sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Bogata oferta kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego "Zagroda Leśna" (zdjęcia)

"Zagroda Leśna" to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny stworzony w niesamowitym klimacie, otoczony zielenią kurpiowskich lasów. Obiekt składa się z dwóch budynków o różnych wystrojach wnętrz oraz dwóch wiat: 40 i 80-osobowych.

Główna sala pomieści 120 osób i skierowana jest do klientów chcących zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne w klimacie, jakiego próżno szukać w innych miejscach.

Druga, mniejsza (25-osobowa) sala jest zachowana w klimacie kurpiowsko-myśliwskim i idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe i integracyjne, przyjęcia rodzinne oraz inne imprezy okolicznościowe.

Placówka dysponuje dwudziestoma miejscami noclegowymi w nowocześnie wykończonych pokojach. Noclegi można zarezerwować bezpośrednio bądź przez aplikację Booking.com.

"Zagroda Leśna" zajmuje się profesjonalnie cateringiem, dlatego zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z oferty wigilii firmowych i innych okazji, które można zorganizować w "Zagrodzie Leśnej" bądź u klienta.

Sala bankietowa "Zagroda Leśna" jest idealnym miejscem do organizacji:
-wesel,
-konferencji,
-szkoleń,
-imprez integracyjnych,
-przyjęć rodzinnych,
-wigilii firmowych,
-komunii świętych,
-chrztów,
-itp.

Atrakcyjne ceny na wesela w okresie zimowym.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych imprezą sylwestrową do zapoznania się z ofertą pod numerem tel. 660-486-922, na stronie www.zagrodalesna.pl oraz przez profil na Facebooku.

Sala bankietowa "Zagroda Leśna"
Łęg Starościński 94C, (gm. Lelis)
Tel. 660-486-922
www.zagrodalesna.pl
Facebook

Zobacz zdjęcia:
Kompleks "Zagroda Leśna"

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 10386 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 07.11.2017, 10:25r. Drukuj
Powrót