środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Działania "Motocykl" podsumowane

Działania 'Motocykl' podsumowane Ostrołęccy policjanci przeprowadzili w sobotę i w niedzielę działania pod nazwą "Motocykl". Mundurowi skontrolowali 18 kierowców dwóch kółek. W czterech przypadkach odnotowano naruszenie obowiązujących przepisów. To była pierwsza w tym roku, ale nie ostatnia tego typu akcja.III Bieg Papieski dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

III Bieg Papieski dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)Już po raz trzeci ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu licznie odpowiedzieli na zaproszenie klubu UKS Clan i wystartowali w Biegu Papieskim. Najlepszy na 3 km okazał się Przemysław Dąbrowski z Borawego dla którego był to debiut w zawodach.

  •  
  • 12:22, 11.04.2017 r.


Nie przegap. Trójka Ostrołęka kontra Anilana Łódź

Nie przegap. Trójka Ostrołęka kontra Anilana ŁódźSzczypiorniści ostrołęckiej Trójki już we wtorkowy wieczór zmierzą się z Politechniką Anilaną Łódź w rozegranym awansem spotkaniu 26 kolejki II ligi. Stawką meczu bardzo ważny komplet punktów, który pozwoli walczyć o szóstą lokatę tabeli w obecnym sezonie.

  •  
  • 12:21, 11.04.2017 r.


Dołącz do rocznika 2011 w Koronie (zdjęcia, wideo)

Dołącz do rocznika 2011 w Koronie (zdjęcia, wideo)Piłkarze z rocznika 2011 i młodsi to najmłodsza grupa adeptów piłki nożnej, która trenuje w ostrołęckiej Koronie. Dzieci rozwijają swoje talenty po wodzą trenerów Pawła Samsela i Tomasza Sadłowskiego. Cały czas można dołączyć do grupy naborowej.

  •  
  • 12:20, 11.04.2017 r.


Wyjazdowa porażka Jantarek w Piastowie

Wyjazdowa porażka Jantarek w PiastowiePiłkarki Jantaru Ostrołęka doznały drugiej porażki w rundzie wiosennej rozgrywek II ligi. Tym razem podopieczne trenera Pawła Zyśka musiały uznać wyższość Pistovii Piastów 0:1. Jedyną bramkę w sobotnim starciu strzeliła Paula Należyta.

  •  
  • 12:19, 11.04.2017 r.JWJB

Pożary trawy i gałęzi

Pożary trawy i gałęzi Podczas minionej doby strażaków wzywano dwukrotnie.
1. W miejscowości Teodorowo (gm. Rzekuń) o godz. 18.34 gaszono pożar trawy. Spaleniu uległy około cztery ary powierzchni. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.Rada miasta: skarga Rzekunia bezzasadna (zdjęcia)

Rada miasta: skarga Rzekunia bezzasadna (zdjęcia)Rada miasta była jednomyślna w sprawie skargi złożonej przez gminę Rzekuń na decyzję samorządu Ostrołęki co do rozszerzenia granic miasta o cześć sołectw gminy. Zdaniem rady miasta skarga nie znajduje podstawy prawnej i jest bezzasadna, co szeroko wyjaśniono w uzasadnieniu.Weź udział w przeglądzie "Zakazane piosenki"

Weź udział w przeglądzie 'Zakazane piosenki' - 7.05Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Wsi (Olszewo-Borki) zaprasza na IV Powiatowy Przegląd Pieśni pt. "Zakazane piosenki". Utwory powinny pochodzić z okresu okupowanej Warszawy oraz nawiązywać do powstania warszawskiego.W Dylewie dzieci piekły wielkanocne babeczki (zdjęcia)

W Dylewie dzieci piekły wielkanocne babeczki (zdjęcia)W Przedszkolu Samorządowym w Dylewie odbyło się wielkie pieczenie wielkanocnych babeczek. Przy pomocy opiekunów, najmłodsi zgłębiali tajniki kulinarne i uczyły się przygotowywać słodkie wypieki. Praca popłaciła, bowiem każde dziecko mogło później spróbować swoich łakoci.Policyjne patrole na motocyklach rozpoczęte

Policyjne patrole na motocyklach rozpoczęte Sezon motocyklowy w pełni. Jednośladami na drogi wyjechali nie tylko prywatni użytkownicy, ale także policjanci ruchu drogowego posiadający uprawnienia do jazdy tymi maszynami. Funkcjonariusze służby zwrócą szczególną uwagę na kierowców jednośladów oraz sposób ich jazdy.
Palmy z Łysych nagrodzone i wyróżnione (lista zwycięzców)

Palmy z Łysych nagrodzone i wyróżnione (lista zwycięzców) - szkicRokrocznie w Łysych organizowany jest konkurs na najpiękniejszą palmę kurpiowską. Na Niedzielę Palmową zjeżdżają tam goście z całej Polski, aby podziwiać obrzędy kurpiowskie oraz piękne, okazałe palmy. Do konkursu zgłoszono 122 prace, które oceniono i wyłoniono zwycięzców.


CKZiU

Ozdoby wielkanocne w wykonaniu dzieci (zdjęcia)

Ozdoby wielkanocne w wykonaniu dzieci (zdjęcia)Sobotnie zajęcia dla dzieci w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie upływają zawsze pod znakiem wspólnej zabawy oraz wielu zajęć edukacyjno-rekreacyjnych i warsztatów plastycznych. Tym razem najmłodsi mieli okazję wykonać piękne ozdoby wielkanocne, w radosnych kolorach.
O zwyczajach wielkanocnych w Czerwinie (zdjęcia)

O zwyczajach wielkanocnych w Czerwinie (zdjęcia)Gminny Ośrodek Kultury w Czerwinie przygotował dla dzieci warsztaty wielkanocne. W zajęciach uczestniczyło 45 uczniów Publicznego Gimnazjum im. papieża Jana Pawła II. Okazały się one dużym wyzwaniem artystycznym, ale sprawiły uczestnikom mnóstwo radości i satysfakcji.


Dziwna Para

Przedszkolaki złożyły życzenia samorządowcom (zdjęcia)

Przedszkolaki złożyły życzenia samorządowcom (zdjęcia)Z wielkanocnymi życzeniami odwiedziły urząd gminy dzieci z Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach. Najmłodsi mieszkańcy z przedszkolnej grupy Biedronki przyszły z wizytą do włodarza gminy oraz pracowników urzędu, aby przekazać życzenia z okazji nadchodzących świąt.
Znamy zarobki doradców prezydenta Kotowskiego

Znamy zarobki doradców prezydenta KotowskiegoOstrołęcki ratusz ujawnił Portalowi Samorządowemu zarobki doradców prezydenta Janusza Kotowskiego. Urząd zatrudnia ich troje, ale w ostatnich miesiącach zaszły zmiany personalne. Ratusz jednak nie pochwalił się, że prezydent ma nowego doradcę.


JBB

Jak wybrać męski zegarek?

Jak wybrać męski zegarek? - jak linkhouseDobry zegarek na ręce przyciąga uwagę, kojarzy się z klasą i elegancją. Wybór odpowiedniego modelu nie jest jednak łatwy - należy zwrócić uwagę na rodzaj mechanizmu, materiał, z jakiego zostały wykonane elementy, przeznaczenie, markę, styl, wytrzymałość i odporność na zarysowania.
Na sprzedaż duża działka w Ostrołęce

Na sprzedaż duża działka w OstrołęceSprzedam atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3,5 ha położoną w przemysłowej części Ostrołęki przy ul. Granicznej. Media w ulicy. Długość działki to 342 m przy szerokości 96 i 112 m (oba krańce). W sąsiedztwie m.in. stacja paliw, dom weselny, mleczarnia.JBB

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


JBB


Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jerzy Dudzic, lat 56, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 11 kwietnia w kościele pw. św. Wawrzyńca w Kleczkowie o godz. 11.00.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy