czwartek, 29 czerwca 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Aktualności

Drzewo na jezdni

Podczas minionej doby strażacy z terenu naszego miasta i powiatu odnotowali tylko jedną interwencję. W miejscowości Łęg Przedmiejski (gm. Lelis) o godz. 22.56 usuwano złamane drzewo leżące na jezdni. Zadysponowano jeden zastęp OSP Łęg Przedmiejski.

Wakacje z "Urwisem". Cały dzień zabawy tylko 10 zł!

'Urwis' zaprasza dzieciaki! Cały dzień zabawy tylko 10 zł!Z okazji trwających wakacji sala zabaw "Urwis" zaprasza wszystkie dzieci do skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej. Przez lato za cały dzień zabawy w "Urwisie" zapłacimy tylko 10 zł. Sala zabaw przeszła niedawno większy remont.100 proc. zdawalność w Centrum Szkoleń Domasik

Stuprocentowa zdawalność w Centrum Szkoleń DomasikCentrum Szkoleń Domasik z przyjemnością informuje, że według kwartalnych danych opublikowanych przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce zdawalność kursantów w kategorii C i na Kwalifikację Wstępną Przyspieszoną wyniosła 100 proc, a w CE 90 proc.Akcja "Trzeźwość w przewozie osób" na terenie Ostrołęki i powiatu

Policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego od godziny 6.00 prowadzą działania pn. "Trzeźwość w przewozie osób". Szczególna uwaga zwrócona zostanie na trzeźwość kierowców autobusów, busów, taksówek oraz prędkość z jaką poruszają się prowadzonymi przez siebie pojazdami.
JWJB

"Puste noce. 31 odbić Ostrołęki" w Arce (zdjęcia)

Gośćmi kolejnego w tym roku Wieczoru w Arce, organizowanym w ostrołęckiej MBP, byli Karol Samsel, poeta i krytyk literacki oraz Krzysztof Mich, dziennikarz, a także fotograf. Panowie zaprezentowali książkę-album "Puste noce. 31 odbić Ostrołęki".
Door Tech

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.Serafin Cup dla Woźniaka i Mrozka (zdjęcia, wideo)

Kamil Woźniak i Piotr Mrozek okazali się najlepsi w grze podwójnej w turnieju Serafin Debel Night Cup 2017, który został rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finale pokonali Macieja Leonarskiego i Bartosza Nowaka 7:6 (8:6) 6:3 i odebrali nagrody główne.

  •  
  • 11:17, 25.06.2017 r.

CKZiU

Kowalkowski na celowniku ostrołęckiej Korony

Najskuteczniejszy zawodnik Makowianki Maków Mazowiecki i całego sezonu ligi okręgowej Paweł Kowalkowski może zmienić barwy klubowe i przenieść się do beniaminka IV ligi mazowieckiej Korony Ostrołęka. Dla żółto-niebieskich może być to poważne wzmocnienie.

  •  
  • 11:16, 25.06.2017 r.


NH

Triumf Revo Cosmetics w OLPN (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Revo Cosmetics zwycięstwem nad Bruk-Tom Rzekuń 4:0 zapewnili sobie zwycięstwo w rozgrywkach Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. Wybornej szansy na triumf nie wykorzystali piłkarze KGB Ostrołęka przegrywając mecze z Autokasacją Ławy 0:2 i LZS Olszewka 3:5.

  •  
  • 11:15, 25.06.2017 r.Dwa brązy Daniela Zaręby w Mistrzostwach Polski

Dwa brązowe medale wywalczył szkoleniowiec Victorii Ostrołęka Daniel Zaręba w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W zawodach w Nisku pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu ostrołęczanin wystartował w dwóch formułach.

  •  
  • 11:15, 25.06.2017 r.

Kamila

Pożar śmieci w lesie i fałszywy alarm

Dwie interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i regionu.
1. W Siemiątkowie (gm. Troszyn) o godz. 09.34 gaszono pożar śmieci w lesie. Zadysponowano zastęp OSP Dzbenin (gm. Troszyn).
2. Odnotowano jeden alarm fałszywy.
Bandyta drogowy na ulicach Ostrołęki (wideo)

Młody bandyta drogowy kierujący seatem leonem na ostrołęckich numerach rejestracyjnych został niechlubnym bohaterem nagrania zarejestrowanego przez kamerę zamontowaną w aucie czytelnika Dariusza. Przejeżdżając na czerwonym świetle wyprzedzał inne pojazdy.JBB

Śpiące sowy w Borawem

Czytelnik Henryk nadesłał do nas zdjęcie śpiących na drzewie sów. Co ciekawe w krótkiej wiadomości napisał, że w czwartkowy wieczór zauważył siedzącą sowę na drodze. W piątkowy poranek z kolei na świerku u sąsiada wypatrzył dwie śpiące sowy.Biesiada kurpiowska w TV Puls

"Biesiady na cztery pory roku" to nowy program o podróżach po Polsce prowadzony przez Sławomira Świerzyńskiego, lidera popularnego zespołu disco polo Bayer Full. Pierwszy odcinek zatytułowany "Biesiada kurpiowska: Miód kurpiowski" opowiadać będzie o naszym regionie.
"Gazeta Polska Codziennie" o "Czarodzieju wikliny"

"Z wykształcenia pedagog, obecnie na emeryturze. Chyba nie istnieje nic, czego nie potrafiłby wypleść z wikliny" - pisze o Wiesławie Kuskowskim, artyście ludowym z Ostrołęki, "Gazeta Polska Codziennie". Wywiad ukazał się w najnowszym (wydanym w sobotę) numerze dziennika.JBB

Wakacje z Ostrołęckim Centrum Kultury

Wakacje z Ostrołęckim Centrum Kultury - przed 3.07Ostrołęckie Centrum Kultury przygotowało bogaty program na wakacje, oczywiście wszystko z myślą o dzieciach i młodzieży. Będą m.in. zajęcia z rysunku i malarstwa, teatrzyki czy warsztaty teatralne. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.We wtorek utrudnienia na nowym moście

Urząd Miasta Ostrołęki informuje, że we wtorek 27 czerwca wystąpią utrudnienia na moście im. gen. A. Madalińskiego. W godzinach 21.00-22.00 będzie wykonywany pomiar pod obciążeniem statycznym i dynamiczny pojazdami o ściśle określonej masie. Kierowcy proszeni są o ostrożność.


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Pizza Rica Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić