czwartek, 25 maja 2017 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Ostrołęczanin stracił tablicę rejestracyjną

Ostrołęczanin stracił tablicę rejestracyjną po ulewie w BiałymstokuUlice Białegostoku po niedzielnej ulewie zamieniły się w rwące potoki. Zalane zostały ulice, piwnice, podziemne parkingi, lokale oraz samochody. Mieszkańcy znajdowali w wielu miejscach tablice rejestracyjne pojazdów. Jedna zguba należy do mieszkańca Ostrołęki.


CKZiU

Kolejny wypadek koło Łysych (zdjęcia)

Wypadek na trasie Łyse-Myszyniec (zdjęcia)Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek wypadku drogowego, do którego doszło na drodze relacji Myszyniec-Kolno. Według wstępnych ustaleń policji, 35-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, wyjeżdżając z miejscowości Zalas, nie zastosował się do znaku stop.Kolejny poszukiwany trafił za kratki

Kolejny poszukiwany trafił za kratkiUkrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i cieszył się bezkarnością. Dzielnicowi z policji namierzyli 40-latka z powiatu ostrołęckiego, który poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został już doprowadzony do właściwego zakładu karnego.Podejrzany o próbę gwałtu trafił do aresztu

Podejrzany o próbę gwałtu trafił do aresztu Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce prowadzi śledztwo w sprawie próby gwałtu. O zamiar wykonania tego haniebnego czynu podejrzany jest 42-letni Mieczysław C. Według naszych nieoficjalnych informacji mężczyzna chciał zgwałcić 27-letnią kobietę.


JBB

Uroczysta sesja rady miasta już w piątek

Uroczysta sesja rady miasta już w piątek (porządek obrad)- szkicZ okazji 644 rocznicy nadania praw miejskich Ostrołęce, w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbędzie się uroczysta XLVI sesja rady miasta. Obrady poprzedzi msza św. w intencji mieszkańców, zaś w toku obrad zostaną wręczone honorowe odznaki za zasługi dla Ostrołęki.


JWJB

Uwaga kierowcy. Podróżuje Matka Boska Fatimska

Uwaga kierowcy. Podróżuje Matka Boża Fatimska - szkicOstrołęckie parafie odwiedza figurka Matki Bożej Fatimskiej. Wydarzenie związane jest ze stuleciem objawień Matki Bożej w Fatimie. Kierowcy muszą zachować ostrożność, ponieważ figurka każdego dnia wędruje ulicami miasta do innego kościoła. Drogi zabezpieczają policja i straż miejska.O dziejach kościoła w Arce (zdjęcia)

O dziejach kościoła w Arce (zdjęcia)Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprosiła mieszkańców na kolejny Wieczór w Arce. Tym razem tematem rozmowy była publikacja pt. "Wiekowe bogactwo chrześcijaństwa. W 1050 rocznicę chrztu Polski" pod redakcją Małgorzaty Lubeckiej i Jana Mironczuka."Kurpie Dance Cup 2017" (zdjęcia)

'Kurpie Dance Cup 2017' (zdjęcia)W hali sportowej Zespołu Szkół w Myszyńcu zorganizowano Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Kurpie Dance Cup 2017". Impreza taneczna skierowana była nie tylko do zawodowych tancerzy, ale też do amatorów i pasjonatów. Uczestników dopingowała licznie zgromadzona publiczność.Pijacka przejażdżka motocyklem po chodniku

Pijacka przejażdżka motocyklem po chodnikuChodnikiem i bez kasku ochronnego urządził sobie przejażdżkę motocyklem około 35-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Podczas kontroli drogowej okazało się, że był pijany. Miał w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.26-latek wywrócił się motocyklem

26-latek wywrócił się motocyklem Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem motocykla doszło we wtorek 9 maja w Białobieli (gm. Lelis). Motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na jednym z zakrętów stracił panowanie nad jednośladem i się wywrócił.Zmiana terminu koncertu Anny Marii Jopek

Koncert Anny Marii Jopek - Trio - przed 13.05Dotarła do nas informacja o zmianie terminu koncertu Anny Marii Jopek w Ostrołęce. Imprezę zaplanowano pierwotnie na 13 maja. Nowy termin wyznaczono na 9 października 2017 r. Bilety zachowują ważność lub będą przyjęte w punktach ich zakupu.
Cenny punkt Jantarek z Ząbkovią (zdjęcia, wideo)

Cenny punkt Jantarek z Ząbkovią (zdjęcia, wideo)Piłkarki Jantaru Ostrołęka w spotkaniu 16 kolejki rozgrywek II ligi w grupie mazowieckiej podzieliły się punktami z Ząbkowią Ząbki remisując 1:1. Podopieczne trenera Pawła Zyśka toczą ambitne boje o utrzymanie w rozgrywkach. Poznaj komplet wyników i aktualną tabelę.

  •  
  • 12:01, 10.05.2017 r.

Door Tech
Dziwna Para

Młodzicy Tęczy JBB rozbili Narew (zdjęcia, wideo)

Młodzicy Tęczy JBB rozbili Narew (zdjęcia, wideo)Młodzicy Tęczy JBB Łyse w spotkaniu 11 kolejki rozgrywek ligi okręgowej rozbili w meczu przed własną publicznością UKS Narew Ostrołęka aż 7:0. Spotkanie na boisku przy ulicy Topolowej świetnie rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Tomasza Gwiazdy.

  •  
  • 12:01, 10.05.2017 r.


JBB

Falkowski katem Korony na Witosa (zdjęcia, wideo)

Falkowski katem Korony na Witosa (zdjęcia, wideo)Trampkarze ostrołęckiej Korony z rocznika 2003 w spotkaniu 5 kolejki I ligi okręgowej musieli uznać wyższość AP UKS Ostrów Mazowiecka ulegając 2:3. Podopieczni trenera Pawła Samsela rozegrali dobre spotkanie, ale nie znaleźli sposobu na powstrzymanie Jakuba Falkowskiego.

  •  
  • 12:00, 10.05.2017 r.


Kamila

Dużo emocji i bramek w OLPN (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji i bramek w OLPN (zdjęcia, wideo)Aż 26 bramek w pięciu spotkaniach obejrzeli kibice w ramach 3 kolejki rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. Dużo emocji dostarczyła pierwsza konfrontacja, w której beniaminek Farmaceuci uległ głównemu faworytowi wiosennej edycji FC Łęg Przedmiejski 2:6.

  •  
  • 11:58, 10.05.2017 r.Tenisiści otwierają nowy sezon. Dołącz do rywalizacji

Tenisiści otwierają nowy sezon. Dołącz do rywalizacjiJuż w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrany zostanie Tenisowy Turniej Otwarcia 2017. Do rywalizacji mogą przystąpić reprezentanci nawet kilkunastu miast. Do środowego wieczoru można zgłosić swój udział w zawodach.

  •  
  • 11:56, 10.05.2017 r.Jest wniosek o wydanie wyroku skazującego dla kuratora

Jest wniosek o wydanie wyroku skazującego dla kuratora społecznego - szkicO niedopełnienie obowiązków jako funkcjonariusz publiczny oraz wielokrotne poświadczenie nieprawdy został oskarżony Dariusz Ś., kurator społeczny. Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce skierowała do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej wniosek o wydanie wyroku skazującego.


JBB
W Ostrołęce o zmianach klimatycznych (zdjęcia)

W Ostrołęce o zmianach klimatycznych (zdjęcia) - szkicW miejskim ratuszu odbyła się konferencja związana z opracowaniem przez Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy "Strategii adaptacji do zmian klimatu dla Ostrołęki". Na spotkanie przybyli przedstawiciele urzędu miasta oraz instytucji miejskich i służb mundurowych.Zaginął Klakier

Zaginął KlakierZaginął biało-rudy kot z prążkowanym ogonem, pomarańczową obrożą z odblaskiem i imieniem Klakier. Kot jest nieufny wobec obcych ludzi, potrafi mocno ugryźć. Lubi wsiadać do różnych aut, ponieważ często podróżował z właścicielami.


Droga Kadzidło-Todzia w realizacji (zdjęcia)

Droga Kadzidło-Todzia w realizacji (zdjęcia)Rozpoczęły się właśnie prace budowlane na odcinku drogi z Kadzidła do miejscowości Todzia. Już niebawem powstanie tam asfaltowa droga o długości ponad 3600 metrów. Nowa nawierzchnia na pewno poprawi jakość życia mieszkańców a także wizualnie zmieni wygląd gminy.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy