sobota, 16 grudnia 2017 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Aktualności

Niezwykły wernisaż wystawy "Ja i moje miasto w fotografii"

Fot. SOSz-W w OstrołęceStowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce "Dajmy im Radość" zaprasza na wystawę fotografii zrealizowanej w ramach projektu pt. "Ja i moje miasto w fotografii".

Niecodzienni modele, nietypowe aranżacje, młodzież z niepełnosprawnością wcielająca się w wybrane przez siebie postaci oraz ich autorskie zdjęcia ukazujące siebie nawzajem na tle Ostrołęki.

ReklamaProjekt trwał od marca do grudnia 2017 r. i uzyskał dofinansowanie od prezydenta miasta w ramach konkursu na realizację zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej - działania na rzecz osób niepełnosprawnych. Oprócz profesjonalistów zaproszonych do projektu: fotografa Adama Wołosza, fryzjerki Ewy Kaczyńskiej oraz kosmetyczki Agnieszki Szymczyk, działania projektowe wsparła młodzież z III LO w Ostrołęce z opiekunką Magdaleną Stolarkiewicz, co przełożyło się na ogromną pomoc ze strony wolontariuszy na każdym etapie projektu i zaowocowało nawiązaniem nowych relacji.

- Mamy nadzieję, że wystawa, którą obejrzycie, pozwoli uczestnikom poczuć się prawdziwymi artystami, a odwiedzającym mieszkańcom naszego miasta da szansę odkryć piękno i talenty osób z niepełnosprawnością, co wpłynie przynajmniej odrobinę na większą ich akceptację i integrację społeczną - mówi Katarzyna Dragow-Kubeł z SOS-W w Ostrołęce.

Wernisaż fotografii odbędzie się 7 grudnia 2017 r. w Ostrołęckim Centrum Kultury (I piętro) o godz. 11.00.

Odsłon: 531 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 08:28, 05.12.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl