piątek, 23 marca 2018 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Aktualności

Kolorowanka dla dzieci promująca Ostrołękę i Kurpie (zdjęcia)

Książeczkę do kolorowania "Kolorowa Ostrołęka" już niebawem będzie można nabyć w księgarniach. Publikacja zawiera rysunki przedstawiające najważniejsze miejsca naszego miasta, a także elementy kultury kurpiowskiej. Na końcu znajdują się do nich opisy.

Książeczki do kolorowania pt. "Kolorowa Ostrołęka" - jak informuje ostrołęcki ratusz - powstały z inicjatywy Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Ostrołęki. Łączą one w sobie walor zabawy i edukacji.

Reklama - Rysunki do kolorowania ilustrują najważniejsze miejsca Ostrołęki oraz elementy z kultury kurpiowskiej takie jak strój czy wycinanka. Na końcu książki są teksty opisujące poszczególne ilustracje, które mogą być wsparciem dla nauczycieli czy rodziców, prezentujących dzieciom na lekcji czy na spacerze poszczególne miejscach miasta. Kolorowanka jest przygotowana z myślą o dzieciach z przedszkoli oraz klas początkowych szkół podstawowych - czytamy na stronie urzędu miasta.

Kolorowanki mają bardzo dobrą jakość - rysunki wykonała absolwentka Akademii Sztuk Pięknych związana z Ostrołęką Monika Janowska.

Oprócz partii książeczek przeznaczonych do celów promocyjnych Wydawnictwo RH Promotion skierowało je także do sprzedaży. Są dostępne w ostrołęckich księgarniach oraz przez internet.

Zobacz zdjęcia:
Książeczka "Kolorowa Ostrołęka" (08.09.2017)

Wyświetleń: 1448 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 12.09.2017, 09:50r. Drukuj
Powrót


Mandzuria @ 19:10, 12.09.2017

IP: *.*.44.206

Ja bym chciała taką :) pochodzę z Ostrołęki ale tam nie mieszkam chętnie będę promowała Kurpie :)

Ewa @ 22:59, 12.09.2017

IP: *.*.98.48

Bardzo fajny pomysł. Mam nadzieję, że cena nie będzie z kosmosu i będzie się opłacało kupić.

Reklama

LUSAR
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja