środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Warsztaty rysowania komiksu (zdjęcia)

Warsztaty rysowania komiksu (zdjęcia)Na warsztaty rysowania komiksu zaprosiło w niedzielę młodych mieszkańców miasta i powiatu Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Zajęcia zorganizowano jako wydarzenie towarzyszące trwającej w muzeum wystawy "Kajko i Kokosz - komiksowa archeologia".Czytelnik pyta: co z komunikacją autobusową w Czarnotrzewiu?

Skrzynka skarg: jak kursują autobusy na trasie Ostrołęka-Baranowo?Chcę dowiedzieć się jak kursują autobusy na trasie Ostrołęka-Baranowo po zamknięciu mostu w Czarnotrzewiu? Pojawiły się głosy, że autobus będzie dojeżdżał tylko do mostu od strony Chudka, a tam na pasażerów czeka przesiadka do innego, który dojedzie do samego Baranowa.
JBB

Ostrołęczanin w podróży Zielonym Busem po USA

Ostrołęczanie w składzie wyprawy Zielonym Busem po USANa początku maja tego roku startuje trzymiesięczna wyprawa Zielonym Busem po Stanach Zjednoczonych. Sześcioosobowa grupa podróżników zwiedzi USA od Florydy aż po Alaskę. W składzie znalazł się także ostrołęczanin Mariusz Zyśk, który wyruszy na spotkanie przygody.Skrzynka skarg: w Rzekuniu dotacji na kotły CO nie będzie?

Skrzynka skarg: w Rzekuniu dotacji na kotły CO nie będzie?Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Dlaczego wójt udaje zatroskanie sprawami gminy i mieszkańców, ale jak trzeba dotrzymać terminów to pana wójta nie ma. Konkretnie chodzi o dotację WFOŚiGW na program, który wójt ogłosił 13 stycznia 2017 roku.Dwóch proboszczów podostrołęckich parafii z nominacjami

Dwóch proboszczów podostrołęckich parafii z nominacjamiBiskup łomżyński Janusz Stepnowski podniósł do godności kanoników honorowych dziewięciu kapłanów diecezji łomżyńskiej. Dwóch z nich pełni posługę proboszczów parafii na terenie powiatu ostrołęckiego - ks. Stanisław Grosfeld, proboszcz z Dąbrówki i ks. Wiesław Pac, proboszcz z Czarni."Trash Story" w "Oczku" (zdjęcia, wideo)

'Trash Story' w 'Oczku' (zdjęcia, wideo)Na kolejny ciekawy spektakl zaprosili ostrołęczan w piątkowy wieczór młodzi aktorzy uczący się pod okiem Wojciecha Kraszewskiego. W klubie "Oczko" zaprezentowano sztukę teatralną Magdaleny Fertacz pt. "Trash Story" o skomplikowanych relacjach rodzinnych.Zebranie sprawozdawcze rady os. Łęczysk (zdjęcia)

Zebranie sprawozdawcze rady os. Łęczysk (zdjęcia)Znikomym zainteresowaniem cieszyło się piątkowe spotkanie sprawozdawcze Rady Osiedla Łęczysk. Z zaproszenia skorzystało zaledwie kilkanaście osób. W ciągu ostatniego roku z powodu śmierci członków, rada dwukrotnie uzupełniała swój skład.Rodzinne warsztaty budowania latawców (zdjęcia)

Rodzinne warsztaty budowania latawców (zdjęcia)Cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkańców warsztaty tworzenia latawców miały swoja kolejną odsłonę. W piątkowe popołudnie kolejni ochotnicy wzięli udział w nauce tworzenia latawców, aby już za półtora tygodnia wziąć udział specjalnym konkursie.Kultowa noc na plaży (zdjęcia)

Kultowa noc na plaży (zdjęcia)Ciekawy wieczór spędziły dzieci z os. Wojciechowice, które wzięły udział w piątkowym wydarzeniu organizowanym przez "Kultownię". Młodzie ostrołęczanie zostali zwerbowani do Specjalnej Jednostki Śledczej. Musieli wykazać się jednak sporymi umiejętnościami.


JBB

Licytacja dwupokojowego mieszkania w centrum Ostrołęki

Licytacja dwupokojowego mieszkania w centrum OstrołękiOstrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza ogłasza nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż dwupokojowego mieszkania (z kuchnią, bez balkonu) o powierzchni 32,30 m kw. położonego na drugim piętrze w wieżowcu przy ul. Sienkiewicza 3 w Ostrołęce.


JWJB

Grad bramek na inaugurację OLPN (zdjęcia, wideo)

Grad bramek na inaugurację OLPN (zdjęcia, wideo)Aż 40 bramek padło na inaugurację Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. Wiosenna edycja zmagań organizowanych przez MZOSTiIT przyciągnęła do rywalizacji jedenaście zespołów. Pierwszym liderem została Autokasacja po zwycięstwie nad Myjnią Auto-Chrom 10:1.

  •  
  • 11:21, 23.04.2017 r.KS CK Troszyn za trzy punkty w starciu z Borutą

KS CK Troszyn za trzy punkty w starciu z BorutąPiłkarze KS CK Troszyn odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w meczu 21 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego pokonali Borutę Kuczbork 1:0 po bramce strzelonej przez Karola Kamionowskiego.

  •  
  • 11:20, 23.04.2017 r.

JBB
CKZiU

Grzegorz Łomacz z Lubina do Skry Bełchatów?

Grzegorz Łomacz z Lubina do Skry Bełchatów?Przygoda ostrołęczanina Grzegorza Łomacza z Cuprum Lubin dobiegła końca. Po trzech sezonach nadszedł czas na podjęcie nowego wyzwania przez 30-letniego reprezentanta Polski. Kolejnym klubem w karierze ma być Skra Bełchatów. Czy tak się stanie?

  •  
  • 11:20, 23.04.2017 r.Siatkarze Energi podnieśli się z kolan i pokonali MOS

Siatkarze Energi podnieśli się z kolan i pokonali MOSSiatkarze Energi Ostrołęka po porażce w pierwszym dniu turnieju z Olimpią Sulęcin 0:3, w drugim dniu zmagań sprawili kibicom dużo radości i pokazali, że nie można ich przedwcześnie skreślać. Tym razem podopieczni trenera Mateusza Mielnika pokonali MOS Wola Warszawa 3:0.

  •  
  • 11:19, 23.04.2017 r.

Dziwna Para

Zasady odbioru odpadów wielkogabarytowych w Ostrołęce

Zasady odbioru odpadów wielkogabarytowychOstrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, jako zarządzający systemem odbioru i zagospodarowania odpadów z terenu miasta Ostrołęki, przypomina obowiązujące zasady zarówno w przypadku posesji domów jednorodzinnych jak i wiat śmietnikowych w budownictwie wielorodzinnym.
Przemysław Wipler w Ostrołęce

Przemysław Wipler zawita do OstrołękiW Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce zaplanowano otwarte spotkanie z Przemysławem Wiplerem, byłym posłem PiS, do niedawna wiceprezesem partii Wolność (niegdyś Korwin). Tematem rozmowy będzie bezpieczeństwo Polski oraz przeciwdziałanie biedzie.
Dzień otwarty w ZSZ nr 2

Dzień otwarty w ZSZ nr 2Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce otwiera swoje drzwi dla tegorocznych absolwentów gimnazjów. We wtorek 25 kwietnia placówka będzie kusiła uczniów przede wszystkim ofertą edukacyjną, ale także osiągnięciami, bazą dydaktyczną warunkami mieszkalnymi internatu.
Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.
"Ugotowani" z udziałem ostrołęczanina

'Ugotowani' z udziałem ostrołęczanina (wideo) - 23.04Pochodzący z naszego miasta Marcin "Tiger" Płodziszewski weźmie udział w niedzielnym odcinku programu rozrywkowo-kulinarnego pt. "Ugotowani" emitowanego na antenie TVN. Ostrołęczanin pokaże, że poza pasją sportową i muzyczną, potrafi też co nieco przyrządzić w kuchni.


Patrycja Markowska gwiazdą tegorocznych Dni Ostrołęki (wideo)

Patrycja Markowska gwiazdą tegorocznych Dni Ostrołęki (wideo)Dni Ostrołęki tradycyjnie rozpoczną się 12 maja uroczystą sesją rady miasta. To historyczna data, gdyż tego dnia w 1373 r. Ostrołęka otrzymała prawa miejskie. Dni Ostrołęki kończą się 26 maja, co związane jest z rocznicą Bitwy pod Ostrołęką z 1831 r.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy