sobota, 25 marca 2017 r., imieniny Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Aktualności

MZK bierze się za dłużników

MZK bierze się za dłużnikówNie zapłaciłeś kary za jazdę autobusem komunikacji miejskiej bez biletu? Możesz spodziewać się wyroku sądowego i komornika. 6 marca spółka podpisała umowę z firmą EOS KSI Polska na świadczenie windykacji należności od dłużników. MZK chce zmniejszyć ilość pasażerów na gapę.Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego (zdjęcia, wideo)

Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego po raz dziewiąty (zdjęcia, wideo) -szkicMłodzi i bardzo utalentowani styliści zawitali do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce, aby zmierzyć się w konkursie na najbardziej finezyjną i oryginalną fryzurę. Motywem przewodnim tegorocznego Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego był "Świat bajek i baśni"."Muzyczne pogawędki" w OCK (zdjęcia)

'Muzyczne pogawędki' w OCK (zdjęcia)Na "Muzyczne pogawędki" przybyli do Ostrołęckiego Centrum Kultury dzieci z miejskich szkół. Mali ostrołęczanie przysłuchiwali się triu fortepianowemu, które należy do najpopularniejszych gatunków europejskiej muzyki klasycznej. Dzieci usłyszały dzieła największych mistrzów tego gatunku.


CKZiU


Zmarł Wiesław Czaplicki, wieloletni sekretarz miasta

Zmarł śp. Wiesław Czaplicki, wieloletni sekretarz miasta Ostrołęcki ratusz informuje, że zmarł śp. Wiesław Czaplicki, wieloletni sekretarz miasta. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 23 marca o godzinie 14.30 w kościele w Rzekuniu. Wyprowadzenie ciała z rzekuńskiego domu żałoby odbędzie się o godz. 14.00.Cofając uderzył w inne auto. Był pijany

Cofając uderzył w inne auto. Był pijanyOkoło 50-letni ostrołęczanin nie potrafił prawidłowo wycofać autem i uderzył w inny zaparkowany przy ul. Piłsudskiego pojazd. Nic jednak dziwnego. Mężczyzna był pijany. Badanie przeprowadzone przez ostrołęckich policjantów wykazało 2,2 promila alkoholu.Policjanci zatrzymali trzy prawa jazdy

Policjanci zatrzymali trzy prawa jazdyNa trzy miesiące z prawem jazdy pożegnało się wczoraj trzech kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość ponad dwukrotnie. Ukarano ich także mandatami oraz 10 punktami karnymi. Jeśli zostaną złapani na jeździe bez uprawnień, okres zostanie wydłużony do sześciu miesięcy.


JBB

Dwa złote medale i drugie miejsce dla OKLA

Dwa złote medale i drugie miejsce dla OKLADwa złote medale wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych. Złote medale w zawodach wywalczyli Jakub Sędrowski i Katarzyna Bulter. Kto jeszcze uplasował się blisko podium?

  •  
  • 12:16, 22.03.2017 r.


Rewelacyjny występ Ostrołęckiego KKK w Radomiu

Rewelacyjny występ Ostrołęckiego KKK w RadomiuReprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin świetnie zaprezentowali się w Mistrzostwach Polski Wschodniej i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła z imprezy przywieźli aż jedenaście medali.

  •  
  • 12:15, 22.03.2017 r.


Unia zdeklasowała Jagiellonkę (zdjęcia, wideo)

Unia zdeklasowała Jagiellonkę (zdjęcia, wideo)Koszykarki Unii Basket prowadzone przez trenera Mariusza Mierzejewskiego odniosły niezwykle efektowne zwycięstwo nad UKS Jagiellonka Warszawa 131:30. Na konto ostrołęckiego zespołu trafiły kolejne ważne punkty do tabeli mazowieckich rozgrywek U-14.

  •  
  • 12:14, 22.03.2017 r.


IV Bieg Leśny dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

IV Bieg Leśny dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)Przemysław Dąbrowski z Borawego triumfował w IV Leśnym Biegu rozgrywanym w Przystani. Trasę o długości 10 km pokonał w czasie 32 minut i 29 sekund, wyprzedzając Damian Świerdzewski z Dzbenina - 33:02 i Pawła Grygo z Łomży - 36:41.

  •  
  • 12:13, 22.03.2017 r.Pożar samochodu osobowego (zdjęcia)

Pożar samochodu osobowego (zdjęcia) W miejscowości Adamczycha (Baranowo) zgłoszono pożar samochodu osobowego. Gdy straż pożarna przybyła na miejsce samochód był w całości objęty ogniem. Podano dwa prądy piany w natarciu i odłączono akumulator. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.
Złóż zeznanie podatkowe w galerii

Złóż zeznanie podatkowe w galeriiUrząd Skarbowy w Ostrołęce zaprasza w dniach 24-25 marca do złożenia zeznania podatkowego drogą elektroniczną w Galerii Bursztynowej. W centrum handlowym, w godzinach 12.00-20.00 przy stoisku skarbówki będzie można rozliczyć PIT i wysłać go przez internet.


JBB

Osiedle z groźbą (zdjęcia)

Na osiedle wchodzisz na własną odpowiedzialność (zdjęcia) - szkicNasi czytelnicy szybko zareagowali na tabliczki, które pojawiły się na osiedlu Starosty Kosa w Ostrołęce. Informacja umieszczona na betonowym słupku wbitym do chodnika brzmi: "Teren prywatny. Wchodzisz na własną odpowiedzialność".


Villa Piano

Projekt "Fabryka Młodego Pracownika" w zakładzie karnym

Projekt 'Fabryka Młodego Pracownika' w zakładzie karnymPrzedstawiciele Stowarzyszenia Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej spotkali się z więźniami Zakładu Karnego w Przytułach Starych. Pracownicy przedstawili osadzonym oferty aktywizacji zawodowej, jakie mogliby podjąć po opuszczeniu jednostki penitencjarnej.


JWJB

Zwyczaj Bożego Obiadu w Dąbrówce

Boży Obiad w Dąbrówce Stowarzyszenie "Trójwiejska" w Gdańsku ma zamiar doprowadzić do odprawienia Bożego Obiadu w Dąbrówce (gmina Lelis) według starych kurpiowskich prawideł. W tym celu zaplanowano spotkanie organizacyjne w szkole podstawowej.
Sukces uczniów ZSZ nr 1 z technikum geodezyjnego

Sukces uczniów ZSZ nr 1 z technikum geodezyjnegoUczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęki z technikum geodezyjnego osiągnęli sukces w finale VI edycji Mazowieckiego Konkursu Praktycznej Wiedzy Geodezyjnej. Przemek Olszewski zajął drugie miejsce, Konrad Szyszka miejsce czwarte, a Kamil Olbryś miejsce szóste.


BRW

Dodatkowy dyżur diabetyków w Ostrołęce

Dodatkowy dyżur diabetyków w Ostrołęce - 24.03 -szkicOstrołęckie koło diabetyków zaprasza mieszkańców miasta i okolic na dodatkowy dyżur w marcu. Zainteresowane osoby będą mogły przyjść i przystąpić do stowarzyszenia, a także dowiedzieć się więcej o cukrzycy i o tym jak funkcjonować z chorobą."Ido Śwenta Źelgejnocy" - rodzinne warsztaty w muzeum

'Ido Śwenta Źelgejnocy' - rodzinne warsztaty w muzeum - 26.03.Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza po raz kolejny na rodzinną imprezę wielkanocną pt. "Ido Śwenta Źelgejnocy", podczas której uczestnicy nauczą się, jak wykonywać wielkanocną palmę, uwiją bibułkowe kwiaty, wykonają pisanki czy wyplotą koszyczek w wikliny.


Komornicza licytacja działki przy ul. Targowej w Ostrołęce

Komornicza licytacja działki przy ul. Targowej w OstrołęceKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu4 kwietnia 2017 r. o godz. 15.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce 07-400 Ostrołęka, ul. Mazowiecka 3 odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


Komornicza licytacja nieruchomości w Serafinie

Komornicza licytacja nieruchomości w SerafinieKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 5 kwietnia 2017 r. o godz. 14.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy