czwartek, 25 maja 2017 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Ostrołęckie Spotkania Klubów Seniora (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Spotkania Klubów Seniora (zdjęcia, wideo)W sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyło się w sobotę coroczne spotkanie klubów seniora. Przed ostrołęcką publicznością swój dorobek artystyczny w krótkich programach zaprezentowało łącznie sześć klubów seniora z naszego miasta.Porozumienie o współpracy z Zasławiem podpisane (zdjęcia)

Porozumienie o współpracy z Zasławiem podpisane (zdjęcia) - DODAĆ  WIDEOMer Zasławia (Ukraina) Walentyna Kornijtczuk i prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski podpisali w sobotę porozumienie o współpracy pomiędzy samorządami obydwu miast. Delegacja z Ukrainy gościła w naszym mieście w ramach obchodów Dni Ostrołęki.

Harmonogram postoju mammobusów

Harmonogram postoju mammobusówNarodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


CKZiU

Zderzenie za 500 zł (zdjęcia)

Zderzenie za 500 zł (zdjęcia)Do zderzenia dwóch osobowych audi doszło na ul. Obozowej w Ostrołęce. Sprawczynią okazała się 31-letnia mieszkanka Warszawy, która włączając się do ruchu z zatoczki autobusowej, wymusiła pierwszeństwo na 21-letnim ostrołęczaninie, który kierował audi a3.Rekrutacja do projektu pn. "Język angielski nie jest mi obcy"

Rekrutacja do projektu 'Język angielski nie jest mi obcy'Firma ML s.c. prowadzi nabór uczestników do realizowanego w okresie od 1 marca 2017 r. do 30 kwietnia 2018 r. projektu pt. "Język angielski nie jest mi obcy". W ramach projektu oferowany jest kurs języka angielskiego (240 godz.) dla osób początkujących.Zderzenie dwóch aut na ul. Warszawskiej (zdjęcia)

Zderzenie dwóch aut na ul. Warszawskiej (zdjęcia)Obywatel Litwy kierujący lawetą doprowadził do zderzenia z citroenem xsara picasso na warszawskich numerach rejestracyjnych. Do zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie na rondzie im. Majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki" w Ostrołęce.
JWJB

Skrzynka skarg: irytujący szum z zakładów mięsnych

Skrzynka skarg: irytujący szum z zakładów mięsnychSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Jestem mieszkańcem miejscowości Ławy. Każdego dnia, o każdej porze słychać irytujący szum z zakładów mięsnych. Chciałbym się zapytać przedstawicieli tej firmy, dlaczego dźwięk jest tak głośny i co powoduje jego wytwarzanie?


Dziwna Para

Oszukał klientów na ponad milion złotych?

Oszukał klientów na ponad milion złotych - szkicKantor internetowy Intransfer24 miał oszukać klientów na ponad milion złotych. Poszkodowanych osób, które wymieniały gotówkę za pośrednictwem tego kantoru, jest blisko 30. W tej pechowej grupie znalazł się również mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.


JBB

W Wachu spłonęło aż 2,5 ha młodego lasu

W Wachu spłonęło aż 2,5 młodego lasuAż 2,5 hektara młodego lasu spłonęło w piątek w okolicach Wachu (gm. Kadzidło). Z ogniem przez kilka godzin walczyło osiem zastępów strażaków i dwa samoloty gaśnicze. To dotychczas największy w tym roku pożar lasu na terenie Ostrołęki i powiatu.
Zebranie sprawozdawcze rady os. Pomian (zdjęcia, wideo)

Zebranie sprawozdawcze rady os. Pomian (zdjęcia, wideo)Znikomym zainteresowaniem cieszyło się zebranie sprawozdawcze Rady Osiedla Pomian, które odbyło się w piątkowy wieczór w siedzibie Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce. Przedstawiciele rady osiedla podsumowali poprzedni rok i przedstawili plany na kolejne miesiące.


Door Tech

Energa wycofa się z finansowania siatkarzy? (wideo)

Energa wycofa się z finansowania siatkarzy? (wideo)Podczas spotkania prezesa Grupy Energa S.A. Daniela Obajtka z mediami w siedzibie urzędu miasta padły ważne deklaracje odnośnie wspierania sportu. Rzecznik spółki Adam Kasprzyk zapowiedział, że obecnie zmienia się strategia związana z finansowaniem klubów.

  •  
  • 11:23, 20.05.2017 r.

JBB

Jędrzej Nowak uhonorowany przez OST (wideo)

Jędrzej Nowak uhonorowany przez OST (wideo)Jędrzej Nowak został uhonorowany za zasługi dla rozwoju ostrołęckiego tenisa przez członków Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Miejscy radni zdecydowali, że będzie to kolejny sportowiec, który pojawi się w Galerii Zasłużonych dla Ostrołęckiego Sportu.

  •  
  • 11:22, 20.05.2017 r.Komu awans do IV ligi, komu spadek do okręgówki?

Komu awans do IV ligi, komu spadek do okręgówki?Korona Ostrołęka, Mazur Gostynin, LKS Jedlińsk, Naprzód Skórzec, Drukarz Warszawa i Perła Złotokłos to zespoły, które mają obecnie największe szanse, aby stać się beniaminkami rozgrywek IV ligi mazowieckiej. W drugą stronę wybierze za to o kilka zespołów więcej.

  •  
  • 11:22, 20.05.2017 r.

JBB
Kamila

Gnatkowski ze srebrnym medalem Pucharu Polski

Gnatkowski ze srebrnym medalem Pucharu PolskiReprezentant Fight Academy Ostrołęka Rafał Gnatkowski bardzo udanie spisał się w zawodach Pucharu Polski MMA w Sochaczewie. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka w kategorii -61 kg w gronie seniorów wywalczył srebrny medal po trudnych walkach.

  •  
  • 11:22, 20.05.2017 r.O bitwie pod Ostrołęką w klubie "Przy Studziennej"

O bitwie pod Ostrołęką w klubie 'Przy Studziennej' - 23.05MBP w Ostrołęce zaprasza na spotkanie poświęcone bitwie pod Ostrołęką (26 maja 1831 r.). To jedna z najważniejszych bitew powstania listopadowego, w której główne siły wojsk polskich pod dowództwem gen. Jana Skrzyneckiego starły się z wojskami rosyjskimi Iwana Dybicza.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy