wtorek, 28 marca 2017 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Aktualności

Remont hotelu przy ul. Witosa wreszcie zakończony (zdjęcia)

Remont hotelu Fortis zakończony (zjęcia) - szkicHotel przy stadionie miejskim, prowadzony przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej doczekał się oficjalnego odbioru. Zakończyły się długo wyczekiwane prace remontowe wewnątrz obiektu. Hotel czeka teraz na wyposażenie i będzie mógł przyjmować gości.Czy rewitalizacja miasta to tylko wizja na papierze? (zdjęcia)

Czy rewitalizacja miasta to tylko wizja na papierze? - szkicW Ostrołęckim ratuszu odbyło się spotkanie dotyczące Programu Rewitalizacji dla Ostrołęki. Uczestniczyli w nim przedstawiciele samorządu, pracownicy instytucji miejskich oraz mieszkańcy. Rewitalizacja jest w fazie planów, ale wiele osób niepokoi się o realność pomysłów tam zawartych.


CKZiU

Głodzone krowy jadły własne odchody (zdjęcia)

Głodzone krowy jadły własne odchody (zdjęcia)Prawdziwy koszmar musiały przejść zwierzęta jednego z gospodarzy ze wsi Cięćk (gm. Myszyniec). Krowy nie miały dostępu do wody i pożywienia. Przywiązane łańcuchami stały we własnych odchodach. Wiele z nich uwiązanych było tak krótko, że nie mogło się nawet położyć.


Villa Piano

Policjanci wręczali paniom kwiaty

Policjanci wręczali paniom kwiatyDzisiejsze kontrole drogowe były dla pań zaskakujące. Funkcjonariusze przekazywali kierującym wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy, a na zakończenie spotkania z okazji Dnia Kobiet wręczali paniom kwiatki. Zatrzymane do kontroli odwdzięczały się pięknymi uśmiechami.


JWJB

Spotkanie z twórczością Antoniego Pieńkowskiego (zdjęcia)

Spotkanie z twórczością Antoniego Pieńkowskiego (zdjęcia)W klubie "Przy Studziennej", gdzie organizowane są cykliczne spotkania literackie, kolejny raz zgromadzili się miłośnicy książek. Gościem wydarzenia był Antoni Pieńkowski, który zaprezentował uczestnikom jedną ze swoich pozycji zatytułowaną "Pragnienie uśmiechu".Poszukiwany nastolatek zatrzymany przez dzielnicowych

Poszukiwany nastolatek zatrzymany przez dzielnicowych16-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie wrócił na czas do młodzieżowego ośrodka wychowawczego z powiatu węgrowskiego. Policjanci rozpoczęli poszukiwania nieletniego. Akcja szybko dobiegła końca. Dzielnicowi zatrzymali nastolatka na terenie jednej z gmin powiatu ostrołęckiego.Pasażerki MZK otrzymały tulipany na Dzień Kobiet

Pasażerki MZK otrzymały tulipany na Dzień KobietPodobnie jak w ubiegłym roku przedstawiciele Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce postanowili sprawić swoim pasażerkom miłą niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. 8 marca to czas składania życzeń oraz wręczania kwiatów wszystkim paniom.


JBB

Tir na starym mieście. Mimo zakazu

Tir na starym mieście. Mimo zakazu -szkicTiry pędzące przez stare miasto oraz przeprawę mostową w Ostrołęce są coraz częstszym widokiem. Kierowcy mkną z nadzieją, że nie zostaną zauważeni. W środę 1 marca ul. Farną przejeżdżał tir, za kierownicą którego siedział 45-letni mieszkaniec powiatu łochowskiego.Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. Plan walk

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. Plan walkUczniowski Klub Sportowy Fight Academy Ostrołęka oraz Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zapraszają na kolejną odsłonę Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Podczas gali w hali sportowej przy ulicy Szkolnej dojdzie do zmagań w kilku formułach sztuk walki.

  •  
  • 12:01, 08.03.2017 r.


KS "Spych" Przystań w Biegu Piastów (zdjęcia)

KS 'Spych' Przystań w Biegu Piastów (zdjęcia)Reprezentanci KS "Spych" Przystań tradycyjnie pojawili się już w Jakuszycach, aby wziąć udział w kolejnej edycji festiwalu narciarstwa biegowego, czyli Biegu Piastów. Na uczestników czekały trasy o zróżnicowanej długości od 9 km do 50 km dla najbardziej wytrwałych.

  •  
  • 12:00, 08.03.2017 r.

BRW

Karol Zyra powalczy w Gali Fen 16 (wideo)

Karol Zyra powalczy w Gali Fen 16 (wideo)Reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra stoczy swoją czwartą walkę zawodową podczas Gali Fen 16 na warszawskim Torwarze. Fen to jedna z dwóch największych organizacji w Polsce, a sama walka dla Karola Zyry jest bardzo dużym wyzwaniem.

  •  
  • 11:58, 08.03.2017 r.

JBB

Nabór do rocznika 2008 w UKS Złota Ostrołęka

Nabór do rocznika 2008 w UKS Złota OstrołękaUczniowski Klub Sportowy Złota Ostrołęka ogłasza nabór chłopców z rocznika 2008 i młodszych. Pierwsze zajęcia zostały zaplanowane na początek kwietnia, a trener Cezary Stachowicz zaprasza do wspólnych treningów - nauki i doskonalenia gry w piłkę nożną.

  •  
  • 11:56, 08.03.2017 r.Atak nożownika czy samookaleczenie?

Robota nożownika czy przypadkowe samookaleczenie?W poniedziałek 6 marca w mieszkaniu przy ul. Partyzantów doszło do niecodziennego zdarzenia. Otrzymaliśmy informację, że 46-letni ostrołęczanin został dźgnięty nożem. Nie było jednak wiadomo czy przyczyniły się do tego osoby trzecie, czy było to przypadkowe samookaleczenie.
Zostań strażakiem OSP Łyse

Zostań strażakiem OSP Łyse - szkicZarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysych ogłosił nabór dla osób chcących dołączyć do jednostki. Osoby, które lubią dreszczyk emocji, interesują się tematyką pożarnictwa i ratownictwa oraz chciałyby pomagać innym mogą przyjść 11 marca o godzinie 10.00 do remizy OSP w Łysych.
Bałamucili w Kadzidle (zdjęcia)

Bałamucili w Kadzidle (zdjęcia)Na miłośników czytania, opowiadania legend, wierszy i gadek kurpiowskich czekało kolejne regionalne wydarzenie pod hasłem "Kurpiowskie bałamuty". Impreza organizowana co roku w Kadzidle cieszy się dużą popularnością zarówno wśród ludzi starszych, jak i młodzieży.
Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.
Zestawy obiadowe po 12 zł. Zamów 516-729-716

Zestawy obiadowe po 12 zł. Zamów 516-729-716W pensjonacie "Wioletta" subtelny smak potraw mile zaskoczy każdego gościa. Serwowane są posiłki przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami kuchni polskiej. Karta menu składa się z pysznych śniadań i domowych obiadów oraz wyśmienitych kolacji.
Urząd Skarbowy zaprasza na spotkanie

Urząd Skarbowy zaprasza na spotkanie - 10.03 -szkicDyrektor ostrołęckiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrołęce zapraszają na spotkanie informacyjne, przeznaczone w szczególności dla podatników mających na utrzymaniu niepełnosprawne dzieci.Wernisaż wystawy akwarel w Galerii Ostrołęka

Wernisaż wystawy akwarel w Galerii Ostrołęka - 10.03Galeria Ostrołęka zaprasza mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości na wernisaż wystawy akwarel Jana Dobkowskiego z cyklu "Uniwersum". Główną kanwą tego cyklu jest pojęcie linii i jej nieskończoności. Prace artysty powstały w latach 2002-2008.


Podsumowali ferie w centrum kultury w Lelisie (zdjęcia)

Podsumowali ferie w centrum kultury w Lelisie (zdjęcia) - szkicDzieci wróciły już po feriach do szkoły, ale nic nie stało na przeszkodzie, aby powspominać czas wypoczynku, zabaw i wspólnych zajęć prowadzonych w Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie. Dzieci otrzymały podziękowania za wspólną zabawę oraz małe upominki.


Agnieszka Glabas Atamanka gościem "Klubu podróżnika"

Agnieszka Glabas Atamanka gościem 'Klubu podóżnika' - 10.03Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie, tym razem z cyklu "Klub podróżnika". Gościem wydarzenia będzie Agnieszka Glabas Atamanka. Kobieta opowie o podróży do Iraku, Mosulu, a także poruszy temat wojny.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy