poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Aktualności

Karting na torze w Grzymałach. Chcesz dołączyć?

Na torze w Grzymałach Szczepankowskich trwają przygotowania do pierwszych w obecnym sezonie zawodów Grand Prix Via Baltica. Obecnie z toru oddalonego od Ostrołęki o zaledwie 26 km skorzystały już setki osób, które rozpoczęły swoją przygodę z kartingiem.

 •  
 • 10:13, 06.08.2017 r.


Strzelali z broni historycznej w Troszynie (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca w Troszynie w celu upamiętnienia wydarzeń 1 sierpnia 1944 roku corocznie organizuje otwarte zawody strzeleckie z broni historycznej p.n.: "Chwała Bohaterom Warszawy". Zawody po raz kolejny cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 •  
 • 10:13, 06.08.2017 r.


Biało-czerwoni dwukrotnie sparowali ze Słowenią

Siatkarze reprezentacji Polski przygotowują się do zbliżających się dużymi krokami Mistrzostw Europy. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego w pierwszym spotkaniu przegrali ze Słowenią 2:3. W drugim meczu w Spale zrewanżowali się rywalom wygrywając pewnie 3:0.

 •  
 • 10:12, 06.08.2017 r.

JBB


Ulica Deszczowa w Ławach odebrana

Na terenie gminy Rzekuń odebrano kolejną inwestycję drogową. Wśród ok. 6,5 kilometrów dróg zaplanowanych do budowy w tym roku, znalazła się także ulica Deszczowa w miejscowości Ławy. Nowa nawierzchnia drogi pojawiła się tam na odcinku ok. 366 mb.


JBB

Lelis: co wykazały badania wody?

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce przeprowadził badania kontrolne wody pod względem przydatności do spożycia. Mieszkańcy miejscowości Lelis, Gnaty, Olszewka i Dąbrówka mogą być spokojni. Woda jest bezpieczna dla użytkowników.Rekolekcje ognia po raz kolejny w Ostrołęce (program, wideo)

W hali sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce po raz kolejny odbędą się rekolekcje ognia. W tym roku patronami spotkania będą pastuszkowie, którym objawiła się Matka Boża w Fatimie, a także św. Maksymilian Kolbe. Rekolekcje poprowadzi ojciec John Baptist Bashobora.Priorytetowe plany działań policji z podziałem na rejony

Dzielnicowi Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przeprowadzili wiele spotkań środowiskowych, debat oraz konsultacji z mieszkańcami podległych im rejonów, zdiagnozowali oczekiwania mieszkańców oraz zagrożenia występujące w rejonie ich miejsc zamieszkania.OMIS poszukuje pracowników

Dynamicznie rozwijająca się firma branży budownictwa i inżynierii przemysłowej poszukuje pracowników na stanowiska takie jak: kierownik budowy i robót budowlanych/inżynier budowy, asystent projektanta konstrukcji budowlanych, monter-spawacz, monter (serwisant), monter (elektryk).


Planeta Zabawek

Poważne zderzenie trzech aut w Nożewie (zdjęcia)

Do poważnego zderzenia trzech samochodów osobowych doszło w sobotnie popołudnie w Nożewie koło Ostrołęki na odcinku drogi krajowej nr 61 z Ostrołęki do Różana. Droga przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana.Setka z Ostrołęki i powiatu (zdjęcia, wideo)

Pielgrzymi z Ostrołęki i okolic, którzy wędrują na Jasną Górę zmierzają dzisiaj do Piotrowic koło Góry Kalwarii. W sobotę pokonają pieszo około 31 km. Znane są już pielgrzymkowe statystyki. W tym roku z diecezji łomżyńskiej do Częstochowy idzie niespełna 470 osób.Ostrołęczanka współtworzy kobiece piwa

Dwie kreatywne kobiety - Martyna Pawluczuk z Ostrołęki oraz Dominika Łapciew z województwa podlaskiego stworzyły swój browar. Dziewczyny marzyły o tym, by tworzyć piwa, jakie same chciałyby pić. Plan zrealizowały. O swoim pomyśle opowiedziały w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".Skrzynka skarg: brak wniosków o 500+

Skrzynka skarg, pochwal i pomysłów:
W mediach dużo mówi się o tym, że od 1 sierpnia br. będą w gminnych ośrodkach pomocy społecznej dostępne wnioski do wypełnienia w ramach programu 500+. Niestety sprawa dotrzymania terminów nie dotyczy Goworowa.Skrzynka skarg: Troszyn tonie w zaroślach i chwastach (zdjęcia)

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Od około 2-3 lat jedno z osiedli gminy Troszyn jest bardzo zaniedbane i niemal tonie w chwastach. Chodnik, który był inwestycją gminy na kilkanaście tysięcy złotych, nikogo nie interesuje. Mieszkańcy nie radzą sobie z problemem.Skrzynka skarg: trudny dostęp do mammobusów

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałam w czerwcu skorzystać z badania mammograficznego w mobilnym autobusie, ale okazało się, że należy wcześniej dzwonić i umawiać się, więc odesłano mnie z kwitkiem.Olesiński dołączył do kadry Korony na nowy sezon

Przemysław Olesiński w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Korony Ostrołęka. 27-letni piłkarz podpisał kontrakt i dołączył do zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Truszkowskiego, potwierdzając nasze doniesienia o toczących się rozmowach.

 •  
 • 10:02, 05.08.2017 r.


Mielnik: Mamy bardzo dobre warunki (zdjęcia, wideo)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka mają za sobą już pierwsze treningi w okresie przygotowawczym do nowego sezonu II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika szlifują formę w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta oraz w siłowni Forma5 Club.

 •  
 • 10:01, 05.08.2017 r.


Jazda indywidualna na czas w Rzekuniu. Weź udział

Ponad setka kolarzy z różnych zakątków naszego kraju może przystąpić do ósmej już jazdy indywidualnej na czas w Rzekuniu. Z każdym kolejnym dniem na liście pojawiają się kolejne zawodniczki i zawodnicy i wiele wskazuje na to, że zawody będą wyjątkowe.

 •  
 • 10:01, 05.08.2017 r.


Nie przegap. VIII Memoriał Stanisława Królaka

To będzie znów prawdziwe kolarskie święto w samym centrum Warszawy. W najbliższą niedzielę odbędzie się VIII Kolarski Memoriał Stanisława Królaka. To jednocześnie finał Kolarskich Mistrzostw Polski. Organizatorem wydarzenia jest Grzegorz Wajs.

 •  
 • 10:00, 05.08.2017 r.


Kolizja, pożar trawy i fałszywy alarm

Trzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W piątek w Ponikwi Dużej (gm. Goworowo) o godz. 8.43 usuwano skutki kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych.Ostrołęcka policja apeluje o rozwagę nad wodą

Chętnie chłodzimy się nad wodą w upalne dni. Czy robimy to z rozwagą i zachowaniem choćby podstawowych zasad bezpieczeństwa? Statystyki pokazują, że nie do końca, bo jednak dochodzi do zgonów w wyniku utonięć. Policja apeluje by korzystać z wypoczynku w mądry i bezpieczny sposób.


Reklama

Bowling
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić