środa, 23 sierpnia 2017 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Aktualności

Dziesięć zdarzeń drogowych w długi weekend

Miniony długi weekend na drogach Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego upłynął dość spokojnie. W czasie wzmożonego ruchu pojazdów doszło do dziesięciu niegroźnych kolizji. Policjanci zatrzymali też osiem osób kierujących w stanie nietrzeźwości.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Grzegorz Ambrzykowski, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 19 sierpnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 11.00.Linie nr 5, 7, 24 i 25 wracają do kursowania

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje mieszkańców, że zakończył się remont przejazdu kolejowego na ulicy Słowackiego (osiedle Stacja). W związku z tym linie nr 5, 7, 24 i 25 wracają do kursowania standardowymi trasami (jak przed zamknięciem przejazdu).

Korona zmierzy się na wyjeździe z KS Łomianki

Piłkarze ostrołęckiej Korony w sobotnie przedpołudnie w Łomiankach rozpoczną walkę o kolejne punkty na boiskach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzą się z bardzo wymagającym rywalem - KS Łomianki.

  •  
  • 11:54, 18.08.2017 r.

JBB

KS CK Troszyn podejmie Wkrę Bieżuń. Wytypuj wynik

W spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek ligi okręgowej piłkarze KS CK Troszyn podejmą przed własną publicznością Wkrę Bieżuń. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon i z pewnością będą chcieli iść za ciosem.

  •  
  • 11:53, 18.08.2017 r.


Rzekunianka, Kurpik, Świt i Bartnik przed startem ligi

Już w najbliższy weekend rywalizację w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczną drużyny z powiatu ostrołęckiego. Rzekunianka Rzekuń, Kurpik Kadzidło, Świt Baranowo i Aldo Bartnik Myszyniec powalczą o pierwsze punkty w nowym sezonie.

  •  
  • 11:53, 18.08.2017 r.


Puchar Polski w okręgu. Znamy pary II rundy

Bardzo ciekawie zapowiadają się starcia II rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Z pewnością konfrontacje zespołów z najniższych klas rozgrywkowych z rywalami z ligi okręgowej dostarczą kibicom dużo emocji. Która z konfrontacji będzie najciekawsza?

  •  
  • 11:52, 18.08.2017 r.

JBB

Zgubiono klucz do auta

Nasz czytelnik Adrian zgubił wczoraj na terenie parkingu przy Galerii Bursztynowej kluczyk ze smyczą od samochodu bmw. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat zguby proszony jest o pilny kontakt z właścicielem za pomocą numeru telefonu 880-172-630. Przewidziana nagroda.Ruszyły prace przy budowie przeprawy zastępczej (zdjęcia)

Rozpoczęły się roboty związane z budową mostu zastępczego przez rzekę Narew. W czwartek w miejskim ratuszu trwały konsultacje z udziałem wojska, przedstawicieli samorządu oraz wykonawcy budowy. Dziś ruszyły przygotowania do budowy podjazdów.


Planeta Zabawek

Kolizja i konar nad jezdnią

Podczas minionej doby strażaków wzywano dwukrotnie.
1. W miejscowości Ponikiew Mała (gm. Goworowo) o godz. 17.23 usuwano skutki kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP Goworowo i OSP Kunin.Biznes w Play bez limitów

Sieć Play przygotowała ofertę promocyjną skierowaną do firm i przedsiębiorców. Wybierz Formułę Perfect Box za 50 zł miesięcznie dla dwóch kart sim oraz nielimitowany internet do biura. W ramach polecanego abonamentu wszyscy klienci otrzymują:Strażacy usuwali gniazda szerszeni (zdjęcia)

Strażacy z OSP Brodowe Łąki w czwartek 17 sierpnia o godz. 18.54 zostali wezwani do usunięcia gniazd szerszeni w Brodowych Łąkach. Gniazda owadów umiejscowione były w szczycie murowanego budynku mieszkalnego. Owady są niebezpieczne zwłaszcza dla osób uczulonych na ich jad.Zespół Uratowani na ostrołęckiej scenie

W ramach spotkań z cyklu "Ostrołęka pełna Boga", które odbywają się w naszym mieście już od poniedziałku 14 sierpnia, zaprezentuje się zespół Uratowani. Nazwa nawiązuje do osobistych przeżyć członków grupy uratowanych od nałogów, depresji, rozbitego, poranionego życia.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: łopatka bez kości w cenie 10,79 zł/kg, pomidory malinowe po 2,59 zł/kg, piwo Specjal butelka 500 ml za 1,99 zł oraz Hoop Cola 2l wybrane rodzaje tylko 2,49 zł.

Czwarta wyprawa rowerowa po Kurpiowszczyźnie

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego zaprasza na czwartą wycieczkę rowerową po Kurpiowszczyźnie. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich miłośników jednośladów, lubiących plenerowe wyprawy. Udział jest bezpłatny.

Pocisk moździerzowy przy Galerii Bursztynowej

Na placu przy Galerii Bursztynowej, gdzie trwają prace związane z rozbudową obiektu, wykopano wczoraj przedmiot przypominający pocisk moździerzowy. Do zdarzenia doszło podczas robót ziemnych. Robotnicy przerwali pracę, a teren został zabezpieczony przez policję.
Reklama

Bowling
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Reklama

Maryla Rodowicz

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić