wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Konkurs "Pierwszy krok w poezję" rozstrzygnięty (zdjęcia, wideo)

Konkurs 'Pierwszy krok w poezję' rozstrzygnięty (zdjęcia) -szkicTrzydziesta edycja Ostrołęckiego Konkursu Recytatorskiego "Pierwszy krok w poezję" za nami. W eliminacjach finałowych wzięły udział 30 recytatorów, uczniów klas I-III, którzy reprezentowali ostrołęckie i okoliczne szkoły podstawowe oraz filie miejskiej biblioteki publicznej.Wernisaż wystawy Apoloniusza Węgłowskiego (zdjęcia)

Wernisaż wystawy Apoloniusza Węgłowskiego (zdjęcia) - szkicGaleria Ostrołęka zaprosiła na wernisaż wystawy malarstwa Apoloniusza Węgłowskiego. Autor ekspozycji jest profesorem zwyczajnym prowadzącym m.in. pracownię malarstwa i rysunku na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.Uczestniczki kursu "Bądź Bezpieczna" na strzelnicy (zdjęcia)

Uczestniczki kursu 'Bądź Bezpieczna' na strzelnicy (zdjęcia)Uczestniczki czternastej już edycji kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" przeszły kolejne szkolenie. Tym razem panie wybrały się do Klubu Strzelectwa Sportowego "Obrońca" w Troszynie. Tam pod okiem profesjonalistów mogły sprawdzić swoje umiejętności posługiwania się bronią.
Dziwna Para

Trwają "Spotkania z historią" w I LO (zdjęcia, wideo)

Trwają 'Spotkania z historią' w I LO (zdjęcia, wideo) W 186 rocznicę ataku artylerii Józefa Bema na wojska rosyjskie, młodzież z Ostrołęki oraz miłośnicy i badacze dawnych czasów, mają okazję wziąć udział w konferencji pt. "Spotkania z historią". Prelegentami są uznani wykładowcy akademiccy, nauczyciele, badacze oraz uczniowie.Piłkarski weekend w mieście i powiecie. Typuj wyniki

Piłkarski weekend w mieście i powiecie. Typuj wynikiPrzed nami kolejny bardzo ciekawy i emocjonujący weekend na boiskach w mieście i powiecie ostrołęckim. O ważne punkty przed własną publicznością powalczą piłkarze Korony Ostrołęka, którzy tym razem zmierzą się z Soną Nowe Miasto. Jakim wynikiem zakończy się mecz?

  •  
  • 11:45, 19.05.2017 r.


Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)Lekkoatletyka w naszym mieście i powiecie ostrołęckim ma się dobrze. W Otwartych Mistrzostwach Miasta Juniorów i Juniorów Młodszych udział wzięło ponad czterysta zawodniczek i zawodników, którzy ustanowili wiele rekordów życiowych i uzyskali wartościowe wyniki.

  •  
  • 11:44, 19.05.2017 r.


Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)Reprezentant II LO Bartosz Murach został pierwszym w historii mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym szkół średnich. W finale zawodów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera pokonał Jana Ogonowskiego 9:1 i wywalczył złoty medal dla swojej szkoły.

  •  
  • 11:43, 19.05.2017 r.

JWJB

Łomacz w ścisłej kadrze Polski na Ligę Światową

Łomacz w ścisłej kadrze Polski na Ligę ŚwiatowąSelekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy Ferdinando de Giorgi postawił na osiemnastu zawodników, którzy rywalizować będą w tegorocznej Lidze Światowej. Włoski szkoleniowiec zrezygnował ostatecznie z trzech siatkarzy, którzy przebywali na zgrupowaniu w Spale.

  •  
  • 11:42, 19.05.2017 r.


I Szachowe Mistrzostwa Powiatu. Dołącz do zawodów

I Szachowe Mistrzostwa Powiatu. Dołącz do zawodówNajlepsi szachiści w regionie już w najbliższy weekend zjadą do Lelisa, aby rywalizować w I Szachowych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Zawody w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach. Chcesz dołączyć?

  •  
  • 11:26, 19.05.2017 r.

JBB

Kolizja i dwa pożary

Kolizja i dwa pożaryPodczas minionej doby strażaków z terenu naszego powiatu wzywano trzykrotnie.
1. O godz. 16.01 interweniowano do palącej się sadzy w kominie przy ul. Czereśniowej w Kadzidle. Zadysponowano dwa zastępy OSP Kadzidło.


CKZiU
Pięciolatek złamał rękę na terenie przedszkola

Pięciolatek złamał rękę na terenie przedszkolaDo nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem pięciolatka doszło na terenie Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach. Chłopiec bawiąc się na placu zabaw niefortunnie upadł i złamał rączkę. Do rannego dziecka natychmiast wezwano karetkę pogotowia, powiadomiono też rodziców malucha.


Kamila
JBB

Gotowe projekty domów - ile to kosztuje?

Gotowe projekty domów - ile to kosztuje?Popularność gotowych projektów jest obecnie bardzo duża. Możemy zakupić je nie tylko w salonach prowadzących ich sprzedaż, ale także całkowicie w internecie, bez potrzeby ruszania się z wygodnego fotela. Popularność gotowych projektów jest obecnie bardzo duża.


Door Tech

Zabawa podczas "Zimnej Zośki" w Krobi (zdjęcia)

Zabawa podczas 'Zimnej Zośki' w Krobi (zdjęcia)Panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Stokrotki" w Krobi wraz z sołtys Justyną Mróz zorganizowały w świetlicy wiejskiej spotkanie, na które zaprosiły zaprzyjaźnione koła z Piaseczni, Golanki, Tatar, Czarni i Brzozowej. Zainicjowały w ten sposób imprezę integracyjną pt. "Zimna Zośka".JBB

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Weekend promocji w sklepach 'Prim Market' i 'Wiejska Wędzarnia'"Wiejska Wędzarnia" i "Prim Market" w Ostrołęce zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: żeberka wieprzowe w cenie 8,99 zł/kg, kaszanka gryczana po 8,99 zł/kg, piwo Heineken w butelce za 2,79 zł oraz ziemniaki młode tylko 2,39 zł.
Kolejne prośby z "Księgi Życzeń" spełnione (lista kiążek)

Kolejne prośby z 'Księgi Życzeń' spełnione - szkicW Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce znajduje się Księga Życzeń, w której mieszkańcy miasta mogą zamieszczać propozycje tytułów, które chcieliby znaleźć na półkach placówki. Biblioteka prezentuje kolejną już listę zakupionych książek, które czekają na wypożyczenie.
Znamy mistrza pięknego czytania z Dąbrówki (zdjęcia)

Zamy mistrza pięknego czytania z Dabrówki (zdjęcia) - szkicBiblioteka w Dąbrówce (gmina Lelis) włączyła się w obchodzony w całym kraju Tydzień Bibliotek". Z tej okazji w szkole zorganizowano dla uczniów klas drugich konkurs czytelniczy pt. "Mistrz pięknego czytania". Po ocenie uczniowskich prezentacji, wyłoniono laureatów.
Obelisk w Baranowie poświęcony (zdjęcia)

Obelisk w Baranowie poświęcony (zdjęcia) -szkicObelisk w Baranowie - pomnik upamiętniający pierwszy kościół i pierwszy cmentarz parafii został postawiony na starym cmentarzu. Poświęcenia dokonał Tadeusz Bronakowski, biskup łomżyński. Uroczystość poprzedziła msza święta w baranowskim kościele.Ponad 30 mln złotych na remont ulic w Ostrołęce

Miliony na miejskie inwestycje drogowe -szkicTegoroczny sezon inwestycji drogowych w Ostrołęce - jak informuje ratusz - zapowiada się bardzo interesująco. Miasto ma w planach remont ulic: Brzozowej, Ostrowskiej Słowackiego i Witosa. Na przebudowę tych ciągów komunikacyjnych urząd ma otrzymać ponad 30 mln zł.Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy