środa, 23 sierpnia 2017 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Aktualności

Terytorialsi jednak nie w Ostrołęce

Batalion Wojsk Obrony Terytorialnej nie powstanie w Ostrołęce, ale w podostrowskim Komorowie. Wysiłki i zabiegi ostrołęckiego samorządu oraz lokalnych polityków okazały się nieskuteczne. Brak potrzebnej w Ostrołęce infrastruktury zaważył na decyzji ministerstwa obrony.Powiat ostrołęcki w grupie najbardziej religijnych w kraju

Z okazji obchodzonego w Polsce święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, portal samorządowy pokusił się o przeprowadzenie analizy religijności Polaków. Które regiony Polski są najmniej religijne i jak na ich tle wypada Ostrołęka i powiat ostrołęcki?Skrzynka skarg: co mam zrobić z porażonym prądem bocianem?

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
We wtorek na moją posesję w Nożewie spadł bocian porażony prądem. Długi czas leżał jak martwy, ale po kilku godzinach się ocknął. Niestety nie jest w najlepszej kondycji, a nie mogę uzyskać żadnej pomocy.Skrzynka pochwał: kulturalni mundurowi

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Na łamach "Mojej Ostrołęki" pragnę serdecznie podziękować policjantom i funkcjonariuszom służby więziennej za życzliwość i wyrozumiałość w stosunku do pieszych.Skrzynka skarg: brak oświetlenia orlików po godzinie 21.00

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałbym poruszyć sprawę wynajmowania orlików w naszym mieście. Można je rezerwować do godziny 22.00. Wiadomo jednak, że około godziny 21.00 robi się już ciemno i bez włączonych świateł nie widać piłki.Pożar lasu, złamane drzewo i fałszywy alarm

Trzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W Wydmusach (gm. Myszyniec) o godz. 12.00 gaszono pożar lasu na powierzchni około czterech arów. Zadysponowano zastępy PSP Ostrołęka i OSP Myszyniec.Film "Polska policja dziś" (wideo)

Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji przy wsparciu Komendy Stołecznej Policji przygotowało film ukazujący służbę polskiej policji. Produkcja powstała z okazji 98 rocznicy powstania formacji mundurowej, strzegącej bezpieczeństwa wewnętrznego naszego kraju.Zespół Anotherland gwiazdą Art Czwartku

Gwiazdą na sierpniowym Art Czwartku zaplanowanym na 24 sierpnia będzie zespół Anotherland. Muzycy zastąpią na scenie ostrołęcką formację Karrakan, która uprzednio miała wystąpić na plenerowym koncercie. Zespól zagra na scenie przy DH "Kupiec".Seniorzy zwiedzą wystawę czasową w muzeum

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Muzeum dla seniora", które tym razem odbędzie się w siedzibie placówki przy placu Bema. Seniorzy zwiedzą najnowszą wystawę czasową pt. "Wśród zwierząt. Z kolekcji Art. Brut".Nowe uprawnienia dla kobiet w ciąży oraz ich rodzin

Rzecznika praw pacjenta przypomina, iż od stycznia br. kobiety w ciąży oraz ich rodziny posiadają dodatkowe uprawnienia w dostępie do świadczeń zdrowotnych. Mogą m.in. korzystać z tych świadczeń poza kolejnością w szpitalach oraz w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej.Korona bez punktów w Łomiankach (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka tym razem nie wywalczyli punktów do tabeli IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w wyjazdowym spotkaniu drugiej kolejki ulegli KS Łomianki 0:2 mimo gry w drugiej połowie przy przewadze jednego zawodnika.

  •  
  • 13:17, 19.08.2017 r.


Wypadek w Zimnej Wodzie (zdjęcia)

Dwie osoby zostały ranne na skutek wypadku we wsi Zimna woda (gm. Baranowo). Na trasie Baranowo-Wyszel opel astra kombi wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Informacje i zdjęcia ze zdarzenia opublikowali na swoim facebookowym profilu strażacy z OSP Baranowo.

Kolejny tir na starym mieście (wideo)

Kolejny kierowca tira spoza Ostrołęki postanowił przejechać, pomimo zakazu, przez nowy most. Mężczyzna prawdopodobnie nie zauważył skrętu w ul. Spacerową i wjechał na teren starego miasta. Miał pecha, bo natrafił na przejeżdżający patrol policji.Setki osób w kinie pod gwiazdami (zdjęcia)

Wyśmienita pogoda i ciekawe produkcje przyciągnęły setki miłośników kina. Kolejny seans pod gwiazdami zorganizowali przedstawiciele supermarketu E.Leclerc w Ostrołęce. Mieszkańcy, którzy skorzystali z zaproszenia do wspólnego oglądania, mogli obejrzeć dwa filmy.Wczoraj Uratowani, dzisiaj Łatwopalni (zdjęcia, wideo)

Zespół Uratowani był gwiazdą piątkowego koncertu w ramach spotkań z cyklu "Ostrołęka pełna Boga". W sobotę odbędzie się ostatni z serii koncertów przygotowanych prze wolontariuszy Generacji Plus. Na scenie przy "Kupcu" wystąpi studencki zespół Łatwopalni.
Planeta Zabawek

Skrzynka skarg: urzędy zapominają o wywieszeniu flagi?

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
We wtorek 15 sierpnia obchodziliśmy podwójne święto: Wojska Polskiego upamiętniające zwycięstwo z 1920 roku i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na budynkach w Lelisie zabrakło jednak państwowej flagi.

Spychalski trzeci na nartach w Ushuaia Loppet

Waldemar Spychalski wciąż biega na nartach i notuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Tym razem świetnie zaprezentował się w biegu narciarskim Ushuaia Loppet w Argentynie, gdzie wywalczył trzecią lokatę. Tak świetnego wyniku sam się nie spodziewał.

  •  
  • 09:10, 19.08.2017 r.


Nowy sezon B klasy z bardzo dużymi emocjami

Rozgrywki B klasy jeszcze nigdy nie wzbudzały tak dużych emocji u kibiców piłki nożnej w naszym regionie. Poziom rywalizacji z sezonu na sezon się podnosi, o czym mogą świadczyć m.in. mecze sparingowe i udana rywalizacja tych zespołów w Pucharze Polski.

  •  
  • 09:10, 19.08.2017 r.

Reklama

Bowling
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Reklama

Maryla Rodowicz

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić