poniedziałek, 20 listopada 2017 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Aktualności

Obchody Święta Niepodległości w Czerwinie (zdjęcia)

Fot. Gminny Ośrodek Kultury w Czerwinie/FacebookObchody Święta Niepodległości w Czerwinie pt. "Samorządowcy Niepodległej" rozpoczęły się przemarszem pocztów sztandarowych prowadzonych przez orkiestrę OSP z Ostrołęki do kościoła. Po nabożeństwie uczestnicy przeszli pod pomnik znajdujący się na placu Tysiąclecia.

Tam głos zabrał wójt gminny Czerwin Ryszard Gocłowski. Następnie złożono wieńce w barwach narodowych przez delegacje. Z kolei w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie zaprezentowano montaż słowno-muzyczny, przygotowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Gimnazjalnymi.

ReklamaOkoło godzinny program składał się zarówno ze znakomitego przedstawienia, jak i pieśni patriotycznych wykonanych przez uzdolnionych wokalnie uczniów. Kolejnym punktem programu był koncert orkiestry OSP z Ostrołęki. Uroczystość uświetniła też grupa "Młode Kurpie" z Jednorożca, która swoimi wykonaniami pieśni patriotycznych zachęciła publiczność do wspólnego śpiewu.

Uroczystość odbyła się w sobotę 11 listopada. Więcej zdjęć znajduje się na stronie facebookowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwinie.

Odsłon: 800 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 08:59, 14.11.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl