piątek, 23 czerwca 2017 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Aktualności

Jest szansa na miejską wypożyczalnię rowerów

Jest szansa na miejską wypożyczalnię rowerów - szkicPrezydent Janusz Kotowski odpowiedział na interpelację radnej Magdaleny Jaworowskiej w sprawie uruchomienia bezpłatnej stacji wypożyczalni rowerów. Włodarz zaznaczył, że utworzenie miejskiej wypożyczalni jednośladów jest już ujęte w jednym z projektów.


NH
Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


JBB

Ulica kapitana Stanisława Koski zniknie z mapy miasta

Ostrołęczanin, dowódca ORP 'Gdynia' zniknie z mapy miastaUlica kapitana Stanisława Koski (os. Centrum) wkrótce zniknie z mapy Ostrołęki. Z taką prośbą do rady miasta zwróciła się Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zorza". Ostateczną decyzję podejmą radni na sesji 22 czerwca, ale wydaje się ona formalnością.ME U-21: Polska na remis ze Szwecją

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 21 w meczu o wszystko ze Szwecją pierwsza objęła prowadzenie, podobnie jak ze Słowacją. Później jednak Biało-czerwoni stracili dwie bramki, ale ostatnie słowo należało do Dawida Kownackiego, który uratował naszej drużynie.

  •  
  • 12:04, 20.06.2017 r.


Rakiety pójdą w ruch w Lelisie. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z gminą Lelis zapraszają dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach z cyklu "Wakacyjna Szkoła Tenisa". Treningi będą miały miejsce na korcie przy Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Chcesz dołączyć?

  •  
  • 12:03, 20.06.2017 r.


Łomacz bez awansu do Final Six Ligi Światowej

Siatkarze reprezentacji Polski nie zagrają w finale Ligi Światowej. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego w trzeciej kolejce spotkań przed własną publicznością rozegrali tylko jedno dobre spotkanie z Iranem. W meczach z Rosją i USA rozczarowali swoich kibiców.

  •  
  • 12:03, 20.06.2017 r.


Jantarki z utrzymaniem w rozgrywkach II ligi

Piłkarki Jantaru Ostrołęka wywalczyły utrzymanie w rozgrywkach II ligi w grupie mazowieckiej. Podopieczne trenera Pawła Zyśka mimo porażki w ostatnim meczu sezonu utrzymały ósmą lokatę gwarantującą ligowy byt. Poznaj rozstrzygnięcia i końcową tabelę.

  •  
  • 12:02, 20.06.2017 r.


Lekkoatleci OKLA rywalizowali w Warszawie

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w Mistrzostwach Warszawy U-16. Do zmagań w zawodach przystąpili podopieczni Katarzyny i Konrad Szusterów, Bartosza Witkowskiego, Marianny Pędzich i Michała Zawojka.

  •  
  • 12:01, 20.06.2017 r.


Warszawska firma wybuduje ostrołęckie MŻW (wizualizacja)

Trzy podmioty zgłosiły się do przetargu na budowę Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce. Wśród wykonawców chętnych do adaptacji budynków dawnego aresztu była też firma z Ostrołęki. To jednak nie ona zmieni oblicze obiektu. O sprawie informuje portal dzieje.pl.
Zapisz się już dziś na język angielski w EnglishTop

Szkoła języków obcych EnglishTop zachęca uczniów do wzięcia udziału w czerwcowych placement testach. Testy pomogą w dobraniu grupy na właściwym poziomie. Przyjdź i sprawdź się. Testy odbędą się w dniach 20-23 czerwca 2017 w godz. 16.00-19.00.
Pożary lasu i kontenera

Minionej doby o godz. 15.23 doszło do pożaru poszycia w lesie w miejscowości Borawe (gm. Rzekuń). Spaleniu uległo około 15 arów powierzchni. Zadysponowano sześć zastępów z JRG PSP Ostrołęka, OSP Goworowo, OSP Borawe, OSP Kunin, OSP Lipianka oraz OSP Kamianka.
Szukamy domu dla kotka

Dominika prosi o pomoc czytelników w znalezieniu dobrego domu dla małego, czarnego kotka. Tu gdzie jest obecnie nie może przebywać zbyt długo. Więcej informacji pod numerem telefonu 500-666-851. Może akurat ktoś marzy o przygarnięciu małego zwierzaka.


Kamila
CKZiU

"Kurier Mazowiecki" o Weselu Kurpiowskim w Kadzidle (wideo)

Rokrocznie w Kadzidle odbywa się festiwal folkloru weselnego. Podczas Wesela Kurpiowskiego uczestnicy mają okazję oglądać dawne zwyczaje i obrządki weselne mieszkańców Kurpiowszczyzny. Do Kadzidła ciągną wówczas tłumy gości. O wydarzeniu informował "Kurier Mazowiecki".
Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Teresa Gumkowska, lat 65, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 20 czerwca w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.00.


Door Tech

Radosny Świetlicobus w trasie po osiedlach (rozkład jazdy)

Kolorowy autobus wraz z wolontariuszami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce odwiedza kolejne osiedla w naszym mieście, aby zaproponować najmłodszym wspólną zabawę i wiele atrakcji. Dzieci będą mogły liczyć między innymi na gry edukacyjne i zabawy ruchowe.
Nepomuki dla osób zasłużonych dla Kurpiowszczyzny (zdjęcia)

Tradycją od 2011 roku stało się, że podczas Wesela Kurpiowskiego wyróżniane są osoby, które podjęły pracę na rzecz Kurpiowszczyzny. Z inicjatywy wójta Dariusza Łukaszewskiego zasłużeni otrzymują tytułu Honorowego Obywatela Gminy Kadzidło oraz figurę Nepomuka.


JBB
JWJB

Regionalne i domowe wyroby w Galerii Bursztynowej

W najbliższy weekend 24 i 25 czerwca Galeria Bursztynowa zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych. Klienci odwiedzający centrum handlowe w tych dniach będą mogli kupić m.in. wędliny, pieczywo, wyroby garmażeryjne oraz miody.
Komisarz Wyborczy zaprasza na konsultacje

Komisarz Wyborczy zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach dotyczących wzorów kart do głosowania stosowanych w wyborach samorządowych. Wyborcy zostaną poinformowani o ich prawach, uprawnieniach osób niepełnosprawnych i zasadach głosowania.Mała dziewczynka pod kołami volkswagena (zdjęcia)

Dziesięcioletnia dziewczynka trafiła do ostrołęckiego szpitala na skutek potrącenia przez volkswagena borę. Do wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór w Olszewie-Borkach. Dziewczynka wyjechała rowerem z terenu szkoły podstawowej na ulicę wprost pod samochód.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.46 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić