sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Kamila Meble

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Edmund Łada, lat 60, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 10 października w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce.

Teresa Nurczyk, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 11 października w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 13.30.

ReklamaMieczysław Ziemak, lat 82, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 11 października w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 14.00.

Mieczysław Wasilewski, lat 86, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 13 października w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 13.30.

Czesława Krzyżewska, lat 98, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 11 października w kościele w Olszewie-Borkach o godz. 14.30.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 11677 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10:07, 10.10.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
Bowling
LCE Roboty
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl