sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Funkcjonariusze zakładu karnego w Kotle Czarownic (zdjęcia)

Fot. Zakład Karny w Przytułach StarychNa Stadionie Śląskim w Chorzowie zwanym Kotłem Czarownic odbył się finisz PKO Silesia Maratonu i Półmaratonu. W zawodach wzięli udział między innymi funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Przytułach Starych, zajmując miejsca: piąte, dziewiąte i dwudzieste trzecie.

Największy polski stadion lekkoatletyczny - Kocioł Czarownic - 1 października br. został oddany do użytku po wieloletnim remoncie. Biegacze jako pierwsi mogli przetestować Stadion Śląski, gdzie usytuowana była meta 9 edycji PKO Silesia Marathonu.

Reklama- Zawodnicy z naszego zakładu w ramach wydarzenia uczestniczyli w otwartych Mistrzostwach Służby Więziennej w półmaratonie. W tej klasyfikacji, najwyżej uplasował się st. kpr. Robert Wójtowicz, który dystans 21 kilometrów, pokonał w czasie 1 godziny 27 minut i 7 sekund, zajmując piąte miejsce, mł. chor. Krzysztof Wiśniewski był dziewiąty (czas 1:34:50), natomiast st. sierż. Tomasz Warszawik uplasował się na dwudziestym trzecim miejscu, debiutując na tak dużym dystansie (czas 1:58:32) - informuje mł. chor. Krzysztof Wiśniewski z Zakładu Karnego w Przytułach Starych.

Zawody odbyły się w niedzielę 1 października. Więcej zdjęć znajduje się na stronie zakładu karnego.
Wyświetleń: 924 komentarze: -
09:17, 09.10.2017r. Drukuj