piątek, 23 czerwca 2017 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Aktualności

Szkolny festiwal nauki w kadzidlańskim gimnazjum (zdjęcia)

Szkolny festiwal nauki w kadzidlańskim gimnazjum (zdjęcia) -szkicW Publicznym Gimnazjum im. gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka" w Kadzidle zorganizowano III Szkolny Festiwal Nauki. Młodzież oraz uczniowie szkoły podstawowej mieli możliwość poeksperymentować w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.


Kamila


Koncert charytatywny "Podaruj serce Adasiowi" z atrakcjami

Koncert charytatywny 'Podaruj serce Adasiowi' z atrakcjami - 10.06Na scenie przy "Kupcu" w Ostrołęce zaplanowano koncert charytatywny dla pięcioletniego Adasia. Chłopczyk choruje na padaczkę, opóźnienie psychoruchowe, zanik kory mózgowej oraz autyzm. Rodzice proszą o wsparcie na dalsze leczenie dziecka.


Door Tech

Szybciej niż zwykle... czy jesteśmy na to gotowi?

Szybciej niż zwykle... czy jesteśmy na to gotowi?W salonach Vistula, Lavard, Wólczanka oraz Taranko przygotowano wyprzedaż opartą na dużych liczbach. W tym roku sezon rozpoczyna się szybciej niż zwykle. Rabaty sięgają nawet - 70 proc. Nie zwlekaj zbyt długo. Skorzystaj z oferty promocyjnej. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

"Barwy ułańskie" w PM nr 5 (zdjęcia, wideo)

'Barwy ułańskie' w PM nr 5 (zdjęcia, wideo) -szkicW Przedszkolu Miejskim nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce podsumowano konkurs pn. "Barwy ułańskie". Wydarzeniu towarzyszyły pieśni ułańskie, recytacja przez dzieci wierszy, a także dźwięki akordeonu. Maluchy odśpiewały również hymn narodowy.Bibliotekarze obchodzili swoje święto (zdjęcia)

Bibliotekarze obchodzili swoje święto (zdjęcia) - szkicMiejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce przystąpiła do ogólnopolskich obchodów Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Spotkanie było okazją do wspomnień, rozmów, wyróżnienia zasłużonych pracowników i instytucji oraz świętowania 100-lecia istnienia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.Policja zatrzymała 40-letniego ostrołęczanina

Policja zatrzymała 40-letniego ostrołęczaninaOstrołęccy policjanci zatrzymali kolejną osobę, która miała orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności. 40-letni mieszkaniec naszego miasta, po wykonanych czynnościach został osadzony w policyjnym areszcie, a następnie w zakładzie karnym.Metoda na wnuczka ciągle w modzie. Policja przestrzega

Metoda na wnuczka ciągle w modzie. Policja przestrzegaOszuści posługujący się metodą na wnuczka znów stali się aktywni. Dziś policjanci z Ostrołęki otrzymali dwukrotnie sygnały o aktywności przestępców. - Nie przekazujmy obcym osobom żadnych pieniędzy i informacji o wysokości gotówki jaką posiadamy - przestrzegają mundurowi.Adam Michnik: "Kaczyński jest taki liliputin" (zdjęcia, wideo)

Adam Michnik z wizytą w Ostrołęce (zdjęcia, wideo) - szkicGościem ostrołęckiego Klubu Obywatelskiego był w ubiegły czwartek Adam Michnik - polski publicysta, polityk, historyk i działacz polityczny. Podczas wizyty spotkał się z licznie przybyłymi mieszkańcami miasta, z którymi rozmawiał o bieżących wydarzeniach oraz sprawach Polski.Zespół Łzy gwiazdą Wesela Kurpiowskiego w Kadzidle (program)

Zespół Łzy gwiazdą Wesela Kurpiowskiego w Kadzidle (program) - szkicTysiące osób z całej Polski zjeżdżają rokrocznie do Kadzidła, aby uczestniczyć w Weselu Kurpiowskim - największej tego typu imprezie folklorystycznej w całym naszym regionie. W tym roku wydarzenie połączone będzie z Festiwalem Folkloru Weselnego oraz IX Zjazdem Kurpiów.
Złote Gody w Urzędzie Stanu Cywilnego

Złote Gody w Urzędzie Stanu Cywilnego - przed 9.06Kolejne pary z terenu naszego miasta otrzymają medale za długoletnie pożycie. Tym razem nagrodzonych zostanie dziewięć małżeństw, które są ze sobą już 50 lat. Uroczystość odbędzie się w piątek 9 czerwca o godz. 17.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrołęce.JBB

Kolejny mistrz parkowania

Kolejny mistrz parkowania - szkicZdjęcie kolejnego mistrza parkowania przesłał na redakcyjną skrzynkę jeden z naszych czytelników. Kierowca dostawczego mercedesa zaparkował swój pojazd na ulicy Starosty Kosa tak, że tył samochodu wystawał na ulicę, uniemożliwiając innym kierowcom przejazd.
Wielkie otwarcie PIT STOP Club już w ten weekend

Wielkie otwarcie PIT STOP CLUB już w ten weekendZapraszamy na wielkie otwarcie PIT STOP Club w najbliższy weekend. Na miejscu czekać będą niespodzianki na barze, a także zimne piwo, wódka, whisky, drinki, napoje bezalkoholowe i przekąski. Gwarantowany doskonały klimat i dobra muzyka.NH

Pierwsze ustalenia ws. śmierci spadochroniarzy w Przasnyszu

Pierwsze ustalenia ws. śmierci spadochroniarzy w Przasnyszu - szkicWciąż trwa śledztwo dotyczące okoliczności śmierci dwóch skoczków spadochronowych - mieszkańców Mazowsza - w Przasnyszu. Wiadomo już jednak, co było przyczyną braku otwarcia spadochronu zapasowego. O sprawie informuje ogólnopolski portal onet.pl.


JBB

Uroczystość 20-lecia ostrołęckiego DPS (zdjęcia)

Uroczystość 20-lecia ostrołęckiego DPS (zdjęcia) - szkicPodopieczni i władze Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce świętowali jubileusz 20-lecia. Obchody połączono z dniem patrona placówki, którym jest kardynał Stefan Wyszyński. Poświęcono też figurkę Matki Bożej, usytuowanej w nowo zaaranżowanej części ogrodu terapeutycznego.CKZiU

Kolejne rowery odzyskane

Kolejne rowery odzyskanePolicjanci z Posterunku Policji w Czerwinie odzyskali dwa rowery. Jednoślady zostały skradzione pod koniec maja br. na terenie Ostrołęki. Pierwszy z nich został już przekazany prawowitej właścicielce, natomiast drugi oczekuje na swojego właściciela.
IV liga i bardzo trudne wyzwanie przed Koroną

IV liga i bardzo trudne wyzwanie przed KoronąPiłkarze Korony Ostrołęka w dobrym stylu wywalczyli awans do IV ligi mazowieckiej. Mimo że podopiecznym trenera Marcina Truszkowskiego pozostały do rozegrania jeszcze dwa mecze w lidze okręgowej, to kibice już myślą o tym, co czeka żółto-niebieskich od sierpnia.

  •  
  • 11:44, 08.06.2017 r.Chcesz trenować bowling? Weź udział w konkursie

Chcesz trenować bowling? Weź udział w konkursieKS Bowling Łubudu będzie nowym klubem na sportowej mapie Ostrołęki. W planach jest utworzenie m.in. regularnych rozgrywek ligowych, a także rejestracja w Polskim Związku Kręglarskim. Każdy będzie mógł dołączyć do gry i wziąć udział w szeregu zawodów.

  •  
  • 11:43, 08.06.2017 r.Kartingowe zmagania na torze Via Baltica

Kartingowe zmagania na torze Via BalticaNa torze w Grzymałach Szczepankowskich trwają przygotowania do pierwszych w obecnym sezonie zawodów Grand Prix Via Baltica. Obecnie z toru oddalonego od Ostrołęki o zaledwie 26 km skorzystały już setki osób, które rozpoczęły swoją przygodę z kartingiem.

  •  
  • 11:43, 08.06.2017 r.

JWJB

Letnie obozy szachowy i windsurfing z klubem Tęcza

Letnie obozy szachowy i windsurfing z klubem TęczaMUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza dzieci i młodzież na obozy sportowe organizowane w okresie wakacyjnym. Do wyboru są kolonie szachowe oraz kurs windsurfingowy. Termin zgłoszeń na wyjazdy upływa we czwartek, 15 lipca, a ilość uczestników jest ograniczona.

  •  
  • 11:42, 08.06.2017 r.

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.46 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić