środa, 22 lutego 2017 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Aktualności

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w LelisieUczniowski Klub Sportowy Fight Academy Ostrołęka oraz Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zapraszają na kolejną odsłonę Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Podczas gali w hali sportowej przy ulicy Szkolnej dojdzie do zmagań w kilku formułach sztuk walki

 •  
 • 13:08, 19.02.2017 r.

PWSIP

Ferie z Ostrołęckim Stowarzyszeniem Tenisowym

Ferie z Ostrołęckim Stowarzyszeniem TenisowymOstrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz miasto Ostrołęka zapraszają dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych szkoleniu tenisowym w czasie ferii zimowych. W drugim tygodniu przerwy szkolnej zajęcia w hali w Wojciechowicach poprowadzi Jakub Nosek. Chcesz dołączyć?

 •  
 • 13:07, 19.02.2017 r.

JBB

Srebro Sucheckiej i nadzieja na kolejne sukcesy

Srebro Sucheckiej i nadzieja na kolejne sukcesyReprezentantka UKS Siódemka Kornelia Suchecka z bardzo dobrym wynikiem 12.56 m wywalczyła srebrny medal Halowych Mistrzostw Polski U-20 w Toruniu. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego ma realne szanse na wyjazd na letnie Mistrzostwa Europy we Włoszech.

 •  
 • 13:07, 19.02.2017 r.


Zima kolarzom KK24h w Markach niestraszna

Zima kolarzom KK24h w Markach niestrasznaKolarze KK24h rywalizowali w Zimowym Poland Bike Marathon, który odbył się w podwarszawskich Markach. Do zmagań przystąpiło blisko dwustu zawodników, a leśna trasa z dużą ilością śniegu okazała się wymagającą szczególnie dla mniej doświadczonych rowerzystów.

 •  
 • 13:06, 19.02.2017 r.


Skrzynka skarg: wycinka drzew przy ul. Cieplińskiego

Skrzynka skarg: wycinka drzew przy ul. Cieplińskiego - szkicSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Przy ulicy Cieplińskiego 12 trwa wycinka drzew, a konkretnie całego skweru. Chciałbym, aby ktoś przyjrzał się tej sprawie. Drzewa, które tam rosły, liczyły kilkanaście lub też kilkadziesiąt lat.


JWJB

Warsztaty dialektu kurpiowskiego w starostwie

Warsztaty z dialektu kurpiowskiego w starostwie - 22.02.Związek Kurpiów zaprasza wszystkich chętnych do udziału w warsztatach z dialektu kurpiowskiego. Zajęcia pod nazwą "Wymowa kurpiowska - podstawowe zasady pisowni i gramatyki" skierowane są szczególnie do instruktorów zespołów folklorystycznych, nauczycieli i regionalistów.Ostrołęcka Rada Seniorów zaprasza do współpracy

Ostrołęcka Rada Seniorów zaprasza do współpracy - szkicRada Seniorów działająca przy ostrołęckim urzędzie miasta zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych seniorów, którzy mają pomysły, jak pomagać osobom starszym w naszym mieście, chcą zgłaszać swoje potrzeby, angażować się w działania na rzecz innych i siebie.Zapusty na Kurpiach po raz szósty

Zapusty na Kurpiach pod raz szóstyMieszkańcy gminy Kadzidło oraz zaproszeni goście już po raz szósty spotkają się na imprezie "Zapusty na Kurpiach" w Chudku. Panie z koła gospodyń wiejskich zapewne wzorem lat ubiegłych przygotują dla uczestników wiele atrakcji, w tym pokaz artystyczny i poczęstunek.Trwają zgłoszenia do konkursu "Wójt roku 2016"

Trwaja zgłoszenia do konkursu 'Wójt roku 2016'W tym roku odbędzie się szesnasta edycja konkursu na najlepszego wójta, organizowanego przez program pierwszy TVP. Plebiscyt ma na celu wyłonić włodarza, który wykazał się w minionym roku największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy i promowania swojego regionu.

Regionalni wytwórcy powalczą o Laur Marszałka

Zdobądź Laur Marszałka - przed 28 .02Chleby, sery, wędliny, oleje, powidła czy miody - Mazowsze słynie ze zdrowych i smacznych produktów. Świetnie smakują i wyglądają, cechuje je wysoka jakość, naturalne składniki, a także pasja z jaką są przygotowywane. Które z nich zdobędą Laur Marszałka jubileuszowej, bo dziesiątej edycji?


Villa Piano
HQS

Małe i średnie firmy otrzymają 1 mld zł na innowacje

Małe i średnie firmy otrzymają 1 mld zł na innowacjeW tegorocznych konkursach szybkiej ścieżki Narodowego Centrum Badań i Rozwoju do firm może trafić 2,5 mld zł. To pieniądze, które mają wesprzeć badania przemysłowe i rozwojowe. Zaletą tego programu są ograniczone do minimum formalności oraz szybkość otrzymania decyzji.
Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.


CKZiU

Zaginął Kazimierz Bednarczyk (aktualizacja)

Zaginął Kazimierz BednarczykPolicjanci z Ostrołęki, rodzina i przyjaciele poszukują 46-letniego Kazimierza Bednarczyka, mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna po raz ostatni widziany był w sobotę 18 lutego br. około godz. 13.00 we wsi Todzia (gm. Kadzidło).
Prezydent Kotowski dzieli skórę na niedźwiedziu

Kotowski: zyskami z elektrowni podzielimy się z Rzekuniem- Chcemy większej Ostrołęki, ale zyskami z elektrowni podzielimy się z Rzekuniem - powiedział serwisowi portalsamorzadowy.pl prezydent Janusz Kotowski. Problem w tym, że jakikolwiek podział pieniędzy może okazać się tylko marzeniem, albo zasłoną dymną.
Galeria Bursztynowa odsłoniła kulisy metamorfoz

Galeria Bursztynowa odsłoniła kulisy metamorfozJesteście ciekawi jak przebiegały metamorfozy sześciu finalistek akcji "Odkryj siebie na nowo"? Galeria Bursztynowa przygotowała specjalną fotorelację dla osób, które chcą śledzić uczestniczki najnowszej edycji cieszącej się dużą popularnością akcji.
Trwają XIV Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Trwają XIV Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne - szkicPo raz czternasty odbywają się w naszym mieści spotkania charyzmatyczne. W hali im. Arkadiusza Gołasia każdego roku we wspólnej modlitwie, rozważaniach i konferencjach uczestniczy około dwóch tysięcy wiernych z całej Polski. XIV Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne potrwają trzy dni.JBB

Kolejny amerykański transport w Ostrołęce. Problem z mostem?

Kolejny amerykański transport w Ostrołęce. Problem z mostem?Kolejny konwój amerykańskich ciężarówek wojskowych zatrzymał się w czwartek 9 lutego na stacji Statoil przy rondzie im. Księcia Siemowita III w Ostrołęce (przy McDonald's). Nie wiadomo czy postój wymuszony został zablokowanym przejazdem przez stary most.BRW

Kolejny mistrz parkowania

Kolejny mistrz parkowaniaKolejny mistrz parkowania na ul. Kościuszki w Ostrołęce. Na kierowcy opla corsy nie zrobił wrażenia niemal pusty parking w pobliżu dawnej komendy policji. Swój pojazd pozostawił przed bramą prywatnej posesji pomimo wyraźnej tabliczki z komunikatem o zakazie parkowania.
Siatkarze Energi powalczą o punkty w Augustowie

Siatkarze Energi powalczą o punkty w AugustowieSiatkarze Energi Ostrołęka w sobotni wieczór rozegrają ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika na wyjeździe zmierzą się z Centrum Augustów. Spotkanie będzie niezwykle ważne dla obu drużyn. Dlaczego?

 •  
 • 08:39, 18.02.2017 r.

Trójka kontra Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

Trójka kontra Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaSzczypiorniści Trójki w sobotni wieczór rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w wyjazdowym starciu zmierzą się ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Czy bursztynowi odniosą kolejne zwycięstwo?

 •  
 • 08:38, 18.02.2017 r.

Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy