wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Młodzicy Tęczy JBB rozbili Narew (zdjęcia, wideo)

Młodzicy Tęczy JBB rozbili Narew (zdjęcia, wideo)Młodzicy Tęczy JBB Łyse w spotkaniu 11 kolejki rozgrywek ligi okręgowej rozbili w meczu przed własną publicznością UKS Narew Ostrołęka aż 7:0. Spotkanie na boisku przy ulicy Topolowej świetnie rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Tomasza Gwiazdy.

  •  
  • 12:01, 10.05.2017 r.


Falkowski katem Korony na Witosa (zdjęcia, wideo)

Falkowski katem Korony na Witosa (zdjęcia, wideo)Trampkarze ostrołęckiej Korony z rocznika 2003 w spotkaniu 5 kolejki I ligi okręgowej musieli uznać wyższość AP UKS Ostrów Mazowiecka ulegając 2:3. Podopieczni trenera Pawła Samsela rozegrali dobre spotkanie, ale nie znaleźli sposobu na powstrzymanie Jakuba Falkowskiego.

  •  
  • 12:00, 10.05.2017 r.

JBB

Dużo emocji i bramek w OLPN (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji i bramek w OLPN (zdjęcia, wideo)Aż 26 bramek w pięciu spotkaniach obejrzeli kibice w ramach 3 kolejki rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. Dużo emocji dostarczyła pierwsza konfrontacja, w której beniaminek Farmaceuci uległ głównemu faworytowi wiosennej edycji FC Łęg Przedmiejski 2:6.

  •  
  • 11:58, 10.05.2017 r.


Tenisiści otwierają nowy sezon. Dołącz do rywalizacji

Tenisiści otwierają nowy sezon. Dołącz do rywalizacjiJuż w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrany zostanie Tenisowy Turniej Otwarcia 2017. Do rywalizacji mogą przystąpić reprezentanci nawet kilkunastu miast. Do środowego wieczoru można zgłosić swój udział w zawodach.

  •  
  • 11:56, 10.05.2017 r.


Jest wniosek o wydanie wyroku skazującego dla kuratora

Jest wniosek o wydanie wyroku skazującego dla kuratora społecznego - szkicO niedopełnienie obowiązków jako funkcjonariusz publiczny oraz wielokrotne poświadczenie nieprawdy został oskarżony Dariusz Ś., kurator społeczny. Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce skierowała do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej wniosek o wydanie wyroku skazującego.

W Ostrołęce o zmianach klimatycznych (zdjęcia)

W Ostrołęce o zmianach klimatycznych (zdjęcia) - szkicW miejskim ratuszu odbyła się konferencja związana z opracowaniem przez Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy "Strategii adaptacji do zmian klimatu dla Ostrołęki". Na spotkanie przybyli przedstawiciele urzędu miasta oraz instytucji miejskich i służb mundurowych.


Kamila

Zaginął Klakier

Zaginął KlakierZaginął biało-rudy kot z prążkowanym ogonem, pomarańczową obrożą z odblaskiem i imieniem Klakier. Kot jest nieufny wobec obcych ludzi, potrafi mocno ugryźć. Lubi wsiadać do różnych aut, ponieważ często podróżował z właścicielami.


JWJB

Droga Kadzidło-Todzia w realizacji (zdjęcia)

Droga Kadzidło-Todzia w realizacji (zdjęcia)Rozpoczęły się właśnie prace budowlane na odcinku drogi z Kadzidła do miejscowości Todzia. Już niebawem powstanie tam asfaltowa droga o długości ponad 3600 metrów. Nowa nawierzchnia na pewno poprawi jakość życia mieszkańców a także wizualnie zmieni wygląd gminy."Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć" w Myszyńcu

'Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć' w Myszyńcu - 12.05Mieszkańcy Myszyńca i okolic będą mieli okazję obejrzeć dokument pt. "Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć" Jacka Frankowskiego. Produkcja zostanie wyświetlona w piątek 12 maja o godz. 11.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu.Wypełnij ankietę i pomóż studentce z powiatu

Wypełnij ankietę i pomóż studentce z powiatu - przed 20.05Pochodząca z Rzekunia Justyna jest studentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Dziewczyna jest w trakcie pisania pracy licencjackiej. W związku z tym przygotowała ankietę, która ma jej w tym pomóc. Formularz można wypełniać do soboty 20 maja.JBB

Wieczór w Arce z Krzysztofem Martwickim

Wieczór w Arce z Krzysztofem Martwickim - 11.05Gościem Wieczoru w Arce będzie Krzysztof Martwicki, autor książki "Prawie niewidzialni". Publikacja to obejmująca lata 1929-1939 pierwsza część fabularyzowanej opowieści o losach rodzeństwa karłów, aktorów cyrkowych i teatralnych - Anieli i Stefana Pycków ze Strzegowa.


CKZiU

Recytowali poezję Norwida (zdjęcia)

Recytowali poezję Norwida (zdjęcia) - szkicW Oddziale Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" w Ostrołęce już po raz dwudziesty trzeci rozbrzmiewały strofy wierszy Cypriana Kamila Norwida, recytowane przez młodzież szkół gimnazjalnych i średnich. Konkurs podzielono na dwie grupy wiekowe.


Door Tech

Wypadek na drodze Łyse-Kolno (zdjęcia)

Wypadek na drodze Łyse-Kolno (zdjęcia)Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło na drodze Łyse-Kolno. Według wstępnych ustaleń policji, młoda kobieta kierująca seatem, skręcając w lewo, nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez inny pojazd i doprowadziła do zderzenia z osobowym fordem.Dziwna Para

Bez prawa jazdy i na podwójnym gazie

Bez prawa jazdy i na podwójnym gazie - szkicKolejny bezmyślny kierowca odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Tym razem 25-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego wsiadł za kierownicę nie posiadając prawa jazdy. To nie jedyne przewinienie. Był pijany. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu w organizmie.JBB

Zdrowo i kolorowo w OCK (zdjęcia, wideo)

Zdrowo i kolorowo w OCK - (zdjęcia, wideo) - szkicDzieci oraz młodzież z Ostrołęki i okolic zaprezentowali się na deskach OCK w ramach Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Młodzi uczestnicy wykonali oryginalne utwory, oczywiście z prozdrowotnym przesłaniem. Nie zabrakło też pomysłowych kostiumów i nagród.
Uwaga, będą przygruntowe przymrozki do -6 stopni

Uwaga, będą przygruntowe przymrozki - szkicPrognozy wskazują, że w nocy z wtorku na środę na terenie Polski, w tym także na obszarze całego Mazowsza, wystąpią przygruntowe przymrozki. Mróz przekraczający minus 3 stopnie Celsjusza może najbardziej zaszkodzić uprawom, a szczególnie drzewom i krzewom owocowym.
Spartakiada po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Spartakiada po raz piąty (zdjęcia, wideo)Przedszkole Miejskie nr 18 w Ostrołęce już po raz piąty zorganizowało Międzyprzedszkolną Spartakiadę Sportowo-Ekologiczną. Celem imprezy była przede wszystkim promocja sportu wśród najmłodszych. Młodzi uczestnicy przystąpili do licznych zawodów, oczywiście w duchu fair play.
Rada osiedla Wojciechowice i mieszkańcy obradowali (zdjęcia)

Rada osiedla Wojciechowice obradowała (zdjęcia) - szkicRada Osiedla Wojciechowice zaprosiła mieszkańców na zebranie sprawozdawcze za rok 2016. Podczas spotkania została podsumowana ubiegłoroczna działalność, omówiono także zrealizowane inwestycje, zadania, inicjatywy oraz inne sprawy dotyczące osiedla.Koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo w OCK (zdjęcia)

Koncert Stare Dobre Małżeństwo w OCK (zdjęcia) -szkicGrupa Stare Dobre Małżeństwo zagrała jubileuszowy koncert w Ostrołęce. W tym roku zespół świętuje 30 lat działalności na rynku muzycznym. Artyści wydali kilkanaście płyt CD, które są bardzo popularne i chętnie słuchane przez młodzież oraz starszych odbiorców.


Błyskawiczne zakończenie poszukiwań zaginionego

Błyskawiczne zakończenie poszukiwań zaginionegoJednego dnia zgłoszono zaginięcie i odwołano poszukiwania 30-letniego Wiesława Pstrągowskiego, mieszkańca miejscowości Bobin gm. Czerwin. Mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania w poniedziałek 8 maja. Dziś rodzina zgłosiła zaginięcie.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy