piątek, 26 maja 2017 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Aktualności

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Beata Pepłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29 maja 2017 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


JWJB

Znaleziono papugę falistą

Znaleziono papugę falistą Czytelnik znalazł w sobotę w pobliżu ulicy Ireny Sendlerowej w Ostrołęce papugę. Właściciel proszony jest o pilny kontakt. Kontakt telefoniczny 792-055-344. Zdjęcie jest ilustracyjne. Właściciel, żeby odzyskać zgubę będzie musiał opisać wygląd zwierzaka.


JBB

DPS realizuje projekt socjany "Można inaczej" (zdjęcia)

DPS realizuje projekt socjany 'Można inaczej' (zdjęcia)Trwa realizacja Projektu Socjalnego "Można inaczej" realizowanego w Domu Pomocy Społecznej im. kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Ostrołęce, w ramach którego odbywają się interesujące spotkania informacyjno-edukacyjne adresowane do uczestników projektu.Łyse: konkurs ekologiczny rozstrzygnięty (zdjęcia)

Łyse: konkurs ekologiczny rozstrzygnięty (zdjęcia) W Zespole Szkół w Lipnikach zorganizowano III Gminny Konkurs Ekologiczny, którego głównym celem było upowszechnianie wiedzy na temat ochrony środowiska w gminie Łyse oraz kształtowanie u dzieci i młodzieży świadomości ekologicznej.Gimnazjaliści w dawnym Wielkim Księstwie Litewskim (zdjęcia)

Gimnazjaliści w dawnym Wielkim Księstwie Litewskim (zdjęcia)Uczniowie pięciu gimnazjów z terenu gminy Kadzidło wyjechali w fascynującą podróż po dawnym Wielkim Księstwie Litewskim. Młodzież wędrowała szlakiem Miłosza oraz sienkiewiczowskiego "Potopu", spotkała się z rodakami, recytowała wiersze i zwiedzała.Dzieci z TPD uczyły się ekologii podczas Dnia Ziemi (zdjęcia)

Dzieci z TPD uczyły się ekologii podczas Dnia Ziemi (zdjęcia)Dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Olszewie-Borkach włączyły się w obchody Dnia Ziemi. Wydarzenie pod hasłem "Segreguję odpady, bo to proste zasady" pokazało, że najmłodsi chętnie angażują się w działania proekologiczne i wiedzą doskonale, jak ważne jest życie w zgodzie z przyrodą.


CKZiU

Boazeria angielska - co to takiego?

Boazeria angielska - co to takiego?Boazeria angielska to elegancki, klasyczny sposób wykończenia ścian. Mimo że przez pewien czas była bardzo niedoceniana, aktualnie przeżywa swoisty rozkwit popularności i stała się bardzo modna. Czy warto mieć ją w swoim domu, a jeśli tak, to dlaczego?


Door Tech
Robi się ciepło, naprawdę ciepło

Robi się ciepło, naprawdę ciepłoAż 40 stopni Celsjusza wskazał w sobotę termometr okienny zamontowany u czytelniczki Katarzyny. Piękna, wiosenna pogoda i kilka godzin słońca spowodowały nagrzanie termometru do tropikalnej temperatury. W najbliższych dniach niestety ciepło nie będzie.Mariusz Popielarz: kropidłem dróg i mostu się nie zbuduje

Popielarz: kropidłem dróg i mostów się nie zbuduje - szkicMariusz Popielarz, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Ostrołęce był gościem dnia w Radiu Oko. Podczas wywiadu popłynęła fala krytyki na działania lokalnych władz samorządowych. Polityk podkreślił, że Ostrołęka zatrzymała się w rozwoju, a kropidłem dróg i mostu się nie zbuduje.
Skrzynka skarg: golasy w szatni na ostrołęckim basenie

Skrzynka skarg: golasy w szatni na ostrołęckim basenieSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Byłem świadkiem dziwnej sytuacji na ostrołęckim basenie, gdy pod natryskami w męskiej szatni jeden z panów zdjął kąpielówki by się umyć. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wszedł tam ojciec ze swoją ok. 8-letnią córką.
Skrzynka skarg: uciążliwy sąsiad na osiedlu Dzieci Polskich

Skrzynka skarg: uciążliwy sąsiad na osiedlu Dzieci Polskich - szkicSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Zwracam się z prośbą do policji o interwencję. Rzecz się dzieje w jednym z bloków na osiedlu Dzieci Polskich. Chodzi o chłopaka, do którego często wzywana jest policja. Osoba ta codziennie jest pod wpływem czegoś.


JBB
KamilaKorona nie zdobyła Pułtuska (zdjęcia, wideo)

Korona nie zdobyła Pułtuska (zdjęcia, wideo)Piłkarze Korony Ostrołęka w wyjazdowym spotkaniu 23 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli Nadnarwiance Pułtusk 1:2. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego nie potrafili wykorzystać szeregu dogodnych sytuacji strzeleckich.

  •  
  • 12:11, 07.05.2017 r.Żaki i orliki pod wodzą trenera Szymczyka (zdjęcia)

Żaki i orliki pod wodzą trenera Szymczyka (zdjęcia)Pięćdziesięciu piłkarzy w dwóch rocznikach żaka i orlika pod opieką ma obecnie trener Mariusz Szymczyk. Młodzi adepci futbolu na wiosnę rywalizować będą w turniejach w ramach rozgrywek zaplanowanych przez Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

  •  
  • 12:10, 07.05.2017 r.


JBB

Energa bez awansu do meczów finałowych II ligi

Energa bez awansu do meczów finałowych II ligiSiatkarze Energi Ostrołęka wygrali jedno spotkanie w turnieju finałowym a Andrychowie z Karpatami Krosno 3:2, ale nie zdołali sobie zapewnić awansu do decydujących o awansie meczów. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do rywali, którzy zagrają w finałach.

  •  
  • 12:10, 07.05.2017 r.Ambitne boje sztangistów UKS Atleta w Łukowie

Ambitne boje sztangistów UKS Atleta w ŁukowieReprezentanci UKS Atleta prowadzeni przez trenera Władysława Niedźwieckiego udanie zaprezentowali się w Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Podnoszeniu Ciężarów w Łukowie. Ostrołękę dzięki wcześniejszym kwalifikacjom reprezentowała czwórka zawodników.

  •  
  • 12:10, 07.05.2017 r.

Dziwna Para

Matematyczny spacer ścieżkami przyrody (zdjęcia)

Matematyczny spacer ścieżkami przyrody (zdjęcia) - szkicJuż po raz 10 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy pt. "Matematyczny spacer ścieżkami przyrody". Z zadaniami zmierzyli się uczniowie trzech ośrodków - Ostrołęki, Pułtuska i Makowa Mazowieckiego.
Jubileusz Szkoły Podstawowej w Dąbrówce

Jubileusz Szkoły Podstawowej Dąbrówce - 19.05 -szkicSpołeczność Szkoły Podstawowej w Dąbrówce będzie obchodziła 80-lecie istnienia placówki. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą w kościele parafialnym. Dalszą część wydarzenia zaplanowano w szkole. Podczas spotkania nastąpi m.in. odsłonięcie tablicy pamiątkowej.


Festiwal Kolorów po raz drugi w Ostrołęce (wideo)

Festiwal Kolorów po raz drugi w Ostrołęce - 16.07.Kolejny raz do Ostrołęki zawita Festiwal Kolorów. W ubiegłym roku do wspólnej zabawy kolorowymi proszkami przystąpiło wielu chętnych, którzy zdecydowali się na beztroskie, kolorowe szaleństwo na miejskiej plaży. Tym razem Holi Festiwal odbędzie się na terenie stadionu miejskiego.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy