sobota, 25 marca 2017 r., imieniny Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Aktualności

Szkoły średnie zabiegały o uczniów (zdjęcia, wideo)

Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą szkół średnich (zdjęcia, wideo) - szkicUczniowie trzecich klas gimnazjalnych z terenu Ostrołęki i powiatu mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną szkół średnich, a także propozycjami pracy tymczasowej. Wszystko to dzięki piętnastej edycji prezentacji edukacyjnych, przygotowanych w hali im. Arkadiusza Gołasia.Zgon w Rzekuniu

Zgon w RzekuniuCiało 65-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego znaleziono w jednym z domów na terenie gminy Rzekuń. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy policji. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich. Do zdarzenia doszło dziś około godziny 7.00.Skrzynka skarg: czy MŻW płaci za reklamy w prasie?

Skrzynka skarg: czy muzeum płaci za reklamy w prasie? - szkicSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Mam pytanie do dyrekcji Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce oraz samorządu miasta jako organu współprowadzącego obiekt odnośnie reklamy muzeum zamieszczonej w gazecie "Nasz Dziennik".Przygoda Jędrzejczyk w "Agent-Gwiazdy" nadal trwa (wideo)

Przygoda Jędrzejczyk w 'Agent-Gwiazdy' nadal trwa (wideo) -szkicZa nami czwarty odcinek produkcji "Agent-Gwiazdy". Tym razem uczestnicy show udali się do najwyżej położonej na świecie argentyńskiej winnicy Bodega Colomé. Wśród bohaterów programu nadal jest pochodząca z Kurpi Joanna Jędrzejczyk.Paweł Stańczyk prezesem OLPP na drugą kadencję

Paweł Stańczyk prezesem OLPP na drugą kadencję - szkicPaweł Stańczyk, były wiceprezydent Ostrołęki, został powołany w skład zarządu Operatora Logistycznego Paliw Płynnych. Objął on po raz kolejny funkcję prezesa największego w Polsce przedsiębiorstwa specjalizującego się w magazynowaniu i przeładunku paliw płynnych.Spadek w tabeli II ligi szczypiornistów Trójki

Spadek w tabeli II ligi szczypiornistów TrójkiSzczypiorniści Trójki zanotowali spadek w tabeli II ligi na ósmą lokatę. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego ostatnich spotkań nie zaliczą do udanych. Najpierw zaledwie zremisowali z SPR ROKiS Radzymin, a w ostatniej serii meczów ulegli AZS UMCS Lublin 29:34.

  •  
  • 11:51, 09.03.2017 r.


Rusza Szkółka Tenisa Ziemnego. Dołącz do szkolenia

Rusza Szkółka Tenisa Ziemnego. Dołącz do szkoleniaOstrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w Szkółce Tenisa Ziemnego. To dobra okazja, aby rozpocząć regularne treningi w niewielkich grupach. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tenisem ziemnym?

  •  
  • 11:50, 09.03.2017 r.

CKZiU

III Ostrołęcki Bieg Papieski. Chcesz dołączyć?

III Ostrołęcki Bieg Papieski. Chcesz dołączyć?Już po raz trzeci UKS Clan Ostrołęka zaprasza na Bieg Papieski na dystansie 3 km. Impreza zostanie przeprowadzona pod patronatem prezydenta miasta i będzie wiodła po historycznych miejscach Ostrołęki, mającego na celu oddanie hołdu św. Janowi Pawłowi II.

  •  
  • 11:49, 09.03.2017 r.


III Cross Szalonego Kurpsia. Trwają zgłoszenia

III Cross Szalonego Kurpsia. Trwają zgłoszeniaOstrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości Arkadia zaprasza do udziału w III Biegu Przełajowym Cross Szalonego Kurpsia. Impreza ma charakter otwarty i będzie prowadzona w duchu fair play. Organizatorzy nie pobierają wpisowego za udział. Chcesz dołączyć?

  •  
  • 11:48, 09.03.2017 r.

JBB

Wójtowie krytykują planowane zmiany w ordynacji wyborczej

Lokalni wójtowie krytykują planowane zmiany w ordynacji wyborczej - szkicOgraniczona liczba kadencji dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, przezroczyste urny czy kamera w lokalu wyborczym, to tylko niektóre zmiany w ordynacji wyborczej, które PiS planuje wprowadzić już w przyszłym roku. Co na to nasi wójtowie i burmistrz?


Villa Piano

Nowy Ford Kuga w salonie Oldar

Nowy Ford Kuga w salonie OldarAutoryzowany Dealer Forda - firma Oldar ma w swojej ofercie imponujące auto. Ford Kuga to praktyczny samochód, który ma nowoczesny design, bezkompromisowe osiągi, wysoką wydajność oraz długą listę inteligentnych funkcji, systemów i technologii.


BRW

Ostrołęcki zespół Karrakan na eliminacjach Przystanku Woodstock

Ostrołęcki zespół Karrakan chce spóbować sił na Woodstock - szkicMuzycy z zespołu Karrakan postanowili spróbować swoich sił w eliminacjach do festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock, który wzorem ubiegłych lat odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą. To już 23 edycja tej imprezy. W eliminacjach wystartowało 850 zespołów z Polski i zagranicy.
Pierwsze szkolenie strażaków ochotników

Pierwsze szkolenie strażaków ochotnikówPonad 30 strażaków ochotników z jednostek w Goworowie, Kadzidle, Łysych, Lelisie i Olszewie-Borkach ukończyło swój pierwszy kurs uprawniający do brania udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Przed nimi jeszcze kolejne, specjalistyczne szkolenie dowódcze.
Łyse: przyjdź i oddaj krew

Łyse: przyjdź i oddaj krewKlub Honorowych Dawców Krwi organizuje zbiórkę krwi. Akcja odbędzie się w niedzielę 12 marca w godzinach 8.45-11.30 w remizie strażackiej w Łysych. Krew może oddać każda osoba zdrowa w wieku czyli 18-65 lat. Chętni proszeni są o zabranie ze sobą dowodu osobistego.
MOWES zaprasza na spotkanie

MOWES zaprasza na spotkanie - 14.03Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzi nabór osób i instytucji lub organizacji pozarządowych zainteresowanych tworzeniem miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych na terenie subregionu ostrołęckiego. W tym celu organizuje spotkanie informacyjne.JWJB

"Młodzież Zapobiega Pożarom" w Kadzidle (zdjęcia)

'Młodzież Zapobiega Pożarom' w Kadzidle (zdjęcia) -szkicUczniowie z terenu gminy Kadzidło przystąpili do eliminacji gminnych XL Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W dość trudnych zmaganiach wzięło udział ośmiu uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Ruszyła Krajowa Administracja Skarbowa

Ruszyła Krajowa Administracja SkarbowaWraz z nadejściem marca ruszyła Krajowa Administracja Skarbowa, a jej szefem został wiceminister finansów Marian Banaś. KAS to połączenie administracji podatkowej, kontroli skarbowej i Służby Celnej. Według skarbówki reforma ta pozwoli lepiej wykorzystać potencjał urzędów podatkowych.
Zdzisław Zyśk w kadzidlańskim "Kinie za Rogiem"

Zdzisław Zyśk w kadzidlańskim 'Kinie za Rogiem' - 09.03."Kino za Rogiem" w Kadzidle odwiedzi kolejny gość, który zaprezentuje uczestnikom spotkania swoją twórczość. Będzie nim pochodzący z Wykrotu Zdzisław Zyśk - pisarz, autor wierszy oraz kompozytor, który tworzy własną muzykę. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.


JBB

Remont hotelu przy ul. Witosa wreszcie zakończony (zdjęcia)

Remont hotelu Fortis zakończony (zjęcia) - szkicHotel przy stadionie miejskim, prowadzony przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej doczekał się oficjalnego odbioru. Zakończyły się długo wyczekiwane prace remontowe wewnątrz obiektu. Hotel czeka teraz na wyposażenie i będzie mógł przyjmować gości.


Czy rewitalizacja miasta to tylko wizja na papierze? (zdjęcia)

Czy rewitalizacja miasta to tylko wizja na papierze? - szkicW Ostrołęckim ratuszu odbyło się spotkanie dotyczące Programu Rewitalizacji dla Ostrołęki. Uczestniczyli w nim przedstawiciele samorządu, pracownicy instytucji miejskich oraz mieszkańcy. Rewitalizacja jest w fazie planów, ale wiele osób niepokoi się o realność pomysłów tam zawartych.


Głodzone krowy jadły własne odchody (zdjęcia)

Głodzone krowy jadły własne odchody (zdjęcia)Prawdziwy koszmar musiały przejść zwierzęta jednego z gospodarzy ze wsi Cięćk (gm. Myszyniec). Krowy nie miały dostępu do wody i pożywienia. Przywiązane łańcuchami stały we własnych odchodach. Wiele z nich uwiązanych było tak krótko, że nie mogło się nawet położyć.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy