piątek, 23 marca 2018 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Aktualności

Koncert Anny Marii Jopek - Trio

Fot. archiwum organizatoraFot. archiwum organizatoraTa znakomita polska wokalistka, kompozytorka, improwizatorka jazzowa wystąpi ze swoimi wybitnymi muzykami z rozśpiewanym, widowiskowym programem. Artyści zagrają na niezliczonej ilości instrumentów, które zmieniają w trakcie trwania utworów.

Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń.

- Projekt ten to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie. Takie wyzwania Anna Maria Jopek podejmuje zachwycająco i brawurowo, jak grudniowy koncert ze Stingiem w Toruniu, jak nową płytę z genialnymi kubańskimi muzykami pt. "Minione" w ostatnie walentynki. Zapraszamy na muzyczną przygodę z Anną Marią Jopek - zachęcają organizatorzy.

Reklama Anna Maria Jopek - wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone). Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Tylko w Polsce jej płyty rozeszły się w milionowym nakładzie, jednak jak sama przyznaje najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi.

Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie. 3 maja 2015 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski - za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 9 października w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce, ul. Korczaka 73. Początek o godz. 19.30.

Bilety do nabycia w:
- kawiarni kina Jantar,
- Galerii Bursztynowej - Biuro Podróży "My travel",
- redakcji "Tygodnika Ostrołęckiego",
- www.kupbilecik.pl, Ticketpro, Biletin.
Rezerwacja pod numerem tel. 501-737-727.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3395 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 13.09.2017, 09:20r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja