czwartek, 23 lutego 2017 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

Sesja rady powiatu z transmisją online (porządek obrad, wideo)

Sesja rady powiatu (porządek obrad) - szkicNa 7 lutego zwołano kolejną sesję rady powiatu. Tym razem rajcy podejmą uchwały m.in. w sprawach zmian budżetowych, nadania statutu Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce a także dostosowania sieci szkół powiatowych zgodnie z reformą oświatową.Zimowe ferie dla dzieci w Ostrołęce

Zimowe ferie dla dzieci w OstrołęceCzy myślisz już o tym jak Twoje dziecko spędzi tegoroczne ferie zimowe? Chcesz aby spędziło je w aktywny, ciekawy sposób bez chwili nudy? Zapisz je na jedno z zimowisk w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 7.45-16.15Czołówka bmw i forda (zdjęcia, aktualizacja)

Czołówka bmw i forda (zdjęcia)Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś około godziny 7.40 pomiędzy Borowcami a Grodziskiem. Na prostym odcinku drogi zderzyły się bmw i ford focus. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana."Żak" zrobi z ciebie fachowca w dziesięć miesięcy

'Żak' zrobi z ciebie fachowca w dziesięć miesięcyJeśli potrzebujesz nowych umiejętności i kwalifikacji, by znaleźć dobrze płatną pracę, możesz zdobyć je w dziesięć miesięcy. Taką możliwość daje Centrum Nauki i Biznesu "Żak". Właśnie trwa zimowa rekrutacja. Zajęcia rozpoczynają się pod koniec lutego.Ferie z prawkiem w Centrum Szkoleń Domasik

Ferie z prawkiem w Centrum Szkoleń DomasikFirma z kilkunastoletnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców - Centrum Szkoleń Domasik, zaprasza do skorzystania z oferty kursów na kategorie: B, C, CE i BE. Początek zajęć w najbliższy piątek 10 lutego o godz. 17.00. Zapisz się na prawko i zrób kurs w ferie.


Diamentowa

Ruszyła rekrutacja do projektu "Lepszy Start Plus"

Ruszyła rekrutacja do projektu 'Lepszy Start Plus' - szkicPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce będzie realizowało projekt "Lepszy Start Plus". Głównym celem przedsięwzięcia jest zaktywizowanie społeczno-zawodowe 45 osób wykluczonych, bądź zagrożonych wykluczeniem z terenu powiatu ostrołęckiego.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


JBB

CKZiU

Radny prosi o udostępnienie dokumentacji

Radny prosi o udostępnienie dokumentacji - szkicRadny Łukasz Kulik kolejny raz zwrócił się do prezydenta miasta z interpelacją. We wniosku wystąpił o udostępnienie dokumentacji dotyczącej m.in. prywatyzacji OPEC, budowy stacji segregacji czy remontu hotelu przy ul. Witosa i zezwolenie na wykonanie jej fotokopii.


JWJB

Tańczyła cala sala (zdjęcia, wideo)

Tańczyła cala sala (zdjęcia, wideo)Występ kapeli "Tęgie Chłopy" z ostrołęczaninem w składzie przyciągnął w sobotni wieczór wielu fanów dobrej zabawy. W sali Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zabrakło miejsc. Potańcówka rozkręciła się tak mocno, że tańczyła cała sala.


Martyna Ciok w elektronicznej odsłonie (wideo)

Martyna Ciok w elektronicznej odsłonie (wideo) - szkicOstrołęczanka Martyna Ciok, wokalistka, która obecnie mieszka i pracuje w Warszawie, realizuje swoje pasje na wielu polach muzycznych. Z powodzeniem brała udział w programach typu talent-show, wielu projektach muzycznych, a teraz zaprezentowała się w muzyce elektronicznej.


HQS
Villa Piano

Skrzynka pytań: które przedszkole wybrać?

Skrzynka pytań: które przedszkole wybrać?Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Bardzo proszę o opinie o przedszkolach w Ostrołęce, zarówno tych prywatnych jak i państwowych. Którą z placówek polecacie dla trzylatka, a które nie i dlaczego?


JBB

Korona nie zgasiła Znicza (zdjęcia, wideo)

Korona nie zgasiła Znicza (zdjęcia, wideo)Piłkarze ostrołęckiej Korony w kolejnym spotkaniu sparingowym w okresie przygotowawczym musieli uznać wyższość Znicza Biała Piska ulegając 0:3. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego z trudem dochodzili do sytuacji strzeleckich w sobotnim starciu.

  •  
  • 11:09, 05.02.2017 r.Krótka Mysiadło silniejsza od Nike (zdjęcia, wideo)

Krótka Mysiadło silniejsza od Nike (zdjęcia, wideo)Siatkarki Nike Ostrołęka przegrały ostatnie starcie o mistrzostwo III ligi w grupie mazowieckiej. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego przed własną publicznością musiały uznać wyższość dobrze dysponowanego zespołu z Mysiadła ulegając 0:3.

  •  
  • 11:09, 05.02.2017 r.Mielnik: Wykonaliśmy bardzo ciężką pracę

Mielnik: Wykonaliśmy bardzo ciężką pracęSiatkarze Energi Ostrołęka mają wreszcie wolny weekend i mogą skupić się na regeneracji sił i zaleczeniu urazów. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika ciężko przepracowali cały tydzień i przygotowując się do ostatnich meczów II ligi w sezonie zasadniczym.

  •  
  • 11:09, 05.02.2017 r.Pół tysiąca biegaczy na liście "Tropem Wilczym"

Pół tysiąca biegaczy na liście 'Tropem Wilczym'Mimo że do biegu "Tropem Wilczym" pozostały jeszcze trzy tygodnie to lista startowa jest już wypełniona do ostatniego miejsca. Chętnych do udziału w imprezie organizowanej przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej nie brakowało.

  •  
  • 11:08, 05.02.2017 r.Wieczór w Arce z Jarosławem Trześniewskim-Kwietniem

Wieczór w Arce z Jarosławem Trześniewskim-KwietniemGościem kolejnego w tym roku Wieczoru w Arce będzie Jarosław Trześniewski-Kwiecień, prawnik, poeta, publicysta. Gość zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt. "Nadejście". Spotkanie poprowadzi ostrołęczanin Karol Samsel, poeta i krytyk literacki.


BRW
PWSIP

Wyznaj miłość w komunikacji miejskiej

Wyznaj miłość w komunikacji miejskiej - szkicPo raz drugi Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce zaprasza swoich pasażerów do skorzystania z możliwości wyznania miłości w środkach komunikacji miejskiej. 14 lutego wszystkie nadesłane wyznania będą za darmo wyświetlane na tablicach informacyjnych oraz wyświetlaczach LCD w autobusach.
Zadymienie na poddaszu przyczyną strażackiej interwencji

Zadymienie na poddaszu przyczyną strażackiej interwencjiJedną interwencję odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W sobotę w Lipnikach (gm. Łyse) o godz. 21.12 zgłoszono zadymienie na poddaszu budynku mieszkalnego. Zadysponowano zastępy JRG PSP Ostrołęka, OSP Lipniki i OSP Łyse.
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy