czwartek, 25 maja 2017 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Zmarł Zbigniew Wodecki (wideo z koncertu w Ostrołęce)

Zmarł Zbigniew Wodecki (wideo z koncertu w Ostrołęce)Nie żyje Zbigniew Wodecki. Znany i lubiany muzyk, który wielokrotnie odwiedzał nasze miasto, zmarł dzisiaj w jednym z warszawskich szpitali. Miał 67 lat. Po raz ostatni Zbigniew Wodecki wystąpił w Ostrołęce cztery lata temu, w kwietniu 2013 roku, w sali widowiskowej OCK.

Malowanie pasów na ostrołęckich ulicach

Malowanie pasów na ostrołęckich ulicach - dziśDziś w nocy rozpoczną się prace ekipy malującej oznakowanie poziome. Roboty będą prowadzone przede wszystkim na głównych szlakach komunikacyjnych (począwszy od dróg krajowych), następnie przeniosą się na ulice o mniejszym znaczeniu.

Znamy zwycięzców zawodów "Okoń Narwi" (zdjęcia)

Znamy zwycięzców zawodów 'Okoń Narwii' (zdjęcia) - szkicWzdłuż linii brzegowej Narwi po raz kolejny stanęli w szranki najlepsi wędkarze. Miłośnicy wędkowania spotkali się podczas drugiej edycji zawodów spinningowych "Okoń Narwi" organizowanych przez ostrołęckie koło PZW Narew. Do zawodów przystąpiły 53 osoby.


Kamila

Piją i jeżdżą

Policja zatrzymała sześciu pijanych kierowców w weekend -szkicW ciągu minionego weekendu policjanci z ostrołęckiej komendy policji zatrzymali aż sześciu nietrzeźwych kierowców. Połowa z nich uczestniczyła w poważnych zdarzeniach drogowych. Mundurowi apelują o odpowiedzialność i rozsądek.Pijany 50-latek kierował motorowerem

Wzorowa postawa obywatelskaBlisko 2,8 promila alkoholu w organizmie miał kierowca skutera. 50-latka zatrzymali funkcjonariusze policji na terenie gminy Rzekuń. O zdarzeniu poinformował przypadkowy świadek, który udaremnił nietrzeźwemu dalszą jazdę i wezwał na miejsce policję.Baranowo: rodzice strajkują, nie puścili dzieci do szkoły

Baranowo: rodzice strajkują, nie puścili dzieci do szkoły - szkicNie cichną głosy sprzeciwu wobec reformy edukacji jaką wprowadza obecny rząd. Rodzice w wielu polskich miastach od kilku miesięcy prowadzą strajk. Przystąpili do niego także rodzice uczniów z Zespołu Szkół Gminnych w Baranowie i 10 maja br. nie posłali dzieci do szkoły.


JBB

Mieszkańcy bawili się na majówce w Obierwi (zdjęcia)

Mieszkańcy bawili się na majówce w Obierwi (zdjęcia) - szkicW miejscowości Obierwia (gm. Lelis) mieszkańcy i zaproszeni goście bawili się wspólnie podczas "Kurpiowskiej Majówki". Impreza rekreacyjno-sportowa zgromadziła dzieci, młodzież oraz dorosłych z terenu gminy, którzy z ochotą korzystali z przygotowanych atrakcji.


JWJB

PUP będzie aktywizował bezrobotnych po 30 roku życia

PUP będzie aktywizował bezrobotnych po 30 roku życiaPowiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje, iż prowadzi nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim".Majówka na Fortach Bema (zdjęcia)

Majówka na Fortach Bema (zdjęcia)Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce również w tym roku dołączyło do "Dni Otwartych Funduszy Europejskich". Placówka zaproponowała mieszkańcom wiele bezpłatnych atrakcji na świeżym powietrzu. Z szerokiej oferty każdy mógł wybrać coś dla siebie.
Panie uczyły się udzielania pierwszej pomocy (zdjęcia)

Panie uczyły się udzielania pierwszej pomocy -szkicZa uczestniczkami kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" kolejne zajęcia. Tym razem panie uczyły się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie przeprowadzili Bartłomiej Domian i Michał Napiórkowski z Fundacji "Strefa Przetrwania".
Medalowa seria WOPR-OS w Żyrardowie (zdjęcia)

Medalowa seria WOPR-OS w Żyrardowie (zdjęcia)Reprezentacja WOPR-OS prowadzona przez trenera Dariusza Małkowskiego bardzo udanie zaprezentowała się w Mistrzostwach Mazowsza w Żyrardowie. Ratownicy wodni przywieźli z zawodów aż 23 medale, w tym dziesięć złotych, osiem srebrnych i pięć brązowych.

  •  
  • 12:51, 22.05.2017 r.Złoto i srebro dla Wielgolińskiego i Podsiadlik (wideo)

Złoto i srebro dla Wielgolińskiego i Podsiadlik (wideo)Kolejne bardzo dobry występ na swoim koncie zapisali reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tym razem podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej dwukrotnie stawali na podium.

  •  
  • 12:49, 22.05.2017 r.Polska pokonała Iran w debiucie de Giorgiego

Polska pokonała Iran w debiucie de GiorgiegoSiatkarze reprezentacji Polski w pierwszym spotkaniu pod wodzą Ferdinando de Giorgiego w katowickim Spodku pokonali Iran 3:0. Towarzyski mecz był jednocześnie pożegnaniem z kadrą wybitnego polskiego zawodnika Krzysztofa Ignaczaka, który występował na pozycji libero.

  •  
  • 12:48, 22.05.2017 r.

Door Tech
Dziwna Para

Dobre wyniki Kornelii Sucheckiej i Martyny Budziłek

Dobre wyniki Kornelii Sucheckiej i Martyny Budziłek Reprezentantka UKS Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka zapisała na swoim koncie bardzo dobry występ w III Memoriale Zygmunta Szelesta rozegranym na stadionie AWF w Warszawie. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego zajęła dziewiątą lokatę w skoku w dal.

  •  
  • 12:45, 22.05.2017 r.

CKZiU
JBB

JBB

"Przedszkolak bezpieczny na drodze" w PM nr 10 (zdjęcia)

'Przedszkolak bezpieczny na drodze' w PM nr 10 (zdjęcia) -szkicW grupie dzieci 6-letnich "Nutki" Przedszkola Miejskiego nr 10 zorganizowano zajęcia z cyklu "Przedszkolak bezpieczny na drodze". Celem projektu było między innymi przygotowanie dzieci do świadomego, a także odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Wideorelacja z castingu do Miss Mazowsza 2017 (wideo)

Wideorelacja z castingu do Miss Mazowsza 2017 (wideo) -szkicNa casting do konkursu Miss Mazowsza 2017 stawiło się kilkadziesiąt ślicznych dziewcząt. Na uczestniczki czekało wiele zadań. Ostatecznie wybrano piętnaście kandydatek, wśród których znalazły się dwie dziewczyny z Ostrowi Mazowieckiej oraz jedna z Małkini Górnej.Skrzynka skarg: wesołe miasteczko miało być bezpłatne

Skrzynka skarg: wesołe miasteczko miało być bezpłatneSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Proszę przedstawicieli ratusza o ustosunkowanie się do informacji o ostrołęckiej majówce, która odbyła się w sobotę. Według zapowiedzi do godz. 17.00 wesołe miasteczko miało być bezpłatne.


Trzy odcinki drogi w Serafinie gotowe (zdjęcia)

Trzy odcinki drogi w Serafinie gotowe (zdjęcia)Zakończyły się, rozpoczęte w marcu ubiegłego roku, prace związane z przebudową dróg w miejscowości Serafin (gmina Łyse). W ramach inwestycji wykonana została nawierzchnia bitumiczna o łącznej długość blisko 6 km. Koszt całego zadania wyniósł blisko 2 mln 600 tys. zł.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy