czwartek, 23 lutego 2017 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

Siatkarze Energi powalczą o punkty w Augustowie

Siatkarze Energi powalczą o punkty w AugustowieSiatkarze Energi Ostrołęka w sobotni wieczór rozegrają ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika na wyjeździe zmierzą się z Centrum Augustów. Spotkanie będzie niezwykle ważne dla obu drużyn. Dlaczego?

  •  
  • 08:39, 18.02.2017 r.


Trójka kontra Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

Trójka kontra Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaSzczypiorniści Trójki w sobotni wieczór rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w wyjazdowym starciu zmierzą się ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Czy bursztynowi odniosą kolejne zwycięstwo?

  •  
  • 08:38, 18.02.2017 r.


Ferie z Academia Gorila dla dzieci i młodzieży

Ferie z Academia Gorila dla dzieci i młodzieżyOstrołęcka Akademia Sportu Gorila zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach w drugim tygodniu ferii zimowych. Zajęcia z gimnastyki dla dzieci poprowadzi doświadczony instruktor Grzegorz Mulinek. Chcesz zapisać się na zajęcia już teraz?

  •  
  • 08:38, 18.02.2017 r.

CKZiU

Wilk: Pokazałam, że potrafię grać w piłkę (wideo)

Wilk: Pokazałam, że potrafię grać w piłkę (wideo)Aleksandra Wilk jest niezwykle utalentowaną zawodniczką ostrowskiego klubu piłki nożnej, który występuje w rozgrywkach III ligi. Podopieczna trenera Michała Kacprzaka w 2016 roku zdobyła dla swojej drużyny sześć bramek i zapisała na swoim koncie siedem asyst.

  •  
  • 08:37, 18.02.2017 r.


Warsztaty dialektu kurpiowskiego

Warsztaty 'Wymowa kurpiowska' - 22.02Związek Kurpiów zaprasza na bezpłatne warsztaty dialektu kurpiowskiego pn. "Wymowa kurpiowska". Podstawowe zasady pisowni i gramatyki". Zajęcia adresowane są do instruktorów zespołów folklorystycznych, nauczycieli i regionalistów.


HQS

Skrzynka skarg: powolna obsługa w banku

Skrzynka skarg: powilna obsługa w banku - szkicSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
W ostrołęckim oddziale banku Raiffeisen jest bardzo duży problem z obsługą. Jestem klientem tego banku i zazwyczaj korzystam z oddziału banku, który jest zlokalizowany przy ul. 11 listopada 27.Szkoła w Chudku doczeka się remontu

Szkoła w Chudku doczeka się remontuZespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku (gm. Kadzidło) doczeka się remontu. Na zmiany czekali nie tylko pracownicy i nauczyciele, ale przede wszystkim uczniowie. Gmina Kadzidło pozyskała znaczne pieniądze na remont placówki, który rozpocznie się już w tym roku.Zaświadczenia w ZUS od ręki

Zaświadczenia w ZUS od rękiWprowadzono kolejne usprawnienie obsługi klientów w Zakładach Ubezpieczeń Społecznych. Niektóre zaświadczenia (m.in. potwierdzenie niezalegania w opłacaniu składek) są już wydawane od ręki. Aby je otrzymać nie trzeba składać pisemnego wniosku.


Villa Piano

W marcu ruszy Krajowa Administracja Skarbowa

W marcu ruszy Krajowa Administracja Skarbowa -szkicKrajowa Administracja Skarbowa ruszy 1 marca, a jej szefem będzie wiceminister finansów Marian Banaś. KAS to połączenie administracji podatkowej, kontroli skarbowej i Służby Celnej. Według urzędników skarbówki reforma ta pozwoli lepiej wykorzystać potencjał urzędów podatkowych."Kurpiowskie Bałamuty" w Kadzidle po raz dwunasty

'Kurpiowskie Bałamuty' w Kadzidle po raz dwunastyNa miłośników czytania, opowiadania legend, wierszy i gadek kurpiowskich czeka kolejne regionalne wydarzenie pod hasłem "Kurpiowskie bałamuty". Impreza organizowana co roku w Kadzidle cieszy się dużą popularnością zarówno wśród ludzi starszych, jak i młodzieży.Tłusty czwartek - nie zapomnij zjeść pączka

Tłusty czwartek - nie zapomnij zjeść pączka - 23.02. - szkicZgodnie z tradycją ostatni czwartek przed Wielkim Postem zapowiada zbliżający się koniec karnawału. Tego dnia możemy zapomnieć o liczeniu kalorii i pozwolić sobie na obżarstwo, bo wedle legendy, kto tego dnia nie zje ani jednego pączka, temu w całym roku kiepsko się będzie wiodło.
Podwyżka dla służb mundurowych

Podwyżka dla służb mundurowychO 253 złote miesięcznie wzrośnie przeciętne wynagrodzenie policjantów, zawodowych strażaków, pograniczników i funkcjonariuszy BOR. Również pracownicy cywilni będą zarabiali średnio o 250 złotych więcej. Rozporządzenie w tej sprawie jest już podpisane.Diamentowa

Dowody osobiste w telefonie już od maja 2017 roku

Dowody osobiste do wymiany już w 2017 roku - szkicDowody osobiste Polaków czeka duża rewolucja. Niebawem będziemy zmuszeni wymienić obecne dokumenty na ich nowocześniejsze odpowiedniki. Ministerstwo Cyfryzacji wydało 4,5 mln złotych, aby nasze dokumenty były dostępne m.in. przez telefon komórkowy.JBB

Meble do ogrodu i na taras

Meble do ogrodu i na tarasAranżacja ogrodu i tarasu związana jest nie tylko z utrzymaniem bujnej roślinności. Pamiętać musimy również o elementach, które, podobnie jak wewnątrz domu czy mieszkania, stanowią o jakości wystroju. Szczególną uwagę zwrócić należy na meble.
Nauka angielskiego online z Preply

Nauka angielskiego online z PreplyNie tylko uczniowie potrzebują powszechnego dostępu do korepetycji online. Języka angielskiego dość często uczą się osoby starsze, które chcą w ten sposób uzupełnić swój poziom wiedzy w tym zakresie, ale nie tylko one potrzebują nadrobić zaległości.
Skrzynka skarg: ciemny dym z komina w centrum miasta

Skrzynka skarg: ciemny dym z komina w centrum miastaSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów: Nic dziwnego w tym, że w Ostrołęce jest zanieczyszczenie powietrza, skoro ludzie sami je zanieczyszczają. Oto zdjęcie z głównej ulicy w mieście - Traugutta. Co na to służby miasta, straż miejska? Nikt oczywiście nie zauważył...


BRW

Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Łukasz Adrian Załęski, lat 19, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 18 lutego w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 14.30.
Wyciek substancji ropopochodnej do Czeczotki

Wyciek substancji ropopochodnej do CzeczotkiPrzepływająca przez Ostrołękę Czeczotka została zanieczyszczona. Członkowie koła nr 72 Energopap w Ostrołęce zauważyli unoszącą się na wodzie plamę przypominającą ropę. Natychmiast wezwali odpowiednie służby. Na miejscu strażacy ustawili specjalną zaporę.JWJB

Aktualne ceny paliw

Aktualne ceny paliwNie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.


JBB

Radna znów interweniuje w sprawie ul. Pułaskiego

Radna znów interweniuje w sprawie ul. PułaskiegoRadna Grażyna Sosnowska po raz kolejny upomina się o remont zniszczonej ul. generała Kazimierza Pułaskiego w Ostrołęce. W interpelacji skierowanej do prezydenta Janusza Kotowskiego pisze, że ciągiem uczęszczają uczniowie do szkół, ale nie tylko.


PWSIP

Karol Samsel o maryjności Mickiewicza dla Radia Warszawa

Karol Samsel o maryjności Mickiewicza dla Radia Warszawa - szkicOstrołęczanin Karol Samsel, poeta i wykładowca na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego był gościem Piotra Obrębskiego w audycji "Rozmowa Radia Warszawa". Samsel, jako badacz literatury romantyzmu, opowiadał o niektórych aspektach twórczości Adama Mickiewicza.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy