sobota, 24 czerwca 2017 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

MSerwis

Aktualności

Kolejne wymuszenie pierwszeństwa. Policja apeluje (zdjęcia)

Kolejne zderzenie pojazdów w Ostrołęce. Policja apeluje (zdjęcia) -szkicDo kolejnego zderzenia samochodów osobowych doszło dziś w Ostrołęce. Według wstępnych ustaleń policjantów przyczyną znów było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Kierowca forda jechał ul. Bohaterów Westerplatte, wykonując manewr skrętu w ul. Kołobrzeską uderzył w bmw.Nowy dyrektor wydziału inwestycji miejskich

Nowy dyrektor wydziału inwestycji miejskich -szkicKonkurs na dyrektora Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Ostrołęki został rozstrzygnięty. Obowiązki te obejmie ostrołęczanin Radosław Andrzej Parzych. Prezydent Janusz Kotowski stwierdził, że kandydat posiada wykształcenie, doświadczenie zawodowe i wiedzę, uzasadniające wybór.Fotopułapki do wykrywania osób zaśmiecających lasy?

Fotopułapki do wykrywania osoby zaśmiecające lasy?Straż Miejska w Ostrołęce prosi władze miasta między innymi o zakup fotopułapek. Urządzenie miałyby służyć do wykrywania osób zaśmiecających lasy. Postulat znalazł się w sprawozdaniu z działalności strażników za 2016 r. Pomysłem mundurowych zajęli się radni.Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wypadek z udziałem motorowerzysty w RzekuniuW Rzekuniu doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu i motoroweru. Z ustaleń ostrołęckich policjantów wynika, że przyczyną zderzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez 79-letniego kierowcę osobówki. Motorowerzysta został zabrany do szpitala.


Kamila

Miasto ogłosiło przetarg na tymczasową przeprawę

Miasto ogłosiło przetarg na tymczasową przeprawęDo 20 grudnia br. powinna być gotowa tymczasowa przeprawa mostowa na Narwi w Ostrołęce. Miasto właśnie ogłosiło przetarg na budowę z zaznaczeniem, że za konstrukcję stalową mostu składanego będzie odpowiadało wojsko z 2 Inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego.


CKZiU

Kradzież wózka dziecięcego. Poszukiwani świadkowie

Kradzież wózka dziecięcego. Poszukiwani świadkowieOstrołęccy policjanci z zespołu do spraw wykroczeń i postępowań administracyjnych poszukują świadków kradzieży wózka dziecięcego quatro. Do zdarzenia doszło 29 maja br. przy ulicy Modrzejewskiej w Ostrołęce w godzinach 14.30-14.50."PaT-Wieczorowisko" w rzekuńskim gimnazjum (zdjęcia)

PaT - Wieczorowisko w Gimnazjum w Rzekuniu - szkicPaT to skrót od nazwy programu "Profilaktyka a Ty" który promuje modę na życie bez używek i uzależnień, szczególnie wśród młodzieży. Do projektu przystąpiła także społeczność Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu biorąc udział w "PaT-Wieczorowisku".Zderzenie osobówek w centrum miasta (zdjęcia)

Zderzenie osobówek w centrum miasta (zdjęcia)Do zderzenia samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Bogusławskiego i 11 Listopada w Ostrołęce. Kierujący toyotą, 61-letni mieszkaniec naszego powiatu wymusił pierwszeństwo przejazdu na bmw. Na szczęście nikomu nic się nie stało.Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Dariusz Zyśk, lat 48, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 6 czerwca w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Łęgu Starościńskim.Błyskawiczne odnalezienie zaginionego ostrołęczanina

Błyskawiczne odnalezienie zaginionego ostrołęczanina Bardzo szybko udało się odnaleźć zaginionego mężczyznę, który z uwagi na okoliczności mógł potrzebować natychmiastowej pomocy. W poszukiwaniach wzięli udział mundurowi ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy. W działania zaangażowała się też Grupa Ratownicza "Nadzieja".Goworowskie Targi Przedsiębiorczości (zdjęcia)

Goworowskie Targi Przedsiębiorczości (zdjęcia)W Goworowie już po raz kolejny zorganizowano targi przedsiębiorczości i aktywności społecznej. Podczas wydarzenia można było zapoznać klientów z własną działalnością, przedstawić produkty i usługi. Rozstrzygnięto też konkurs uczniowski.Door Tech

Czapski najlepszy na Kurpiach (zdjęcia, wideo)

Czapski najlepszy na Kurpiach (zdjęcia, wideo)Jordan Czapski zwyciężył w VI Tenisowych Mistrzostwach Kurpi na kortach w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. W finałowym spotkaniu zawodnik reprezentujący Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe pokonał Krzysztofa Bułkowskiego w dwóch setach 7:6 (7:5) 6:0.

  •  
  • 12:03, 06.06.2017 r.

JBB

Dwa brązy OKLA w Mistrzostwach Polski LZS

Dwa brązy OKLA w Mistrzostwach Polski LZSDwa brązowe medale wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w Mistrzostwach Polski Ludowych Zespołów Sportowych. Na najniższym stopniu podium stanęli Magdalena Olszewska w rzucie dyskiem i Fabian Czajkowski w biegu na 400 m.

  •  
  • 12:02, 06.06.2017 r.Korona z awansem, Boruta opuszcza okręgówkę

Korona z awansem, Boruta opuszcza okręgówkęPiłkarze ostrołęckiej Korony nie zwalniają tempa w rozgrywkach ligi okręgowej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w nieco odmłodzonym składzie pokonali Koronę Szydłowo 4:2 i dopisali do swojego dorobku kolejne punkty. Kto opuści okręgówkę?

  •  
  • 12:01, 06.06.2017 r.

NH

Więcej zespołów zagrożonych spadkiem z IV ligi

Więcej zespołów zagrożonych spadkiem z IV ligiNie siedem, a nawet osiem zespołów może opuścić IV ligę mazowiecką. Wszystko to za sprawą spadków z wyższych ligi. Z II ligi do III ligi grupy pierwszej spadły Polonia Warszawa i Olimpia Zambrów. To sprawiło, że więcej zespołów będzie musiało opuścić rozgrywki III ligi.

  •  
  • 12:00, 06.06.2017 r.Znęcał się nad rodziną

Znęcał się nad rodzinąOstrołęccy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu podejrzanego o przemoc domową. Według wstępnych ustaleń mundurowych, mężczyzna miał znęcać się nad żoną oraz dziećmi. 50-latkowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
Drugi dzień zawodów kawaleryjskich (wyniki, zdjęcia, wideo)

Drugi dzień zawodów kawaleryjskich (zdjęcia, wideo)Drugi dzień tegorocznej edycji zawodów kawaleryjskich rozpoczął się od parady ulicami starego miasta. Następnie na plaży miejskiej odbył się konkurs sprawności kawaleryjskiej w skokach i crossie, pokaz "Potęga skoku" oraz kawaleryjskie pokazy kaskaderskie i sprawnościowe.JWJB

Zaginął Rocky

Zaginął Rocky W niedzielę 4 czerwca z posesji przy ul. Czeczotka w Ostrołęce zniknął owczarek niemiecki. Był to 9-miesięczny pies długowłosy, podpalany, masywny. Zwierzak był w trakcie leczenia. Uczciwy znalazca proszony jest o kontakt z właścicielką. Przewidziana nagroda.JBB

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 21 czerwca 2017 r. o godz. 14.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pizza Rica Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić