poniedziałek, 20 listopada 2017 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Aktualności

Jubileusz pięciolecia klubu OsKaL

Ostrołęcki Klub Literacki OsKaL w tym roku obchodzi jubileusz 5-lecia. Z tej okazji poeci zapraszają wszystkich sympatyków klubu i rodziny na wieczór promujący tomik "Przywołanie". Spotkanie zaplanowano w budynku Galerii Ostrołęka.

W związku jubileuszem, na łamach już piątej klubowej publikacji "Przywołanie", OsKaL składa hołd wszystkim tym, co tworzyli na ostrołęckiej ziemi i odeszli już do krainy cienia.

Reklama- Są to śp.: Leszek Bakuła, Henryk Bender, Mieczysław Czychowski, Bogusław Hubert Fedorowicz, Wiktor Teofil Gomulicki, Janina Grala z Korytkowskich, Katarzyna Korczakowska, Edward Kupiszewski, Dionizy Maliszewski, Paweł Opęchowski, Alfred Sierzputowski, Stanisław Skolimowski, Henryk Syska i Janusz Wojciech Wożniak - wymienia Hanna Jadwiga Sobiech, prezes klubu OsKaL. - Zostali oni przywołani słowami poetów z OsKaL-a i we wspomnieniach gości.

Wieczór promujący tomik "Przywołanie" odbędzie się w piątek 17 listopada w Galerii Ostrołęka, plac gen. Józefa Bema 14. Początek o godz. 17.00.

Odsłon: 510 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 07:08, 12.11.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl