piątek, 23 czerwca 2017 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Aktualności

Pomóżmy dziecku odzyskać okularki

Pomóżmy dziecku odzyskać okularki Kilkuletnia dziewczynka zgubiła wczoraj w okolicy ostrołęckiego pałacyku różowo-fioletowe okulary. Czytelnicy proszeni są o pomoc w odnalezieniu potrzebnej na co dzień zguby. Może ktoś je widział, albo gdzieś odłożył. Kontakt telefoniczny do mamy - 506-844-599.Orliki Korony najlepsi w Łysych (zdjęcia, wideo)

Orliki Korony najlepsi w Łysych (zdjęcia, wideo)Piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2007 prowadzeni przez trenera Mariusza Szymczyka odnieśli zwycięstwo w turnieju ligowym rozegranym na boisku przy ulicy Topolowej w Łysych. Żółto-niebiescy w rywalizacji pokonali zespoły Orzyca Chorzele 3:0 i Tęczy JBB 4:2.

  •  
  • 11:27, 07.06.2017 r.


Zacięte starcia w mistrzostwach AMP Gool (zdjęcia)

Zacięte starcia w mistrzostwach AMP Gool (zdjęcia)Drużyny w trzech kategoriach wiekowych rywalizowały w Olszewo-Borkach w eliminacjach do Wielkich Mistrzostw Akademii Gool. Zaciętą rywalizację prowadziły ze sobą drużyny z Olszewo-Borek, Goworowa, Ostrowi Mazowieckiej i Zambrowa. Poznaj wyniki zawodów.

  •  
  • 11:26, 07.06.2017 r.


Beata Opęchowska z brązem Mistrzostw Polski

Beata Opęchowska z brązem Mistrzostw PolskiBeata Opęchowska z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zapisała na swoim koncie kolejny dobry występ, stając na najniższym stopniu podium Mistrzostw Polski Seniorów w Sosnowcu. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła startowała w kategorii +65 kg.

  •  
  • 11:25, 07.06.2017 r.

JBB

Pięć medali lekkoatletów UKS Siódemka w Pile

Pięć medali lekkoatletów UKS Siódemka w PilePięć medalowych lokat wywalczyli reprezentanci UKS Siódemka prowadzeni przez trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego w Mistrzostwach Polski LZS w Pile. Na konto ostrołęckich lekkoatletów trafiły trzy złote medale, srebro i brąz.

  •  
  • 11:24, 07.06.2017 r.


Zmiany w kursowaniu autobusów MZK nr 1 i 8

Zmiany w kursowaniu autobusów MZK nr 1 i 8Pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami na liniach autobusów nr 1 i 8. Informacje o tymczasowych zmianach w ruchu autobusowym przekazał Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce. Utrudnienia dla pasażerów trwają od ostatniego dnia maja.O tym, jak skutecznie przekazać swój majątek w WSAP (zdjęcia)

O tym, jak skutecznie przekazać swój majątek w WSAP (zdjęcia)Uczestnicy konferencji pn. "Planowanie sukcesji majątku", zorganizowanej w budynku Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce, mogli wysłuchać wykładu na temat skutecznego i bezpiecznego przekazania swojego majątku. Spotkanie prowadził prawnik Paweł Miszkurka.Wypadek, dwa pożary i konar na jezdni

Wypadek, dwa pożary i konar na jezdni Podczas minionej doby doszło do czterech interwencji strażackich.
1. O godz. 08.44 usuwano skutki wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla. Do zdarzenia doszło na ul. Kościuszki w Rzekuniu.


JBB

Wernisaż wystawy malarstwa Radosława Jastrzębskiego

Wernisaż wystawy malarstwa Radosława Jastrzębskiego - 8.06Galeria Ostrołęka zaprasza na wernisaż wystawy prac ostrołęczanina Radosława Jastrzębskiego. Artysta zajmuje się malarstwem sztalugowym oraz sztuką w przestrzeni publicznej. Jest członkiem i współzałożycielem grupy Aves-artists.


Door Tech

Wesoło i kolorowo na festynie w "czwórce" (zdjęcia)

Wesoło i kolorowo na festynie w 'czwórce' (zdjęcia) - szkicSpołeczność Zespołu Szkół nr 4 w Ostrołęce kolejny raz spotkała się na wspólnym festynie, podczas którego dzieci, rodzice i nauczyciele integrowali się, bawili, zajadali smakołykami i korzystali z przygotowanych atrakcji artystycznych, sportowych i rekreacyjnych.


Kamila

Wójt gminy Kadzidło z absolutorium (zdjęcia)

Wójt gminy Kadzidło z absolutorium (zdjęcia)Radni gminy Kadzidło zebrali się podczas sesji, aby podjąć decyzję w sprawie udzielenia wójtowi gminy Dariuszowi Łukaszewskiemu absolutorium za wykonanie budżetu za 2016 rok. Radni, niemal jednogłośnie, udzielili włodarzowi poparcia za gospodarowanie finansami gminy.
Gmina Olszewo-Borki sprzeda gimnazjum w Nowej Wsi

Gmina Olszewo-Borki sprzeda gimnazjum na - szkicRadni gminy Olszewo-Borki spotkali się podczas obrad nadzwyczajnej sesji, podczas której podjęli decyzję w sprawie wyrażenia zgody na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości i budynku gimnazjum w Nowej Wsi. Po wygaszeniu gimnazjum, budynek zostanie sprzedany.


CKZiU

Służba więzienna na zawodach wędkarskich

Służba więzienna na zawodach wędkarskich - szkicNa rzece Narew w miejscowości Dyszobaba, odbyły się VI Zawody Wędkarskie o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Przytułach Starych i Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. Do rywalizacji przystąpiło siedmiu funkcjonariuszy.JWJB

Gala Disco Polo w Czerwinie (wideo)

Gala Disco Polo w Czerwinie po raz czwarty - 15.06Na placu przed Urzędem Gminy w Czerwinie swoje święto będą mieli fani muzyki tanecznej. A wszystko za sprawą IV Gali Disco Polo, na którą zapraszają wójt gminy oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Na scenie zaprezentuje się aż osiem zespołów.
Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - 8.06Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień zasłużonym pracownikom placówki. Zaplanowano też koncert piosenki literackiej.
Rozbudowa placów zabaw w Kadzidle i Dylewie

Rozbudowa placów zabaw w Kadzidle i DylewieJuż od przyszłego roku rozpocznie się rozbudowa istniejących placów zabaw w Kadzidle oraz Dylewie. W latach 2018-2019 powstaną nowe obiekty sportowe łączące funkcje boiska, a w przyszłym roku zostanie rozbudowany plac zabaw przy Zespole Placówek Oświatowych w Kadzidle.
Spektakl "Dziady" w rzekuńskim gimnazjum (zdjęcia)

Spektakl 'Dziady' w rzekuńskim gimnazjum (zdjęcia)Prawdy moralne zawarte w utworach Mickiewicza nigdy nie tracą na wartości. Uświadomili to uczniowie Gimnazjum w Rzekuniu. Romantyczne przesłanie "Dziadów" (cześć druga) zainspirowało uczniów klas trzecich i drugich do wystawienia tego dramatu.


NH

Trwa festyn na osiedlu Centrum (zdjęcia, wideo)

Trwa festyn na osiedlu Centrum (zdjęcia, wideo) - szkicWesoła zabawa dzieci i całych rodzin trwa na placu przy Szkole Podstawowej nr 10. Spółdzielnia mieszkaniowa "Centrum", z okazji 25-lecia istnienia, zaprosiła wszystkich do wspólnego świętowania. Uczestnicy korzystają z przygotowanych atrakcji i dobrej pogody.Kolejne wymuszenie pierwszeństwa. Policja apeluje (zdjęcia)

Kolejne zderzenie pojazdów w Ostrołęce. Policja apeluje (zdjęcia) -szkicDo kolejnego zderzenia samochodów osobowych doszło dziś w Ostrołęce. Według wstępnych ustaleń policjantów przyczyną znów było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Kierowca forda jechał ul. Bohaterów Westerplatte, wykonując manewr skrętu w ul. Kołobrzeską uderzył w bmw.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pizza Rica Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.46 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić