niedziela, 20 sierpnia 2017 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Aktualności

Mieszkańcy Piątkowizny bawili się na festynie (zdjęcia)

Społeczność wsi Piątkowizna w gminie Łyse bawiła się na festynie rodzinnym. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Były m.in. zawody sportowe dla dzieci, konkursy, ognisko, prezentacja gadek kurpiowskich. Nie zabrakło też zabawy tanecznej.Plany urządzenia lasów na terenie gminy Rzekuń

Na terenie gminy Rzekuń od 1 sierpnia do 15 września br. trwać będą prace związane z wykonaniem uproszczonych planów urządzenia lasów. Pracami zajmie się specjalistyczna firma, a prace terenowe obejmą miejscowości Czarnowiec, Ławy i Dzbenin.


Planeta Zabawek

Komornicza licytacja udziału w nieruchomości w Jaworach Starych

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17 sierpnia 2017 r. o godz. 14.15 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3 odbędzie się pierwsza licytacja udziału w nieruchomości.Komornicza licytacja udziału w nieruchomości w Daniłowie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17 sierpnia 2017 r. o godz. 14.15 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3 odbędzie się pierwsza licytacja udziału w nieruchomości.

Śmiertelny wypadek w Rydzewie (zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Rydzewie na drodze Ostrołęka-Łomża. Na granicy województw bus zderzył się z ciężarówką. Kierowca iveco zginął na miejscu.Zderzenie osobówki z ciężarówką w Wachu (zdjęcia)

W miejscowości Wach (gm. Kadzidło) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Samochód ciężarowy wjechał do przydrożnego rowu. Kierującą osobówką wydostali z auta strażacy. Kobieta została zabrana do szpitala.Pątnicy drugi dzień na szlaku do Częstochowy (zdjęcia, wideo)

Kilkaset osób wędruje na Jasną Górę w ramach pieszej pielgrzymki łomżyńskiej. Pierwszego dnia grupa czerwono-zielona pokonała 35 kilometrów. Pątnicy z naszego regionu nocowali po raz pierwszy w Komorowie Starym. Drugiego dnia wyruszyli na szlak z Ostrowi Mazowieckiej.Nie żyje doktor Marek Wikarski

W środowy poranek 2 sierpnia br. do wieczności odszedł znany i ceniony w Ostrołęce ginekolog-położnik doktor Marek Wikarski. Praktykę lekarską w naszym mieście prowadził przez wiele lat, ostatnio w "Handlowcu" przy ul. Prądzyńskiego 4.Zarośnięta ulica Żeromskego na Stacji (zdjęcia)

Mieszkańcy ulicy Żeromskiego na osiedlu Stacja w Ostrołęce od dawna walczą o zachowanie porządku i estetyki ulicy przy której mieszkają. Jedna z głównych arterii i wizytówek kolejowego osiedla jest bardzo zaniedbana i nikt nie kosi nawet trawników.
JBB


Olesiński jeszcze latem trafi do Korony?

To może być kolejny transferowy hit w Koronie Ostrołęka tego lata. Doświadczony napastnik Przemysław Olesiński może dołączyć do ekipy żółto-niebieskich. 27-letni piłkarz mógłby powrócić do klubu, w którym się wychował i stawiał pierwsze kroki w rywalizacji seniorów.

  •  
  • 12:08, 02.08.2017 r.


Bij rekordy KS Łububu Bowling i wygrywaj nagrody

Dariusz Rojek, Łukasz Rewkowski, Robert Maszkiewicz i Marek Kozłowiec to obecni rekordziści KS Łubudu Bowling Ostrołęka. Cały czas można poprawić ich osiągnięcia podczas wizyty w kręgielni. Dla nowych rekordzistów czekają atrakcyjne nagrody. Chcesz spróbować?

  •  
  • 12:07, 02.08.2017 r.


Wakacyjna Szkoła Tenisa w Kadzidle. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa już w przyszłym tygodniu po raz drugi zagości w Kadzidle. Specjalne treningi dla dzieci i młodzieży poprowadzi doświadczony instruktor Jordan Czapski. Wciąż można zgłosić swój akces do dwutygodniowych zajęć. Chcesz dołączyć do treningów?

  •  
  • 12:07, 02.08.2017 r.


Łyziński: Rywalizacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Sztab szkoleniowy ostrołęckiej Korony zdecydował, że w pierwszym zespole na nadchodzący sezon znajdzie się aż czwórka bramkarzy. Pewnym numerem jeden po meczach sparingowych jest Andrzej Łyziński, ale ochotę na występy w rozgrywkach mają także pozostali golkiperzy.

  •  
  • 12:06, 02.08.2017 r.


Radny-dozorca nadal z pensją wiceprezesa

Radny Dariusz Bralski zatrudniony w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej jako pracownik fizyczny, pobiera pensję wiceprezesa OSM, pomimo iż w 2015 r. został z tej funkcji odwołany. Dzieje się tak, bo rada miasta nie zgodziła się na zmianę warunków umowy o pracę. Sprawa trafiła do sądu.Ostrołęcka delegacja z wizytą w ambasadzie Peru

Trzyosobowa delegacja ostrołęckiego ratusza złożyła wizytę w ambasadzie Peru w Warszawie. Spotkanie związane było z obchodzonymi uroczystościami z okazji Święta Niepodległości Peru. Gości witał ambasador Peru Alberto Salas Barahona.Wypadek i dwa pożary

Podczas minionej doby strażaków wzywano trzykrotnie.
1. W miejscowości Ponikiew Mała o godz. 12.32 usuwano skutki wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastęp OSP Goworowo.Tablice z nowymi ulicami już rozwieszone

Na ostrołęckich ulicach sukcesywnie montowane są tablice z nowymi nazwami ulic, które zmieniono w wyniku uchwały dekomunizacyjnej. W pierwszej kolejności nowego patrona - generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila" zyskała dawna ulica Gorbatowa.


JBB

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić