wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Sadowniczy.pl

Aktualności

Same gwiazdy na zakończenie sezonu imprez Zbyszko w Nowogrodzie (wideo)

Doskonale znane w całym regionie imprezy Zbyszko, które co roku zaczynają się od majówki, powoli dobiegają do końca. Pozostały jeszcze trzy wydarzenia, ale za to jakie! Na zakończenie sezonu wystąpią: raper Sobota, duet Remady&Manu-L i zespół Mig.

9 Września (wyjątkowo w sobotę)
Do Nowogrodu zawita, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce - Sobota. Raper posiada na swoim koncie numery, których wyświetlenia sięgają kilkudziesięciu milionów, a jego fani na profilu facebookowym liczą kilkaset tysięcy ludzi z Polski i całego świata. Na koncerty ściągają zawsze duże rzesze fanów, co można zobaczyć po zainteresowaniu wydarzeniem na profilu facebookowym.

15 września (piątek)
Nowogród z gośćmi z zagranicy. Legendarny duet Remady&Manu-L, odpowiadają za produkcje takich hitów jak: "Single Ladies", "Holidays", czy "The Way We Are". Ich zeszłoroczny koncert na Imprezach Zbyszko, oceniony został jako jeden z najlepszych w sezonie.

22 września (piątek)
Będzie miała miejsce ostatnia impreza a wystąpi na niej zespół Mig, których przedstawiać nie trzeba.

Ich najnowszy utwór pt. "Lalunia", w kilka tygodni stał się niesamowitym hitem.

- Chcielibyśmy korzystając z okazji, podziękować już teraz wszystkim, którzy biorą udział w tym przedsięwzięciu. Tym, którzy nas wspierają swoją pracą, pomagają i czuwają nad bezpieczeństwem imprez. Nasze wydarzenia, to nie tylko bowiem same koncerty, ale także szereg przygotowań, aby takie imprezy mogły się odbyć. Bez pracy i wsparcia wielu osób nie byłyby one na tak wysokim poziomie. Dzięki zaangażowaniu wielu osób - Imprezy Zbyszko w Nowogrodzie, każdego roku stają się w okresie letnim doskonale znanym miejscem, dla wszystkich fanów muzyki tanecznej. Serdecznie dziękujemy, także tym którzy co tydzień nas odwiedzają i biorą udział w tych wydarzeniach - piszą organizatorzy.Artykuł sponsorowany

Odsłon: 5462 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:53, 07.09.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
LCE Roboty
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO