piątek, 23 marca 2018 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Aktualności

Same gwiazdy na zakończenie sezonu imprez Zbyszko w Nowogrodzie (wideo)

Doskonale znane w całym regionie imprezy Zbyszko, które co roku zaczynają się od majówki, powoli dobiegają do końca. Pozostały jeszcze trzy wydarzenia, ale za to jakie! Na zakończenie sezonu wystąpią: raper Sobota, duet Remady&Manu-L i zespół Mig.

9 Września (wyjątkowo w sobotę)
Do Nowogrodu zawita, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce - Sobota. Raper posiada na swoim koncie numery, których wyświetlenia sięgają kilkudziesięciu milionów, a jego fani na profilu facebookowym liczą kilkaset tysięcy ludzi z Polski i całego świata. Na koncerty ściągają zawsze duże rzesze fanów, co można zobaczyć po zainteresowaniu wydarzeniem na profilu facebookowym.

15 września (piątek)
Nowogród z gośćmi z zagranicy. Legendarny duet Remady&Manu-L, odpowiadają za produkcje takich hitów jak: "Single Ladies", "Holidays", czy "The Way We Are". Ich zeszłoroczny koncert na Imprezach Zbyszko, oceniony został jako jeden z najlepszych w sezonie.

22 września (piątek)
Będzie miała miejsce ostatnia impreza a wystąpi na niej zespół Mig, których przedstawiać nie trzeba.

Ich najnowszy utwór pt. "Lalunia", w kilka tygodni stał się niesamowitym hitem.

- Chcielibyśmy korzystając z okazji, podziękować już teraz wszystkim, którzy biorą udział w tym przedsięwzięciu. Tym, którzy nas wspierają swoją pracą, pomagają i czuwają nad bezpieczeństwem imprez. Nasze wydarzenia, to nie tylko bowiem same koncerty, ale także szereg przygotowań, aby takie imprezy mogły się odbyć. Bez pracy i wsparcia wielu osób nie byłyby one na tak wysokim poziomie. Dzięki zaangażowaniu wielu osób - Imprezy Zbyszko w Nowogrodzie, każdego roku stają się w okresie letnim doskonale znanym miejscem, dla wszystkich fanów muzyki tanecznej. Serdecznie dziękujemy, także tym którzy co tydzień nas odwiedzają i biorą udział w tych wydarzeniach - piszą organizatorzy.Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5516 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 07.09.2017, 09:53r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja