środa, 26 lipca 2017 r., imieniny Anny, Mirosławy, Grażyny

Aktualności

Sobotni dancing i rodzinna niedziela z postaciami z bajek w Wykrocie

Kurpiowska Kraina w Wykrocie zaprasza w sobotę na prawdziwy dancing w specjalnym tanecznym namiocie. Dzień później (niedziela) kompleks nad zalewem odwiedzą bajkowe maskotki: Minionek, Kubuś Puchatek, Myszka Mickey, Marshall i Olaf. Czynne będzie także wesołe miasteczko.

Szarpał i groził, zabrał telefon

Niespełna dwie godziny cieszyli się łupem dwaj mężczyźni, którzy we wtorek dokonali rozboju na 14-latku. Nastolatek był szarpany, grożono mu i zabrano telefon komórkowy. Podejrzanych o przestępstwo szybko ustalili ostrołęccy policjanci.Rekrutacja do PWSZ rozpoczęta

Trwa nabór do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Mławie i Ciechanowie, jedynej w naszym rejonie uczelni publicznej, oferującej bezpłatne studia stacjonarne. Uczelnia posiada bardzo dobrą bazę dydaktyczną oraz systematycznie wzbogaca swoją ofertę edukacyjną.


JBB
Parkingi na osiedlu Starosty Kosa nadal dzielą mieszkańców

Tereny między blokami przy ulicy 11 listopada od lat stanowi przyczynę sporów i lokalnych waśni między mieszkańcami. Jedna ze spółdzielni zorganizowała sobie parking tuż pod oknami bloku innej wspólnoty mieszkaniowej. Problem powrócił na zebraniu rady osiedla Starosty Kosa.Znaleziono klucz

Czytelniczka Kinga prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela klucza z napisem delta, który został znaleziony w sobotę (1 lipca br.) około godz. 17.00 na trawniku przy kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce (fara). Kontakt z czytelniczką pod numerem tel. 607-404-436.Mocni sparingowi rywale ostrołęckiej Korony

Siedem meczów sparingowych dla swoich piłkarzy zaplanował w okresie przygotowawczym szkoleniowiec ostrołęckiej Korony Marcin Truszkowski. To spotkania, które większej grupie piłkarzy mają pozwolić odpowiednio przygotować się na pierwszy mecz sezonu.

  •  
  • 10:34, 06.07.2017 r.


Lekkoatletyczni weterani z medalami w Krakowie

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w XXVII Mistrzostwach Polski Weteranów i VI Mistrzostwach Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce. Z zawodów czwórka zawodników powróciła z sześcioma medalami. Kto wypadł najlepiej?

  •  
  • 10:33, 06.07.2017 r.

CKZiU

Siatkarze Energi zagrają również w Pucharze Polski

Siatkarze Energi Ostrołęka po rocznej przerwie powrócą do rywalizacji w rozgrywkach Pucharu Polski. Po spadku z I ligi biało-czerwoni zrezygnowali z udziału w dodatkowych meczach, jednak jak podkreśla trener Mateusz Mielnik będą to wartościowe sprawdziany.

  •  
  • 10:33, 06.07.2017 r.Wakacyjna Szkoła Tenisa w Ostrołęce. Weź udział

Już po raz dziewiąty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej przygotowało specjalną ofertę bezpłatnych zajęć na okres wakacyjny na kortach przy Witosa. Chcesz dołączyć?

  •  
  • 10:33, 06.07.2017 r.Za trzy lata dworzec kolejowy zmieni się nie do poznania

Podczas ostatniej sesji rady miasta zdecydowano o utworzeniu Centrów Kompetencji Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych w Ostrołęce i w Mostach (Białoruś). Nasze miasto na ten cel zabezpieczyło już w budżecie prawie 240 tys. zł. Aż 90 proc. kwoty ma pochodzić ze środków unijnych.JBB

Kurs "Bądź Bezpieczna" podsumowany (zdjęcia)

Zakończyła się kolejna edycja kursu "Bądź bezpieczna". W tegorocznym szkoleniu wzięło udział 30 kobiet z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Podczas zajęć uczestniczki poznały techniki samoobrony, a także nauczyły się odpowiednich zachowań w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu.
Zawody sportowo-pożarnicze w Dobrołęce (zdjęcia)

W Dobrołęce (gm. Olszewo-Borki) zorganizowano Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania były okazją do sprawdzenia przygotowania kondycyjnego, mobilności i zaangażowania strażaków poszczególnych jednostek oraz sprawności sprzętu, jakim dysponują.
Rozbita panda, pickup na... cmentarzu (zdjęcia)

Niezwykły finał zderzenia dwóch aut w Zbójnej koło Nowogrodu (pow. łomżyński). Rozbity pickup marki mitsubishi kierowany przez młodego kierowcę rozbił cmentarną bramę i zatrzymał się pomiędzy grobami. Starszy kierowca pandy został zabrany do szpitala.
Ostrołęczanka urodziła w bmw

W dość nietypowych okolicznościach przyszła na świat Laura Karina Stella, czwarte dziecko Niny i Dariusza Pojawów, pochodzących z Ostrołęki. Kobieta urodziła dziewczynkę na siedzeniu bmw w samym centrum Donegalu (Irlandia). O sprawie informuje londynek.net.
Złote gody w gminie Olszewo-Borki (zdjęcia)

Piętnaście par z terenu gminy Olszewo-Borki obchodziło jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Świętowanie rozpoczęło się mszą świętą w kościele pod wezwaniem N.M.P. Królowej Polski. Po nabożeństwie uroczystość przeniesiono do budynku Gimnazjum w Olszewie-Borkach.


Trwają rekolekcje z ojcem Manjackalem (program)

Rozpoczęły się rekolekcje zorganizowane przez parafię pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce i Rodziny Domowego Kościoła. Uczestniczy w nich ojciec James Manjackal, charyzmatyk znany na całym świecie. To jego kolejna wizyta w Ostrołęce.


Wakacyjne zajęcia w Galerii Ostrołęka (zdjęcia)

Ostrołęckie Centrum Kultury przygotowało ciekawy program na wakacje, z myślą o dzieciach i młodzieży. Zajęcia z rysunku i malarstwa, teatrzyki czy warsztaty teatralne, to tylko niektóre z propozycji. W tym tygodniu najmłodsi skorzystają z oferty Galerii Ostrołęka.


Zmiany w kursowaniu linii nr 7

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce wprowadza kolejne zmiany w kursowaniu autobusów. Tym razem zostaną zmienione godziny odjazdów następujących kursów: dworzec PKS - ul. Słowackiego 2 (16.05 na 16.21) i Słowackiego 2 - dworzec PKS (16.50 na 16.49).


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.79 zł

4.07 zł

1.63 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić