sobota, 25 marca 2017 r., imieniny Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Aktualności

Skonstruuj latawiec w ostrołęckim muzeum

Ostrołęckie muzeum zaprasza na warsztaty - 22.03 szkicMuzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne, rodzinne warsztaty tworzenia latawców. Podczas zajęć uczestnicy będą uczyć się, jak własnoręcznie skonstruować latawiec, a potem ozdobić go motywami patriotycznymi.Tim Guenard opowiedział o swojej drodze do Boga (zdjęcia)

Tim Guenard opowiedział o swojej drodze do Boga (zdjęcia)Po nabożeństwie w kościele pod wezwaniem św. Antoniego w Ostrołęce odbyło się spotkanie z Timem Guenardem, autorem książki pt. "Silniejszy od nienawiści". Autor dał świadectwo swojej wiary, opowiedział o trudnym życiu, mrocznej przeszłości, a także powolnej ścieżce do Boga.

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 5 kwietnia 2017 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości."Historia znaleziona w celi" w wykonaniu skazanych (zdjęcia)

'Historia znaleziona w celi' (zdjęcia) - szkicPrzedstawiciele Zakładu Karnego w Przytułach Starych wzięli udział w konferencji "Kształtując przyszłość resocjalizacji - rola Służby Więziennej, organizacji pozarządowych i świata nauki", która odbyła się w Warszawie. Spotkanie było poświęcone m.in. resocjalizacji prze sztukę.Sprzed klatki schodowej zniknął rower

Sprzed klatki schodowej zniknął rowerOstrołęczanka zostawiła swój rower na stojaku przed klatką schodową jednego z bloków na terenie miasta. Gdy wróciła, jednośladu już nie było. Sprawę zgłosiła w ostrołęckiej komendzie w piątek 17 marca. Wartość strat oszacowała na kwotę 400 złotych.


JBB

Ostrołęccy strażacy pobiegli na szczyt budynku Rondo 1

Ostrołęccy strażacy pobiegli na szczyt budynku 'Rondo 1' Ostrołęccy strażacy wzięli udział w siódmej edycji biegu na szczyt budynku Rondo 1 - jednego z najwyższych w Warszawie. W zawodach zmagało się siedmioro funkcjonariuszy ostrołęckiej komendy. Sześciu wystartowało parami w III Mistrzostwach Strażaków w biegu na schodach.Maluch przewrócony na bok

Maluch przewrócony na bokW nocy z piątku na sobotę (17-18 marca) kilka minut po godzinie 1.00 ostrołęccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Celulozowej w Ostrołęce leży przewrócony na bok fiat 126p. Usunięciem plamy paliwa ze zbiornika auta zajęli się ostrołęccy strażacy.Policyjne działania "Truck&Bus"

Policyjne działania 'Truck&Bus'Od wczesnych godzin porannych ostrołęccy policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem "Truck&Bus". Jej celem jest podniesienie bezpieczeństwa w transporcie drogowym podczas przewozu osób i rzeczy. Mundurowi wezmą pod lupę kierowców autobusów i busów.Kolejne tiry na starym mieście

Kolejny tir na ul. KlińskiegoOdważni kierowcy ciężarówek mający problem ze wzrokiem i śledzeniem znaków drogowych wciąż rozjeżdżają stare miasto. Widok tira na Placu Bema to żadna nowość. Niestety wciąż można spotkać ogromne ciężarówki na ul. Kilińskiego czy przeprawach mostowych.Pietruczuk: Mam się z czego cieszyć (wideo)

Pietruczuk: Mam się z czego cieszyć (wideo)Pięściarz ostrołęckiej Victorii Marek Pietruczuk powrócił do rywalizacji mocnym akcentem. Podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby odniósł pewne zwycięstwo podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, która odbyła się w Lelisie.

  •  
  • 12:11, 20.03.2017 r.

Villa Piano
JWJB

Lelis areną zmagań tenisistów. Chcesz dołączyć?

Lelis areną zmagań tenisistów. Chcesz dołączyć?Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz CK-BiS zapraszają do udziału w Halowym Turnieju Deblowym o Puchar Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika. Będzie to pierwsze zawody w obecnym sezonie w grze podwójnej. Chcesz dołączyć do rywalizacji w imprezie?

  •  
  • 12:10, 20.03.2017 r.KS CK Troszyn nie dał szans GKS Strzegowo

KS CK Troszyn nie dał szans GKS StrzegowoŚwietne spotkanie na inaugurację rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozegrali piłkarze KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w meczu rozegranym na boisku w Baranowie rozgromili GKS Strzegowo 5:1.

  •  
  • 12:10, 20.03.2017 r.Topnieje przewaga Korony nad Nadnarwianką

Topnieje przewaga Korony nad NadnarwiankąPiłkarze Korony Ostrołęka wciąż są liderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Przewaga podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego nad wiceliderem rozgrywek Nadnarwianką Pułtusk wynosi obecnie cztery punkty.

  •  
  • 12:09, 20.03.2017 r.Zacięta walka o awans i utrzymanie w IV lidze

Zacięta walka o awans i utrzymanie w IV lidzeZa nami już trzecia wiosenna odsłona spotkań w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Zacięta batalia o punkty trwa zarówno w górnej, jak i dolnej strefie tabeli. Liderem i głównym faworytem do awansu są obecnie piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

  •  
  • 12:08, 20.03.2017 r.

BRW

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.

JBB
CKZiU

Rozlicz PIT w Galerii Bursztynowej

Rozlicz PIT w Galerii BursztynowejUrząd Skarbowy w Ostrołęce i Galeria Bursztynowa zapraszają w dniach 24-25 marca do złożenia zeznania podatkowego drogą elektroniczną. W centrum handlowym, w godzinach 12.00-20.00 przy stoisku urzędu skarbowego będzie można rozliczyć PIT i wysłać go przez internet.Śpiewające spotkanie w muzeum (zdjęcia, wideo)

Śpiewające spotkanie w muzeum (zdjęcia) szkicMuzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprosiło mieszkańców miasta na kolejne wielopokoleniowe spotkanie "Śpiewaj razem z nami". To nowe cykl imprez mający na celu stworzenie zespołu ludzi pasjonujących się śpiewem i przedwojennymi szlagierami.


"Najsłynniejsza liczba świata" w ZSZ nr 4

Konkurs 'Najsłynniejsza liczba świata' - szkicW Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce już po raz trzeci zorganizowano międzyszkolny konkurs matematyczny "Najsłynniejsza liczba świata" z okazji Światowego Dnia liczby π. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe i dyplomy.


SOS-W zaprasza na wystawę i film

SOS-W zaprasza na wystawę i film - 21.03Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce oraz działające przy nim Stowarzyszenie "Dajmy im Radość" we współpracy z miastem zapraszają na wystawę fotograficzną "Zespół Downa. Rysa na Raju?" oraz projekcję filmu "Downtown. Miasto Downów".


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy