poniedziałek, 19 listopada 2018 r., imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei

Aktualności

Młodzi i seniorzy z gminy Goworowo we wspólnym spektaklu

Fot. materiały organizatoraW ramach projektu Międzypokoleniowy Teatr Forum, w gminie Goworowo powstał niezwykły spektakl z udziałem młodszych i starszych mieszkańców gminy. Już niebawem przedstawienie zatytułowane "Kłopoty Magdy" zostanie zaprezentowane w świetlicy w Brzeźnie.

Podczas prezentacji przedstawienia, także widzowie będą mieli okazję, aby aktywnie włączyć się w pokaz i wpłynąć na losy głównej bohaterki.

Reklama Spektakl opowiada historię Magdy, 15-letniej uczennicy, która zmaga się z niesprawiedliwością w szkole ze względu na wiek, ale też pochodzenie. Ma trudności ze zrozumieniem zarówno w domu, jak i szkole. Kto może ją wesprzeć w trudnej sytuacji? Czy ktoś zrozumie jej pasje do kosmetyków i makijażu?

- Teatr Forum to nie tylko odegranie ról - to zaangażowanie publiczności w szukanie rozwiązań. Chętne osoby mogą wejść na scenę i zaproponować różne strategie rozwiązania problemu przez główną bohaterkę. Jak pokazuje doświadczenie w realizacji spektakli tą metodą - pomysły publiczności zdają się nie mieć nigdy końca - zapowiadają organizatorzy.

Udział w spektaklu jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura-Interwencje 2017. Na spektakl zapraszają Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie oraz Stowarzyszenie Praktyków Dramy Stop-Klatka.

Spektakl wystawiony będzie w niedzielę 22 października 2017 r. o godzinie 16.00 w świetlicy w Brzeźnie (Brzeźno 37a).

Wyświetleń: 640 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 19.10.2017, 09:09r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Kurpia
Hydraulika