niedziela, 21 października 2018 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Aktualności

Jubileusz pięciolecia klubu OsKaL

Ostrołęcki Klub Literacki OsKaL w tym roku obchodzi jubileusz 5-lecia. Z tej okazji poeci zapraszają wszystkich sympatyków klubu i rodziny na wieczór promujący tomik "Przywołanie". Spotkanie zaplanowano w budynku Galerii Ostrołęka.

W związku jubileuszem, na łamach już piątej klubowej publikacji "Przywołanie", OsKaL składa hołd wszystkim tym, co tworzyli na ostrołęckiej ziemi i odeszli już do krainy cienia.

Reklama - Są to śp.: Leszek Bakuła, Henryk Bender, Mieczysław Czychowski, Bogusław Hubert Fedorowicz, Wiktor Teofil Gomulicki, Janina Grala z Korytkowskich, Katarzyna Korczakowska, Edward Kupiszewski, Dionizy Maliszewski, Paweł Opęchowski, Alfred Sierzputowski, Stanisław Skolimowski, Henryk Syska i Janusz Wojciech Wożniak - wymienia Hanna Jadwiga Sobiech, prezes klubu OsKaL. - Zostali oni przywołani słowami poetów z OsKaL-a i we wspomnieniach gości.

Wieczór promujący tomik "Przywołanie" odbędzie się w piątek 17 listopada w Galerii Ostrołęka, plac gen. Józefa Bema 14. Początek o godz. 17.00.

Wyświetleń: 648 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.11.2017, 07:08r. Drukuj
Powrót