piątek, 26 maja 2017 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Aktualności

Bezpłatna zumba na orliku w Dylewie

Bezpłatna zumba na orliku w Dylewie - 14.05.Uczniowski Klub Sportowy "Dylewianka" oraz wójt gminy Kadzidło zapraszają do wspólnego, aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Na terenie orlika w Dylewie cyklicznie organizowane będą bezpłatne zajęcia zumby dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek.


Dziwna Para

Brukowanie uliczki w Kadzidle zakończone (zdjęcia)

Prace brukarskie w Kadzidle zakończone (zdjęcia) - szkicZakończyły się prace brukarskie na ulicy Juranda w Kadzidle. Dotąd zaniedbana droga została doprowadzona do porządku i wybrukowana. W toku prac zabezpieczono także skarpę dochodzącą do jednego z domów. Prace sfinansowała gmina Kadzidło oraz Zakład Gospodarki Komunalnej.


JBB

Stylowe dzieciaki w Galerii Bursztynowej

Stylowe dzieciaki w Galerii BursztynowejGaleria Bursztynowa ogłosiła casting dla dzieci do udziału w akcji "Stylowe dzieciaki". Na młodych uczestników, którzy lubią prezentować się przed obiektywem, czeka wiele wyzwań i dobrej zabawy. Do wygrania jest 500 zł na zakupy oraz wiele upominków.Praca w policji - plusy i minusy

Praca w policji - plusy i minusyBycie stróżem prawa bywa nazywane służbą, powołaniem. Z pewnością w takim stwierdzeniu jest bardzo wiele prawdy, bowiem cechować powinny każdego dobrego policjanta, pożądane u każdego człowieka, honor, uczciwość i poświęcanie się dla słabszych oraz ich obrona.


JBB

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.

Wernisaż wystawy "BZ WBK Press Foto 2017" (zdjęcia, wideo)

Wernisaż wystawy 'BZ WBK Press Foto 2017' (zdjęcia, wideo)Niemal 150 wspaniałych zdjęć z najważniejszych wydarzeń ubiegłego roku można od wczoraj oglądać w Galerii Ostrołęka, gdzie odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy BZ WBK Press Foto 2017. Nagrodzone prace wyłoniono spośród aż 8 tys. nadesłanych zgłoszeń.


JWJB

Błąkający się husky koło E.Leclerc

Błąkający się husky koło E.LeclercCzytelnik Kamil przejął się losem psa, który błąka się w okolicy supermarketu E.Leclerc. Według czytelnika czworonóg to prawdopodobnie rasa husky. Pies ma jedno oko błękitne, a drugie brązowe, a na szyi nosi fioletową obrożę z kawałkiem zerwanej smyczy.

Wywrócił się motocyklem. Był pijany

Wywrócił się motocyklem. Był pijany - szkicOkoło 55-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na jednym z zakrętów stracił panowanie nad motocyklem i się wywrócił. Mężczyzna wstał i uciekł do lasu. O zdarzeniu policję poinformowali przypadkowi świadkowie. Mundurowi odnaleźli kierowcę, który był pijany.


CKZiU

Film poklatkowy z ostrołęcką elektrownią w tle (wideo)

Film poklatkowy z ostrołęcka elektrownią w tle (wideo) - szkicCzytelnik Mariusz postanowił podzielić się z nami filmem własnej produkcji pt. "Ostrołęka 2017". Internauta wykonał nagranie techniką poklatkową. Przedstawia ono domy jednorodzinne, zaś w oddali widać kominy ostrołęckiej elektrowni.
Żaki i skrzaty trenera Piotra Karczewskiego (zdjęcia)

Żaki i skrzaty trenera Piotra Karczewskiego (zdjęcia)W dwóch rocznikach skrzatów i orlików Korona Ostrołęka pod opieką trenera Piotra Karczewskiego jest obecnie blisko siedemdziesięciu młodych adeptów piłki nożnej. Dzieci rozwijają swoją pasję do futbolu, biorą udział w turniejach i meczach sparingowych.

  •  
  • 11:50, 06.05.2017 r.Medalowa seria WOPR-OS w Sochaczewie (zdjęcia)

Medalowa seria WOPR-OS w Sochaczewie (zdjęcia)Piętnaście medali wywalczyli reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka pod wodzą trenera Dariusza Małkowskiego w pierwszej rundzie Grand Prix Polski w Sochaczewie. Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski i Kamil Bojarski w sumie wywalczyli aż piętnaście medalowych lokat.

  •  
  • 11:49, 06.05.2017 r.


Door Tech

Tenisowy Serafin Cup 2017 z mocną obsadą

Tenisowy Serafin Cup 2017 z mocną obsadąTenisiści z Ostrołęki, Łomży, Pisza, Kolna, Zambrowa oraz gospodarze zawodów z Łysych rywalizują od godzin porannych w turnieju Serafin Cup 2017. Mecze rozgrywane są na kortach w Łysych i Dawii, a dla najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody.

  •  
  • 11:49, 06.05.2017 r.


JBB

Muchin i Macioch na obozie kadry w Rotterdamie

Muchin i Macioch na obozie kadry w RotterdamieDwójka utalentowanych zawodników z drużyny juniorów młodszych Korony Artur Muchin i Karol Macioch wzięła udział w zgrupowaniu reprezentacji Polish Soccer Skills w Holandii. Podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza mogli sprawdzić się na tle rówieśników z Eredivisie.

  •  
  • 11:48, 06.05.2017 r.Znamy mistrza gminy Kadzidło w wiązaniu krawatów na czas

Znamy Mistrza Gminy Kadzidło w Wiązaniu KrawatówW Publicznym Gimnazjum w Kadzidle odbyły się III Mistrzostwa Gminy Kadzidło w Wiązaniu Krawatów na czas pod patronatem wójta Dariusza Łukaszewskiego. Zmagania uczniów oceniała specjalnie powołana komisja, która wyłoniła zwycięzcę i przyznała nagrody.
"Omnibus" rozstrzygnięty (zdjęcia)

'Omnibus' rozstrzygnięty (zdjęcia) -szkicW Zespole Szkół nr 4 w Ostrołęce przeprowadzono XX edycję Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy "Omnibus" dla uczniów klas trzecich. Uczestniczyło w nim 11 dzieci z ostrołęckich i okolicznych szkół. Wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością wiedzy ogólnej.
Zawody "Okoń Narwi"

Zawody 'Okoń Narwi' dla wszystkich wędkarzy - 21.05 -szkicZarząd Koła PZW "Narew" nr 38 w Ostrołęce zaprasza na drugą edycję otwartych zawodów spinningowych rozgrywanych na rzece Narew w Ostrołęce. Pięciu najlepszych wędkarzy otrzyma puchary okolicznościowe i nagrody rzeczowe.
Prezentacje artystyczne na Jarmarku Kurpiowskim w Myszyńcu

Prezentacje artystyczne na Jarmarku Kurpiowskim w Myszyńcu  - do 15.05.Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu zaprasza na XXIX Jarmark Kurpiowski, podczas którego zaprezentują się kapele ludowe, grupy śpiewacze, wokaliści oraz tancerze. Na zakończenie konkursu, około godz. 15.00, odbędzie się zabawa taneczna "Na kurpiowską nutę".


Kamila

Majówka w Nowogrodzie ku pamięci Adama Chętnika

50 rocznica śmierci Adama Chętnika w Nowogrodzie - 13.05.Rodzina Adama Chętnika, parafia w Nowogrodzie, Towarzystwo Ochrony Dziedzictwa Kurpiowszczyzny im. A. Chętnika zapraszają na uroczystość związaną z 50 rocznicą śmierci Adama Chętnika, 90-leciem istnienia Skansenu Kurpiowskiego oraz 100-leciem objawień fatimskich.


Rajd pieszy z Myszyńca do Ostrołęki śladami "Roja"

Rajd pieszy z Myszyńca do Ostrołęki śladami 'Roja' - 12.05.Trwają jeszcze zapisy dla uczestników rajdu pieszego "Śladami Filmu Historia Roja" na kurpiowszczyźnie. Chętni będą mieli niespotykaną okazję przejść z Myszyńca do Ostrołęki szlakiem żołnierzy podziemia niepodległościowego. Rajd odbędzie się w dniach 12-14 maja br.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy