piątek, 23 marca 2018 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Aktualności

Startuje "Maska" - trzydniowa gra miejska

Fot. InQbatorWraz z kolejną edycją festiwalu "InQbator", na uczestników czeka także nowa odsłona gry miejskiej "Maska". Głównym celem gry jest zachęcenie mieszkańców Ostrołęki do udziału w wydarzeniach festiwalowych. Uczestnicy "Maski" będą brali udział w spektaklach oraz wypełnią kilka zadań.

Każdy chętny do udziału w grze musi się zgłosić i zarejestrować. Na miejscu pierwszego zadania otrzyma planszę ze swoim numerem, na której będzie zbierał punkty.

Reklama Gra będzie trwała trzy dni, podczas festiwalu teatrów ulicznych. Rozpocznie się o 14 września o godz. 18.00 a zakończy 16 września około godz. 21.45. Rejestracja uczestników trwa od 11 września od godz. 8.00 do 14 września do godz. 16.00. Zgłoszenia wysłane po godz. 16.00 nie będą honorowane. Do wypełniania uczestnicy mają dziewięć punktowanych zadań. Na zakończenie przyznane zostaną nagrody i wyróżnienia.

Zadania:
Zadanie 1 - "Zmasowani - Zmaskowani" - polega na wzięciu udziału w paradzie ulicznej rozpoczynającej "InQbator". Parada rozpocznie się 14 września br. zbiórką na placu gen. J. Bema o godz. 18.00, następnie przejdzie ulicami miasta a zakończy przy scenie przy "Kupcu". Za zgłoszenie się na zbiórkę zawodnik otrzymuje 1 punkt, kolejny punkt otrzyma za przejście z paradą do miejsca jej zakończenia. Za wzięcie udziału w całej paradzie w masce dodatkowy 1 punkt. Maska może być wykonana z dowolnego materiału, może przykrywać całą twarz lub tylko jej część.
Zadanie 2 - udział w spektaklu "Dobrze, będzie dobrze". Spektakl odbędzie się dnia 14 września br. o godz. 19.00 na sali kameralnej Ostrołęckiego Centrum Kultury. Zawodnik za przybycie na spektakl otrzymuje 1 punkt.
Zadanie 3 - udział w spektaklu "Vai Vem". Spektakl odbędzie się 14 września br. o godz. 20.00 na scenie głównej OCK. Zawodnik za przybycie na spektakl otrzymuje 1 punkt.
Reklama Zadaniem nr 4 - udział w spektaklu "Cyrk bez przemocy". Spektakl odbędzie się 14 września br. o godz. 21.30 na parkingu przy ul. Prądzyńskiego. Zawodnik za przybycie na spektakl otrzymuje 1 punkt.
Zadanie nr 5 - udział w "Instalacji multimedialnej", która odbędzie się 15 września br. o godz. 19.55 na parkingu przed OCK. Zawodnik za przybycie na spektakl otrzymuje 1 punkt.
Zadanie nr 6 - udział w spektaklu "Kwiaty zła". Spektakl rozpocznie się się 15 września br. o godz. 20.00 na scenie głównej OCK. Zawodnik za przybycie na spektakl otrzymuje 1 punkt.
Zadanie nr 7 - udział w spektaklu "Korowód tańca". Spektakl odbędzie się 15 września br. o godz. 21.30 na parkingu przy OCK. Zawodnik za przybycie na spektakl otrzymuje 1 punkt.
Zadanie nr 8 - udział w spektaklu "Piekna i bestia". Spektakl odbędzie się 16 września br. o godz. 19.00 na scenie przy "Kupcu". Zawodnik za przybycie na spektakl otrzymuje 1 punkt.
Zadanie nr 9 - udział w spektaklu "Szkoła błaznów". Spektakl odbędzie się 16 września o godz. 20.00 na scenie głównej OCK. Zawodnik za przybycie na spektakl otrzymuje 1 punkt.

Nagrodami w grze są m.in. wejściówki do kina, pizza, desery w cukierni oraz nagrody finansowe.

Wszelkie informacje dotyczące gry oraz rejestracja uczestników na profilu FB Gra Maska.

Wyświetleń: 931 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09.09.2017, 09:48r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja