sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Stand-up Mariusza Kałamagi podczas Gali Sztuk Walk w Ostrołęce (wideo)

Mariusz KałamagaOdbywającą się w Ostrołęce IX Galę Sztuk Walk poprowadził znany artysta kabaretowy Mariusz Kałamaga. Satyryk, znany m.in. z kabaretu Łowcy.B oraz pracy w rozgłośni RMF FM, rozbawiał publiczność, a przed decydującymi walkami wieczoru pokusił się o mały stand-up w swoim wykonaniu.

Kabareciarz, w sobie charakterystyczny, niezwykle zabawny i celny sposób obnażył nasze przywary oraz cechy, które skrzętnie ukrywamy przed otoczeniem.

Reklama W dowcipnym monologu, satyryk w bezceremonialnych zdaniach nawiązał do relacji damsko-męskich, do mężczyzn, którzy dopiero pod wpływem alkoholu dostrzegają piękno płci przeciwnej. Jak przystało na stand-up, nie zabrakło nawiązań do śmierdzących skarpetek, potrzeb fizjologicznych obojga płci czy cellulitisu.

Pojawił się także wątek Ostrołęki. Podczas wręczania jednej z nagród przez prezydenta Janusza Kotowskiego, satyryk przypomniał, że nasz włodarz też niegdyś uprawiał sztuki walki. Kabareciarz w zabawny sposób podsumował też swoje obserwacje dotyczące kibicowania zawodnikom. Według jego oceny niektórzy kibicują jakby brali dopalacze, zaś inni, jakby zażyli aviomarin. Zasugerował, że czasami można się pastylkami z sąsiadem wymienić.

Kabaretowy występ Mariusza Kałamagi odbył się podczas IX Gali Sztuk Walk w piątek 1 grudnia br.

Zobacz wideo:

Wyświetleń: 1888 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 05.12.2017, 14:10r. Drukuj
Powrót


Heniek @ 23:34, 05.12.2017

IP: 5.60...155

Super impreza !!!!

Marian @ 20:56, 06.12.2017

IP: 78.88...210

Dobre widowisko jak leją się po pyskach