czwartek, 21 lutego 2019 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Aktualności

Płytki ceramiczne - praktyczne rozwiązanie do kuchni

Płytki ceramiczne to wciąż bezapelacyjnie najpopularniejsze rozwiązanie, na które decydują się osoby noszące się z zamiarem zrobienia remontu. Gdzie najlepiej sprawdzają się płytki i jaki wzór wybrać ażeby cieszyć się nimi przez lata?

Płytki ceramiczne - dlaczego wciąż są tak popularne w aranżacji wnętrz?
Płytki ceramiczne były stosowane od lat w kuchni, łazience, czy też na podłodze w przedpokoju. Na ten moment w coraz większej ilości gospodarstw domowych możemy spotkać płytki na podłodze również w salonie i sypialni. Od kiedy z powodzeniem zaczęto stosować ogrzewanie podłogowe w domach, należy zauważyć, że wprost proporcjonalnie wzrosła ilość osób, które decydują się na położenie płytek w miejscach, w których do tej pory ich raczej nie spotykaliśmy.

Reklama Płytki zawsze odbierane są jako element, który ochładza nasze mieszkanie. Dywan jest miękki, daje komfort naszym zmęczonym stopom. Płytki natomiast to materiał, który nie zapewni nam takich doznań, jednak jest on bardzo praktyczny w utrzymaniu. Dużo prościej odkurzyć i przetrzeć mopem płytki i fugi, niżeli zabierać się za porządne czyszczenie dywanu, który z pewnością zawiera wiele więcej roztoczy, śmieci i bakterii.

Płytki podłogowe - czym kierować się dokonując wyboru?
Płytki podłogowe, czy też ścienne jak już wcześniej wspomniano to bardzo praktyczne rozwiązanie niemalże do każdego wnętrza. Utrzymanie ich w czystości zajmuje niewielką chwilę i dotyczy to nie tylko podłóg, ale również ścian, które zdecydujemy się obłożyć płytkami.

Styl naszego wnętrza możemy dowolnie kształtować różnymi aranżacjami z płytek. Moda na dane aranżacje rządzi się swoimi prawami, ale przed wyborem konkretnych płytek warto zastanowić się nad kilkoma istotnymi kwestiami.

Przede wszystkim pamiętajmy, że decydując się na płytki będzie to wybór, który potowarzyszy nam przez kilka najbliższych lat. Realia są takie, że generalny remont, włącznie ze zmianą płytek, paneli, czy też przeniesieniem ścianek działowych, w polskich gospodarstwach domowych wykonuje się rzadziej niż raz na dekadę. Dlatego też wszystkie wybory muszą być doskonale przemyślane. Warto zatem czasami zrezygnować z chwilowej mody na dany model płytek i wybrać te, które wydadzą nam się bardziej ponadczasowe i uniwersalne.

Reklama Oczywiście kolory płytek mają tutaj duże znaczenie. Jeżeli zdecydujemy się na płytki z mnogością wzorów i feerią barw, to pamiętajmy o tym, że może to w przyszłości utrudnić potencjalną zmianę aranżacji. Jeżeli wybierzemy płytki w kolorach uniwersalnych, bielach, beżach, szarościach, to będziemy mogli w przyszłości pobawić się zmianą detali, dzięki czemu nasze wnętrze zyska nowy, świeży wygląd.

Płytki do kuchni - jak wybrać efektywne i solidne płytki na lata
Płytki do kuchni powinny charakteryzować się przede wszystkim wysoką klasą ścieralności, ponieważ kuchnia jest pomieszczeniem, w którym spędzamy naprawdę dużo czasu. Obszerny wybór doskonałych jakościowo płytek znajdziemy na stronie http://www.domlazienkaplytki.pl/.

Zapoznając się z poszczególnym asortymentem warto mieć na względzie nie tylko walory estetyczne, ale także jak wspomniano wcześniej - praktyczny aspekt danego modelu płytek.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3030 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 20.07.2017, 19:48r. Drukuj
Powrót