środa, 22 lutego 2017 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Aktualności

Walentynkowy koncert uczniów PSM

Walentynkowy koncert uczniów PSM - 10.02Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce zaprasza mieszkańców miasta na kolejny koncert. Tym razem występ będzie nawiązywał do zbliżających się walentynek. Przed publicznością zaprezentują się soliści, zespoły kameralne oraz chóry.


JBB

Bal walentynkowo-ostatkowy w restauracji "Augustyniak"

Bal walentynkowo-ostatkowy w restauracji 'Augustyniak'Restauracja "Augustyniak" zaprasza na bal walentynkowo-ostatkowy. Impreza odbędzie się w sobotę 18 lutego w restauracji "Augustyniak" mieszczącej się w Ostrołęce przy ulicy Granicznej 15. Oprawę muzyczną zapewni zespół, który gra na żywo - Chłopcy z Placu Bema.Mamy już czternaście lat!

Mamy już czternaście lat!Dziennik internetowy "Moja Ostrołęka" obchodzi dzisiaj czternaste urodziny. Od 2003 roku informujemy o ważnych wydarzeniach w Ostrołęce i regionie, a liczni czytelnicy dzielą się z nami swoimi problemami, radościami i opiniami, za które serdecznie dziękujemy.Nowa siedziba kancelarii prawnej Kulaszewski i Stefens

Nowa siedziba kancelarii prawnej Kulaszewski i StefensKancelaria Prawna s.c. Radca Prawny Mariusz Kulaszewski, Adwokat Sebastian Stefens zawiadamia, że od 1 lutego br. nowa siedziba spółki mieści się w Ostrołęce przy ul. Kilińskiego 10 (I piętro). Godziny pracy kancelarii nie zmieniły się (8.00-16.00).Skrzynka skarg: błąd na znaku drogowym w Troszynie

Skrzynka skarg: błąd na zanku drogowym w TroszynieSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chcę zwrócić uwagę władzom gminy Troszyn. Dlaczego wszystkie pasy na znaku pionowym, który znajduje się w Troszynie są w jedną stronę. Uważam, że jest to błąd. Kiedy zostaną one prawidłowo naniesione?Czy dotacja na Muzeum Żołnierzy Wyklętych istnieje?

Dotacja na Muzeum Żołnierzy Wyklętych jest czy jej nie ma? - szkicPojawiają się spekulacje i pytania dotyczące powstającego w Ostrołęce Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Ministerstwo zapowiedziało współprowadzenie obiektu i dotację w wysokości 35 mln zł., poseł Czartoryski potwierdził te plany, ale pieniędzy w budżecie nie widać.


BRW

Jabłka dla mieszkańców gminy Goworowo

Jabłka dla mieszkańców gminy GoworowoJuż po raz kolejny mieszkańcy gminy Goworowo będą mogli otrzymać bezpłatnie jabłka. Organizatorzy zapraszają po odbiór owoców osoby, które z takiej formy pomocy dotychczas nie korzystały. Akcja odbędzie się 7 lutego od godz. 8.00 na parkingu przy kościele parafialnym.Weź udział w licytacji i pomóż Bartkowi

Pomóż Bartkowi i weź udział w licytacji - szkicNa Facebooku trwa charytatywna licytacja głównie odzieży i akcesoriów różnych firm. Akcja ma na celu pomoc finansową Bartoszowi Markiewiczowi, wolontariuszowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce. Mężczyzna mieszka w domu, który wymaga generalnego remontu.


CKZiU

Bal walentynkowy osób niepełnosprawnych (zdjęcia, wideo)

Bal walentynkowy osób niepełnosprawnych (zdjęcia, wideo) - szkicNa bal walentynkowy dla osób niepełnosprawnych zaprosiła społeczność Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Wsi (gmina Olszewo-Borki). Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, były wspólne zabawy, część artystyczna przygotowana przez uczniów, a także smaczny poczęstunek.Zdarzenie na rondzie turbinowym (zdjęcia)

Zdarzenie na rondzie turbinowym (zdjęcia)Po raz kolejny wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zderzenia drogowego. Tym razem doszło do niego w piątkowy wieczór 3 lutego na rondzie turbinowym w Ostrołęce. Zawinił kierowca z powiatu ostrołęckiego, który kierował skodą. Za swoje przewinienie został ukarany mandatem."Miś Uszatek" w OCK (zdjęcia)

'Miś Uszatek' w OCK (zdjęcia) -szkicOstrołęckie Centrum Kultury zaprosiło młodych mieszkańców miasta na spektakl teatralny pod tytułem "Miś Uszatek". Na deskach sali widowiskowej dzieci zobaczyły nie tylko tytułowego bohatera, ale również: Lalkę Rózię, Prosiaczka i Zajączka.
Wybraliście Sportowca Roku 2016 w regionie

Wybraliście Sportowca Roku 2016 w regionieDokładnie 8053 głosy oddali Czytelnicy na swoich kandydatów w Plebiscycie Sportowiec Roku 2016 w regionie. Na liście nominowanych znaleźli się reprezentanci Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Przasnysza oraz przyległych powiatów.

  •  
  • 12:31, 06.02.2017 r.Unia Basket uległa LA Basket (zdjęcia, wideo)

Unia Basket uległa LA Basket (zdjęcia, wideo)Koszykarki Unii Basket U-12 prowadzone przed trenera Tomasza Pierzchałę tym razem musiały uznać wyższość zespołu LA Basket Warszawa 36:80. W spotkaniu w sali sportowej Gimnazjum nr 2 gospodyniom wyraźnie brakowało skuteczności, aby powalczyć o lepszy wynik.

  •  
  • 12:30, 06.02.2017 r.KS CK Troszyn na remis z KS Śniadowo

KS CK Troszyn na remis z KS ŚniadowoPiłkarze KS CK Troszyn zremisowali w spotkaniu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży z KS Śniadowo 1:1. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Łukasza Bałazego strzelił Daniel Chromik. To drugi remis KS CK Troszyn w okresie przygotowawczym.

  •  
  • 12:29, 06.02.2017 r.Rzekunianka Rzekuń na remis z KS Wąsewo

Rzekunianka Rzekuń na remis z KS WąsewoPiłkarze Rzekunianki Rzekuń pod wodzą nowego trenera Michała Rychlika rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej A klasy. Drużyna ma już za sobą także pierwsze spotkanie sparingowe, w którym zremisowała na boisku przy ulicy Witosa z KS Wąsewo 2:2.

  •  
  • 12:22, 06.02.2017 r.


HQS

JBB
PWSIP

Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Janina Zofia Sobieska, lat 75, ceremonia pochowania odbędzie się we wtorek 7 lutego na cmentarzu miejskim w Ostrołęce o godz. 13.00.


Villa Piano

Poznali w muzeum "Wszystkie barwy muzyki" (zdjęcia, wideo)

Poznali w muzeum 'Wszystkie barwy muzyki' (zdjęcia, wideo)Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprosiło mieszkańców na wernisaż wystawy czasowej pt. "Wszystkie barwy muzyki". Na wystawie zaprezentowano przedmioty i pamiątki związane z kulturą muzyczną. Opowiadał o nich współwłaściciel kolekcji Emil Cywiński.JWJB

Sesja rady powiatu z transmisją online (porządek obrad, wideo)

Sesja rady powiatu (porządek obrad) - szkicNa 7 lutego zwołano kolejną sesję rady powiatu. Tym razem rajcy podejmą uchwały m.in. w sprawach zmian budżetowych, nadania statutu Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce a także dostosowania sieci szkół powiatowych zgodnie z reformą oświatową.


Zimowe ferie dla dzieci w Ostrołęce

Zimowe ferie dla dzieci w OstrołęceCzy myślisz już o tym jak Twoje dziecko spędzi tegoroczne ferie zimowe? Chcesz aby spędziło je w aktywny, ciekawy sposób bez chwili nudy? Zapisz je na jedno z zimowisk w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 7.45-16.15


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy