środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

"Bogolandia" Białczaka w OCK (zdjęcia, wideo)

'Bogolandia' (zdjęcia) -szkicGaleria Ostrołęka zaprosiła na wernisaż wystawy fotografii Bogdana Białczaka pt. "Bogolandia". Artysta to członek Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego, laureat wielu nagród w konkursach fotograficznych, autor kilku wystaw indywidualnych.


JBB

"Kurier Mazowiecki" o Niedzieli Palmowej w Łysych (wideo)

'Kurier Mazowiecki' o Niedzieli Palmowej w Łysych (wideo) - szkicNieodłącznym elementem Niedzieli Palmowej na Kurpiach jest konkurs na najpiękniejszą palmę organizowany rokrocznie w miejscowości Łyse. Z całej Polski zjeżdżają tego dnia goście, aby wziąć udział w procesji i podziwiać pracę rąk ludzkich. O wydarzeniu informował "Kurier Mazowiecki".Wolta radnego Żukowskiego

Wolta radnego Żukowskiego -szkicRadny Ryszard Żukowski (PiS) dotychczas popierał wszystkie projekty uchwały przedstawione przez prezydenta Janusza Kotowskiego. Nigdy ich nawet nie skrytykował, ale do czasu. Podczas sesji rady miasta dotyczącej nowej sieci szkół powiedział: "pewne sprawy można by lepiej zaplanować".


JBB


Święta z halą targową "Feniks"

Przygotuj się na święta z halą targową 'Feniks'Już za kilka dni Święta Wielkiej Nocy. Przygotujcie się do nich wspólnie z halą targową "Feniks". Tu znajdziecie wszystko, co niezbędne, by zadbać o świąteczny klimat i wiosenny wygląd domu lub mieszkania oraz odświeżyć swój wizerunek za pomocą nowej garderoby.

Przedszkolaki z wizytą w SP nr 2 (zdjęcia, wideo)

Przedszkolaki z wizytą w SP nr 2 (zdjęcia, wideo) - szkicW Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce przygotowano spotkanie z sześciolatkami. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z miejskich przedszkoli: nr 5, nr 7, nr 8, nr 13, a także Oddziału Przedszkolnego ze SP nr 2. Na tę okazję przygotowano prezentację artystyczną.Panie będą się szkolić po raz czternasty

Panie będą się szkolić po raz czternastyRusza 14 edycja kursu samoobrony "Bądź bezpieczna". W tegorocznym szkoleniu przewidziano 30 miejsc. Zapisy ruszają w najbliższy wtorek 11 kwietnia. Panie, które chcą wziąć udział w szkoleniu muszą być czujne. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.Kurpik rozbił Świt w derbach A klasy (zdjęcia, wideo)

Kurpik rozbił Świt w derbach A klasy (zdjęcia, wideo)Kurpik Kadzidło w derbowym spotkaniu 16 kolejki pokonał Świt Baranowo aż 4:1. Spotkanie rozegrane na stadionie przy ulicy Sportowej wzbudziło bardzo dużo emocji i zainteresowanie kibiców, którzy licznie przybyli, aby dopingować swoje zespoły.

  •  
  • 12:11, 10.04.2017 r.


Energa gospodarzem turnieju półfinałowego II ligi?

Energa gospodarzem turnieju półfinałowego II ligi?Siatkarze Energi Ostrołęka pewnie awansowali do turnieju półfinałowego rozgrywek II ligi i wykonali kolejny ważny krok w kierunku I ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika o finał mogą powalczyć na parkietach hali im. Arkadiusza Gołasia. Szanse są coraz większe.

  •  
  • 12:10, 10.04.2017 r.


Korona pewnym liderem. Kto może jej zagrozić?

Korona pewnym liderem. Kto może jej zagrozić?Piłkarze ostrołęckiej Korony po remisie z Borutą Kuczbork ma na swoim koncie już 46 punktów i z każdym kolejnym spotkaniem są coraz bliżej wywalczenia awansu do IV ligi mazowieckiej. Druga obecnie Nadnarwianka Pułtusk traci do lidera siedem punktów.

  •  
  • 12:09, 10.04.2017 r.


JWJB

Ścisk w czołówce tabeli B klasy (zdjęcia, wideo)

Ścisk w czołówce tabeli B klasy (zdjęcia, wideo)Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem Bartnik przed własną publicznością rozbił wyżej notowany KS Pniewo aż 5:2. Do ciekawego starcia doszło w Lelisie, gdzie miejscowy GLKS musiał uznać wyższość GUKS Krasnosielc.

  •  
  • 12:08, 10.04.2017 r.Znaleziono rasowego psa (aktualizacja)

Znaleziono rasowego psa W Grabowie (gm. Olszewo-Borki) znaleziono wczoraj psa rasy stafford. Czytelnik, który znalazł zwierzaka poszukuje jego właściciela. Pies ma czerwoną obrożę z kolcami, jest zadbany i wygląda na to, że zwyczajnie się zgubił. Kontakt tel. 512-157-831.
Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 25 kwietnia 2017 r. o godz. 09.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce (sala XI), mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


CKZiU
Dziwna Para

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 25 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce (sala XI), mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.
Zgubiono kolczyk

Zgubiono kolczykCzytelniczka Ewa prosi o pomoc w odnalezieniu kolczyka. Do zguby doszło w piątek 7 kwietnia około godz. 16.00 w Galerii Bursztynowej. - Kolczyk ma dla mnie dużą wartość sentymentalną. Znalazcę proszę o kontakt pod numerem tel. 605-220-515 - pisze Ewa.
Pożar sadzy

Pożar sadzy Podczas minionej doby w miejscowości Dudy Puszczańskie (gm. Łyse) o godz. 11.21 gaszono pożar sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego. Do działań zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp OSP Łyse.
"Żabki" z PM nr 8 przedstawiły bajkę (zdjęcia)

'Żabki' z PM nr 8 przedstawiły bajkę (zdjęcia) -szkicPrzedszkolaki z grupy "Żabki" przygotowały przedstawienie pt. "Zdrowy Czerwony Kapturek". Na widowisko przybyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 6, a także Henryk Gut, radny miasta Ostrołęki. Inscenizację obejrzały również młodsze dzieci z przedszkola.
O zdrowym odżywianiu w ostrołęckim sanepidzie (zdjęcia)

O zdrowym odżywianiu w ostrołęckim sanepidzie (zdjęcia) -szkicW siedzibie ostrołęckiego sanepidu zorganizowano szkolenie dotyczące kontynuacji programu "Trzymaj Formę!". W projekcie bierze udział osiem szkół z Ostrołęki oraz trzydzieści sześć z powiatu. To już jedenasta edycja przedsięwzięcia.


JBB

Gimnazjada i licealiada o historii Polski

Gimnazjada i licealiada o historii PolskiZespół Szkół nr 5 w Ostrołęce był po raz kolejny organizatorem gimnazjady i licealiady o historii Polski. Tematem tegorocznej edycji była Polska w okresie panowania władców elekcyjnych. Uczestnicy rozwiązywali test. Mieli na to 60 minut.Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy