kurier Mazowiecki".Sesja rady powiatu (porządek obrad)

Sesja rady powiatu (porządek obrad) -19.06.Na poniedziałek 19 czerwca została zwołana kolejna sesja rady powiatu. W toku obrad rajcy m.in. wysłuchają sprawozdania z działalności policji w 2016 roku czy zapoznają się z zadaniami inwestycyjnymi realizowanymi na terenie gminy Łyse.
Festyn rodzinny na sportowo w Łęgu Przedmiejskim (zdjęcia)

Festyn rodzinny na sportowo w Łęgu Przedmiejskim (zdjęcia)Boisko szkolne przy Zespole Szkół w Łęgu Przedmiejskim tętniło życiem, bo jak co roku odbył się tam festyn rodzinny. Niemal całą niedzielę 4 czerwca trwała zabawa oraz różnego rodzaju zmagania sportowe przygotowane przez klub sportowy Przedmieście.
Poetyckie spotkanie przy świecach w Gimnazjum nr 4 (zdjęcia)

Poetyckie spotkanie przy świecach w Gimnazjum nr 4 (zdjęcia)W Gimnazjum nr 4 w Ostrołęce przygotowano spotkanie poetyckie pod hasłem "Niektórzy lubią poezję...". Świece, muzyka, magiczny nastrój - to atmosfera, w jakiej miłośnicy poezji spotkali się, aby podzielić się z innymi treścią swojego ulubionego utworu.Kamila

Horny Night (damski striptiz) w PIT STOP Club (zdjęcia)

Długi weekend w PIT STOP Club. Będzie się działo. Striptiz damski, karaoke (zdjęcia)Sprawdź rozkład jazdy na weekend w PIT STOP Club. W sobotę wyczekiwany damski striptiz. Czekać będzie wiele atrakcji, hektolitry alkoholu i smaczne jedzonko. W ofercie bogaty wybór alkoholi: piwo, wódka, whisky, wino, drinki, napoje zimne i gorące.


Door Tech

Trzeci Koncert Uwielbienia w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Trzeci Koncert Uwielbienia w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)Kilkaset osób uczestniczyło w Koncercie Uwielbienia, który odbył się na parkingu przy Galerii Bursztynowej. Impreza w Ostrołęce została zorganizowana już po raz trzeci. Podobne wydarzenia odbywają się także w innych miastach i powoli stają się nową tradycją w Boże Ciało.


CKZiU

Gala Disco Polo w Czerwinie (zdjęcia, wideo)

Gala Disco Polo w Czerwinie (zdjęcia, wideo)Mieszkańcy Czerwina i okolic bawili się w czwartek na gali muzyki disco polo. Przez całe popołudnie na placu przed urzędem gminy na scenie zaprezentowało się aż osiem zespołów: Avanti, Never, Nexx Dance, Tvister, Sheyker, Uniden, Nexus oraz Sonel.ME U-21: Polska - Słowacja. Wytypuj wynik

ME U-21: Polska - Słowacja. Wytypuj wynikOd piątku oczy polskich kibiców piłkarskich będą skierowane na Lublin. Rozpoczynają się bowiem młodzieżowe mistrzostwa Europy do lat 21, które odbędą się w naszym kraju. W drugim starciu turnieju na stadionie w Lublinie Polska zmierzy się ze Słowacją.

  •  
  • 16:17, 15.06.2017 r.

JBB
Weekendowa promocja w sklepie PGO

Już jutro otwarcie pierwszego sklepu firmowego PGOSpółka PGO zachęca do zakupów w jedynym w Polsce sklepie, w którym można nabyć ponad 20 różnorodnych odmian pomidorów. Miejsce dla prawdziwych koneserów smaku działa w Ostrołęce już kolejny sezon i posiada stale powiększające się grono klientów.Duże zmiany na mapie Ostrołęki

Duże zmiany na mapie OstrołękiNazwiska m.in. trzech księży i jednego żołnierza wyklętego znalazły się na liście nowych patronów ostrołęckich ulic. Już w lipcu z mapy miasta znikną takie arterie jak Gorbatowa, I Armii Wojska Polskiego czy Berlinga. W sumie nowe nazwy otrzyma trzynaście ulic.


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pizza Rica Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić