czwartek, 25 maja 2017 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Grzegorz Wardaszko, lat 57, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 10 maja w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 15.00.Zmarł Janusz Kossakowski

Zmarł Janusz Kossakowski W sobotę 6 maja do wieczności odszedł Janusz Kossakowski. Wielu ostrołęczanom znany był jako przewodniczący Rady Osiedla Wojciechowice. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie dziś o godz. 11.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ulicy Kujawskiej w Ostrołęce.Sportowy sukces funkcjonariusza zakładu karnego

Sportowy sukces funkcjonariusza zakładu karnego - szkicUdany start mają za sobą trzej funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych w III Mistrzostwach Polski Służby Więziennej w Sztumie. Jeden z nich, st. kpr. Robert Wójtowicz osiągnął doskonały wynik, który pozwolił mu stanąć na podium i odebrać srebrny medal.O bogactwie chrześcijaństwa w Arce

O bogactwie chrześcijaństwa w Arce - 09.05Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na kolejny Wieczór w Arce. Tym razem tematem rozmowy będzie publikacja pt. "Wiekowe bogactwo chrześcijaństwa. W 1050 rocznicę chrztu Polski" pod redakcją Małgorzaty Lubeckiej i Jana Mironczuka.Znamy mistrzów konkursu "Ortofrajda 2017"

Znamy mistrzów konkursu 'Ortofrajda 2017Po raz piąty w Olszewie–Borkach odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Ortofrajda 2017" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Olszewie-Borkach i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Czerwinie. W szranki stanęło siedemdziesięciu uczniów z powiatu ostrołęckiego.Dzień folkloru kurpiowskiego w Kadzidle (zdjęcia)

Dzień folkloru kurpiowskiego w Kadzidle (zdjęcia) - zkicSpołeczność Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle obchodziła Szkolny Dzień Folkloru, któremu towarzyszyło hasło "Kurpśe słowëm, tańcëm ji pśeśńó malowane". Tego dnia nie zabrakło w szkole zaproszonych gości, dla których uczniowie zaprezentowali część artystyczną.Dzieci rysowały główną ulicę w Lelisie (zdjęcia)

Dzieci wyrysowały główną ulicę w Lelisie (zdjęcia)Zajęcia na wesoło, które odbywają się w każdą sobotę w Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie, gromadzą coraz więcej młodych mieszkańców gminy. Prowadzone spotkania zawsze obfitują w ciekawe atrakcje. Tym razem dzieci rysowały główną ulicę swojej miejscowości.
JBB

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Grzegorz Kozikowski ogłasza, że w dniu 24 maja 2017 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr VIII), odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


JWJB

Na sprzedaż duża działka w Ostrołęce

Na sprzedaż duża działka w OstrołęceSprzedam atrakcyjną działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 3,5 ha położoną w przemysłowej części Ostrołęki przy ul. Granicznej. Media w ulicy. Długość działki to 342 m przy szerokości 96 i 112 m (oba krańce). W sąsiedztwie m.in. stacja paliw, dom weselny, mleczarnia.
Door Tech

"Loteria na 4 koła" - wygraj superauto

'Loteria na 4 koła' - wygraj superauto24 kwietnia wystartowała "Loteria na 4 koła". Co tydzień można wygrać nagrodę pieniężną o wartości: 50, 100, 500, a nawet 1000 złotych! Raz w miesiącu organizator wyłoni zwycięzcę 2000 zł. W finale przyznana zostanie nagroda główna - samochód Citroen C3.
Konkurs "Miejsce urodzenia" rozstrzygnięty (zdjęcia)

Konkurs 'Miejsce urodzenia' rozstrzygnięty (zdjęcia) - szkicOstrołęckie Centrum Kultury po raz dwudziesty czwarty zorganizowało konkurs plastyczny pn. "Miejsce urodzenia". Komisja przejrzała ponad dwieście prac, spośród których wybrała najlepsze. Dziś w holu OCK zwycięzcy odebrali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Potrącenie pieszego na ul. 11 Listopada (zdjęcia)

Potrącenie pieszego na ul. 11 Listopada - szkic Do potrącenia pieszego doszło w niedzielę 7 maja tuż przed północą na ul. 11 Listopada w Ostrołęce. Wprost pod nadjeżdżające renault wbiegł młody mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna był kompletnie pijany. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.


JBB
JBB

Funkcjonariusze zakładu karnego na Monte Cassino (zdjęcia)

Funkcjonariusze zakładu karnego na Monte Cassino (zdjęcia) - szkicDwaj funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych - st. chor. Piotr Wiktorski i sierż. Janusz Świerszcz mają za sobą wyprawę motocyklową. Tym razem udali się na cmentarz wojenny na Monte Cassino we Włoszech, gdzie złożyli hołd polskim żołnierzom.


Dziwna Para

Regionalni działacze społeczni walczą o 5 tysięcy złotych

komisja -szkicPonad trzydzieści projektów przedstawili regionalni działacze i liderzy społeczni w Wyższej szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce. W konkursie można wygrać nawet 5 tys. zł na inicjatywy wspierające rozwój lokalnej społeczności. Prezentacje oceniała komisja FIO Mazowsze Lokalnie.
Dodatkowa kasa dla klubów w mieście od marszałka

Dodatkowa kasa dla klubów w mieście od marszałkaZarząd Województwa Mazowieckiego rozstrzygnął konkurs z zakresu "Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej" na terenie całego Mazowsza. Cztery kluby z Ostrołęki oraz Szkolny Związek Sportowy otrzymali pieniądze na organizację imprez sportowych.

  •  
  • 12:09, 08.05.2017 r.Serafin Cup 2017 dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Serafin Cup 2017 dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)Jordan Czapski zwyciężył w tenisowym turnieju Serafin Cup 2017. W finałowym spotkaniu zawodnik z Olszewo-Borek pokonał Daniela Dąbrowskiego z Ostrołęki 6:3. W drodze do finału kilku rywali sprawiło spore problemy najlepszemu obecnie zawodnikowi rankingu open.

  •  
  • 12:08, 08.05.2017 r.

CKZiU
Kamila

Rzekunianka rozbiła Pełtę Karniewo (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka rozbiła Pełtę Karniewo (zdjęcia, wideo)Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w spotkaniu 20 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozgromili przed własną publicznością Pełtę Karniewo 11:0. Aż siedem bramek w sobotnim spotkaniu na swoim koncie zapisał będący w wybornej formie Bartosz Pędzich.

  •  
  • 12:07, 08.05.2017 r.


Ostre strzelanie i triumf Bartnika (zdjęcia, wideo)

Ostre strzelanie i triumf Bartnika (zdjęcia, wideo)W najciekawszym spotkaniu 18 kolejki rozgrywek piłkarskiej B klasy Aldo Bartnik Myszyniec w meczu przed własną publicznością pokonał GUKS Krasnosielc 3:2. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego decydującą o zwycięstwie bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry.

  •  
  • 12:06, 08.05.2017 r.

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogloszenie o drugiej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 19 maja 2017 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy