środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Mundurowi zakładu karnego z sukcesem sportowym (zdjęcia)

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych zwyciężyli Mistrzostwa w Marszobiegu Terenowym Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Białymstoku. Mundurowi zajęli pierwsze miejsce. W rywalizacji wzięło udział siedem drużyn z sześciu miejscowości.

Mistrzostwa okręgowe w marszobiegu terenowym zostały zorganizowane przez dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. W rywalizacji wzięło udział siedem drużyn: Areszt Śledczy w Białymstoku, Zakład Karny w Białymstoku, Zakład Karny w Czerwonym Borze, Zakład Karny w Grądach Woniecku, Areszt Śledczy w Hajnówce, Zakład Karny w Przytułach Starych, Areszt Śledczy w Suwałkach. Zawodnicy mięli do pokonania dystans około 2000 m, podczas którego zobowiązani byli do wykonania trzech zadań: wspięcie po linie, rzut petardą, strzelanie.

Reklama- Funkcjonariusze z naszej jednostki mł. chor. Krzysztof Wiśniewski, st. sierż. Tomasz Warszawik i st. kpr. Robert Wójtowicz w klasyfikacji drużynowej byli bezkonkurencyjni. Uplasowali się na pierwszym miejscu osiągając łączny czas 57:32:44. Dwa pierwsze miejsca na podium w klasyfikacji indywidualnej również należały do naszych kolegów: Roberta Wójtowicza (16:23:14) i Tomasza Warszawika (18:01:64) - informuje mjr Agnieszka Chaberek, rzecznik prasowy Zakładu Karnego w Przytułach Starych.

W niedługim czasie odbędzie się ogólnopolski finał VII Mistrzostw Służby Więziennej w Marszobiegu Terenowym, gdzie drużyna z Zakładu Karnego w Przytułach Starych będzie reprezentowała okręg białostocki.

Zawody rozegrano we wtorek 19 września. Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć na stronie Zakładu Karnego w Przytułach Starych.
Wyświetleń: 1982 komentarze: -
09:27, 25.09.2017r. Drukuj