niedziela, 20 sierpnia 2017 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Aktualności

Akcja "Odblaski to nie obciach" zainaugurowana

W Ostrołęce przez siedzibą miejskiego ratusza oraz starostwa powiatowego zainaugurowano akcję pod hasłem "Odblaski to nie obciach", której głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa oraz edukacja i promocja wśród dzieci i dorosłych noszenia odblasków.Bawili się na ognisku rodzinnym w Zalasiu (zdjęcia)

Młodsi i starsi mieszkańcy Zalasia w gminie Łyse, bawili się całymi rodzinami na zorganizowanym festynie wiejskim. Podczas wydarzenia nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, występów i konkursów z nagrodami. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.Zgubiono telefon

Czytelniczka Paulina prosi o pomoc w odnalezieniu zgubionego telefonu hammer. Do zguby doszło w okolicach fortów Bema w Ostrołęce w środę 16 sierpnia około godziny 17.40. - Zależy mi na zapisanych kontaktach Proszę szczególnie o zwrot karty - pisze Paulina.Dwa pożary i trzy wypadki

Podczas minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano pięciokrotnie.
1. O godz. 13.04 gaszono pożar poszycia leśnego w miejscowości Goworki (gm. Rzekuń). Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastęp OSP Borawe.Festyn rodzinny z udziałem ostrołęckich policjantów (zdjęcia)

W minioną sobotę, ostrołęccy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym "Cud Nad Narwią" na plaży miejskiej. Mundurowi rozdawali najmłodszym niebieskie balony, a co najważniejsze - także ulotki propagujące właściwe zachowanie nad wodą i podczas wakacyjnego wypoczynku.Kieszonkowcy w akcji. Policja apeluje

Do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zgłosiło się kilka osób, które utraciły pieniądze lub portfele. Do kradzieży doszło na targowisku miejskim, a także w sklepach na terenie miasta. Mundurowi apelują do mieszkańców o szczególną ostrożność podczas zakupów.Strażacy z gminy Kadzidło już po szkoleniu

Strażacy z gminy Kadzidło uczestniczyli w szkoleniu podstawowym, przeprowadzonym przez pracowników KM PSP w Ostrołęce. W zajęciach duży nacisk położono na umiejętności praktyczne oraz wyrobienie odpowiednich nawyków i umiejętności pracy ze sprzętem.Janusz Bigda wystąpi na scenie przy "Kupcu"

W ramach spotkań z cyklu "Ostrołęka pełna Boga" na ostrołęckiej scenie swój recital zaprezentuje Janusz Bigda - kompozytor i wykonawca z Mikołajek, którego utwory są śpiewane w całej Polsce. Koncerty na scenie przy "Kupcu" potrwają do soboty 19 sierpnia br.

Szukamy właściciela labradora

Na jedna z posesji w Laskowcu przy ul. Długiej (gm. Rzekuń) przybłąkał się pies rasy labrador o jasnym umaszczeniu. Suczka jest oswojona, grzeczna i spokojna, widać, że była trzymana w domu. Teraz czeka na właścicieli, którzy być może już jej szukają.Ciało w Narwi

Ciało 67-letniego mężczyzny wydobyto w poniedziałek z Narwi. Mężczyzna udał się nad rzekę, by łowić ryby. Na skutek prawdopodobnie nieszczęśliwego wypadku 67-latek wpadł do wody i utonął. Jego ciało w poniedziałek wyłowiono w okolicy miejsca określanego przez wiele osób nazwą "Pustelnik".Kolejne porażenie prądem. Nie żyje 17-letni chłopak

Do tragicznego w skutkach nieszczęśliwego wypadku doszło na os. Stacja w Ostrołęce. 17-letni chłopak, wychodząc z basenu, prawdopodobnie dotknął urządzenia elektrycznego. Doszło do porażenia prądem. Nastolatka nie udało się uratować.


JBB

Mieszkaniec powiatu gnał 110 km/h w terenie zabudowanym

Na długo zapamięta świąteczny wyjazd na drogi powiatu ostrowskiego 27-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna w okolicach Wąsewa gnał skodą w terenie zabudowanym aż 110 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za kółko nie wsiądzie przez trzy miesiące.Bóg nad Bugiem na ostrołęckiej scenie (zdjęcia, wideo)

Podczas serii koncertów organizowanych w ramach wydarzenia pod nazwą "Ostrołęka pełna Boga", na scenie przy Kupcu zaprezentował się zespół Bóg nad Bugiem. Do końca tego tygodnia na ostrołęckiej scenie śpiewać i grać będą chrześcijańskie zespoły z różnych miejsc Polski.

Wiele atrakcyjnych zawodów do zdobycia w krótkim czasie

Do 25 sierpnia br. można zapisywać się do Medyczno-Społecznej Szkoły Policealnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, mieszczącego się przy ul. Parkowej 6. Szkoła oferuje naukę w jednym z 11 atrakcyjnych zawodów.Kolarze wykręcili świetne wyniki (zdjęcia, wideo)

Łukasz Pierzymowski wygrał rywalizację na 10 km trasie w wyścigu kolarskim na czas. Reprezentant Warszawy ustanowił nowy rekord imprezy wygrywając zawody z wynikiem 13 minut i 22 sekund, wyprzedzając pewnie kolejnych na mecie rywali z całego kraju.

  •  
  • 10:33, 16.08.2017 r.


Truszkowski: Będzie mi go brakowało w drużynie

W letnim okienku transferowym kilku zawodników zdecydowało się opuścić szeregi ostrołęckiej Korony i kontynuować swoją karierę w innych klubie. Szczególnie odejście jednego zawodnika było bardzo trudne dla szkoleniowca żółto-niebieskich Marcina Truszkowskiego.

  •  
  • 10:32, 16.08.2017 r.


Bałazy: Kubat? To nie jedyny dobry transfer tego lata

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu inaugurującym rozgrywki ligi okręgowej w nowym sezonie rozbili Ostrovię Ostrów Mazowiecka aż 5:0. Trener Łukasz Bałazy jest zadowolony z postawy zespołu i podkreśla, że latem udało się uzupełnić skład bardzo wartościowymi zawodnikami.

  •  
  • 10:31, 16.08.2017 r.


Ruszają rywalizacje w Pucharze Polski w okręgu

Spotkanie rezerwy Korony Ostrołęka z Aldo Bartnik Myszyniec będzie najciekawszym spotkaniem dla kibiców piłki nożnej w mieście i powiecie ostrołęckim. Do ciekawych i emocjonujących starć z pewnością dojdzie także na kilku innych stadionach w regionie.

  •  
  • 10:31, 16.08.2017 r.


"Kurier Mazowiecki" o tężniach solankowych w Długosiodle (wideo)

W miejscowości Długosiodło (pow. wyszkowski), niespełna 40 kilometrów od Ostrołęki, powstały tężnie solankowe niczym w słynnym uzdrowisku w Ciechocinku. Mieszkańcy i przyjezdni goście mogą z nich korzystać bezpłatnie. O sprawie informował "Kurier Mazowiecki".


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić