niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Aktualności

Zastosowanie ramek do zdjęć - nie tylko do fotografii

Ramki do zdjęć mają wbrew pozorom o wiele więcej zastosowań niż mogłoby się pierwotnie wydawać. Przykładem dla nas mogą być, chociażby prezentacje aranżacji wnętrz, jakie często możemy spotkać w sklepach i marketach meblowych.

Ramki fotograficzne mogą służyć nie tylko przechowywaniu fotografii, ale również ozdabiać wnętrza.

Reklama Ramki na zdjęcia i ich niecodzienne wykorzystanie
Źródłem inspiracji do niecodziennego wykorzystania ramek do zdjęć mogą być dla nas wystawy sklepowe. Projektanci wnętrz często wykorzystują w nich ramki na zdjęcia. Jednak nie zamieszczają w nich fotografii. Służą one jedynie uzupełnieniu aranżacji przykładowego pomieszczenia. I trudno odmówić im tego, że prezentują się bardzo atrakcyjnie w tej roli, a cały wystrój - dzięki takim subtelnym akcentom - nabiera interesującego wyglądu.

Możliwości na zastosowanie ramek do zdjęć jedynie jako ozdoby jest naprawdę wiele. W sklepach internetowych (np. tutaj lub tutaj) znajdziemy wiele różnych modeli, wzorów, a także kolorów ramek fotograficznych. Umożliwia nam to ich dekoracyjne wykorzystanie w najpopularniejszych stylach wnętrzarskich i nie tylko.

Wykonane z surowego drewna ramki na zdjęcia lub pomalowane na neutralne kolory ziemi, możemy wykorzystać jako ozdobę do pomieszczeń w stylu skandynawskim. Inne z kolei - w barwach słońca - będą świetnie prezentować się np. w pokoju dziecięcym. Jeśli poszukujemy ozdoby do urządzonego w tradycyjnym stylu salonu, warto jest przyjrzeć się ramkom rzeźbionym lub posiadającym zdobienia w kolorze złota lub srebra.

Reklama Pamiątka na ścianie i biurku
Ramki do zdjęć służą przechowywaniu i prezentacji szczególnie ważnych dla nas fotografii, które zawsze chcemy mieć w zasięgu wzroku. Możemy w nich zamieszczać również inne przedmioty o wartości sentymentalnej. Co może się w nich znaleźć? Wszystko, co ma mniej więcej płaską powierzchnię. Doskonale wyglądać będą w nich pocztówki z odwiedzonych lokacji lub te, które zostały przysłane nam przez przyjaciół. Jeśli dziecko zrobiło dla nas laurkę lub stworzyło obrazek lub opowiadanie, ramka również będzie idealnym miejscem na jego przechowywanie. Dobrym pomysłem jest również przechowywanie w ramkach do zdjęć również listów - zarówno od przyjaciół, jak i tych, których nigdy nie wysłaliśmy.

Reklama Ramki do zdjęć - miejsce na pracę twórczą
Możliwości jest znacznie więcej. Jeśli malujemy, jesteśmy grafikami, czy też innymi twórcami, ramki do zdjęć posłużą nam na przechowywanie dzieł o wyjątkowym dla nas znaczeniu lub też prezentacji najlepszych prac. Świetnie sprawdzą się również w przypadku osób, które zajmują się dziełem pisanym. W ramkach mogą znaleźć się fragmenty opowiadań, ulubione cytaty z książek, czy też wiersze.

Koniec z dyplomami w antyramach
Ramki fotograficzne znajdą swoje zastosowanie również wtedy, gdy poszukujemy wyjątkowego miejsca na umieszczenie szczególnie ważnych dla nas osiągnięć. Doskonale będą się w nich prezentować dyplomy, zaświadczenia o ukończeniu kursu i inne.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1020 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.10.2017, 04:42r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko
Neo
MKKK