wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Sadowniczy.pl

Aktualności

Koncert Anny Marii Jopek - Trio

Fot. archiwum organizatoraFot. archiwum organizatoraTa znakomita polska wokalistka, kompozytorka, improwizatorka jazzowa wystąpi ze swoimi wybitnymi muzykami z rozśpiewanym, widowiskowym programem. Artyści zagrają na niezliczonej ilości instrumentów, które zmieniają w trakcie trwania utworów.

Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń.

- Projekt ten to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie. Takie wyzwania Anna Maria Jopek podejmuje zachwycająco i brawurowo, jak grudniowy koncert ze Stingiem w Toruniu, jak nową płytę z genialnymi kubańskimi muzykami pt. "Minione" w ostatnie walentynki. Zapraszamy na muzyczną przygodę z Anną Marią Jopek - zachęcają organizatorzy.

ReklamaAnna Maria Jopek - wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone). Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Tylko w Polsce jej płyty rozeszły się w milionowym nakładzie, jednak jak sama przyznaje najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi.

Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie. 3 maja 2015 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski - za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 9 października w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce, ul. Korczaka 73. Początek o godz. 19.30.

Bilety do nabycia w:
- kawiarni kina Jantar,
- Galerii Bursztynowej - Biuro Podróży "My travel",
- redakcji "Tygodnika Ostrołęckiego",
- www.kupbilecik.pl, Ticketpro, Biletin.
Rezerwacja pod numerem tel. 501-737-727.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 3097 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:20, 13.09.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
LCE Roboty
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO