czwartek, 25 maja 2017 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

"Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć" w Myszyńcu

'Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć' w Myszyńcu - 12.05Mieszkańcy Myszyńca i okolic będą mieli okazję obejrzeć dokument pt. "Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć" Jacka Frankowskiego. Produkcja zostanie wyświetlona w piątek 12 maja o godz. 11.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu.Wypełnij ankietę i pomóż studentce z powiatu

Wypełnij ankietę i pomóż studentce z powiatu - przed 20.05Pochodząca z Rzekunia Justyna jest studentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Dziewczyna jest w trakcie pisania pracy licencjackiej. W związku z tym przygotowała ankietę, która ma jej w tym pomóc. Formularz można wypełniać do soboty 20 maja.


Door Tech

Wieczór w Arce z Krzysztofem Martwickim

Wieczór w Arce z Krzysztofem Martwickim - 11.05Gościem Wieczoru w Arce będzie Krzysztof Martwicki, autor książki "Prawie niewidzialni". Publikacja to obejmująca lata 1929-1939 pierwsza część fabularyzowanej opowieści o losach rodzeństwa karłów, aktorów cyrkowych i teatralnych - Anieli i Stefana Pycków ze Strzegowa.Recytowali poezję Norwida (zdjęcia)

Recytowali poezję Norwida (zdjęcia) - szkicW Oddziale Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" w Ostrołęce już po raz dwudziesty trzeci rozbrzmiewały strofy wierszy Cypriana Kamila Norwida, recytowane przez młodzież szkół gimnazjalnych i średnich. Konkurs podzielono na dwie grupy wiekowe.Wypadek na drodze Łyse-Kolno (zdjęcia)

Wypadek na drodze Łyse-Kolno (zdjęcia)Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło na drodze Łyse-Kolno. Według wstępnych ustaleń policji, młoda kobieta kierująca seatem, skręcając w lewo, nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez inny pojazd i doprowadziła do zderzenia z osobowym fordem.


JBB

Bez prawa jazdy i na podwójnym gazie

Bez prawa jazdy i na podwójnym gazie - szkicKolejny bezmyślny kierowca odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Tym razem 25-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego wsiadł za kierownicę nie posiadając prawa jazdy. To nie jedyne przewinienie. Był pijany. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu w organizmie.


JBB

Zdrowo i kolorowo w OCK (zdjęcia, wideo)

Zdrowo i kolorowo w OCK - (zdjęcia, wideo) - szkicDzieci oraz młodzież z Ostrołęki i okolic zaprezentowali się na deskach OCK w ramach Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Młodzi uczestnicy wykonali oryginalne utwory, oczywiście z prozdrowotnym przesłaniem. Nie zabrakło też pomysłowych kostiumów i nagród.Uwaga, będą przygruntowe przymrozki do -6 stopni

Uwaga, będą przygruntowe przymrozki - szkicPrognozy wskazują, że w nocy z wtorku na środę na terenie Polski, w tym także na obszarze całego Mazowsza, wystąpią przygruntowe przymrozki. Mróz przekraczający minus 3 stopnie Celsjusza może najbardziej zaszkodzić uprawom, a szczególnie drzewom i krzewom owocowym.Spartakiada po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Spartakiada po raz piąty (zdjęcia, wideo)Przedszkole Miejskie nr 18 w Ostrołęce już po raz piąty zorganizowało Międzyprzedszkolną Spartakiadę Sportowo-Ekologiczną. Celem imprezy była przede wszystkim promocja sportu wśród najmłodszych. Młodzi uczestnicy przystąpili do licznych zawodów, oczywiście w duchu fair play.


CKZiU

Rada osiedla Wojciechowice i mieszkańcy obradowali (zdjęcia)

Rada osiedla Wojciechowice obradowała (zdjęcia) - szkicRada Osiedla Wojciechowice zaprosiła mieszkańców na zebranie sprawozdawcze za rok 2016. Podczas spotkania została podsumowana ubiegłoroczna działalność, omówiono także zrealizowane inwestycje, zadania, inicjatywy oraz inne sprawy dotyczące osiedla.Koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo w OCK (zdjęcia)

Koncert Stare Dobre Małżeństwo w OCK (zdjęcia) -szkicGrupa Stare Dobre Małżeństwo zagrała jubileuszowy koncert w Ostrołęce. W tym roku zespół świętuje 30 lat działalności na rynku muzycznym. Artyści wydali kilkanaście płyt CD, które są bardzo popularne i chętnie słuchane przez młodzież oraz starszych odbiorców.
Błyskawiczne zakończenie poszukiwań zaginionego

Błyskawiczne zakończenie poszukiwań zaginionegoJednego dnia zgłoszono zaginięcie i odwołano poszukiwania 30-letniego Wiesława Pstrągowskiego, mieszkańca miejscowości Bobin gm. Czerwin. Mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania w poniedziałek 8 maja. Dziś rodzina zgłosiła zaginięcie.
Zalane mieszkanie

Zalane mieszkanieDwa zastępy strażaków interweniowały w niedzielę 7 maja do zalanego mieszkania w budynku wielorodzinnym w miejscowości Zalesie (gm. Myszyniec). Tego dnia nad Ostrołęką i powiatem zgromadziły się deszczowe chmury. Jak informują strażacy, z dachu budynku zerwała się folia.JBB

Livecooking w restauracji "Olimp"

Livecooking w restauracji 'Olimp' W piątek 12 maja w godzinach 10.00-15.00 w restauracji "Olimp" w Galerii Bursztynowej, specjalnie dla Was pod czujnym okiem szefowej kuchni restauracji "Olimp" - Anny Laskowskiej, gotować będzie na żywo doradca kulinarny Nestle Professional - Monika Gwiazda.
Inwestycje na wybory

Inwestycje na wyboryTak źle z inwestycjami w Ostrołęce jeszcze nie było. Zaledwie 3,22 proc. (czyli 9,42 mln zł) miejskiego budżetu miasto przeznaczyło w ubiegłym roku na różnego rodzaju budowy i remonty. Tak fatalny poziom jest praktycznie niespotykany w innych miastach.


Kamila

Korona traci przewagę nad rywalami (wideo)

Korona traci przewagę nad rywalami (wideo)Piłkarze Korony Ostrołęka wciąż są liderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, ale ich przewaga nad drugą Wkrą Bieżuń wynosi obecnie już tylko pięć punktów. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego po raz kolejny nie grzeszyli skutecznością.

  •  
  • 11:50, 09.05.2017 r.

JWJB

Kurpik ograł lidera, porażka Świtu (zdjęcia, wideo)

Kurpik ograł lidera, porażka Świtu (zdjęcia, wideo)Piłkarze Kurpika Kadzidło sprawili dużą niespodziankę w spotkaniu 20 kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy sportowej pokonali lidera rozgrywek PAF Płońsk 3:2. Nieoczekiwanie przegrał Świt Baranowo.

  •  
  • 11:50, 09.05.2017 r.Bartnik w drodze po awans, ale... (zdjęcia, wideo)

Bartnik w drodze po awans, ale... (zdjęcia, wideo)Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec po ostatnim zwycięstwie nad GUKS Krasnosielc 3:2 mają realne szanse na awans do A klasy. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego bardzo udanie prezentują się w rozgrywkach B klasy w rundzie wiosennej, ale mają trudnego rywala.

  •  
  • 11:49, 09.05.2017 r.Zacięte batalie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej

Zacięte batalie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiejDużo emocji dostarczyła kolejna odsłona w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Tuż nad strefą spadkową wciąż plasują się piłkarze MKS Przasnysz. Ambitnie walczą o utrzymanie piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka, chociaż ich sytuacja jest niezwykle trudna.

  •  
  • 11:48, 09.05.2017 r.

Dziwna Para

Zgon przy ul. Dzieci Polskich

Zgon przy ul. Dzieci PolskichW niedzielę 7 maja w godzinach porannych w jednym z bloków przy ul. Dzieci Polskich w Ostrołęce znaleziono zwłoki około 60-letniego mężczyzny. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która pracowała pod nadzorem prokuratora. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich.


Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy