poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Aktualności

Gotowe projekty domów - ile to kosztuje?

Popularność gotowych projektów jest obecnie bardzo duża. Możemy zakupić je nie tylko w salonach prowadzących ich sprzedaż, ale także całkowicie w internecie, bez potrzeby ruszania się z wygodnego fotela. Popularność gotowych projektów jest obecnie bardzo duża.

Możemy zakupić je nie tylko w salonach prowadzących ich sprzedaż, ale także całkowicie w internecie, bez potrzeby ruszania się z wygodnego fotela. Ile będzie musieli zapłacić za gotowe projekty domów?

Jednym z najważniejszych atutów gotowych projektów jest ich przystępna cena. To właśnie ona spowodowała, że są one wybierane tak często. Oczywiście, duże znaczenie ma również ich łatwa dostępność, ponieważ zamówienie możemy złożyć całkowicie przez internet, a wszystkie potrzebne dokumenty otrzymamy w ciągu paru dni.

Reklama Od czego zależą ceny projektów gotowych?
Gdy spojrzymy na serwisy prowadzące sprzedaż projektów gotowych, możemy od razu zauważyć, że ceny są bardzo zróżnicowane. Najtańsze projekty zakupimy już za około 1 500 złotych, natomiast te droższe to wydatek nawet około 3 000 złotych. Oczywiście, ceny różnią się w zależności od pracowni projektowej zajmującej się ich przygotowywaniem, ale nie jest to jedyny czynnik determinujący nasz wydatek.

Gdy porównamy różne projekty gotowe domów jednorodzinnych, możemy od razu zauważyć, że im mniejsza powierzchnia zabudowy oraz powierzchnia użytkowa domu, tym cena jest niższa. Wobec tego jeśli poszukujemy mniejszego domu, wtedy cena jego projektu nie będzie wysoka. Więcej zapłacimy z kolei za dom duży, mający ponad 130 metrów kwadratowych.

Także więcej kosztują projekty domów nowoczesnych, które przyciągają wzrok swoimi nieprzeciętnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Projekty te zwykle są o kilkaset złotych droższe od projektów domów klasycznych o tej samej powierzchni. Nie jest to jednak regułą we wszystkich pracowniach projektowych.

Jak kupić gotowy projekt domu bez przepłacania?
Jeśli chcemy zakupić gotowy projekt mieszkania, powinniśmy zapoznać się z różnymi ofertami. Ceny różnią się w zależności od sprzedającego. Oczywiście, nie znajdziemy w różnych biurach dwóch identycznych projektów, ale będziemy mogli wyszukać podobne mieszkania.

Gdy nie chcemy przepłacać, warto też sprawdzać promocje, które okresowo organizowane są przez pracownie. Warto też spojrzeć, co dokładnie zawiera się w cenie, ponieważ czasami otrzymujemy dodatkowe bonusy, na przykład tablicę na budowę, zniżki na korzystanie z różnych usług czy dodatkowe projekty bez dopłacania.

Podsumowując, gotowe projekty domów jednorodzinnych wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami i są kilkukrotnie tańsze od projektów tworzonych na zamówienie w biurach architektonicznych. Z ofertą i cenami możemy zapoznać się już teraz przez internet. Warto w tym celu skorzystać z praktycznej porównywarki projektów, dostępnej na: https://pracownia-projekty.dom.pl/.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 11 komentarze: 5 Wrzuć na Facebooka 19.05.2017, 09:19r. Drukuj
Powrót


Reklama

Toyota
Bowling
LCE Roboty
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl