wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Volvo w rowie, kierowca zniknął (zdjęcia)

Volvo w rowie, kierowca zniknął (zdjęcia)Trwają poszukiwania kierowcy volvo, który zniknął z miejsca kolizji. W piątkowy wieczór na ul. Targowej auto wypadło z drogi, ścięło znaki i zatrzymało się w rowie. Według ustaleń policji osobowym volvo podróżowały trzy osoby, ale kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.


JBB

Zagłosuj na harcerzy z drużyny "Kruk"

Zagłosuj na harcerzy z drużyny 'Kruk' - 6.05. - szkicMłodzież z 2 Ostrołęckiej Drużyny Harcerzy "Kruk" potrzebuje pomocy. Grupa bierze udział w konkursie promującym symbole narodowe. Do zgarnięcia jest atrakcyjna nagroda. Młodzi harcerze mogą liczyć na bon w wysokości 2 tys. zł. za zakup sprzętu obozowego.Jarosław Gowin odwiedzi Ostrołękę

Jarosław Gowin odwiedzi Ostrołękę - szkicJarosław Gowin, wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego odwiedzi w poniedziałek 8 maja Ostrołękę. Podczas wizyty spotka się z prezydentem Januszem Kotowskim i starostą Stanisławem Kubłem, przedsiębiorcami z Ostrołęki i regionu oraz odwiedzi Storę Enso.


Kamila


Audi w rowie

Audi w rowieW przydrożnym rowie zakończyła się jazda około 30-letniego mieszkańca województwa podlaskiego. Mężczyzna w Serafinie (gm. Łyse), na drodze wojewódzkiej nr 645, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Jechał sam. Na szczęście nie doznał obrażeń.Strażacy z Dąbrówki będą świętować

Strażacy z Dąbrówki będą świętować - 6.05Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrówce (gm. Lelis) zaplanowała uroczystość z okazji Dnia Strażaka. Obchody rozpoczną się mszą świętą w kościele pw. św. Anny. Po nabożeństwie uczestnicy przemaszerują do remizy, gdzie zaplanowano m.in. wręczenie odznaczeń.Zabrakło miejsc dla 71 przedszkolaków

Zabrakło miejsc dla 71 przedszkolakówOstrołęckie przedszkola miejskie i oddziały przedszkolne działające przy szkołach podstawowych ogłosiły listy dzieci przyjętych do placówek. Niestety jak co roku nie wszyscy znaleźli się na szczęśliwych kartach. Wyniki tegorocznej rekrutacji pokazują, że zabrakło miejsc dla 71 osób.Piłkarski weekend w mieście i powiecie. Plan gier

Piłkarski weekend w mieście i powiecie. Plan gierPrzed nami seria bardzo ciekawych i emocjonujących spotkań piłkarskich w mieście i powiecie ostrołęckim. W rozgrywkach ligi okręgowej przed własną powiększenia przewagi nad najgroźniejszymi rywalami w walce o awans staną zawodnicy Korony. Poznaj plan meczów.

  •  
  • 12:14, 05.05.2017 r.

Door Tech

Laskowski za Krajewskiego w fotelu prezesa Korony

Laskowski za Krajewskiego w fotelu prezesa KoronyDobrze znany kibicom w naszym regionie przedsiębiorca i kibic piłki nożnej Artur Laskowski został nowym prezesem OTS Korona. Na stanowisku zastąpił Jakuba Krajewskiego, który pozostał członkiem zarządu największego klubu sportowego w mieście.

  •  
  • 12:13, 05.05.2017 r.


Siatkarze Energi pokonali Karpaty Krosno

Siatkarze Energi pokonali Karpaty KrosnoSiatkarze Energi Ostrołęka przegrywali z Karpatami Krosno już 0:2, aby ostatecznie odnieść zwycięstwo 3:2 i zapewnić sobie pierwsze niezwykle ważne punkty w turnieju finałowym rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika jedną nogą są już w półfinale zmagań.

  •  
  • 12:13, 05.05.2017 r.

JBB

Dużo emocji i bramek na stadionach IV ligi

Dużo emocji i bramek na stadionach IV ligiZa nami kolejna ciekawa odsłona spotkań w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. W ostatniej serii meczów ambitnie walczyły o punkty drużyny ze strefy spadkowej. Wiele jednak wskazuje na to, że znamy już drużyny, które w czerwcu pożegnają się z ligą.

  •  
  • 12:12, 05.05.2017 r.

Dziwna Para

Poszukiwania młodego mężczyzny z happy endem

Poszukiwania młodego mężczyzny z happy endem - szkicMłody mężczyzna z powiatu ostrołęckiego wyszedł z domu i nie wrócił. Miał problemy ze zdrowiem, a okoliczności zaginięcia wskazywały na to, że może potrzebować pomocy. Służby ratunkowe zorganizowały poszukiwania, które zakończyły się szczęśliwie.
Aktualne ceny paliw

Aktualne ceny paliwNie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.
Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Regina Liss, lat 84, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 5 maja w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce o godz. 13.00.Przypalony garnek i auto w rowie

Przypalony garnek i auto w rowiePodczas minionej doby strażaków wzywano dwukrotnie.
1. W jednym z bloków przy ul. Madalińskiego w Ostrołęce o godz. 11.11 interweniowano do przypalonego garnka w mieszkaniu bloku mieszkalnego. Zadysponowano trzy zastępy JRG PSP Ostrołęka.
Agata Tuszyńska odwiedzi Kadzidło

Agata Tuszyńska odwiedzi Kadzidło - 10.05.Z mieszkańcami i czytelnikami gminy Kadzidło spotka się w "Kinie za Rogiem" Agata Tuszyńska - pisarka, poetka, autorka głośnych książek "Oskarżona: Wiera Gran", "Ćwiczenia z natury", "Długie życie gorszycielki", "Tyrmandowie. Romans amerykański" czy "Narzeczona Schulza".JWJB

Drugi dzień zmagań maturzystów. Dziś "królowa nauk" (zdjęcia)

Drugi dzień zmagań maturzystów. Dziś 'królowa nauk'(zdjęcia) -szkicUczniowie ostatnich klas szkół średnich punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęli egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym. Żeby zdać maturę z tego przedmiotu młodzież musi uzyskać 30 proc. punktów. Po południu abiturienci przystąpią do zmagań z wiedzy o tańcu.


CKZiU

IV "EtnoSakralia Kurpiowskie"

IV 'EtnoSakralia Kurpiowskie' - 7.05 - szkicPrzed nami IV "EtnoSakralia Kurpiowskie". To jedyne w swoim rodzaju takie wydarzenia artystyczne na Kurpiach. W swojej idei łączy muzykę ludową - w szczególności związaną z naszym regionem - z muzyką klasyczną. Festiwal co roku gromadzi sporą grupę odbiorców.


JBB

Amnestia w bibliotece - zwróć zaległe książki

Amnestia w bibliotece - zwróć zaległe książki - 5.05Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce - jak co roku - ogłasza amnestię dla wszystkich osób, które przetrzymują w domu książki. Od 5 do 15 maja będzie można bez konsekwencji finansowych uregulować swoje zaległe zobowiązania.


Ogłoszenie o licytacji ułamkowej części nieruchomości

Ogłoszenie o licytacji ułamkowej części nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22 maja 2017 r. o godz. 11.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr XI), odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy