sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Kamila Meble

Aktualności

Telewizja cyfrowa i internet za 33 zł. Tylko w Esprit

Ostrołęcka Telewizja Kablowa Esprit, która jest pionierem na naszym rynku, właśnie daje klientom możliwość przetestowania internetu. Podłączając telewizję cyfrową za jedyne 33 zł, można równocześnie przez trzy miesiące za darmo korzystać z internetu.

Telewizja cyfrowa + internet = 33 zł (przez 3 miesiące). Dzięki umowie na czas nieokreślony, można sprawdzić ofertę Esprit. Jeśli nie spełni oczekiwań, w każdej chwili można z niej zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.

Umowa obejmuje bezpłatne dostarczenie modemu, bezpłatną instalację oraz uruchomienie usług. Abonenci Esprit, którzy już posiadają telewizję, bez problemu mogą podłączyć internet, gdyż nie wymaga to żadnych dodatkowych instalacji. Pakiety Esprit Carbon to 70 Mb/s download i 10 Mb/s upload.

Przetestuj ofertę Esprit! Przyjdź lub zadzwoń już teraz! Rozwijamy i świadczymy wiele nowych usług. Tylko w naszej ofercie pakiety telewizyjne dopasowane do potrzeb klienta. Poznaj bliżej naszą ofertę. Usługa dostępna na terenie miasta Ostrołęki.

Skorzystaj z bogatej oferty telewizji cyfrowej. Podstawowy pakiet telewizji cyfrowej kosztuje jedyne 33 złote. Możliwość rozbudowania o wiele dodatkowych programów. Więcej informacji na www.cyfrowyesprit.pl lub w biurze obsługi abonentów.

Telewizja Kablowa Esprit
Ostrołęka, ul. Kopernika 7 lok. 35 (DH Kupiec)

Tel. (29) 764-29-84
Biuro czynne w dni robocze: od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 2779 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10:09, 12.10.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
Bowling
LCE Roboty
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl